• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti dnes jsem viděla v Schopingu v bv ten maxim a vypadá dobře,Jirka si myslel,že je to tem náš :wink: v tom stejným obchodě jsem koupila prostěradlo do postýlky,takový to heboučký mazlící,jsem se ptala jestli ho nemají i na velký postele :grinning: A chtěla jsem si koupit košile do porodnice a šokly mě ty pálky,přece nedám za jednu blbou košilu 900,.pak jsem objevila i za polovinu,ale ty mě zas připadly malý :sweat_smile: Asi budu muset navštívit timťongy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, do porodnice si vem takkove ty kosile nebo maxitrika od Tongu - stejne to zaprasis a pak vyhodis... :slight_smile:
16. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď mi volala ségra, že ji odvezly do nemocnice. Začala zničeho nic krvácet je teďka ve 23tt, tak snad bude všechno OK. Úplně mě tím, ale vystrašila.
16. črc 2009 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni asi to tak dopadne :wink: Tý jo Peti,tak snad to bude v pořádku :fearful:
16. črc 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že ano....
16. črc 2009 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem na vas konecne kukla.

Iny, hlavne at mas dobre dostupne prsa v te kosily od Tongu!!! To je zaklad! Ja si budu kupovat dalsi kosile v HM, uz mam jednu, koupenou jako netehu, ale krasne ji nosim i ted, je prijemna, prsa jsou lehce dostupna.. a stala nejak 400-500,- tusim. Jo a je na raminka. Äle nebudu to prehanet, chci vyuzit nemocnicni kosile, v ten moment mi to bude jedno co budu mit na sobe, hlavne aby to bylo pohodlne a stejne se to bude spinit jedna radost a aspon nemusim prat a nebudu si nicit svoje vlastni.

Peti, drzim palce, aby sestra byla v poradku, hlavne prcek! Snad to neni nic vazneho!
16. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak prave jsem odeslala pozvanky k 30-tinam meho draheho Feria a jdu se divat zase na filmik. Potom hodim sprchu, dnes uz podruhe a pujdu spat.. to je silene to dusno, potim se jako prasatko na rozni!!!! :grinning:
16. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti, tak co ségra, je to doufám dobrý...

Iny, asi první stahy, aspoň víš, jak to bude probíhat. U mě zatím nic, zatím žádná představa, co to asi bude za bolest....
17. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, vše nejlepší k svátku :slight_smile:
17. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsechno nejlepsi Martinkam k svatku!!! :dizzy_face:
17. črc 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, snad bude segra v poradku... Jeste je moc brzy na cokoliv... :confounded:

Katy, s temi nemocnicnimi kosilemi mas pravdu... Ja si taky myslim, ze rodit budu v jedne nejake levne a pak se po porodu a po sprse prevlecu do nejake hezci na ty prvni fotky s mimiskem a pak budu svinit nemocnicni kosile..:grinning:
Kdyz jsme byli nedavno s Martou za segrou na Obilnaku (krvacela, rozpoustel se ji hematom), chodily tam zenske s krvavymi fleky od puli zad az do puli stehen jedna radost... :unamused:
17. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...taky přeji oběma Martinkám všechno nejlepší k dnešnímu svátku :dizzy_face:

Jo s těma košilema je to fakt, když krvácíte, tak nemá cenu si špinit košile svoje, byť od ťongů...taky to tak jednou udělám, koupím jednu nebo dvě lepší...já totiž doma košile nenosím...a tu budu mít třeba jenom na fotky a na doma, ale v nemocnici si půjčím jejich, teď jak jsem tam ležela, tak jsem měla svoje pýžo a měla jsem ho špinavý jenom od dezinfekce, šlo to vyprat, ale třeba krev bych z něho nedostala...
17. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky budu používat nemocniční košile, jednoznačně.
Jani, díky za přání :slight_smile:
17. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
MNe sestry v nemocnici rekly, ze jsem si ani pyzamo brat nemela, ze oni sjou na to zvykli a zarizeni a ze je zbytecne, aby si zenske/lidi po operacich/po urazech a taaaak brali svoje pyzama.. Ze vetsinou ta pyzama stejne konci v odpadkovem kosi uz v nemocnici...
17. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Já se připojuji taky k přání k svátku..... :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to budu používat nemocniční košile.
17. črc 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, díky :slight_smile:
A co ségra? Doufám, že je to dobrý.. :fearful:
17. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti UTZ ukázal, že by mělo být všechno v pořádku. Brali ji ještě krev a moč, tak snad bude taky všechno OK. Zatím tam musí ještě ležet. Dneska odpoledne ji budu volat jestli neví něco nového.
17. črc 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jestli taky treba nema nejaky hematom a nerozpousti se.. Ditko by melo byt uz tak velke a zavrtane, ze by ho to nemelo ohrozit...
17. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni snad to bude tak jak píšeš. Když ukázal ten UTZ, že mimčo je OK.
Hned jsem na sebe začala být opatrnější.
17. črc 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to stejne neovlivnis... Segra takhle lezela v 10tt... Proste ten hematom se vytvori a je to...
17. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, že to člověk neovlivní....
17. črc 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jak sji poridila na to MMB? Resilas to uz?
17. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já jsem jim ještě napsala email a včera večer mi přišla odpověď. Že se omlouvají, ale že teprve teďka jim přišlo zboží na sklad a že mi ho hned posílají. Tak jsem zvědavá jestli mi příští týden dorazí. Pokud ne, tak to budu řešit na to MMB. Doufám, že mi to kimono vůbec budu. Vždyť jsem to objednávala před dvěmi měsíci. Hrůza ....

Mě se tak strašně dneska nic nechce.....
Nejraději bych šla už domů.
17. črc 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych šla domů....
Navíc mě tu koušou komáři, jsem jeden velkej pupínek :angry: (a to jsem se ráno stříkla repelentem)
17. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já tedy zatím letos nemám naštěstí vůbec žádný štípanec od komára. Ale doma jsem jednoho už zahlídla.
Hledám na MMB co budu kuchtit o víkendu.
Zítra budeme mít asi tohle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=13077
17. črc 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to vypadá docela dobře, chutně a hlavně nepracně. Dík za tip :sunglasses: , asi to taky zítra udělám :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
I mě se to moc líbilo, al pořád nevím co vařit v neděli....
17. črc 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas bude v nedeli vyrit Martin - budou rizky - to jedine umi..:grinning:
17. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak fajn, ze aspon napsali...:slight_smile:
17. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek