• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
U nás budou v neděli taky řízky - kuřecí, protože jsem na ně dostala v týdnu hroznou chuť a zatím mě neopustila, takže budou (a už se na ně hrozně těším) a budou buď s novýma bramborama a okurkovým salátem anebo s bramborovým salátem, na který mám taky děsně velkou chuť, ale nechce se mi dělat....
17. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, že bych udělala taky řízky. Nějak se mi nechce nic vymýšlet. No jo, ale dvakrát po sobě brambory.....
17. črc 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, u nas muzou byt bramnbory aj 5x.. Mne to neva.. A kdyz nechces brambory, zakousni rizek rizkem..:grinning:
17. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni dobrej nápad ... :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teďka mi psala ségra, že vypadá, že je všechno v pořádku. Jen tam musí zůstat do pondělka, protože zítra bude výsledek krve. Ale jinak už nekrvácí. Tak to jsem moc ráda.
17. črc 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, dobra zprava..:slight_smile:
17. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas tatka vzdycky, kdyz jsme meli rizky, snedl pred obedem dva na chut, na obed taky dva a divil se,kde ma jako nejaky rizek, ze na taliri je to sama brambora..:slight_smile: A po obede chodil mlsat rizky dal..:slight_smile: Pak jsme mu davali vzdycky uz radeji tri rizky a jeden bramburek..:slight_smile:
17. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak to je dobře, že už je to lepší. Teď už jen aby ty výsledky dobře dopadly... :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Martinkám vše nej :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny, díky :slight_smile:

Tak co, byla dneska lepší noc než včera?
17. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to je super,že je to v pořádku,však jsme se minulý týden bavily jaký to bylo pro mě:pensive: Hlavně ,že je to ok :slight_smile: tak tu košili nechci na porod,ale pak normálně na oddělení,já jsem totiž v těch jejich hábitech musela ležet na infekčním a jak nejsem zvyklá spát v něčem tak velikým ,tak mi to hrozně vadilo,jsem se do toho furt zamotávala :grinning: A taky chci něco s rukávem a samo ,že na rozepínání,protože stejně na sobě budu mít furt kojo podprdu,tak ať mi někde neleze a taky jsem si vždycky plánovala,že na fotkách nebudu vypadat tak hrozně jak ostatní maminy,že se hezky namaluju a umyju vlasy :grinning: Sice ta představa mě velmi rychle opouští :grinning: ,tak chci mít aspoň svoje pyžamo :grinning: Se těším až vám hodím svoji první fotku po porodu,rudá jak rak,zpocená,nenamalovaná a mastný vlasy :grinning: to budu mít za to :grinning:
17. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Marti včera mě jen trošku bolely záda,ale v pohodě :wink: už ťukám na dřevo :grinning:
17. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já nevím co budu(budeme) vařit,jelikož manžel mi ráno odjel na pánskou jízdu do tater a já jedu navečer na víkend za kamoškou na Sk,rodí za 3 týdny,tak ji budu hlídat,protože jinak nechtěla pustit svýho s klukama :grinning: takže my budeme mít těhulkový víkend a bude zima hurááááá :slight_smile: Jsem říkala,že příště rozhodně nechci být těhotná přes léto,hnus fialovej,potím se jak dveře od chlíva :angry:
17. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak to stejný s těma řízkama dělá Martin :grinning: jeden zdlabe před obědem na chuť, pak dva k obědu a dva odpoledne a ještě musím minimálně dva zůstat na další den, jenom k chlebu, takže já mám většinou jenom jeden malinkej a Mates zbytek :grinning: :grinning:

já bych chtěla v neděli upéct králíka se zelím, ale mě se táááák nechce...a zítra asi martin bude mít uzené s br kaší a já mám zbytek zeleninové polívky :dizzy_face:
17. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s tím řízkem to dělá i taťka a říká mu destičkovej,protože si ho dá na prkýnko nakrájí a śežere :grinning:
17. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny ... :slight_smile: :slight_smile:

Holky uvažuji, že uteču dřív z práce. Dneska tu nějak nemůžu vydržet....
17. črc 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti uteč,ale nevím jestli si doma pomůžeš,my už tu máme jak v pekle :unamused: Holky já taky mažu,krásný víkend.papa
17. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak jsem zpet... rano jsem si vyslapla do mesta k Dr. a potom jsem s mamcou vybirala do jeji nove pracovny koberec a tapety.

U Dr. vsechno v poradku, Mates hlavickou stale nahoru :slight_smile: Dalsi ko. 31.7. presne na "tatovi" narozeniny, tak mu dame k narozka nase prvni CTG. Netusila jsem, ze se ozvy nataci uz tak brzy.. ale jsu rada, uz se tesim az budu poslouchat srdicko toho naseho klucika! I tatka jde ten den k Dr., tak treba mu to vyjde a pujde s nama na to, to bude teprve darek!

Mejte se krasne, ja jdu poobedvat a potom si lehnout, pac v tom horku padaaam... :wink:
17. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeste ale popreju vsem MARTINKAM to nej nej ke dnesnimu svatku!
17. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste nas tatka rikaval "oblozeny" rizek... A kdyz se ho nekdo ptal, jak se to dela, tak rekl.. Mas velky rize, zespoda ho oblozis jeste vetsim rizkem a nahore trosku mensim rizeckem a mas oblozeny rizek..:grinning:
17. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny myslím, že si moc nepomůžu. Nakonec jsem se rozhodla vydržet.
Zdeni ... :grinning: :grinning:

Ahoj Katy .... :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, dík za přání...
Já ti blahopřeju ke kontrole, dokud je vše v pořádku, je to dobrý :slight_smile:

Peti, vydrž, už jen chvilku, dneska určitě končíte dřív, nebo ne?

Mně po jedenácté vypadl koník a min. do dvanácti jsem se nemohla přihlásit, nechápu, když vy jste tu vesele debatovali :confused:
Teď už mám po obědě (nudle s mákem), uklizeno a budu vyčkávat druhou hodinu, páč to mám padla a pak hurá domů na víkend. :sunglasses:
17. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jo dneska mám jen do půl druhé. Takže za pět minut valím domů, ale i tak se mi dneska vůbec nic nechtělo.
Já jsem měla na oběd čočku. A po obědě dva zákusečky. Mňam, mňam.... :dizzy_face:

No nic, tak já pádím. Nebudu tu ani o minutu víc.
17. črc 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Užij si víkend, Peti, ahoj. :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já už taky jdu, takže pěkný víkend všem :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave jsem dokoncila babicce k narozeninam tiramisu dort s marcipanovymi ruzickami..:slight_smile: Pak vam sem hodim fotky..:slight_smile:
17. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde, nikdo ... :confused: :confused:

Taky jsem neměla nějak dneska čas. Jeli jsem hned brzy ráno s Erikem do Olomouce do katedrály na pohřeb a potom jsme si udělali výlet. Jsem se tomu strašně smála, že mě bere na výlet na pohřeb .... :grinning: :grinning:
Nakonec jsme skončili v Brně v obchodech a vybírali postýlku. Byla jsem úplně zhunsená. Těch lidí co všude bylo. Zjistila jsem, že nejraději nakupuji přes internet.
Docela jsem byla překvapena,že mají výběr postýlek v olympii v "Kiku". No nic jdu spát. Jsem úplně utahaná.
18. črc 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dort je v albu..:grinning:
19. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ten je nádherný. Úplně jsem na něj dostala chuť....
Zdeni ty by si se tím mohla živit.
19. črc 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dneska stoupla po delší době na váhu a byla jsem zděšena. Už mám 70 kg to znamená tedy 6 kilo nahoru. A to jsem během dvou týdnů přibrala dvě kila. Hrozný ..... :angry: :angry:
19. črc 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek