Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
majka147
17. črc 2009
U nás budou v neděli taky řízky - kuřecí, protože jsem na ně dostala v týdnu hroznou chuť a zatím mě neopustila, takže budou (a už se na ně hrozně těším) a budou buď s novýma bramborama a okurkovým salátem anebo s bramborovým salátem, na který mám taky děsně velkou chuť, ale nechce se mi dělat....
anag
17. črc 2009
Tak, že bych udělala taky řízky. Nějak se mi nechce nic vymýšlet. No jo, ale dvakrát po sobě brambory.....
zdenallicka
17. črc 2009
Peti, u nas muzou byt bramnbory aj 5x.. Mne to neva.. A kdyz nechces brambory, zakousni rizek rizkem..😃
anag
17. črc 2009
Zdeni dobrej nápad ... 😃 😃
anag
17. črc 2009
Tak teďka mi psala ségra, že vypadá, že je všechno v pořádku. Jen tam musí zůstat do pondělka, protože zítra bude výsledek krve. Ale jinak už nekrvácí. Tak to jsem moc ráda.
zdenallicka
17. črc 2009
Peti, dobra zprava..🙂
zdenallicka
17. črc 2009
Nas tatka vzdycky, kdyz jsme meli rizky, snedl pred obedem dva na chut, na obed taky dva a divil se,kde ma jako nejaky rizek, ze na taliri je to sama brambora..🙂 A po obede chodil mlsat rizky dal..🙂 Pak jsme mu davali vzdycky uz radeji tri rizky a jeden bramburek..🙂
majka147
17. črc 2009
Peti, tak to je dobře, že už je to lepší. Teď už jen aby ty výsledky dobře dopadly... 🙂
cervenec
17. črc 2009
Ahoj holky 🙂 Martinkám vše nej 🙂
majka147
17. črc 2009
Ahoj Iny, díky 🙂

Tak co, byla dneska lepší noc než včera?
cervenec
17. črc 2009
Peti tak to je super,že je to v pořádku,však jsme se minulý týden bavily jaký to bylo pro mě|-| Hlavně ,že je to ok 🙂 tak tu košili nechci na porod,ale pak normálně na oddělení,já jsem totiž v těch jejich hábitech musela ležet na infekčním a jak nejsem zvyklá spát v něčem tak velikým ,tak mi to hrozně vadilo,jsem se do toho furt zamotávala 😃 A taky chci něco s rukávem a samo ,že na rozepínání,protože stejně na sobě budu mít furt kojo podprdu,tak ať mi někde neleze a taky jsem si vždycky plánovala,že na fotkách nebudu vypadat tak hrozně jak ostatní maminy,že se hezky namaluju a umyju vlasy 😃 Sice ta představa mě velmi rychle opouští 😃 ,tak chci mít aspoň svoje pyžamo 😃 Se těším až vám hodím svoji první fotku po porodu,rudá jak rak,zpocená,nenamalovaná a mastný vlasy 😃 to budu mít za to 😃
cervenec
17. črc 2009
jo Marti včera mě jen trošku bolely záda,ale v pohodě 😉 už ťukám na dřevo 😃
cervenec
17. črc 2009
Jinak já nevím co budu(budeme) vařit,jelikož manžel mi ráno odjel na pánskou jízdu do tater a já jedu navečer na víkend za kamoškou na Sk,rodí za 3 týdny,tak ji budu hlídat,protože jinak nechtěla pustit svýho s klukama 😃 takže my budeme mít těhulkový víkend a bude zima hurááááá 🙂 Jsem říkala,že příště rozhodně nechci být těhotná přes léto,hnus fialovej,potím se jak dveře od chlíva ]-(
janca.k
17. črc 2009
Zdeni, tak to stejný s těma řízkama dělá Martin 😃 jeden zdlabe před obědem na chuť, pak dva k obědu a dva odpoledne a ještě musím minimálně dva zůstat na další den, jenom k chlebu, takže já mám většinou jenom jeden malinkej a Mates zbytek 😃 😃

já bych chtěla v neděli upéct králíka se zelím, ale mě se táááák nechce...a zítra asi martin bude mít uzené s br kaší a já mám zbytek zeleninové polívky x-)
cervenec
17. črc 2009
Tak s tím řízkem to dělá i taťka a říká mu destičkovej,protože si ho dá na prkýnko nakrájí a śežere 😃
anag
17. črc 2009
Ahoj Iny ... 🙂 🙂

Holky uvažuji, že uteču dřív z práce. Dneska tu nějak nemůžu vydržet....
cervenec
17. črc 2009
Peti uteč,ale nevím jestli si doma pomůžeš,my už tu máme jak v pekle :-| Holky já taky mažu,krásný víkend.papa
katunka82autor
17. črc 2009
Ahojky holky, tak jsem zpet... rano jsem si vyslapla do mesta k Dr. a potom jsem s mamcou vybirala do jeji nove pracovny koberec a tapety.

U Dr. vsechno v poradku, Mates hlavickou stale nahoru 🙂 Dalsi ko. 31.7. presne na "tatovi" narozeniny, tak mu dame k narozka nase prvni CTG. Netusila jsem, ze se ozvy nataci uz tak brzy.. ale jsu rada, uz se tesim az budu poslouchat srdicko toho naseho klucika! I tatka jde ten den k Dr., tak treba mu to vyjde a pujde s nama na to, to bude teprve darek!

Mejte se krasne, ja jdu poobedvat a potom si lehnout, pac v tom horku padaaam... 😉
katunka82autor
17. črc 2009
Jeste ale popreju vsem MARTINKAM to nej nej ke dnesnimu svatku!
zdenallicka
17. črc 2009
Jo a jeste nas tatka rikaval "oblozeny" rizek... A kdyz se ho nekdo ptal, jak se to dela, tak rekl.. Mas velky rize, zespoda ho oblozis jeste vetsim rizkem a nahore trosku mensim rizeckem a mas oblozeny rizek..😃
anag
17. črc 2009
Iny myslím, že si moc nepomůžu. Nakonec jsem se rozhodla vydržet.
Zdeni ... 😃 😃

Ahoj Katy .... 🙂
majka147
17. črc 2009
Katy, dík za přání...
Já ti blahopřeju ke kontrole, dokud je vše v pořádku, je to dobrý 🙂

Peti, vydrž, už jen chvilku, dneska určitě končíte dřív, nebo ne?

Mně po jedenácté vypadl koník a min. do dvanácti jsem se nemohla přihlásit, nechápu, když vy jste tu vesele debatovali =-)
Teď už mám po obědě (nudle s mákem), uklizeno a budu vyčkávat druhou hodinu, páč to mám padla a pak hurá domů na víkend. 😎
anag
17. črc 2009
Marti jo dneska mám jen do půl druhé. Takže za pět minut valím domů, ale i tak se mi dneska vůbec nic nechtělo.
Já jsem měla na oběd čočku. A po obědě dva zákusečky. Mňam, mňam.... x-)

No nic, tak já pádím. Nebudu tu ani o minutu víc.
majka147
17. črc 2009
Užij si víkend, Peti, ahoj. 🙂
majka147
17. črc 2009
A já už taky jdu, takže pěkný víkend všem 🙂
zdenallicka
17. črc 2009
Prave jsem dokoncila babicce k narozeninam tiramisu dort s marcipanovymi ruzickami..🙂 Pak vam sem hodim fotky..🙂
anag
18. črc 2009
Nikde, nikdo ... =-) =-)

Taky jsem neměla nějak dneska čas. Jeli jsem hned brzy ráno s Erikem do Olomouce do katedrály na pohřeb a potom jsme si udělali výlet. Jsem se tomu strašně smála, že mě bere na výlet na pohřeb .... 😃 😃
Nakonec jsme skončili v Brně v obchodech a vybírali postýlku. Byla jsem úplně zhunsená. Těch lidí co všude bylo. Zjistila jsem, že nejraději nakupuji přes internet.
Docela jsem byla překvapena,že mají výběr postýlek v olympii v "Kiku". No nic jdu spát. Jsem úplně utahaná.
zdenallicka
19. črc 2009
Dort je v albu..😃
anag
19. črc 2009
Zdeni ten je nádherný. Úplně jsem na něj dostala chuť....
Zdeni ty by si se tím mohla živit.
anag
19. črc 2009
Jsem dneska stoupla po delší době na váhu a byla jsem zděšena. Už mám 70 kg to znamená tedy 6 kilo nahoru. A to jsem během dvou týdnů přibrala dvě kila. Hrozný ..... ]-( ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli