• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Peti, tak to si muzeme podat ruce... ja dnes rano taky stoupla na vahu a mam presne +6kg od pocatecni vahy :wink:
Jen v tt je rozdil, ale to nevadi.. Ja budu ted rapidne pribirat, ty to naberes postupne a ve finale na tom budeme podobne.

Jinak tato noc byla SILENAAAA! Mates me zlobil od sameho vecera, to mel skytavku snad 15min! Potom se tamprevaloval z leva doprava... sem a tam.. a vubec celou noc me tim budil, taky jsem musela 3x na wc, v 03:00 jsem nemohla potom usnout a prevalovala se snad do 05:00, kdy jsem konecne usnula a potom v 7:00 prcek zacal opet rodeo v brise az me zacala neskutecne palit zaha a musela jsem si zajit do kabelky pro Rennie.
Takze super zazitek tato noc!!! Asi me prcek pripravuje na ty probdele noci co nas cekaji, toto je takovy maly trenink! :angry:
19. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni dortik byl uzasnyyyyyyyyyyyy! Mam chut na neco sladkeho, dala bych si hned.
Dnes jdu na obed k babicce, budeme mit kacenu, zeli a hnedle, mnaaam! Tak se nadlabnu aspon tim, kdyz ne nicim sladkym. A nekdy odpoledne se mi konecne vraci Ferio, uz jsou hodinu na ceste, tak pocitam, ze kolem 16h by mohl byt doma. HURAAAA!
19. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy tak kačenu bych si dalal taky. My jsme měli řízky. Jsem se i přejedla a je mi teďka docela těžko.

Jdu se oblékat za chviličku přijede Erik z kostel a pojedeme do nemocnice za ségrou.
19. črc 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dekuji..:slight_smile: Jestli chcete dort, klidne upecu...:slight_smile:
19. črc 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja se chystam na velke peceni za par dni, resp. na 31.7. Tesim se na to, protoze mam konecne normalni podminky na peceni. Naposledy jsem poradny klasicky dort pekla v UK, kde jsme meli jen gril, tak jsem si nachystala testo a potom to prevezla k jedne rodince kde jsem pracovala, i s nadobama, rucnim slehacem a tak.. vsechno jsem musela mit vlastni, protoze oni jsou Zidi a vsechno maji kosher, a tak jsem mohla pouzit jen tu troubu. Bylo to hekticke peceni den pred oslavou, ale zvladla jsem to na jednicku behem dopoledne, protoze odpoledne jsem mela uz zase jinde praci a dort byl vynikajici!!!
Nejlepsi na nem byla vanilkova a cokoladova napln a hlavne ty okraje, ktere byly cele posety prazenyma mandlovyma lupinkama, joo to byla dobrota!
Tentokrat se chystam je dat primo dovnitr k vanilkovemu kremu.
A protoze na oslave bude cca 30 lidi, tak to bude muset byt mega dort, aby se na kazdeho dostalo.

Jo a takove veci ja jim za dva, jedna porce pro me, druha pro Matese. Si umim vybrat kdy jim jen za jednoho a kdy za dva :grinning:
Nekdy jim jen za jednoho s vymluvou, ze ja na to nemam chut, ale Mates ano, takze to ji vlastne on :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti a co segra, uz je na tom dobre? Uz Dr. zjitili neco vic?
19. črc 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, posli mi recept na tu napln/naplne, prosim a taky na korpusy, zajima me to... Dekuju..:slight_smile: Klidne pres IP... :wink:
19. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Katy ségra je v pořádku. Dneska by ji snad měli pustit. Vůbec, ale nezjistili příčinu proč se to stalo.
20. črc 2009 v 07:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre rano..:slight_smile:
20. črc 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré, dobré :slight_smile:
20. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvílu mi dojede staronová kolegyňka, takže budu zaučovat :slight_smile:
20. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti a Zdeni ... :slight_smile:

Marti to máš fajn, že ji už znáš. Mě budou ve středu vybírat zaskok. Jsem zvědavá kdo to bude. Neřekli mi vůbec koho vybrali do posledního kola výběrového řízení. Mám z toho úplně hrůzu.
20. črc 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tobe to muze byt jedno prece..:grinning: Za tri roky ji zase vystridas a je to..:slight_smile:
20. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jestli bude takova nebo makova, je fuk... :wink:
20. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já vím, že mi to může být jedno. Doufám, že se potom vrátím. Vůbec nevím jak to funguje, když bych potom otěhotněla ještě jednou a nestihla se vrátit po těch třech letech.
20. črc 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak v pátek večer jsme děkovali pánu bohu že jsme tak dlouho otáleli s dovolenou, protože jsme chtěli na tu Ibizu jet s Tomitour :sweat_smile: , no jsme rádi že jsme si ušetřili peníze a nervy :dizzy_face: a nakonec teda asi pojedeme do Turecka :grinning:
20. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a radeji po vlastni ose..:grinning:
20. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, myslim, ze zamestnavatel je povinnen drzet ti misto jen tri roky, ale nevim to jsite...
20. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :slight_smile:

Už jsem to taky slyšela o té cestovce Tomitour. To máte tedy štěstí, že jste neměli nic dopředu zaplacené.
20. črc 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako chapu, ze do zahranici je lepsi jet s cestovkou, ale po dovolene v Turecku :sweat_smile: uz bych s cestovkou nikam nejela... Me stejne zahranici nelaka a kdyz jo, tak jen Evropa a tam se da vsude dojet jinak, nez letadlem..:slight_smile:
20. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni po vlastní ose ani náhodou, my máme s cestovkama zatím ty nejlepší zkušenosti a vzhledem k tomu že už jsme byli v tunisu i v egyptě tak mě turecko nemůže rozházet :grinning: a navíc jedeme do 5* hotelu a nehodlám za ten týden nikam cestovat :grinning:

A taky nechci Josefa tahat na dovču autem, on toho ježdění má za celý rok víc než dost, za červenec má průměr 300-500km denně :confounded:
20. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas prave to cestovani po vlastni ose bavi..:slight_smile: Je to dobrodruzo..:slight_smile:
20. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my jsme zatím vždycky do zahraničí jeli přes cestovnku. Naštěstí jsme neměli nikdy žádný problém.
20. črc 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě teda cestování autem nebaví a ty dlouhé trasy už vůbec ne, bojim bojim :confounded:

Kuva od soboty mě pekelně bolí prsa :angry: a od včerejška mě bolí navíc podbřišek :angry:
20. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak že by se zadařilo. Ovulku si měla už minulej týden?
20. črc 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti dneska jsem 20DC a a 8DPO, tak nevím příjde mi to docela brzo, ale v sobotu ty prsa to bylo peklo, včera a dneska je to už trochu lepší
20. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě taky strašně brzy po oplodnění bolely prsa až někdy pálily.
20. črc 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V sobotu jsem si na ně ani netroufala šáhnout :grinning: , no uvidíme, i když v pátek jsem u našich spořádala na posezení sklinku zavařených hub ve sladkokyselém nálevu a to je normálně prakticky nejím :grinning: , mamka se na mě dívala dost podezřívavě :grinning:
20. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti .... :grinning:
Že by se tedy podařilo. No uvidíme tedy za pár dnů. Ty máš kratší cykly?
20. črc 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se cestou stavujeme na hradech a azamcich a u rybniku a u potoka a v lese na houby a bavi nas tak cestovat.. Cestou nekde prespime a na miste urceni jsme treba tri dny a jinou trasou pak zase jedem domu..:slight_smile: DLouhe trasy autem nam nevadi a je to pro nas pohodlne.. V rizeni se stridame...:slight_smile:
20. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek