• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No poslední dobou se mi to ustálilo na 28 tak uvidíme, hlavně máme jet 1.-2.8. ke kámošovi na chatu, tak jsem fakt zvědavá :sweat_smile:
20. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já se prostě od bouračky v autě bojím, prostě někteří řidiči jsou hovada :angry:
20. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to chapu...
20. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se asi budeme stavovat u švagrové, tak jsem zvědavá jak proběhlo oznamování o těhu, byli totiž teď o víkendu u tchánovců :grinning: , přepodkládám že bylo slzavé údolí :grinning:
20. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak já už mám pro dnešek zaučeno, pokračování zítra.... :sunglasses: - to jde, každý den chvílu...

To s tím Tomitour jsem taky slyšela a hned jsem si přitom vzpomněla na tebe, Marti. Jen jsem nevěděla, jak jste na tom, jestli už máte vybráno a zaplaceno, nebo jestli jste si vybrali jinou cestovku.
20. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no jo jsme rádi že jsme to nechávali na poslední chvíli :grinning:
20. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to máš fajn, že zaučuješ tak po chvilkách. Mě to nový človíček přijde od 1.září a budu s ním celý měsíc v kanceláři. To si nedovedu předstvit. To si s vámi nebudu moct ani psát.
20. črc 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Peti, to budeš mít blbý, taky si nedovedu představit, že by tu se mnou teď byla celé dny...

A s tím tvým místem je to tak: po MD si požádáš o RD, maximálně do 3 let věku dítěte (nesouvisí s rodičovským příspěvkem - ten si zvolíš podle toho, jaký budeš chtít - 2,3,4 roky - rozdíl je ve výši příspěvku). Zaměstnavatel ti musí držet místo, které máš uvedené v pracovní smlouvě. Kdybys do těch tří let věku prvního dítěte znovu nastoupila na MD, počítá se to znova do tří let věku druhého dítěte atd.
20. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď to po sobě čtu a nevím, jestli to trochu dává smysl, prostě po dobu RD ti musí zaměstnavatel držet místo, které máš uvedené v prac.smlouvě. Takže pokud požádáš o RD do tří let věku dítěte, musí ti to místo držet tři roky. A vždycky do tří let věku posledního dítěte (ale musíš na MD nastoupit do konce předchozí RD).

No, nevím, dává to trochu smysl???? :grinning:
20. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to by bylo fajn. Já pořád myslela, že kdybych potom otěhotněla znovu během té rodičovské dovolené, tak už mi místo nedrží.
20. črc 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jen pozor na to, co máš sjednáno v pracovní smlouvě jako druh práce :wink:
20. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem nějaká líná, nic se mi nechce dělat :sunglasses: a začínají mě bolet záda, asi se půjdu projít (aspoň do schránky pro noviny) :sunglasses:
20. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevím vůbec co mám sjednané v pracovní smlouvě. Musím na to mrknout.
Marti mě se dneska taky nějak nechce. Co jsem přišla z obědu, tak se mi chce spát a spát....
20. črc 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska nějak nestíhám..tak jsem se od rána neohlásila....všechny zdravím a jdu vás dočíst
20. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tak čtu o tom Tommi Tour, tak kolega s nima měl letět taky, naštěstí mu to nevyšlo s dovolenou, tak letěl od jiné cestovky...ještě že :slight_smile:

Marti, tak to u vás vypadá nadějně...že by :dizzy_face: :dizzy_face: bolesti prsou, podbříšek...hmmm, kdy že budeš testit??
20. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ... :slight_smile:
A jak to vypadá u vás?
20. črc 2009 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

testit tak nejdřív v neděli, to bude 14DPO
20. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janouchu, poterbuju neco mamine na zada... Chtela bych neco prirodniho, pokud mozno... Ma hrozne bolesti zad, pac ma skripnuty nerv a nejak posunute obratle a mezi obratlema, jak je ta chrupavka, to ma jakoby vykloktane a nic moc tam nema... CO doporucujes na namazani a jako vitaminy? Napadl me kostival (???) a kastan (takova ta Snezenka) a horcik, vapnik, zinek... CO rikas? A mozna neco se zelatinou?
20. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni...určo bych zkusila nějakou želatinu, nebo colafit - to je přírodní kolagen...a na mazání buď jak píšeš..kostival, nebo tu Sněženku a nebo třeba něco míchanýho...jako třeba koňská mast...tam je i kaštan, arnika, kostival, kafr...
ten vápník si nejsem jistá jestli by měl nějaký efekt, ale v jejím případě....vzhledem k tomu, že je to ženská a menopauza ji asi nemine, tak bych volila vápník s D3 vitamínem...
20. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to vypadá stejně, jako posledních 24 měsíců...asi nic :grinning: příznaky žádné, bolesti žádné, takže já čekám mrchu někdy kolem 26.7.....
20. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konskou mast mi namichaji v lekarne? A jaka je tam trvanlivost? Diky za rady, jesteze te mam..:slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne Zdeni, tu budou mít hotovou, nejlepší je do firmy ...Herbamedicus, stojí cca 150,- a je toho 250ml...
a asi bych volila tu co zahřívá....
20. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, Jani,,. Jsi zlato!!! :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to jsi o 2 dny v předstihu, no jsem fakt zvědavá jak dopadneme :grinning:
20. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem taky moc zvědavá. Moc bych vám přála, aby to už vyšlo.
20. črc 2009 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hlavně Janča by si to už konečně zasloužila :dizzy_face:
20. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
v klidu...já s tím vůbec nepočítám...já se psychicky připravuju na IVF :grinning:
20. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem spíš zvědavá jestli se zadařilo nebo ne :grinning: , jsem hrozně nedočkavá :grinning:
20. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to se Ti nedivím. Byla jsem tehdy na tom úplně stejně.

Jani a kdy máte naplánované to IVF?
20. črc 2009 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek