Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
janca.k
20. črc 2009
no Peti, to ještě nikdo neví, budeme se s doktorkou domlouvat až v září...pokud se do té doby nezadaří, což si myslím, že ne...takže tipuju přelom října nebo listopad...
zdenallicka
20. črc 2009
Jani, tak hodne sil do budoucna preju...🙂
A drzim pesti....
janca.k
20. črc 2009
Zdeni...děkuji...jestli k tomu dojde, tak je budu potřebovat...
zdenallicka
20. črc 2009
Vyberes si asi Brno, ze? TO mas, myslim, nejbliz, co?
anag
21. črc 2009
Ahoj holky .... x-)
majka147
21. črc 2009
Ahoj 🙂

tak náš šéf má dnes blbou náladu, hned ráno mě poslal uklidit šišky před firmou :-S ]-(
macinek
21. črc 2009
Dobré ráno 🙂

Marti on to s tebou myslí dobře, pohyb na čerstvém vzduchu 😃
majka147
21. črc 2009
ale jo, prospěl mi 😃
macinek
21. črc 2009
Tak včera při večeři se na mě díval podezřívavě už i Josef a prý mám zákaz pití alkoholu dokud nedorazí MS nebo nebudou // 😃 , měli jsme špekáčky na grilu, ty jsem zajedla kyselým zelím a pak jsem si dala meruňky 😃
janca.k
21. črc 2009
DObré skoro poledne...
Zdeni, jo asi bych šla do Brna, asi na Obilňák...

marti, tak to jsem zvědavá, co dorazí jestli // nebo rudoška, ale budu doufat, že // x-)
katunka82autor
21. črc 2009
Ahojky holky, vcera jsem se tady ani neukazala. Rano jsem sla k mamci, kde Fero pracuje tento tyden, poobedvali jsme vsichni spolecne a ja potom po druhe jela dom, kdy zanedlouho rrijela kamaradka z Londyna a privezla nejake vecicky pro Matyska. Potom jsme valili na cvicak a zase k mamci, kde jsem si dala na veceru chleba se sadlem, ve kterem byly pomlete jatyrka a vypecena kuzicka z kaceny, mnaaam! Proste dobrota! To ja vzdy MOHLA!

Ted uz NIKDY!!!

V noci jsem zvracela a zvracela, neskutecne me bolelo bricho, byloi mi priserne. Nemohla jsem si lehnout, hned me silene palila zaha, zaludek a vsechno. Ani rennie nepomohlo, nic! Byla to jako nocni mura!!!! taky jsem to dospavala spokoro do ted tu silenou noc! 😞
katunka82autor
21. črc 2009
Jeee Marti, tak to budu drzet palecky, chute mas mooooc podezrele! :-N
katunka82autor
21. črc 2009
Tak jeste jsem rychle zajistovala ubytovani, protoze k nam z patka na sobotu prijede Feruv bratr s rodicama. Program uz mame vymysleny, pocasi vypada, ze taky vyjde pekne.. 😉
macinek
21. črc 2009
Jani já su taky zvědavá 😃

Katu teda nezávidím takovou noc, tak snad už to bude dobrý 😉
macinek
21. črc 2009
Tak jsem konečně vybrala dovču, včera jsme poslali objednávku a oni volali že mají poslední pokoj ale s rezervačkou a pán se má do čtvrtku rozhodout ]-( , kuva, tak mají poslat ještě další nabídku, tak jsem zvědavá ]-(
macinek
21. črc 2009
V neděli máme výročí svatby tak to asi budu testovat 😃 , jsem zvědavá a po úterka bych to asi nevydržela 😃
janca.k
21. črc 2009
Katu, teda no fuj, takové noci, to bych nepřežila ani já |-|

Marti, tož já jsem napnutá jak špagát 😃
katunka82autor
21. črc 2009
Marti, tak to by byl ten NEJ darek k vyroci!

Asi jsi to uz psala, ale nejak jsem to nepostrehla. Kolikty DPO vnedeli budes?
macinek
21. črc 2009
Jani to jsme dvě 😃

Katu v neděli budu 14DPO
katunka82autor
21. črc 2009
Tak to by jsi uz mohla kraaaasne videt // 😉
To by bylo skvele! Kez by se zase ledy prolomily a zacalo to tehulkovani tady u nas zase 😉
macinek
21. črc 2009
Katu budu se snažit 😃
janca.k
21. črc 2009
Teda mě by zajímalo jak to dopadne.... 🙂 no jo, ale chtělo by to další těhuli 😃
majka147
21. črc 2009
no to by chtělo 😎 a myslím, že zbýváte už jen vy dvě 😎 a Vlaďka, ale ta už tu dlooouho nebyla...
majka147
21. črc 2009
jo a Zdenka 😎 (promiň, Zdeni, jsem na tebe málem zapoměla)
anag
21. črc 2009
Tak jsem tu konečně s vámi. Do půl jedné jsme tu měli daňovou poradkyni, protože od srpna budeme plátce DPH. Myslela jsem, že tam umřu hlady. Jsem totiž ráno jen snídala a už jsem se nestihla nasvačit.
macinek
21. črc 2009
Tak máme vybranou dovolenou, nakonec jsme vzali jiný hotel, jé já už se tak těším x-)
http://zajezd.invia.cz/turecko/side/joy-nashira...
anag
21. črc 2009
Marti vypadá to nádherně. To se budete mět...
macinek
21. črc 2009
Peti mě dneska hrozně kručelo hlady v břichu po veslování 😃 , už jsem se nemohla dočkat až se v práci najím 😃

No vybírala jsem fakt dobrý hotel, kdybych byla fakt těhotná tak ať nechytnu něco z jídla a tak x-)
janca.k
21. črc 2009
jééé Marti...těžká závist 8-( 😃 😃 😃
anag
21. črc 2009
Holky já už dneska pádím domů. Ve tři mám být na pedikúře a nechala jsem doma mobil, tak pro něj ještě utíkám. Tak zatím ....