• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katu ahoj :grinning:
já mám gym ball tuším 75cm, někde jsou i informace jak má být velký...najdu...vydrž...

mimochodem Zdeni, je sice pěkný, že tobě se mrcha o den přispíšila, ale mě se oddaluje :angry: :angry: :angry: :angry:
2. únor 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caaau, Jani.... :grinning: Ja stejne s tim deckem cekam na tebe, tak si pohni.... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idu makat, caaaau, babuchy.... :wink:
autor
Zdeni dekujiiii za info. Tech velikosti ale je, kdo se v tom ma vyznat co potrebuji a co chci vlastne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
Zdeni pekny den v praci, pa paaa
2. únor 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu já mám tenhle http://www.kocksport.cz/vyrobek/?nazev=Maxafe-75cm-Ledragomma-&vyrobek=3759&kategorie=2 ale samo že tu velikostní tabulku jsem nenašla, ale zkus ty stránky projít, třeba někde bude
2. únor 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa Zdeni :wink: Evi já jsem na modernu :wink:
2. únor 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ten balon ma byt vyska minus 100 cm...
2. únor 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani dekujiii, prozkoumam to tam..
2. únor 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, papa... Katy dik za prani... :grinning:
autor
Takze ja potrebuji 75cm... jdu hledat, patrat...
Zdenci diky za radu.
iny...nám se to ani sem moc nehodí...máme dřevěnej strop z palubek a cihlovo-pískovcovej krb....prostě moderna by tu vypadala jak pěst na voko .....ale samozřejmě to nikomu neberu :wink:

holky mně se dnes zdálo,že jsme s manžou našli v pytli na odpadky miminečko a že jsme si ho vzali domů a hned podali papíry na adopci a bylo naše :frowning2: už mi totálně hrabe :frowning2:
2. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee me se asi libi lila perlet... :wink:
2. únor 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na chvilku mizim :wink:
2. únor 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je děs,vybírám spotřebiče a jsem z toho mimo,chci mít troubu a mikrovlnku a nejlíp ještě digestoř ve stejné značce a nemůžu najít značku u které by se mi líbilo všechno a navíc v rozumné ceně :frowning2:
2. únor 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
iny...nerez nebo bílý?
2. únor 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nerez :wink:
2. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A všechno vestavný
2. únor 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny já mám fagor, a vím, že dělají všechno a myslím že i electrolux mají sety, kde je všechno, a tyhle dvě značky, jsou podle mého docela dobré a levné, já mám od Fagoru troubu a desku a electr.pračku a lednici
2. únor 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám nerez, ale docela mi trvalo, než jsem přišla na to, čím to leštit...mám doma asi tři přípravky na nerez a nejlíp se mi osvědčil Clin na okna, alkohol se vypaří a krásně to vyleští, jenom když mám troubu fakt špinavou, tak použiju ty spešl čističe
2. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi bych byla taky pro fagor :wink:
2. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
na fagor jsem se dívala, jani jsi spokojená?
2. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a desku máš jakou??
Jinak doporučovala bych ti troubu s pyrolýzou, já bych si ji teď už koupila taky...mrkni na http://www.fagorcz.cz/produkty/index.aspx
2. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u fagoru jsem vybrala digestoř,mikrovlnku bych překousla,ale nějak mě neuchvátila žádná trouba :frowning2: Ale whirlpool je úžasnej,ale mikrovlnku už má o 3 tisíce dražší a digestoř nehrozí :unamused: Ale digestoř bych vzala i jinou,to snad nevadí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elektrickou sklokeramiku,ale já se potřebuju dostat s cenou za spotřebiče co nejníž :unamused: Takže žádný výstřelky neklapnou a mě stačí horkovzduch :grinning: Stejně se ty dnešní spotřebiče za pár let rozbijou,takže teď to oželím a někdy si protstě pořídím pořádný :wink: A já stejně nevařím nějak moc,takže v mém případě bude stačit když to bude dobře vypadat :grinning:
2. únor 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
trouba se ti nelíbila, to já bych si zase vybrala :grinning: alezkus mrknout na webový obchody, některý mají že když koupíš od jedné firmy nějaký komplet, tak něco ušetříš
2. únor 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Líbila ,ale ne za 25 tisíc :grinning: Jedu pro šéfa, jo ach vůbec se mi nechce řídit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tak já to prodám ty svoje :grinning: :grinning: :grinning: na tom ušetříš, troubu jsem minulý víkend drhla...jako nová...až na těch pár fleků :grinning: :grinning: :grinning:
no jestli je u vás taky tak hnusně a sněží, tak to by se mi taky nikam jezdit nechtělo...kde máme dneska Marťu??
2. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak sestřenka jde na sál, je to blbý :cry: ale zatím to bere tak, že je ráda, že se jim vůbec podařilo otěhotnět...tak aspoň něco...
2. únor 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek