• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Marti taky zavidim, to je super ta dovca! Nechces me pribalit do kufru, nejsu moc velka :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi paní psala že ten hotel už je vyprodanej, kuva mě nasrala, tak proč mi to posílá že je to volné :angry: , no tak mi poslala další tři nabídky, tak jsem vybrala další, doufám že už poslední protože jinak mě asi klepne :angry:
21. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Marti, to je pech.... :unamused: , taky nechápu, proč ti to nabízí, když má hotel vyprodáno (no leda by tě někdo těsně předběhl)
tak snad ti to vyjde s tím druhým.... :wink:

Já už taky letím domů, od zítra nás čekají pěkná horka, tak se na to dobře vyspěte. Pa :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem z toho vybírání úplně vyšťavěná :confounded: , člověk furt projíždí recenze a fotky aby vybral dobře, uf naštěstí už jenom zaplatit a odjet :grinning: , tak doufám že jsem vybrala dobře
21. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Marti, to uvidíme až s jakou se vrátíš...já taky doufám, že jsme dobře vybrali, ale my se...kdyby něco...můžeme sbalit, sednout do auta a frčet domů... :grinning:

stejně jako to jdu teď udělat já....mažu fuč :grinning:
21. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vrátila z pedikůry. Čekám kdy přijede Erik a půjdeme vyvenčit k tchánovcům naše pejska.
Marti tenhle hotel vypadá taky suprově. Uvidíš, že budete spokojeni.
21. črc 2009 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
tak už to sluníčko začíná hřát...
22. črc 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile: :slight_smile:

U nás taky už začíná pěkně hřát.
Dneska je za mě výběrové řízení, tak jsem zvědavá koho vyberou. Z dvaceti pozvali čtyři ženské. Jsem úplně zvědavá kdo to bude....
22. črc 2009 v 07:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, asi nemáš možnost do toho mluvit, co? A budeš ty hned vědět, kdo to je?
22. črc 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já do toho nemůžu mluvit vůbe. Myslela jsem, že k tomu bude mět přístup kolegyně účetní, ale ani ji to neřekli a zjistila jsem, že ani můj šéf u toho nebyl odzačátku když to starostka s personální vybíralal. Tak jsem zvědavá. Jestli to budu hned vědět, tak to nevím. Odmítli mi říct i kdo jsou ty čtyři ženské.
22. črc 2009 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže to budeš mít jako překvápko od toho září?
22. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já doufám, že mi to třeba příští týden řeknou. Snad by to nenechali až na to září.
Stejně si myslím, že pokud ta ženská bude někde zaměstnaná, tak musí podat výpověď a jsou tu ještě ty dva měsíce výpovědní lhůty. Tak ani moc nevěřím, že by od toho 1.září někdo přišel. Jen pokud to bude někdo kdo je na pracáku.
22. črc 2009 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ona se ještě může s původním zaměstnavatelem dohodnout na ukončení prac.poměru ke dni...
No, uvidíš, každopádně ti přeju, ať je to někdo příjemný, když tam s ní budeš muset ještě skoro dva měsíce být :wink:
22. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě. Ta představa, že tu mám pořád někoho za zadkem. Musím se přesně podívat od kdy můžu nastoupit na mateřskou.
22. črc 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti kdy pujdu na mateřskou, když mi vychází termín porodu 7.12.
22. črc 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak MD se poskytuje zpravidla od počátku šestého týdne před očekávaným termínem porodu. V ZP je uvedeno, že můžeš nastoupit i dřív, nejdřív ale od počátku osmého týdne před očekávaným termínem porodu.
No, a určitě máš nějakou dovolenou, takže když si ji budeš chtít vybrat před mateřskou, tak se ti to taky trochu zkrátí.... (nárok máš na celou výměru roční dovolené - předpokládám, že máte 20 dní)
22. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holčiny...tak už se mi to krátí...ještě týden a jedeme...huráááá
22. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mně to vychází od 26. října :sunglasses:
22. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani
22. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak dovolená zaplacená, dneska jsme si vyzvedli nové pasy a řidičáky, takže už nám snad nic nebrání :dizzy_face:
22. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu muset pasy někde najít :grinning: ale myslím, že nám platí na deset let...pokud ne, tak by mě Martin zabil :grinning:
22. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak do chorvatska by snad mělo dát jet jenom na občanku :wink:
22. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, asi je to tak, kolegyně se s tama teď vrátili a jedna dcera jela na OP a dojela tam i zpět
22. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se včera fakt musela smát, ptala jsem se svého drahého muže co podnikneme v neděli, když máme to výročí, tak pořád nevěděl a pak se mě ptá jestli jsem něco vymyslela, tak mu říkám že vím co budu dělat ráno - budu čůrat na test :grinning: , tak se na mě zděšeně podíval a říká to jako už??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, Marti, tady ty krátké cykly mají i svou výhodu, že :grinning:
taky jsem to tak měla
22. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já mám cykly normální kolem 28 a v neděli budu 26DC :wink: , jenom to teď nějak rychle uteklo :grinning:

A ještě ráno vstáváme a říká mi: ty máš zase nějaké větší kozy :grinning: :grinning: :grinning: a pak že jsou chlapi nevšímaví :grinning:
22. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani a Marti ... :slight_smile:

Marti asi to bude od toho 26.10. Před tím si vezmu deset dnů dovču a kočním 9.10. - je to je super .....
22. črc 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek