• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak to já měla od 24 do 28 dní, nikdy víc, to to pak utíkalo :grinning: (myslela jsem, že jsi na tom podobně)
22. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti začátkem roku jsem taky mívala cykly kolem 24, ale poslední dobou se to ustálilo kolem těch 28 :wink: , nebo spíš bych řekla že od té doby co se snažíme :grinning:
22. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a cítíš na sobě nějaké změny?
22. črc 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ani moc ne, kromě toho že mi porostly prsa a občas mě pobolívá podřišek, jo a ještě změna chutí na jídlo, ale nic z toho nemusí znamenat že jsem těhu :grinning:
22. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, jsem napnutá jak toto dopadne...hned v neděli se připojuju a čekám zprávu :slight_smile: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já jsem taky zvědavá jak to dopadne. Snad to vyjde....
22. črc 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já doufám, chtělo by to nějakou čerstvou těhuli, která nám bude vykládat, jak je jí špatně a zvrací :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se snažím se moc nepozorovat a nemyslet na to a celkem se mi to daří, hold to že se mi zvětšily prsa a bolí, toho si nějak nejde nevšimnout :grinning:

AKorát jestli budu fakt těhu tak si budu muset na dovču koupit opět nové plavky, protože ty co jsem si koupila asi před 2 měsíci jsou mi už teď krapet menší a v Turecku jsou na tohle docela háklivý tak bych nerada někoho pobuřovala :grinning:
Marti, já ti pošlu svoje :grinning: :grinning: ty ti budou stopro :grinning: :grinning:
Jani no to by jsme si je musely předat někde na cestě ne :grinning: , vy se vracíte někdy kdy mi odjíždíme ne :confused:

No včera jsem se v tescu dívala na plavky, akorát že už tam toho moc neměli, jak jsou slevy tak je to hned pryč, takže tam zůstali takové pidi velikosti, to bych měla tak na bradavky :grinning: :grinning: :grinning:

V sobotu asi vyrazíme nakupovat, Josef potřebuje taky plavky a já si potřebuju koupit nějaké nové spoďáry, jelikož máme doma nějakou černou díru, postrádám asi 4 kalhotky :confused: :grinning: a nemůžu je najít :sweat_smile:
22. črc 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti až tak Ti povyrostly? Tak to je nějaké zajímavé.....
22. črc 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co je s Inkou? Už se tady dlouho neukázala.
22. črc 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti u ktérého si je nechala .... ??? :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by mě taky zajímalo, kde je nechala :grinning: :grinning: ale Mates takhle zapomíná u nějaké ženské ponožky...ale pokaždý jenom jednu...nechápu...

Marti já mám plavky asi patery...teď budu jedny vracet do Litexu...nevlezou se mi do nich kozeny :grinning:
no ale jestli jdete o víkendu nakupovat a budeš kupovat plavky, tak hodně štěstí a pevné nervy...já to vzdala...plavek všude mraky...krásných...ale ty velikosti...nevíte některá jak narvat déčková prsa, do béčkových košíčků???
22. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no já jsem ty plavky měla akorát, mám jenom takové ty na šňůrky za krk a už mi z toho začínají s prominutím lézt kozy :grinning: a na dovolené jsou tobogány, takže si dovedu představit jak to bude vypadat když vletím do bazénu :grinning:

Na Inku jsem si taky ráno vzpomněla že tu dlouho nebyla :confused:

Peti taky mě Josef ráno podezříval že jsem je nechala u milence :grinning:
22. črc 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nemáte některá na Inku telefon?? Stěžovala si na ty bolesti a křeče...tak doufám,že nejsou s Julčou v nemocnici :pensive: :confused:
22. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky na šňůrku za krk...jednou toužím po bikinách, které mají kolem krku jenom šňůrku...já je musím mít s takovou tou silnější...jinak by mi to asi ruplo :grinning:
22. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no já vím že je to problém sehnat plavky, přitom jako ženských s většíma prsama je dost, tak nechápu proč všichni dělají takové pidi velikosti :angry:

Tak mě teda bikiny pořád drží naštěstí :grinning:
22. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš proč, protože z nějakýho nepochopitelnýho důvodu ve větších velikostech udělají třeba na jeden obchod dva tři kousky...ptala jsem se minule prodavačky tuším v NewYorkeru, jestli budou mít ty plavky ještě i ve větším, prý ne, protože měli asi desatery a jsou všechny pryč...nečekané...

no mě by to asi taky drželo, ale měla bych pocit, že se s tím umlátím...ale plavky musím mít za krk...nesnáším vycpané... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jestli se tu Inka dneska neukáže, tak ji večer napíšu sms.
22. črc 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by jsi byla hodná...já doufám, že mají dodělávky na domečku a Inku to zaměstnává...ani nevím, kdy zde byla naposledy....
22. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla tu naposledy v pátek a to psala, že jede na víkend za nějakou kamarádkou. Alespoň si tak matně vzpomínám.
22. črc 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to vím...byla zde 17.7. pak jela na víkend za tou kámoškou a pak se neohlásila...tak snad si jenom prodloužila pobyt na Slovensku...nebo se tam zdržela s Jirkem...
22. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObry den a nashledanou...:grinning:

Prisla jsem, necetla a mizim... :slight_smile:

Jen Marti s mimi v brisku - my se snad ani nesnazime... :slight_smile: Ale tehotna nejsem a na dite se jednou tesim, to priznavam...:slight_smile:
22. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ahoj a nashle :grinning: :grinning:

my to máme stejné...s těhotenstvím moc nepočítáme ale chceme...ale jak říkám, jednou se prostě dočkat musíme a bude to ve chvíli, kdy to budeme nejmíň čekat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ale my se teda snažíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo tak teda dneska nás osvítil asi duch svatý, ráno se nám nechtělo do fitka tak jsme nešli a zajeli jsme si pro nové pasy, no a před chvílí volala ta ženská z cestovky že v té smlouvě musí být vyplněno i číslo pasu jinak je to neplatné :sweat_smile:
22. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to vám fakt vyšlo... :slight_smile:

Taky jsem zvědavá, co je s Inkou, snad je v pohodě.

Zdeni, ono je to kolikrát lepší, když se na to člověk neupíná. Pak to spíš přijde.... :wink:
Navíc nejsi nejstarší, čas máš, tak co, no ne? To mně už je 31, takže nejvyšší čas jsem už docela měla :sunglasses:
22. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jj nejvyšší čas :grinning:

Teda začíná tu být opět pěkný pařák :frowning2: , uf aby bylo 5 :confounded:
22. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem si vzala do práce domácí zmrzlinu co jsem v neděli vyráběla, tak už se na ni těším :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek