• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Je fakt šílené horko. Dneska myslím večer zavítáme na zahrádku do hospůdky.

Teďka jsem mimču nakoupila bílé bavlněné košilky a jedny krásný dupačky.

Marti prosím Tě jaké velikosti hlavně pořizuješ?
22. črc 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já zavítám do bazénu :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak do toho bych taky ráda zavítala, ale mám to zakázané kvůli ty záněty.... :angry:
22. črc 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, zatím žádné :sunglasses: , furt se na to chystám, ale ještě jsem se nedokopala :grinning: . Jsem děsná... :angry:

Ale tak určitě něco pro začátek v 56, z toho sice určitě rychle vyroste, ale taky asi během dne dost vystřídá. No a pak asi pár kousků v č. 62 a pak v č. 68 a dál to nebudu hrotit, to se pak dokoupí.

Kde nakupuješ?
22. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nakupuji kde se dá. Teďka je u nás v kulturáku český prodejce a má dupačky, bodíčka a košilky za super ceny tak jsem nakupovala u něj. Za ty bavlněné košilky jsem dala 40,00 Kč a bodíčka a dupačky kolem 60,00 Kč.
Taky jsem si už něco objednávala z netu.
22. črc 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda začínám mít pocit že s tím testování do neděle nevydržím :grinning: , kuva já jsem zvědavá :grinning:
22. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak. A já jsem si teď taky objednala z netu (asi za 1300,- Kč) :sunglasses:
22. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti co jsi objednala?

Marti tak testni dřív. Dneska kollikátý den?
22. črc 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, zvědavost je sviňa... :grinning: :grinning: , tak zkus vydržet aspoň do pátku nebo soboty :grinning: , to už pak vydržíš i do té neděle
22. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, nějaké dupačky a body a soupravičku (dupajdy,košilka,kabátek a čepička) na cestu z porodnice - takovou bílomodrou, moc hezkou :dizzy_face:

Marti, tak, a teď jedna radí testni, druhá vydrž... co včíl....
22. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych počkala... :grinning:

kupodivu, mě to tetokrát ani neláká testovat....to je divný...
22. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti dneska jsem 10DPO

No asi vydržím, ale bude to boj :grinning:
22. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bych ještě aspoň do soboty vydržela... :wink:
22. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám takové vlny, většinou v pohodě že vydržím do neděle a pak příjde takový záchvat že to potřebuju hned a teď vědět :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to taky potřebovala vědět...v pátek jdu pařit, tak ať nemám potom výčitky....ale to asi nebudu mít z čeho :rolling_eyes:
22. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme akci až příští sobotu, takže to už bych snad vědět měla :grinning: , akorát teda jestli jsem v tom, tak to asi budeme muset říct, protože toho že nepiju by si všichni všimli :unamused: , no a jestli jim to řekneme tak bude Josefovi asi v neděli hodně špatně :grinning:
22. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to je fakt...to by se asi i Martin pěkně ožerinkal :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám pocit že jako zítra budu trénovat na počasí v turecku, má být až 36 stupňů :rolling_eyes:
22. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to taky slyšela o těch 36 stupních. Hrůza. A to my jedeme na ten UTZ do Brna a chceme dělat velké nákupy. No to bude děsný.

Teď vůbec přemýšlím, jak na to reagoval můj když jsem mu řekla že jsem těhotná....
22. črc 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky budem zítra cestovat - jedeme s babičkou do nemocnice do Ostravy. Zavčasu jsem ale řekla, že v autě bez klimačky nejedu, takže bude auto s klimatizací, aspoň něco :sunglasses:
22. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, mně už se blíží padla, takže ahojte v pátek :slight_smile: (snad zítra tu procestovanou dovolenou přežiju)
22. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky psala jsem Ince. Od pondělka má teploty a musí zobat zase paralen. Mimčo je, ale v pořádku. Až bude v pořádku tak se ukáže. Všechny vás pozdravuje.
22. črc 2009 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy, mohla bys mi, prosim, poslat mailem par fotek z Estine svatby??? Asi jsi na me zapomnela..:slight_smile: Dekuji... :wink:
22. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :grinning:

Dneska jsem doma. Jedeme na ten UTZ. Něja se mi do toho Brna, ale vůbec nechce.
23. črc 2009 v 07:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tk at vsechno dobre dopadne, Peti a dozvis se, kdo se v tobe skryva... :wink:
23. črc 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni
Dozvím, ale nevíme jestli si to nenecháme jen pro sebe.
23. črc 2009 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...taky dneska jedu do Brna, jedu ve dvanáct, musím spáchat nějaký nákup na dovolenou ať tam neumřeme hlady :grinning: :grinning:

Peti, díky za info o Ince, jestli ji budeš ještě psát, tak ji mooooc pozdravuj...díky
23. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak v neděli žádné testování nebude :frowning2: , včera jsem začala špinit :angry: a teda musím říct že mě to pěkně rozhodilo, vůbec jsem to nečekala tak brzo :angry: a tím pádem se mi bordí můj plán na měsíc dopředu :angry:
23. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti a Jani ... :slight_smile:

Marti to je mi moc líto, že to nevyšlo...... :frowning2:
23. črc 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, vsak jo, klidne si to pro sebe nechejte, ja po tom neprahnu...:slight_smile:
23. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek