Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
22. črc 2009
Je fakt šílené horko. Dneska myslím večer zavítáme na zahrádku do hospůdky.

Teďka jsem mimču nakoupila bílé bavlněné košilky a jedny krásný dupačky.

Marti prosím Tě jaké velikosti hlavně pořizuješ?
macinek
22. črc 2009
Peti já zavítám do bazénu 😃 😃 😃
anag
22. črc 2009
Tak do toho bych taky ráda zavítala, ale mám to zakázané kvůli ty záněty.... ]-(
majka147
22. črc 2009
Peti, zatím žádné 😎 , furt se na to chystám, ale ještě jsem se nedokopala 😃 . Jsem děsná... ]-(

Ale tak určitě něco pro začátek v 56, z toho sice určitě rychle vyroste, ale taky asi během dne dost vystřídá. No a pak asi pár kousků v č. 62 a pak v č. 68 a dál to nebudu hrotit, to se pak dokoupí.

Kde nakupuješ?
anag
22. črc 2009
Já nakupuji kde se dá. Teďka je u nás v kulturáku český prodejce a má dupačky, bodíčka a košilky za super ceny tak jsem nakupovala u něj. Za ty bavlněné košilky jsem dala 40,00 Kč a bodíčka a dupačky kolem 60,00 Kč.
Taky jsem si už něco objednávala z netu.
macinek
22. črc 2009
Teda začínám mít pocit že s tím testování do neděle nevydržím 😃 , kuva já jsem zvědavá 😃
majka147
22. črc 2009
Tak. A já jsem si teď taky objednala z netu (asi za 1300,- Kč) 😎
anag
22. črc 2009
Marti co jsi objednala?

Marti tak testni dřív. Dneska kollikátý den?
majka147
22. črc 2009
Jo, zvědavost je sviňa... 😃 😃 , tak zkus vydržet aspoň do pátku nebo soboty 😃 , to už pak vydržíš i do té neděle
majka147
22. črc 2009
Peti, nějaké dupačky a body a soupravičku (dupajdy,košilka,kabátek a čepička) na cestu z porodnice - takovou bílomodrou, moc hezkou x-)

Marti, tak, a teď jedna radí testni, druhá vydrž... co včíl....
janca.k
22. črc 2009
já bych počkala... 😃

kupodivu, mě to tetokrát ani neláká testovat....to je divný...
macinek
22. črc 2009
Peti dneska jsem 10DPO

No asi vydržím, ale bude to boj 😃
janca.k
22. črc 2009
tak to bych ještě aspoň do soboty vydržela... 😉
macinek
22. črc 2009
Já mám takové vlny, většinou v pohodě že vydržím do neděle a pak příjde takový záchvat že to potřebuju hned a teď vědět 😃 😃 😃
janca.k
22. črc 2009
já bych to taky potřebovala vědět...v pátek jdu pařit, tak ať nemám potom výčitky....ale to asi nebudu mít z čeho 8-(
macinek
22. črc 2009
My máme akci až příští sobotu, takže to už bych snad vědět měla 😃 , akorát teda jestli jsem v tom, tak to asi budeme muset říct, protože toho že nepiju by si všichni všimli :-| , no a jestli jim to řekneme tak bude Josefovi asi v neděli hodně špatně 😃
janca.k
22. črc 2009
Jo tak to je fakt...to by se asi i Martin pěkně ožerinkal 😃 😃 😃
macinek
22. črc 2009
tak mám pocit že jako zítra budu trénovat na počasí v turecku, má být až 36 stupňů 8-(
anag
22. črc 2009
Už jsem to taky slyšela o těch 36 stupních. Hrůza. A to my jedeme na ten UTZ do Brna a chceme dělat velké nákupy. No to bude děsný.

Teď vůbec přemýšlím, jak na to reagoval můj když jsem mu řekla že jsem těhotná....
majka147
22. črc 2009
Taky budem zítra cestovat - jedeme s babičkou do nemocnice do Ostravy. Zavčasu jsem ale řekla, že v autě bez klimačky nejedu, takže bude auto s klimatizací, aspoň něco 😎
majka147
22. črc 2009
no nic, mně už se blíží padla, takže ahojte v pátek 🙂 (snad zítra tu procestovanou dovolenou přežiju)
anag
22. črc 2009
Holky psala jsem Ince. Od pondělka má teploty a musí zobat zase paralen. Mimčo je, ale v pořádku. Až bude v pořádku tak se ukáže. Všechny vás pozdravuje.
zdenallicka
22. črc 2009
Ahoj Katy, mohla bys mi, prosim, poslat mailem par fotek z Estine svatby??? Asi jsi na me zapomnela..🙂 Dekuji... 😉
anag
23. črc 2009
Ahoj holky ... 😃

Dneska jsem doma. Jedeme na ten UTZ. Něja se mi do toho Brna, ale vůbec nechce.
zdenallicka
23. črc 2009
Tk at vsechno dobre dopadne, Peti a dozvis se, kdo se v tobe skryva... 😉
anag
23. črc 2009
Ahoj Zdeni
Dozvím, ale nevíme jestli si to nenecháme jen pro sebe.
janca.k
23. črc 2009
Dobré ráno...taky dneska jedu do Brna, jedu ve dvanáct, musím spáchat nějaký nákup na dovolenou ať tam neumřeme hlady 😃 😃

Peti, díky za info o Ince, jestli ji budeš ještě psát, tak ji mooooc pozdravuj...díky
macinek
23. črc 2009
Dobré ráno ženy 🙂

tak v neděli žádné testování nebude 😞 , včera jsem začala špinit ]-( a teda musím říct že mě to pěkně rozhodilo, vůbec jsem to nečekala tak brzo ]-( a tím pádem se mi bordí můj plán na měsíc dopředu ]-(
anag
23. črc 2009
Ahoj Marti a Jani ... 🙂

Marti to je mi moc líto, že to nevyšlo...... 😞
zdenallicka
23. črc 2009
Peti, vsak jo, klidne si to pro sebe nechejte, ja po tom neprahnu...🙂

Začni psát odpověď...

Odešli