• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti hold nedá se nic dělat, včera jsem to obrečela a teda dost, jsem nebyla vůbec připravená na to že jako už :frowning2: , ale dneska už se snažím na tom hledat pozitivní věci - jako že si líp užiju dovču atd :slight_smile: , akorát takhle bude ovulace už před dovolenou :angry: , takže žádné plození u moře :angry:
23. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak budete mit domaci ditko, no, Marti..:slight_smile:
23. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je dneska strašně. Jsem uplně hotová z toho horka. Máme po ránu na bytě 30 stupňů. To nechci vidět odpoledne. Celou noc jsme všechno otevřené, aby se tu ochladilo, ale moc to tedy nepomohlo.
Musím přiznat, že v práci mi je vždycky mnohem líp.
23. črc 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já stejně začínám mít pocit že to jen to nevýjde :pensive:

Peti my máme v práci už taky 30 stupňů, odpoledne taky chcípneme vedrem :confounded:
23. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to přeci nevadí,že nebude ovulka na dovči. Hlavně aby se zadařilo .....
23. črc 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no na dovolené bude klid a čas na sex, týden před dovolenou toho máme vždycky oba v práci nejvíc, no stejně je to jedno, neřeším nepátrám, momentálně jsem ve fázi že je mi to snad i jedno :pensive:
23. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu, že před dovolenou je vždycky honička v práci. Však uvidíte. Nebudete díky starostem před dovčou na to myslet a třeba zrovna se zadaří.
23. črc 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už jedeme. Tak odpoledne na vás mrknu.
23. črc 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme na to nemysleli ani tenhle cyklus a stejně nám to bylo prd platný :grinning: , prostě až to příjde tak to příjde a hotovo :wink:
23. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Marti nevěš hlavu...nemyslím to zle, ani tak, že by to vyjít nemělo...ale je možný, že těch mrch ještě obrečíš :pensive: a taky třeba ne...a krom toho, zatím jenom špiníš, ne?? To ještě nemusí nic znamenat....
23. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jak to myslis, ze mas pocit, ze to jen nevyjde? Ja to nejak nepochopila... :confused: :sweat_smile:
23. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no hormony jsou svině, do včerejška jsem byla spíš zvědavá a těšila jsem se na testování i když s negativním výsledkem, ale nějak jsem to prostě nečekala, nestihla jsem se na to připravit :grinning:

Zdeni jako že mám pocit že si ještě nějaký čas počkáme :wink:
23. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, super, začal mě bolet podbřišek...jestli já dostanu mrchu, když jedu do Brna v bílých kalhotech, tak mě trefí :angry: :angry: :angry: :angry:
23. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO takhleeee...:slight_smile: Ja to pochopila ouplne jinac...:grinning:
23. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, hod si slipovku a ona neco zachyti...:slight_smile:
23. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mě taky napadlo, ale jak ji nacpu do tangáčů :grinning: :grinning: asi si koupím mini tampon a zkusím ten, možnáj e to jenom planý poplach, mudr říkal, že MS bude určo později a dneska jsem 26DC...tak nevím, ale to by mě fakt anštvalo....
23. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
anštvalo = naštvalo :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem koumala jak vytáhnout vycpávky v vrchu od plavek, už jsem se dívala jde to rozstřihnu a tu najednou čumím a tak je normálně díra na vytažení :grinning: :grinning: :grinning: , takže vycpávky jsou venku a aspoň mi tak nelezou kozy :grinning:
23. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, taky mam vzdycky milion vycpavek z plavek a porprsenek v supliku..:slight_smile:
23. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jsou aj nejake do tangacu, ne? A ty nepouzivas tampony?

Marti, jaky mas ten kalich??
23. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni kalich je nejlepčí vynález co kdo kdy vymyslel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , aboslutní svoboda, člověk se může koupat, já ho vždycky vyměnuju ráno a večer, takže fakt pohoda
23. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, no, ja vim... Ja si ho taky chci objednat.. Jen me zajima, jaky mas... Lady Cup nebo Moon cup nebo ktery?
23. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš Zdeni sorry jsem dneska nějak mimo a pletou se mi písmenka :grinning: , mám myslím moon cup, už ho mám dost dlouho
23. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti..:grinning:

Ja porad shanim informace, asi koupim Lady cup... Psaly zenske, ze se zbavily uplne mykoz a zanetu... JA mam ted velky problem s tampony.. Ale vlozku neeee... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni když jsem ho kupovala tak byl výběr snad jenom ze dvou značek a musím potvrdit že kalíšek u mykoz fakt pomáhá, mě dělaly tampony taky zle, strašně vysušovaly a co mám kalíšek tak pohoda, mykoza žádná prostě nic, hlavně mi fakt nevadí že třeba MS výjde na dovolenou, protože s kalíškem na MS člověk snadno zapomene
23. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak tos mi opet potvrdila to, co zenske psaly/rikaly... :slight_smile: Jsem rada..:slight_smile: Pujdu do nej.. Vyvarujes nebo pouzivas tablety?
23. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se dlouho rozhodovala a pak jsem si nadávala jaký jsem debil že jsem tak dlouho váhala, jak jsem mohla být tak dlouho bez kalíšku :grinning: :grinning: :grinning:

A vyvařuju :wink:
23. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já použíám vložky i tampony, ale jak naschvál v práci žádné nemám...ale asi to je fakt jenom planý poplach...já nad tím kalichem taky pořád zvažuju, ale nevím jak s těma velikostma...já vím, že už jsme to tady jednou řešily, ale Marti můžeš poradit??
23. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pokud to nedostanu do středy, tak hrozí že to budu mít na dovolené a to bych teda nechtěla, takže bych si ho asi objednala ještě do dovolené....a bude...akorát si nedovedu představit do vyprazdňovaní a nandávání...Marti to jako ho vyliješ a šupneš zpátky?? :sweat_smile: :confused:
23. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek