• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani ono teď spoustu nových druhů, takže velikost nevím, když jsem ho objednávala tak byly dvě velikosti, menší velikost do věku 30let bez porodu a pak po 30 a porodu :grinning:

Vyprazdňování stačí vylít a buď opláchnout vodou nebo jenom vytřít toaleťákem, ale já i v nejsilnější dny vylívám jenom ráno a večer :wink: , já jsem občas kalich používala i mimo MS když jsme šli na bazén a měla jsem strach abych nechytila nějakou mykozu :wink:
23. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni díky,
ale na to video budu muset mrknout až doma, tady mi nejede prohlížeč a nahoru se mi nechce...
Jani, ja si urcite objednam ten vetsi... Za prve je mi vic nez 25 let, jednou (snad) budu rodit a taky tu pipnku nemam nejmensi..:grinning:
Neni zac, jsou tam sklady toho kalisku...:slight_smile:
23. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak díky...objednám velikost L a ještě mrknu jaký mají...
23. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si taky říkám, že tu kačenu už asi taky budu mít krapet vytahanější :grinning:
tak já si můžu objednat Ladycup nebo Pinkcup.....tak asi vezmu ten bezbarvý....
23. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen do toho ženy :grinning: , kdo jednou poznal už nechce jinak :grinning:
23. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem zvědav :grinning:
23. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani prosím tě nevíš jaké prášky na průjem si máme koupit do Turecka?
23. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, no já bych si koupila Imodium, nejlepší by teda ale bylo, kdyby vám doktor napsal Ercefuryl...ale kolegyně byla v Turecku loni a říkala, že v Egyptě měla dva dny šílený průjem a v Turecku nic...ale aspoň to Imodium si kup...

tak já se loučím, jdu dodělat objednávky a za chvilku mizim na bus a asi tam zdechnu :rolling_eyes:
23. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani eurcefuryl jsme měli v egyptě, ten je osvědčený, ale co jsem četla diskuze tak turecko je v tomhle hodně v pohodě, samo pokud bude člověk jít páté před deváté atd tak to je problém, no Imodium koupíme a kdyby něco tak koupíme něco na místě :wink:

Tak se neuvař v buse :wink:
23. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme konečně doma. Jsem úplně uvařená. Miminko je v pořádku. Jsme moc ráda. V albu mám dnešní fotečku. Taky jsme nakonec koupili novou postýlku a objednali kočárek. Zvolili jsme nakonec neutrální barvu, tak to bude ten šedý co mám albíčku. Za měsíc si pro něj máme přijet.
23. črc 2009 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:
Tak dneska jsme opět doma. Budu uklízet a odpoledne jdu na nehtíky. Marti a Katy přes které internetové stránky jste objednávaly soupravičku do porodnice?
24. črc 2009 v 07:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Peti tak to je super že je mimčo ok :wink: , postýlka super a kočárek taky :dizzy_face:

Jinak teda včera večer to zase bylo něco na moje hormony, přijeli jsme domů a měla jsem zase nějakou krizi, ale probrali jsme to, muž mě utěšil a pohoda, vykoupali jsme se, no a pak se zastavil soused u nás na pivo a vylezlo z něj že jeho manželka je těhotná, což byl teda opět sestřel jako prase :frowning2: , moc jim to samozdřejmě přeju ale hold hormony jsou hormony :frowning2: , ale dneska už je mi zase dobře :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, prozivala jsem neco podobneho jeste v lednu... Znam to, ale bude lip... Jen doufam, ze ti to nebude trvat tak dlouho, jako mne, nez k tomu "LIP" dospejes... Pac ono je to hrozne ubijejici a celkove na hovno stav a pocity... :pensive:
24. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
PEtule, fajn, ze je mimi ok..:slight_smile:
24. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, holky, jdu na ctvrtou deseti a vicehodinovou sluzbu po sobe... :frowning2: Kuwa, kdo toto vymyslel!!! :angry: Zitra padnu na hubu...

Mejte se a kdyby se tu objevila Kacka, pripomente ji, at mi posle fotky ze svatby, prosim...:slight_smile:

Pekny den...
24. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni :wink:

no jo jsou to stavy nahovno, vždycky když si myslím že už je to ok tak příjde nějaká jobovka a jsem tak kde jsem byla :angry:
24. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navíc jsme s těmahle sousedama měli zítra jet do vídně na nákupy, ale už v pondělí jsme to zrušili a teda musím říct že jsem ráda, protože takhle bych z těch nákupů nic neměla :slight_smile:

A už víme co budeme dělat v neděli, jdeme do kina na dobu ledovou 3 :grinning:
24. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti a Zdeni .. :slight_smile:

Tak jsem akorát douklízela a jsem hladná jako vlk.

Marti taky jsem kdysi prožívala takové stavy. Ještě teďka si pamatuji jak jsem se dozvěděla, že je ségra těhotná a řvala jsem a řvala....
24. črc 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ještě můžeš zajet uklidit k nám :grinning:

No jo hormony jsou svině :angry: , jsem si připadala jako totálně neschopná nefunkční ženská :frowning2: :angry: , ale už je to zase dobrý, ráno jsem to všechno vypotila ve fitku :dizzy_face:
24. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti myslím, že další uklid bych dneska už nezvládla.....
Už se těším až si sednu na manikůře a budu relaxovat.

Taky jsem si kdysi tak připadala. Ono si tím asi musí projít každá.....

Dneska tu jaksi nidko neni.... :confused:
24. črc 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti přece bych nezneužívala budoucí maminku :grinning:

Já dneska můžu končit dřív, takže to zabalím tak kolem 3 :dizzy_face:

No chtěli jsme jet zítra nakoupit nějaké oblečení, ale přemýšlím jestli to nepřesunem na dnešek, mám náladu na utrácení :grinning:
24. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě včera to jako fakt byl mazec jak u nás byl ten soused, my oba s Josefem takoví přepadlí že to asi nevyšlo a on takovej nadšenej budoucí otec :pensive:
24. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla včera v olympie a nějak se mi vůbec nechtělo chodit po obchodem. Erik šel na tu výstavu BODIES REVEALED. Já jsem to odmítla vidět. Asi bych to tam nevydýchala....
24. črc 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chceme jet na vaňkovku, nakupuju tam nejradši :dizzy_face: , potřebuju nějaké nátělníky a trička, jak je teď to vedro, tak aby člověk furt jenom pral aby měl co na sebe :rolling_eyes:

Na výstavu se taky chystáme, zatím nebyl čas
24. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erik byl uplně z té výstav nadšený. Byl tam snad dvě hodiny.
Ve Vaňkovce nakupuji taky ráda, ale k vůli té výstavě jsme jeli do Olympie.
24. črc 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu si na chviličku odpočinout....
24. črc 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co jsem nutně potřebovala dneska udělat mám hotové :slight_smile:

Uf už jenom 2 hodiny a hurá domů :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem vás dočetla.Marti to je mi líto,ale nám vyšel taky až třetí pokus :wink: aspoň si užiješ parádně dovču,poslední na dlouhou dobu:grinning: Peti gratuluju k utz :wink: Já už jsem víceméně ok,jen se zítra stěhujem,takže už nejsem ko z horeček a veder,ale z balení.Už se těším do postele :wink: Jinak v pondělí jsem byla v olympii nakupovat na mimčo a nekoupila jsem nic,mají prd a navíc letní prd :angry: Taky jsem z toho pak dostala tu teplotu,jsem říkala,že se příště na brno můžu víte co :grinning: Takže prachy padly na světla do domečku a prcek má smůlu až do další nemocenské :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak 20.8. nastupuju na mateřskou :wink: A ve středu mi přišla první kontrola ze sociálky,po 5 měsících :stuck_out_tongue_closed_eyes: mažu chrnět,v úterý jedu na poslední utz,ale snad se tu ukážu i dřív.Krásný víkend.papa
24. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek