Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
macinek
23. črc 2009
Jani ono teď spoustu nových druhů, takže velikost nevím, když jsem ho objednávala tak byly dvě velikosti, menší velikost do věku 30let bez porodu a pak po 30 a porodu 😃

Vyprazdňování stačí vylít a buď opláchnout vodou nebo jenom vytřít toaleťákem, ale já i v nejsilnější dny vylívám jenom ráno a večer 😉 , já jsem občas kalich používala i mimo MS když jsme šli na bazén a měla jsem strach abych nechytila nějakou mykozu 😉
janca.k
23. črc 2009
Zdeni díky,
ale na to video budu muset mrknout až doma, tady mi nejede prohlížeč a nahoru se mi nechce...
zdenallicka
23. črc 2009
Jani, ja si urcite objednam ten vetsi... Za prve je mi vic nez 25 let, jednou (snad) budu rodit a taky tu pipnku nemam nejmensi..😃
zdenallicka
23. črc 2009
Neni zac, jsou tam sklady toho kalisku...🙂
janca.k
23. črc 2009
jo tak díky...objednám velikost L a ještě mrknu jaký mají...
janca.k
23. črc 2009
no já si taky říkám, že tu kačenu už asi taky budu mít krapet vytahanější 😃
tak já si můžu objednat Ladycup nebo Pinkcup.....tak asi vezmu ten bezbarvý....
macinek
23. črc 2009
Jen do toho ženy 😃 , kdo jednou poznal už nechce jinak 😃
janca.k
23. črc 2009
tak to jsem zvědav 😃
macinek
23. črc 2009
Jani prosím tě nevíš jaké prášky na průjem si máme koupit do Turecka?
janca.k
23. črc 2009
Marti, no já bych si koupila Imodium, nejlepší by teda ale bylo, kdyby vám doktor napsal Ercefuryl...ale kolegyně byla v Turecku loni a říkala, že v Egyptě měla dva dny šílený průjem a v Turecku nic...ale aspoň to Imodium si kup...

tak já se loučím, jdu dodělat objednávky a za chvilku mizim na bus a asi tam zdechnu 8-(
macinek
23. črc 2009
Jani eurcefuryl jsme měli v egyptě, ten je osvědčený, ale co jsem četla diskuze tak turecko je v tomhle hodně v pohodě, samo pokud bude člověk jít páté před deváté atd tak to je problém, no Imodium koupíme a kdyby něco tak koupíme něco na místě 😉

Tak se neuvař v buse 😉
anag
23. črc 2009
Tak jsme konečně doma. Jsem úplně uvařená. Miminko je v pořádku. Jsme moc ráda. V albu mám dnešní fotečku. Taky jsme nakonec koupili novou postýlku a objednali kočárek. Zvolili jsme nakonec neutrální barvu, tak to bude ten šedý co mám albíčku. Za měsíc si pro něj máme přijet.
anag
24. črc 2009
Ahoj holky ... 🙂
Tak dneska jsme opět doma. Budu uklízet a odpoledne jdu na nehtíky. Marti a Katy přes které internetové stránky jste objednávaly soupravičku do porodnice?
macinek
24. črc 2009
Dobré ráno ženy 🙂

Peti tak to je super že je mimčo ok 😉 , postýlka super a kočárek taky x-)

Jinak teda včera večer to zase bylo něco na moje hormony, přijeli jsme domů a měla jsem zase nějakou krizi, ale probrali jsme to, muž mě utěšil a pohoda, vykoupali jsme se, no a pak se zastavil soused u nás na pivo a vylezlo z něj že jeho manželka je těhotná, což byl teda opět sestřel jako prase 😞 , moc jim to samozdřejmě přeju ale hold hormony jsou hormony 😞 , ale dneska už je mi zase dobře 🙂
zdenallicka
24. črc 2009
Marti, prozivala jsem neco podobneho jeste v lednu... Znam to, ale bude lip... Jen doufam, ze ti to nebude trvat tak dlouho, jako mne, nez k tomu "LIP" dospejes... Pac ono je to hrozne ubijejici a celkove na hovno stav a pocity... |-|
zdenallicka
24. črc 2009
PEtule, fajn, ze je mimi ok..🙂
zdenallicka
24. črc 2009
No nic, holky, jdu na ctvrtou deseti a vicehodinovou sluzbu po sobe... 😞 Kuwa, kdo toto vymyslel!!! ]-( Zitra padnu na hubu...

Mejte se a kdyby se tu objevila Kacka, pripomente ji, at mi posle fotky ze svatby, prosim...🙂

Pekny den...
macinek
24. črc 2009
Ahoj Zdeni 😉

no jo jsou to stavy nahovno, vždycky když si myslím že už je to ok tak příjde nějaká jobovka a jsem tak kde jsem byla ]-(
macinek
24. črc 2009
Navíc jsme s těmahle sousedama měli zítra jet do vídně na nákupy, ale už v pondělí jsme to zrušili a teda musím říct že jsem ráda, protože takhle bych z těch nákupů nic neměla 🙂

A už víme co budeme dělat v neděli, jdeme do kina na dobu ledovou 3 😃
anag
24. črc 2009
Ahoj Marti a Zdeni .. 🙂

Tak jsem akorát douklízela a jsem hladná jako vlk.

Marti taky jsem kdysi prožívala takové stavy. Ještě teďka si pamatuji jak jsem se dozvěděla, že je ségra těhotná a řvala jsem a řvala....
macinek
24. črc 2009
Peti ještě můžeš zajet uklidit k nám 😃

No jo hormony jsou svině ]-( , jsem si připadala jako totálně neschopná nefunkční ženská 😞 ]-( , ale už je to zase dobrý, ráno jsem to všechno vypotila ve fitku x-)
anag
24. črc 2009
Marti myslím, že další uklid bych dneska už nezvládla.....
Už se těším až si sednu na manikůře a budu relaxovat.

Taky jsem si kdysi tak připadala. Ono si tím asi musí projít každá.....

Dneska tu jaksi nidko neni.... =-)
macinek
24. črc 2009
Peti přece bych nezneužívala budoucí maminku 😃

Já dneska můžu končit dřív, takže to zabalím tak kolem 3 x-)

No chtěli jsme jet zítra nakoupit nějaké oblečení, ale přemýšlím jestli to nepřesunem na dnešek, mám náladu na utrácení 😃
macinek
24. črc 2009
Ještě včera to jako fakt byl mazec jak u nás byl ten soused, my oba s Josefem takoví přepadlí že to asi nevyšlo a on takovej nadšenej budoucí otec |-|
anag
24. črc 2009
Já jsem byla včera v olympie a nějak se mi vůbec nechtělo chodit po obchodem. Erik šel na tu výstavu BODIES REVEALED. Já jsem to odmítla vidět. Asi bych to tam nevydýchala....
macinek
24. črc 2009
My chceme jet na vaňkovku, nakupuju tam nejradši x-) , potřebuju nějaké nátělníky a trička, jak je teď to vedro, tak aby člověk furt jenom pral aby měl co na sebe 8-(

Na výstavu se taky chystáme, zatím nebyl čas
anag
24. črc 2009
Erik byl uplně z té výstav nadšený. Byl tam snad dvě hodiny.
Ve Vaňkovce nakupuji taky ráda, ale k vůli té výstavě jsme jeli do Olympie.
anag
24. črc 2009
No nic jdu si na chviličku odpočinout....
macinek
24. črc 2009
Tak co jsem nutně potřebovala dneska udělat mám hotové 🙂

Uf už jenom 2 hodiny a hurá domů x-)
cervenec
24. črc 2009
Ahoj holky,tak jsem vás dočetla.Marti to je mi líto,ale nám vyšel taky až třetí pokus 😉 aspoň si užiješ parádně dovču,poslední na dlouhou dobu😃 Peti gratuluju k utz 😉 Já už jsem víceméně ok,jen se zítra stěhujem,takže už nejsem ko z horeček a veder,ale z balení.Už se těším do postele 😉 Jinak v pondělí jsem byla v olympii nakupovat na mimčo a nekoupila jsem nic,mají prd a navíc letní prd ]-( Taky jsem z toho pak dostala tu teplotu,jsem říkala,že se příště na brno můžu víte co 😃 Takže prachy padly na světla do domečku a prcek má smůlu až do další nemocenské :-p Jinak 20.8. nastupuju na mateřskou 😉 A ve středu mi přišla první kontrola ze sociálky,po 5 měsících :-p mažu chrnět,v úterý jedu na poslední utz,ale snad se tu ukážu i dřív.Krásný víkend.papa