• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky ... :slight_smile:

Iny to je fajn, že už si v pořádku. Jinak tu práci kolem stěhování Ti vůbec nezávidím, ale ten výsledek potom stojí za to. .... :wink:
Dneska vás tedy čeká první noc v novém baráčku....
Jé to se máte ....

Jinak já dneska budu mít asi leháro. Jen něco málo uvařím a potom vyžehlím prádlo a mám celý den volno. Můj jel na celej den s chrámovým sborem někde zpívat, tak budu sama doma.
25. črc 2009 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, predevcirem jsem byla poprve u nove gynekolozky a ta mi rekla, ze muj doktor mi nerekl uplnou pravdu o me deloze... Takze prirozene otehotneni = sance temer nulova... Nemam totiz jen castecne prepazenou delohu, jak tvrdil on, ale mam dve samostatne delozni dutiny... Rekla mi, ze jedno nebo dve tehotenstvi s nejvetsi pravdepodobnosti potratim a az to treti pry v 90% pripadu vyjde... A doporucila mi hysteroskopii a nasledne IUI (asi)... Navic mam nepruchodny jeden vejcovod a nevi se ktery, protoze stary doktor to popletl ve zprave z operace a nikdo teda nevi, kam jdou vajicka... Kazdy vejcovod totiz usti do jedne z dutin... Ach jo...
Do zari se mam rozhodnout (to jdu na preventivku), co ta hysteroskopie a pak asi poresime to IUI... Nejhorsi na tom je, ze problem ma i Martin... Takze nam mozna nezbude nic jineho, nez IVF, na ktere nemame money... :-/
26. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni ... :slight_smile:

To je mi moc líto, že máte takové problémy. Ono je asi někdy fajn, když člověk změní lékaře. Jedna známá to taky tak udělala a dozvěděla se o úplně jiné informace a dokonce jde už v srpnu na operaci. Tady naše doktorka s ní nic nedělala a ten jeji nový doktor nad tím jenom kroutil hlavou.
První IVF se, ale myslím neplatí ne? Zdeni a Martin má jaké problémy?
26. črc 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu se chystat. Jdeme na oběd dneska k tchánovcům a potom vezeme tchýni na letiště do Bratislavy. Odlítá totiž na čtrnáct dní do Španělska.
26. črc 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, plati se vsechno...:frowning2:
M. ma spatny spermiogram... Nebo ne uplbne spatny, ale nejlepsi to neni....
26. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
DLouho tu nebyla Katka... :confused:
26. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
tak máme zase pondělí, co? Jaký byl víkend? U nás klasika pracovní, ale stihli jsme i trochu odpočívat :wink:

Za chvilku mi přijede kolegyně, takže jdu nachystat práci a odpoledne se snad zastavím. Tak hezký den :slight_smile:
27. črc 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

U nás byl víkend vyjímečně nepracovní....
27. črc 2009 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano....

Ja vikend vylozene proflakala....:grinning:
27. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Zdeni teda některé doktory fakt nakopat do .... :angry: :pensive:

U nás byl víkend lehce pracovní, jenom jsem zběžně uklidila, Josef dělal obložení schodů z terasy k bazénu, včera jsme byli v kině na dobu ledovou :grinning:
27. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, lip bych to nerekla.... :rolling_eyes: On ma sice krasne vybavenou ordinaci, do vysetrovny jdes pres koupelnu, kde se muzes umyt, nabidnou ti vodu nebo kafe, Mudr. ordinuje v kosili s kravatou, ale co z toho, kdyz pak posere operacni zpravu a neodstrani mi srusty, ktere odstranit mohl, kdyz uz ve mne byl??? :pensive:
27. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to je asi jako chirurgie v bruntále :angry: , synovec měl koleno v čoudu tak mu řekli, mi vám to tady otevřeme, mrkneme na to a když tam něco bude tak vás pošleme na další operaci do olomouce :angry: :rolling_eyes: , tak ségra přes známého domluvila operaci rovnou v olomouci a když si šel pak synovec nechat v bruntále vytáhnout stehy tak mu řekli že mu to neudělají ať si jede do olomouce :sweat_smile: :rolling_eyes:

Tak snad už jsi teď v dobrých rukou :pensive:
27. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, snad... Jen mi to zhatilo plany na prirozene otehotneni... :unamused:
27. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A se synovcem je to taky brutus... :confounded:
27. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ale hlavně že je aspoň naděje i když je to IVF a není zadarmo :slight_smile:
27. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to mas pravdu...:slight_smile:
27. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni a Marti ... :slight_smile:

Ti doktoří jsou fakt šhrozní .... :angry:
27. črc 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti kde jste nakonec koupili ten kočárek?
27. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti kočárek budeme mít z Růžového pantera. Zatím je jen objednaný a složena záloha a za měsíc by se měli ozvat a pojedeme si pro něj.
27. črc 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak se velkou výplň do povlečení pro miminko? Nabízejí rozměry 135x100, 120x90. A nevím který mám koupit.
27. črc 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no záleží jak máš velké povlečení :grinning: , teda jestli už nějaké máš
27. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Povlečení nemám zatím žádné ....
Říkala jsem si, že prve pořídím tu výplň.
27. črc 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to vetsi mas na delsi dobu, ale zase do postylky je toho moc, to se ti tam neda... Je to spis na takovou tu detskou postel... :slight_smile:
27. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Postýlka má 120x60, takže to by chtělo určo tu menší
27. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za rady. Objednám tedy ten menší rozměr.

Ani jsem vám nepsala jak jsem strašně blbá. V pátek za mnou k nám přišli dva pojišťovácí z kooperativy a hodinu a půl do mě hustili a já se nakonec dala a podepslal jim smlouvu, že budu každý měsíc posílat si jako by spoření tisíc korun a po třech letech si ty peníze vyberu a za to budu mít až do 75 let životní pojištění zdarma. A já jim na to skočila. Až odešli tak jsem si to začala pořádně studovat a zjistila jsem, že tam vůbec neni nic psané o tom, že bych ty penízy měla dostat na zpátky, tak dneska nebo zítra udu muset letět do Břeclavi a zrušit to. Erik to ani neví. Ten by mě asi odstřelil.
27. črc 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, fakt??? :confounded:
27. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tyto lidi posilam do riti rovnou... Pokladam jim telefony, kdyz prijdou domu, zaviram dvere hned, jak reknou "MAME PRO VAS"... a kdyz je potakm nekde na ulici, s diky odmitam a prcham....
27. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni fakt. Já tomu ani nemůžu uvěřit, že jsem tak strašně blbá.
27. črc 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já takové lidi fakt nesnáším a taky odmítám jenom řeknou dobrý den :angry: , tak snad to půjde zrušit :unamused:
27. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ja myslim, ze kdyz to zrusis hned zitra, ze to jeste pujde... Ale nevim, jestli nebudes muset platit nejake storno...
27. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek