Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
25. črc 2009
Ahoj holky ... 🙂

Iny to je fajn, že už si v pořádku. Jinak tu práci kolem stěhování Ti vůbec nezávidím, ale ten výsledek potom stojí za to. .... 😉
Dneska vás tedy čeká první noc v novém baráčku....
Jé to se máte ....

Jinak já dneska budu mít asi leháro. Jen něco málo uvařím a potom vyžehlím prádlo a mám celý den volno. Můj jel na celej den s chrámovým sborem někde zpívat, tak budu sama doma.
zdenallicka
26. črc 2009
Ahoj holky, predevcirem jsem byla poprve u nove gynekolozky a ta mi rekla, ze muj doktor mi nerekl uplnou pravdu o me deloze... Takze prirozene otehotneni = sance temer nulova... Nemam totiz jen castecne prepazenou delohu, jak tvrdil on, ale mam dve samostatne delozni dutiny... Rekla mi, ze jedno nebo dve tehotenstvi s nejvetsi pravdepodobnosti potratim a az to treti pry v 90% pripadu vyjde... A doporucila mi hysteroskopii a nasledne IUI (asi)... Navic mam nepruchodny jeden vejcovod a nevi se ktery, protoze stary doktor to popletl ve zprave z operace a nikdo teda nevi, kam jdou vajicka... Kazdy vejcovod totiz usti do jedne z dutin... Ach jo...
Do zari se mam rozhodnout (to jdu na preventivku), co ta hysteroskopie a pak asi poresime to IUI... Nejhorsi na tom je, ze problem ma i Martin... Takze nam mozna nezbude nic jineho, nez IVF, na ktere nemame money... 😕
anag
26. črc 2009
Ahoj Zdeni ... 🙂

To je mi moc líto, že máte takové problémy. Ono je asi někdy fajn, když člověk změní lékaře. Jedna známá to taky tak udělala a dozvěděla se o úplně jiné informace a dokonce jde už v srpnu na operaci. Tady naše doktorka s ní nic nedělala a ten jeji nový doktor nad tím jenom kroutil hlavou.
První IVF se, ale myslím neplatí ne? Zdeni a Martin má jaké problémy?
anag
26. črc 2009
No nic jdu se chystat. Jdeme na oběd dneska k tchánovcům a potom vezeme tchýni na letiště do Bratislavy. Odlítá totiž na čtrnáct dní do Španělska.
zdenallicka
26. črc 2009
Peti, plati se vsechno...😞
M. ma spatny spermiogram... Nebo ne uplbne spatny, ale nejlepsi to neni....
zdenallicka
26. črc 2009
DLouho tu nebyla Katka... =-)
majka147
27. črc 2009
Dobré ráno 🙂
tak máme zase pondělí, co? Jaký byl víkend? U nás klasika pracovní, ale stihli jsme i trochu odpočívat 😉

Za chvilku mi přijede kolegyně, takže jdu nachystat práci a odpoledne se snad zastavím. Tak hezký den 🙂
anag
27. črc 2009
Ahoj holky .... 🙂

U nás byl víkend vyjímečně nepracovní....
zdenallicka
27. črc 2009
Dobre rano....

Ja vikend vylozene proflakala....😃
macinek
27. črc 2009
Dobré ráno ženy 🙂

Zdeni teda některé doktory fakt nakopat do .... ]-( |-|

U nás byl víkend lehce pracovní, jenom jsem zběžně uklidila, Josef dělal obložení schodů z terasy k bazénu, včera jsme byli v kině na dobu ledovou 😃
zdenallicka
27. črc 2009
Marti, lip bych to nerekla.... 8-( On ma sice krasne vybavenou ordinaci, do vysetrovny jdes pres koupelnu, kde se muzes umyt, nabidnou ti vodu nebo kafe, Mudr. ordinuje v kosili s kravatou, ale co z toho, kdyz pak posere operacni zpravu a neodstrani mi srusty, ktere odstranit mohl, kdyz uz ve mne byl??? |-|
macinek
27. črc 2009
Zdeni to je asi jako chirurgie v bruntále ]-( , synovec měl koleno v čoudu tak mu řekli, mi vám to tady otevřeme, mrkneme na to a když tam něco bude tak vás pošleme na další operaci do olomouce ]-( 8-( , tak ségra přes známého domluvila operaci rovnou v olomouci a když si šel pak synovec nechat v bruntále vytáhnout stehy tak mu řekli že mu to neudělají ať si jede do olomouce :-N 8-(

Tak snad už jsi teď v dobrých rukou |-|
zdenallicka
27. črc 2009
Marti, snad... Jen mi to zhatilo plany na prirozene otehotneni... :-|
zdenallicka
27. črc 2009
A se synovcem je to taky brutus... :-S
macinek
27. črc 2009
Zdeni ale hlavně že je aspoň naděje i když je to IVF a není zadarmo 🙂
zdenallicka
27. črc 2009
Marti, to mas pravdu...🙂
anag
27. črc 2009
Ahoj Zdeni a Marti ... 🙂

Ti doktoří jsou fakt šhrozní .... ]-(
macinek
27. črc 2009
Peti kde jste nakonec koupili ten kočárek?
anag
27. črc 2009
Marti kočárek budeme mít z Růžového pantera. Zatím je jen objednaný a složena záloha a za měsíc by se měli ozvat a pojedeme si pro něj.
anag
27. črc 2009
Holky jak se velkou výplň do povlečení pro miminko? Nabízejí rozměry 135x100, 120x90. A nevím který mám koupit.
macinek
27. črc 2009
Peti no záleží jak máš velké povlečení 😃 , teda jestli už nějaké máš
anag
27. črc 2009
Povlečení nemám zatím žádné ....
Říkala jsem si, že prve pořídím tu výplň.
zdenallicka
27. črc 2009
Peti, to vetsi mas na delsi dobu, ale zase do postylky je toho moc, to se ti tam neda... Je to spis na takovou tu detskou postel... 🙂
macinek
27. črc 2009
Postýlka má 120x60, takže to by chtělo určo tu menší
anag
27. črc 2009
Holky díky za rady. Objednám tedy ten menší rozměr.

Ani jsem vám nepsala jak jsem strašně blbá. V pátek za mnou k nám přišli dva pojišťovácí z kooperativy a hodinu a půl do mě hustili a já se nakonec dala a podepslal jim smlouvu, že budu každý měsíc posílat si jako by spoření tisíc korun a po třech letech si ty peníze vyberu a za to budu mít až do 75 let životní pojištění zdarma. A já jim na to skočila. Až odešli tak jsem si to začala pořádně studovat a zjistila jsem, že tam vůbec neni nic psané o tom, že bych ty penízy měla dostat na zpátky, tak dneska nebo zítra udu muset letět do Břeclavi a zrušit to. Erik to ani neví. Ten by mě asi odstřelil.
zdenallicka
27. črc 2009
Peti, fakt??? :-S
zdenallicka
27. črc 2009
Ja tyto lidi posilam do riti rovnou... Pokladam jim telefony, kdyz prijdou domu, zaviram dvere hned, jak reknou "MAME PRO VAS"... a kdyz je potakm nekde na ulici, s diky odmitam a prcham....
anag
27. črc 2009
Zdeni fakt. Já tomu ani nemůžu uvěřit, že jsem tak strašně blbá.
macinek
27. črc 2009
Peti já takové lidi fakt nesnáším a taky odmítám jenom řeknou dobrý den ]-( , tak snad to půjde zrušit :-|
zdenallicka
27. črc 2009
Peti, ja myslim, ze kdyz to zrusis hned zitra, ze to jeste pujde... Ale nevim, jestli nebudes muset platit nejake storno...