• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Volala jsem už na Kooperativu a musí to zrušit co nejdřív, protože za každý den mi budou účtovat už peníze. Jsem prostě debil. Tak tam pojedu asi dneska po obědě. Celou dobu se snažím dovolat tomu chlapovi co byl u nás a nebere mi telefon.... :angry:
27. črc 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, lovi dalsi duverive lidi...:frowning2:
27. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti hold chybama se člověk učí :wink: , teď už budeš takové lidi zhazovat ze schodů :grinning:
27. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to budu .... :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a normálně si mi podařilo včera koupit plavky :dizzy_face: , v pátek jsme zase nakoupili na vaňkovce, já jsem si koupila nějaké spoďáry a 5 nátělníků a Josef plavky a 3 trička, takže spokojenost :dizzy_face: a můžeme vyrazit na dovolenou
27. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
MArti, kdes koupila ty natelnicky?
27. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni v Jeans clubu, já trička a nátělníky kupuju prakticky jenom tam, dobrá kvalita, velký výběr a super ceny, hlavně teď přes léto, ceny od 59,- :wink:
27. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, odtud mam veci taky... Ale az ted, co jsem zhubla.. Pac jejich XXL je tak normalni (mozna o krapet vetsi) Lko... :slight_smile: ALe nektere veci jsou teda dost velky podes.... :grinning:
27. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No oni mají to číslování někdy dost podivný :grinning: , ale to je skoro všude, ale vrchní díly oblečení mají dělají na hubené a neprsaté :grinning: , mám od nich sako XL a tak tak ho zapnu přes prsa :grinning:
27. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky....
Zdeni, to je teda mazec s tím co jsi psala, ale je skvělý, že jsi vůbec šla k jiné doktorce a ta zjistila co a jak...protože kdyby jsi zůstala u toho svého doktora, tak se taky můžeš za pět let divit, proč ještě nemáš děti...ach jo...a jak to vidíš? Půjdeš do té hysterky??

Peti s těma pojišťovákama, to je hotovo, já je taky nesnáším, jednou mi kámoška udělala životní pojistku...myslela to dobře, jenže si blbě spočítala věk a pojistku mi místo do 65 udělala až do 75 let, takže se očividně nedožiju těch peněz já, ale moje děti...
27. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

už jsem si říkala kde se nám touláš :grinning: , tak co MS dorazila nebo ještě čekáš?
27. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Jani, do hysterky pujdu.. A pak ze me asi bude hysterka jak prase..:grinning:
A po ni uvidim, co mi reknou a pak se teprve rozhodnu, jestli to IUI nebo zacnem setrit na mimi (rozumej na IVF)...
27. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ... :slight_smile:
Holky co je to vůbec to IUI?
27. črc 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, inseminace... Nastimuluji to vajecniky, aby vyprodukovaly vajicka, kontroluji te ultrazvukem a kdyz sestoupi a prasknou, vstriknou ti do delohy pres cipek ocistene spermie od vsech tech hlenu a ceka se, jestli se nejaka zakousne do vajicka..:slight_smile: 6x do roka to hradi pojistovna...
27. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak MS ještě nedorazila, ale dostávám to i 33DC takže jsem pořád v klidu, bo to bude ve čtvrtek...

Zdeni, no snad potom hysterka nebudeš :grinning: ale schvaluju ti to...jít nejdřív na operaci a pak se uvidí, budeš vědět na čem jsi a podle toho se rozhodnete a můžete začít šetřit...ale stejně je to hrozný, že chceš dítě a nemůžeš ho mít, protože na něho nemáš peníze...hrozný...
27. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je des, co??? A jakozto danovi poplatnici platime podvaz vajecniku cikorkam... :confounded:
27. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Zdeni to je fakt...a nebo léčbu alkoholikům, dorogově závislým a já nevím co ještě, ale to že chceš vlastní dítě a nemůžeš ho mít, to nikoho nezajímá....
27. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, je to hnus...
27. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale zase můžeme mít rádi za úroveň našeho zdravotnictví a zase tolik si toho sami neplatíme, když to třeba člověk srovná s anglií, tam si platí všechno a pkěné palby a úroveň je příšerná
27. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je to fak děsný to naše zdravotnictví, ale tak jak píše Marťa jsou na to některé země ještě hůř.

Holky a co je s Katkou? Už tu dlouho nebyla?
27. črc 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, taky jsem se podivovala, ze tu dlouho nebyla.. Napisu ji sms...
27. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odeslano..
27. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak jsu po par dnes absence zase tady... V patek prijeli ferovi rodice, tak jsem nemela ani cas sem kuknout... v sobotu vylet s nima a v nedeli relax a akce a v kostelci, kde se jela cernohorska lavka - sradna jak padali na kolech do vody :grinning:

Jinak hlasim, ze k dnesnimu dni mam ukoncenou neschopenku a zitra nastupuji na MD ! :sweat_smile: :grinning:
27. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jsem si rikala kdo me zase pise - mam telefon v kabelce jeste :slight_smile:
Nedavno jsem se vratila z litani a vyrizovani papiru od Dr., do prace a tak..
27. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fajn, Katy, ze jsi v pohode..:slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a taky jsem se objednala ke kadernici... jdu zitra... tak uvidim jestli bude nejaka radikalni zmena, nemam rada zmeny, bojim se toho...
Alevcera mi Ferino dal dole vsechny vlasy co jsem mela prodlouzene a mam pocit, ze na te hlave ten nic nema, jen par chlupu. Tak premyslim o nejake kratsi verzi vlasu. Stejne po porodu vlasy dost púadaji, tak jim aspon odlehcim uz ted :wink:
27. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, za 4 tydny uz klidne muzes rodit.. to se ditko povazuje za donosene...:slight_smile: ALe predpokladam, ze bys jeste minimalne do 6.9. rada vydrzela...:slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy ... :slight_smile:

Holky to je šílené jak to rychle uteklo. Za chviličku tu budeme mít první mimčo.
27. črc 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni 5.9. to odsvedcim, 6.9. se jede Kyjovsky okruh, to me pekne zvedne nerviky za cely den a potom jedeeeem rodit.. :grinning: :grinning:

po 5.9. bych to klidne brala.. uvidime.. zacnu pit malinovnik, nejake ty lnene seminka nebo co, znasilnim Feria a uvidime.. zacnu delat vsechno pro to, aby sel Mates ven i driv :grinning:
27. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Peti a vubec vsechny holky :wink:

Jj Peti, leti to silene rychle. I dnes mi sestricka u obvodaka rikala, ze to uteklo strasne rychle, ze uz nastupuju na MD.
27. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek