Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
27. črc 2009
Katy, pres ty motorky se ani nedostanete autem do porodnice.. Bude pro tebe muset priletet vrtulnik nebo to odrodite Za Stadionem..😃
Lnene seminko mam moc rada...🙂 Tak jestli se nekdy budu pripravovat na porod, moje volba je jasna...😉
katunka82autor
27. črc 2009
Zdeni, mezi kazdym novym okruhem je nekolik min na prejeti 😉 A jinak sanitky budou na obou dvou stranach okruhu, tak jsu bv klidu.. Jinak jdeme brzy na kurz do porodnice, tak by to Ferino odrodil i sam 😃 😃 😃
zdenallicka
27. črc 2009
Ach jo.. Vy se tu radujete a mne je z toho tak nejak ouzko... Katka i Inka k miminku prisly jak slepe k houslim.. No jo, holky bez problemu... 🙂 Ja vam to ale moc preju...🙂
zdenallicka
27. črc 2009
Katy, tak pak mi musis napsat, jake to tam je.. Ja v nove porodnici jeste nebyla..🙂 A nafot to, posles mi fotky..😃

Jo a neposlala bys mi dve tri fotky z Estine svatby? Klidne i neupravene.. Prosim...🙂
katunka82autor
27. črc 2009
Holky jdu si dat neco na jidlo, od rana mi uz vytravilo nejak.
anag
27. črc 2009
Katy a na co má být dobré to lněné semínko?
janca.k
27. črc 2009
Ahoj Katu, taky jsem si říkala, kde se nám touláš...

ale je to fakt...teď to pěkně poletí...bude rodit Káťa, Marťa, Inka...pak chvilku nic a Peťa a pak zase chvilku nic a druhá Marťa a pak dlouho, dlouho dlouho nic a já a Zdenča 😃 😃 😃 😃
zdenallicka
27. črc 2009
Jani, poradi mas spravne..🙂
macinek
27. črc 2009
Jani nepředbíhej událostem, člověče ty už mě posíláš rodit a to ještě nejsem těhotná 😃
janca.k
27. črc 2009
Marti, to nevadí...co není může být 😃

Jo a zapomněla jsem na Vlaďku, tak ta se ještě nacpe před nás se Zdenčou 😃 😃 😃
máme s Vladi domluvené, že se příští týden srazíme na Makarské v Chorvatsku...tak uvidíme jestli to klapne...teď je v Luhačovicích 🙂
macinek
27. črc 2009
Jani dali jsme si stranický závazek že příští výročí svatby budeme slavit ve 3 😃 , takže na to máme zhruba 3 cykly 😃

Jo a v pátek mě mužíček překvapil, koupil mi nádhernou obrovskou kytku k výročí x-)
anag
27. črc 2009
Jé Jani ty jedeš příští týden do Makarské. Já chci s Tebou.....
Tak je moc krásné. My jezdíme do Baška Voda. To je hned kousek.
janca.k
27. črc 2009
tak to my asi to čtvrté výročí oslavíme ještě sami dva 😃 to nestihneme, ale doufám, že to páté už oslavíme i s mimošem mimo pupek 😃 😃 😃
zdenallicka
27. črc 2009
My treti taky jeste bez, ale ctvrte snad uz S...😃
macinek
27. črc 2009
No kdyby nám to vyšlo tenhle cyklus tak by jsme mimčo měli k 5letému výročí začátku vztahu x-)
janca.k
27. črc 2009
jo tak nám kdyby to vyšlo teď, tak bychom měli mimčo k desátému výročí vztahu...ty voe, to už jsme spolu jako tak dlouho?? To je divný...blbě počítám...moment...kecám, k devátému...mě to bylo divný hned 😃 😃 😃
janca.k
27. črc 2009
Marti a výročí od svatby slavíte první nebo druhé??
macinek
27. črc 2009
Jani výročí svatby jsme měli včera a bylo první 😉
anag
27. črc 2009
Holky tak hlásím, že smlouva s Kooperativou úspěšně zrušená. Hurááááá

99% bych neměla snad vůbec nic ani platit.
macinek
27. črc 2009
Peti tak to je super 😉
anag
27. črc 2009
Jsem strašně ráda a už nechci nikoho takového ani vidět.
katunka82autor
27. črc 2009
Holky postupne vas docitam...

Zdeni to je mi lito s tou diagnozou, toho Dr. bych odstrelila na Mars! Celou tu dobu ti nechaval falesnou nadeji na prirozene otehu 😞

Peti my mae postlku 140x70.. je bud tato nebo 120x60..

A ja periny neresim zatim nejak.. stejne, polstar mimco nepotrebuje nekolik mesicu a prijde mi lepsi dat mu nekolik dek (mame takove ty pletene deky z MotherCare), kdy muzes pridavat a ubirat deku po dece podle toho jaka je tepota a tak.. a navic takove vlnena deka pekne miminko obtahne a brzo zahreje, ne jako ty prikryvky, ktere nechavaji velke vzduchove bubliny mezi mimcem a prikryvkou 😉
anag
27. črc 2009
To vím, že polštář mimčo nepotřebuje, ale právě že jsem uvažovala o tom čím ho přikrýt.
majka147
27. črc 2009
No, tak já vůbec nestíhám... 😞 Dnes jsme dělali DPH a protáhlo se to dýl než jsem si myslela, ale zase to uteklo, takže už jdu za chvilku domů 🙂

Přišlo mi to oblečení pro mimčo, co jsem ve středu objednávala. Ale otevírání balíčku si nechávám na doma, i když jsem hrozně zvědavá... 😎
majka147
27. črc 2009
Katu, budeš masírovat hráz? Už bys mohla pomalu začít 😉 (já budu, olej už mám doma)
macinek
27. črc 2009
Už bych šla taky domů 😃 , no ještě dvě hoďky

Jsem počítala kdy jako bude ovulace a kuva vychází to těsně před dovolenou, no to bude boj se dostat k sexu 8-( , anebo musím začít chystat věci v předstihu 😃
anag
27. črc 2009
Marti děláš si i ovu testy?
katunka82autor
27. črc 2009
Marti, olejicek uz mam taky, i ten na prsa potom 😉
Minuly tyden jsem masirovala 2x, ale nic prijemneho to tedy neni 😞 Hlavne jdu zitra na nehty, tak si je necham uz udelat kratulinke, ty delsi mi nesvedci na tyto veci :-N
macinek
27. črc 2009
Peti nedělám, ovulaci poznám bezproblémů bez nich, pořád je kolem toho 12DC, tak jak mi to předtím potvrdili ovu testy 😉
katunka82autor
27. črc 2009
A od 35-36tt zacnu pit odvar z lnenych seminek a malinikovych listu..

Co jsem cetla, tak holkam to pomohlo k uvolneni porodnich cest, byly pekne nachystane a dokonce rodili o 1-2 tydny driv, coz bych mooooc rada!