• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katy, pres ty motorky se ani nedostanete autem do porodnice.. Bude pro tebe muset priletet vrtulnik nebo to odrodite Za Stadionem..:grinning:
Lnene seminko mam moc rada...:slight_smile: Tak jestli se nekdy budu pripravovat na porod, moje volba je jasna...:wink:
27. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni, mezi kazdym novym okruhem je nekolik min na prejeti :wink: A jinak sanitky budou na obou dvou stranach okruhu, tak jsu bv klidu.. Jinak jdeme brzy na kurz do porodnice, tak by to Ferino odrodil i sam :D :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach jo.. Vy se tu radujete a mne je z toho tak nejak ouzko... Katka i Inka k miminku prisly jak slepe k houslim.. No jo, holky bez problemu... :slight_smile: Ja vam to ale moc preju...:slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, tak pak mi musis napsat, jake to tam je.. Ja v nove porodnici jeste nebyla..:slight_smile: A nafot to, posles mi fotky..:grinning:

Jo a neposlala bys mi dve tri fotky z Estine svatby? Klidne i neupravene.. Prosim...:slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky jdu si dat neco na jidlo, od rana mi uz vytravilo nejak.
27. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy a na co má být dobré to lněné semínko?
27. črc 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katu, taky jsem si říkala, kde se nám touláš...

ale je to fakt...teď to pěkně poletí...bude rodit Káťa, Marťa, Inka...pak chvilku nic a Peťa a pak zase chvilku nic a druhá Marťa a pak dlouho, dlouho dlouho nic a já a Zdenča :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, poradi mas spravne..:slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani nepředbíhej událostem, člověče ty už mě posíláš rodit a to ještě nejsem těhotná :grinning:
27. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, to nevadí...co není může být :grinning:

Jo a zapomněla jsem na Vlaďku, tak ta se ještě nacpe před nás se Zdenčou :grinning: :grinning: :grinning:
máme s Vladi domluvené, že se příští týden srazíme na Makarské v Chorvatsku...tak uvidíme jestli to klapne...teď je v Luhačovicích :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani dali jsme si stranický závazek že příští výročí svatby budeme slavit ve 3 :grinning: , takže na to máme zhruba 3 cykly :grinning:

Jo a v pátek mě mužíček překvapil, koupil mi nádhernou obrovskou kytku k výročí :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Jani ty jedeš příští týden do Makarské. Já chci s Tebou.....
Tak je moc krásné. My jezdíme do Baška Voda. To je hned kousek.
27. črc 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to my asi to čtvrté výročí oslavíme ještě sami dva :grinning: to nestihneme, ale doufám, že to páté už oslavíme i s mimošem mimo pupek :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
My treti taky jeste bez, ale ctvrte snad uz S...:grinning:
27. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
No kdyby nám to vyšlo tenhle cyklus tak by jsme mimčo měli k 5letému výročí začátku vztahu :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak nám kdyby to vyšlo teď, tak bychom měli mimčo k desátému výročí vztahu...ty voe, to už jsme spolu jako tak dlouho?? To je divný...blbě počítám...moment...kecám, k devátému...mě to bylo divný hned :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti a výročí od svatby slavíte první nebo druhé??
27. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani výročí svatby jsme měli včera a bylo první :wink:
27. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak hlásím, že smlouva s Kooperativou úspěšně zrušená. Hurááááá

99% bych neměla snad vůbec nic ani platit.
27. črc 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti tak to je super :wink:
27. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem strašně ráda a už nechci nikoho takového ani vidět.
27. črc 2009 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky postupne vas docitam...

Zdeni to je mi lito s tou diagnozou, toho Dr. bych odstrelila na Mars! Celou tu dobu ti nechaval falesnou nadeji na prirozene otehu :frowning2:

Peti my mae postlku 140x70.. je bud tato nebo 120x60..

A ja periny neresim zatim nejak.. stejne, polstar mimco nepotrebuje nekolik mesicu a prijde mi lepsi dat mu nekolik dek (mame takove ty pletene deky z MotherCare), kdy muzes pridavat a ubirat deku po dece podle toho jaka je tepota a tak.. a navic takove vlnena deka pekne miminko obtahne a brzo zahreje, ne jako ty prikryvky, ktere nechavaji velke vzduchove bubliny mezi mimcem a prikryvkou :wink:
27. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
To vím, že polštář mimčo nepotřebuje, ale právě že jsem uvažovala o tom čím ho přikrýt.
27. črc 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No, tak já vůbec nestíhám... :frowning2: Dnes jsme dělali DPH a protáhlo se to dýl než jsem si myslela, ale zase to uteklo, takže už jdu za chvilku domů :slight_smile:

Přišlo mi to oblečení pro mimčo, co jsem ve středu objednávala. Ale otevírání balíčku si nechávám na doma, i když jsem hrozně zvědavá... :sunglasses:
27. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu, budeš masírovat hráz? Už bys mohla pomalu začít :wink: (já budu, olej už mám doma)
27. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Už bych šla taky domů :grinning: , no ještě dvě hoďky

Jsem počítala kdy jako bude ovulace a kuva vychází to těsně před dovolenou, no to bude boj se dostat k sexu :rolling_eyes: , anebo musím začít chystat věci v předstihu :grinning:
27. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti děláš si i ovu testy?
27. črc 2009 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti, olejicek uz mam taky, i ten na prsa potom :wink:
Minuly tyden jsem masirovala 2x, ale nic prijemneho to tedy neni :frowning2: Hlavne jdu zitra na nehty, tak si je necham uz udelat kratulinke, ty delsi mi nesvedci na tyto veci :sweat_smile:
27. črc 2009 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti nedělám, ovulaci poznám bezproblémů bez nich, pořád je kolem toho 12DC, tak jak mi to předtím potvrdili ovu testy :wink:
27. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A od 35-36tt zacnu pit odvar z lnenych seminek a malinikovych listu..

Co jsem cetla, tak holkam to pomohlo k uvolneni porodnich cest, byly pekne nachystane a dokonce rodili o 1-2 tydny driv, coz bych mooooc rada!
27. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek