• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
A Martinky mame dnes kde? :confused:
28. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tady :grinning: :sunglasses:

Jinak dobré ráno všem :grinning:
28. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jsem se te lekla...:grinning:
28. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nemáš čisté svědomí asi :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem zpátky. Všechno by mělo být v pořádku. Na cukrovku mě řekla doktorka, že vůbec chotit nemusím, tak jsem to nepochopila. Ségru tam poslala.

Zdeni já Vím....

Marti ahoj ..... :dizzy_face:
28. črc 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to je teda paní doktorka nějaká divná :sweat_smile: , no tak snad ví co dělá :confused:
28. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řekla mě, že přibírám v normě a že v rodině cukrovku nemáme tak tam chodit nemusím. Raději bych to asi,ale podstoupila a šla. No snad ví co dělá ....
28. črc 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, divne...

Na ty glukozove testy se ale chodit nemusi... Stavi, kdyz ti Mudr. vezme krev a moc a udela testy z nich...:slight_smile: ALe ona je asi nedelala, co?
28. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
CO je to svedomi, mArti??? :confused:

:grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni mrkni na pohádku Hrátky s čertem, tam to ten loupežník hezky popisuje :grinning:
28. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moč musím nosit pokaždé. Kotroluje tam cukr a bílkovinu, tak snad to takhle bude stačit.
28. črc 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, kdyz ja jdu za chvili do prace... :confounded:
28. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no tak třeba o vánocích :grinning: , já myslím že není kam spěchat :grinning: , svědomí ti neuteče :grinning: :grinning: :grinning:

O víkendu jedeme na chatu s tou partou co u nás byla na kolaudaci bazénu, no to bude zase mazec :grinning: , už se těším co zase vymyslí chlapci pro pobavení :grinning:
28. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, si myslim... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem včera projela domácí lékárnu a nachystala vše potřebné na dovolenou, ještě teda koupíme imodium a něco na bolení v krku a snad máme vše, tak doufám že tentokrát toho nebudeme muset moc využít :unamused:

Už jsem si začala i předbězně chystat oblečení a příští týden to proberu a definitivně vyberu co sebou :slight_smile: , už teď to vypadá že příští týden bude dost náročný
28. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky!!

Hlasim, ze jsu zpet z nehtiku.. a ve 13h jdu nejspis na radikalni zmenu s vlasama, sama jeste nevim do ceho se odhodlam :grinning:
28. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti to kazda nosi moc do poradny.

Ja jdu ted v patek na prvni CTG, tak jsu zvedava proc mi ho chteji delat tak brzy!

Jinak vcera me pobolivalo brisko nejak divne, vecer behem hodiny jsem mela 3x tak silne bolesti, ze jsem myslela, ze padnu. Bylo to jako kdyby mi do bricha vrazili kudlu! Trvalo to vzdy snad jen vterinu, ale prohlasila jsem, ze jestli takove budou porodni bolesti, tak to vzdavam :sunglasses:
28. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petuli a vem si, ze ja pribiram lehce pod normu a me ty testy delali.. a cukrovku v rodine nemame, babicka mela cukrovku jen nejakou kratkou dobu a to kvuli nejake nemoci a uz ji zase roky rokouci nema.
Snad Dr. vi co dela..

A hlavne bych rekla, ze nejde o to jak pribira maminka, ale jak pribira dite, aby to nebyl nejaky 4kg gigant potom!
28. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy .... :slight_smile:

Katy snad ví co dělá. Katy chodí Ti emaily od www.rodina.cz? Mě snad už třetí den vůbec nechodí.
28. črc 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak já už se taky balím...ale už teď mě to nebaví...dneska budu muset žehlit, což je pěkný opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale musím dneska sbalit aspoň něco, bo zítra už to musím mít všechno v taškách a ve čtvrtek jak dofrčíme z práce, to jenom našupeme do auta abychom večer mohli vyrazit...juchu :grinning:

Zdeni, ty taky frčíš pryč.....no já bych si klidně s Peťou tu dovolenou vyměnila, za to bříško :slight_smile: :wink:
28. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ... :slight_smile:

Jani jak to vypadá? Mrška dorazila?
28. črc 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja bych taky jela nekam na dovolenou... tak si jen zpivam "nekdy priste, la lalala..." :grinning:

Peti taky mi asi uz tak 3. den nechodi zadny mejlik od nich :frowning2:
28. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ještě ne ale už od rána špiním...takže kámoška tu bude co nevidět :angry:
28. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je mi líto. Já jsem myslela, že to po té laparce vyjde.....
28. črc 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to mě mrzí :unamused: , sakra už musíme tu smůlu prolomit :angry:
28. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to máš pravdu, že by se to mohlo už konečně prolomit. Snad po těch dovolených přijedete těhu....
28. črc 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to taky mrzí, zatím teda vyloženě nekrvácím, ale břicho už mě bolí dost, takže čekám dneska nebo zítra se to rozjede...ach jo...sice jsem si myslela, že jsem s tím už tak nějak smířená, ale prostě nejsem...jakmile dojde ta mrcha, tak to na mě padne...chjo, snad to klapne na té dovči...
28. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jj člověk si pořád myslí že je s tím smířený a pak je to zklamání stejně velké :frowning2: , prostě se na to připravit nedá :angry: , už mě to psycho jako nebaví :angry: , hlavně začínají přibývat těhule v mém blízkém okolí a to je fakt mazec největší :frowning2: , to teda zatím vydýchávám horko těžko
28. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vím co prožíváte. Taky jsem si tím musela projít a vím, že to když jsem slyšela vždycky o nějaké nové těhu tak se mi draly slzičky do očí.
28. črc 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo s těma těhulema je to fakt, teď jich je strašně moc a nejhorší, třeba pro mě je, že vlastně dvě holky, se kterýma se dost často setkávám k těhu přišly ani neví jak a ta jedna to rozhodně neplánovala...ach jo...ale nedá se nic dělat, holt nemůžeme mít všechno co chceme, že jo
28. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek