Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
katunka82autor
2. únor 2009
Tak jsem se dodivala na nejaky filmik co bezel v Tv a jsu na skok zpet.

Iny my mame taky fagor a musim rict, ze jsme spokojeni. V te dobe to pro nas bylo cenove dostupne a na znacku jsme nehledeli.
Samozrejme ze AEG je treba zase o necem uplne jinem, ta kvalita je nekde jinde, ale cena taky.
😉
katunka82autor
2. únor 2009
Jani 😞 to je asi uz jasne, kdyz jde na sal, ze?
Chjooo, to je smutne.
cervenec
2. únor 2009
Jani :-| holky tak dobře bude to Fagor, AEG bude až vyhraju pár milionu 😃 Kde máme dnes Martu? =-)
janca.k
2. únor 2009
Jo Katy je to blbý, ale vzhledem k tomu, že se zatím nijak extra nesnažili, tak to je docela v poho, ale Káťa je hlavně přepadlá, že přišla o místo, takže to mimi, byla aspoň taková krásná náplast...no ale minimálně za půl roku můžou začít znovu a aspoň ví, že to jde...prej je stará mi říkala naposledy...trubička jedna
cervenec
2. únor 2009
Jani za 2 ,3 měsíce na to můžou vlítnout znovu 😉
janca.k
2. únor 2009
no to doufám, plánovaly jsme, že těhotnět budeme spolu, tak se za ni musím jít mrknout, ale ani nevím, kdy jde na sál...
janca.k
2. únor 2009
cholky, kde to vázne???
cervenec
2. únor 2009
u spotřebičů 😃 hodím odkazy 😉
janca.k
2. únor 2009
Iny tu troubu od Fagoru mám doma 😃 😃 😃
janca.k
2. únor 2009
tu Whirpoolku neber je to Béčková třiída, takže víc žere...Fagor je A, takže ti nebude tolik baštit energie
janca.k
2. únor 2009
koukám ale že Fagor je dražší, ale mikrovlnku mají pěknou...ještě mrknu na odsavač, ale můj manžel říká, že si mám otevřít okno, když nadávám, že nemám digestoř 😃 😃 😃
cervenec
2. únor 2009
Sakra já jsem si nevšimla,že je to B :-|
janca.k
2. únor 2009
no já to totiž tenkrát řešila taky, měla jsem vyhlídnutou Whirpool, ale našla jsem jenom Béčka, Ačko snad vůbec a když tak 20 tis a víc :-S
cervenec
2. únor 2009
Už jsem ji našla i v A,ale kdo ví jak to je :-|
janca.k
2. únor 2009
Tu stejnou???
cervenec
2. únor 2009
Tak je v A 😉
janca.k
2. únor 2009
no vidíš jak jsi šikovná 😃 a je levnější jak Fagor, že??
cervenec
2. únor 2009
No trouba je levnější než mikrovlnka 😕
cervenec
2. únor 2009
už se dívám i na moru
janca.k
2. únor 2009
jo vidíš, já ještě přemýšlela, na kterou tu firmu jsme koukali, jo na Moru, ta měla taky dobrý ceny a myslím i sety...

hmmm, tak mrcha nikde, vypadá to, že se mi prodlouží cyklus, to mám fakt radost :-S ]-(
janca.k
2. únor 2009
teda holčiny, toje mazec...nepracujte tak...
cervenec
2. únor 2009
Kdybych aspoň pracovala,furt čumím na ty spotřebiče :-p Teď potřebuju poradit: Proč je u varné desky rámeček?Např.nerez.Musí tam být nebo nemusí?Líbí se mi víc typ bez :-|
janca.k
2. únor 2009
nemusí tam být, já ho mám, mě se zase líbil víc, ale je fakt, že se pod ním udržuje bordýlek...takže musím čas od času vzít nožík a vydrápat to, ale ono to bude i tím, že desku dával do pracovní Martin a moc dobře nedolehla...
cervenec
2. únor 2009
Takže je to jen na efekt?Právě jsem nevěděla,jestli se nemusí pak dokoupit :-|
cervenec
2. únor 2009
Takže vybraný, bolí mě z toho hlava,všechno bude z Whirlpool. A teď jdu konečně něco dělat 😃
anag
2. únor 2009
Holky tak jsem zase na moment tady. Začala jsem dneska vybírat poplatky za odpad, tak nemám vůbec čas se na vás vůbec ani mrknout.
cervenec
2. únor 2009
Lidi se tak hrnou platit? 😃
katunka82autor
2. únor 2009
Tak jsem si pospala pekne a uz je i ferio doma z prace. Sotva jsem usnula, tak prisel plynar opravit nejaky uzaver co nedolehal a lehce unikal plyn. Minuly tyden byla kontrola, tak ted to odstranili.
Tak jsu hned klidnejsi, preci je to jen plyn..

Začni psát odpověď...

Odešli