• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No taky se snažím uklidňovat tím že nemůžu mít všechno co bych chtěla, ale těm hormonům se to špatně vysvětluje :angry:
28. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už dneska pádím domů. Mrknu na Vás z domu. Zatím .....
28. črc 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už šla taky domů, ale asi to vypadá, že do těch pěti, zde budu muset zůstat...ach jo...to mě bere, fakt...
28. črc 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se Ti to taky blíží dneska ke konci. Já už jsem nachystala i večeři. Budeme mít dneska vepřovou roštěnou s těstovinami. Na půl šestou jdu na kosmetiku. Už se tam moc těším. Mám ráda,když si tam tak lehnu a relaxuju.
28. črc 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já jdu na kosmetiku zítra a taky se vyloženě těším...akorát mám obavu, že lehnu a budu spát...

teď když tak nad tím přemýšlím, tak zjišťuji, že doma nemáme nic k jídlu :confused: aha, to je fakt dobrý...co bude Matýsek papat?? :sweat_smile:
28. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak se hlásím z domečku :slight_smile: Dnes jsem byla na utz a můžeme si Katy podat ruku,my jsme zatím taky koncem pánevním :frowning2: Váží 1700g a zabrala obličejík a prcek je úplně nádhernej,jsem si hned řekla,že to bude holka nebo hezkej kluk :grinning: Peti tak s tou cukrovkou valím oči,asi 3 roky se to dělá automaticky každýmu,jinak se to dělávalo tuším od 28 let. Každopádně na ty testy máš ještě čas,ale kdyby ti je nechtěla udělat ,tak bych na nich trvala :wink: A nebo si zašla do té dia poradny sama a je to :wink: Jinak s těma mrchama je mi to líto :frowning2: Ale dovolenou vám holky závidím jak čert :grinning: i když do plavek bych stejně nešla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny my meli odhad tusim 1500g, takze jsme mensi nez vy - aspon nas nebude tolik pri porodu :grinning:
Jinak Mates dnes pekne zlobi, nebo spis deloha, pry se uz asi pripravuje.. cely den me poboliva tam dole, sem tam mam takovy zvlastni tlak, sem tam bolest jako pri MS.. no uvidim, do poradny jdu az v patek a driv se mi tam nechce. Zitra si udelam den lezeni a odpocinku, ve ctvrtek budu od rana pect a delat dort a v patek huraaaa k mudrovi a navecer na Ferinovu oslavu 30-tin!!!
Doufam, ze bude vsechno v poradku, nerada bych sla ted do nemocnice!!! Jedine az v sobotu, to uz klido pido :grinning:

Holky i me je to moc lito s tou vasi MS. Snad budou dovolene, odpocinek a relax uspesne a vy se vratite jako tehule.. nebo si telo aspon odpocine a v tom dalsim cyklu vam to vynahradi krasnyma // !!!
28. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu já jsem ty bolesti měla jeden den a pěkně děkuju,ale další už nechci :grinning: Akorát mě začínají bolet záda nebo klouby,no prostě už to není ončo.Si připadnu jak důchodkyně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, tak prave zkoumam papiry od Dr. a meli jsme vazne tech 1500g.
Jinak ASP+, PPKP PI.
Dle PM 30+4 dle biometrie 31+0

Delali ti i UTZ cipku? Jake ho mas delky? Ja mam 35mm, cervikalni kanal v cele delce bez diletace. Jsu z toho chytra jak radio :grinning:

Ale cemu moooc dobre rozumim je: placenta pbn, mimo DS - vpredu :wink:
28. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
S tim duchodcem se k tobe pridavam, taky mam podobny pocit. A hlavne zacinam mit pocit, ze chodim jak kacena, nohy od sebe :grinning: :grinning: :grinning:

Holky nevite co znamena: deloha lehce tonizuje 3/P ???????
28. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Preji dobrou noc, kracim do perin :wink:
28. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, podle me to je, ze vykazuje cinnost... :slight_smile: Tzn., ze jsou patrne nejake ministahy...
28. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sjem se nemylila.. Je to tak... Deloha se tak pripravuje na porod...:slight_smile:
28. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Katy a Iny je možné, že by se ještě mimčo otočilo? Jdete ještě potom na nějaký UTZ?

Iny co se Ti prní noc pěkného zdálo?
29. črc 2009 v 07:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
vůbec vás teď s tím zaučováním nestíhám :frowning2:

Já jdu na UTZ zítra, beru i manžu, ať se na miminko naposledy podívá uvnitř :sunglasses:

Katy a Iny, nesmutnite, mimčo se ještě může otočit, ještě má čas. Jsou na to i cviky, bohužel si nepamatuju přesně jaké, protože když jsme je probírali v kurzu, tak jsem na to měla ještě dost času, takže jsem to zapomněla.... :sunglasses:
29. črc 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jestli je budu potřebovat, tak se přeptám a kdyžtak dám vědět (další kurz teď máme až 5.srpna).
29. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Peti, s tou cukrovkou je to vážně divné, protože teď to prý opravdu dělají každé těhotné, ještě se na to přeptej.
29. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kolegyňka je tu, mizím, papa :slight_smile:
29. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno :slight_smile:

bože mě se chce spát, poslední dobou si připadám jak šípková růženka :grinning:
29. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Martinky .... :slight_smile:

Marti mě se chce taky dneska strašně spát.

Druhá Marti prosím, Tě zeptej se mi tedy na to na tom předporodním kurzu. Díky

Holky teďka mi přišly poštou těhu rifle, vypadají docela dobře a i mě dokonce sedí. Za 430,00 Kč jsem spokojená.
29. črc 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti asi nějaká letní spavá nemoc :grinning:

Teda včera mě můj drahý muž opět pobavil, vedle sousedi mají asi roční holčičku a je to fakt hodné dítě, skoro nebrečí a včera fakt chvilku brečela když byli na terase a Josef mi říká: nemají ti sousedi nějaké uřvané dítě :sweat_smile: , no tak jsem mu zhruba nasítnila jak to vypadá když je uřvané dítě, tak se na mě vyděšeně podíval a říká: no asi začnu zaizolovávat pracovnu :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ... :grinning:

Holky jaká je vhodná velikost oblečení pro mimčo, když se veze z porodnice?
29. črc 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlavně zdravím Inku :slight_smile:
s tím otočením si nelamte hlavu, už jsem to zde psala jednou, kámošce se malá otočila teprvě tři týdny před porodem...takže buďte v klidu...

já už se pomalu balím, včera jsem dělala komínky a dneska to probereme, dožehlím posledních pár kousků oblečení a šup se vším do tašky a zítra můžeme vyrazit...ovšem budu muset ještě přežít dopoledne v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já bych koupila asi jedno nebo dvoje v nejmenší velikosti a pak raději už o něco větší...nebo ještě počkej, pár týdnů až ti na utz řeknou délku a podle toho, bych nakoupila....
29. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Jani to už jedete zítra, to to uteklo :sweat_smile: , no já už taky odpočítávám a nemůžu se dočkat až se vyvalím na lehátko k bazénu nebo se projdeme po pláži :dizzy_face: , fakt potřebuju vypadnout od všeho a dát se dokupy
29. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, dnes jsem spala jak medved do pul 10!!!!
Uz jsu ale po snidani a sedim tady :wink:

Predvcerem jsem potkala tehotnou kamaradku co delala do tehu na porodnim odd. u nas v nemocnici a rikala, ze pokud se kluk neotoci, tak jde automaticky cisarem. U holek se to riskuje norm. porodem, ale u kluka ne, kvuli jeho budoucnosti - plodnosti.
Kdyz se nad tim zamyslim, zek braska sel pred 12 lety taky KP, dal mamci pekne zabrat, ale hlavne sam sobe, narodil se s uplne modrym pytlikem a dlouho trvalo nez dostal normalni barvu - snad nebude mit v budoucnu problem potom.
Protoze Mates porad kope dole a nahore neni zadny pohyb, tak vim, ze je stale KP. Hlavne by mezajimalo jak se chce otacek, protoze kdyz trenuje karate a kope, tak to dokaze pekne bolet pro vetsim pohybu. Mozna je to i tim, ze tu delohu mam tak vysoce drazdivou. Sotva zacne velke kopance, tak bricho zvtdne a on asi nema sanci se otocit v ten moment. Musi zabojovat, verim mu!!! :wink:
29. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti my mame nachystanou nejakou mini velikost, ale jen jednu soupravu co je do 3,2 kg.. potom nachystam druhou hromadku, trosku vetsi a uvidime podle toho jaky Matysek bude. Muze se stat, ze tu malou nebudeme vubec potrebovat, ale taky treba ano.
A kazde miminko je takove pidi malinkate, ze si myslim, ze i pri 4 kg by se do toho vlezl na tu cestu domu :wink:
29. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, Jani, psssssssssst o dovolene :grinning: Taaaaaaaaaaaak zavidim, tak bych nekam jela, odlozila to zavazi a relaxovala pekne na brise na slunicku..
Ted si pripadam jak maly tank, co jen funi, je porad unaveny, niceho schopny, no mazec!
29. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu vy máte prcky v břichu a my máme s Jančou dovolenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek