• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Holky já bych šla už tak domů .....
29. črc 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ani mi nemluv, já jsem se od rána ještě neprobrala :unamused: , oči se mi klíží, fakt děs a to jsem ráno měla kafe a před chvílí jsem dopila zelený čaj :unamused:
29. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ahoj ....zdravím vás po dlouhé době :wink:
Jani, před chvílí jsem se vrátila z dovči, takže už jsem si stačila přečíst zprávičku od tebe. Číslo uloženo, písnu ti do IP i moje a třeba se tam fakt někde potkáme.

HOlky a co je jinak nového? Dočíst vás asi nestihnu, to by bylo nad moje síly...Tak se pochlubte, co je nového...jestli to tedy není tajemství :wink:
29. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vladi :slight_smile:

nového není asi nic, nebo mě teda nic nenapadá :grinning:

Jen Peťa je za tajemnou a nechce prozradit co se jí ukrývá v bříšku :grinning: :angry:
29. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vladi, číslo uloženo, tak uvidíme, jestli bude štěstí a potkáme se na Makarské.... :slight_smile:
29. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobry den...:grinning:

Prave jsem si odpracovala sedmihodinouvou sluzbu a je mi fajn..:slight_smile: Reditelka se smilovala a dala mi tri hodky NV... :dizzy_face: Zitra rano v sest vyjizdim s Petronelou do Kromerize, takze si uziju... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A dnes v praci jsem mela pod kolenem na prave noze a na lytku leve nohy nutelu a nevim, jak se mi tam dostala.. :confused:

Ze by se nahoru tlacila ta cokolada, co jsem za cely zivot sporadala??? :confused: :confused: :confused:
29. črc 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže vidím, že je skoro vše při starém..... :grinning:
Peťka je tedy tajemná jako hrad v Karpatech, jo??? Tak hlavně ať je mimi zdravé, to je to nejdůležitější.
Marti - a vy jedete kdy na dovču. A co jste nakonec vybrali? Nějaká exotika? :wink:

JO a holky, od srpna mi začíná snažilkovací období, akorát, že ovu budu mít zrovna v době dovolené, na kterou ale nejedu s manželem, ale se sestrou, takže v srpnu to neklapne, ale snad se zadaří posléze.... :wink: :wink: :wink:
29. črc 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi 8.8. odjíždíme na týden do Turecka a pak máme ještě týden volno, to budeme doma

Teda s tou ovulací to je pech, hold sestra není ten vhodný kandidát :grinning: , nám měla vyjít ovulace taky na dovolenou ale ms dorazila dřív takže ovulace bude těsně před dovčou :angry: a teda hlavně Josef má před dovčou dost nabitý diář tak snad nám zbyde ještě nějaká energie na plození :grinning:
29. črc 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Vladi tak držím pěsti při snažení :slight_smile: Jinak jsem byla mega úspěšná při nákupech pro bobka :slight_smile: Máme matraci, vaničku,lehátko do ní,teploměr do vody,soupravičku do porodnice,materiál na mantinel a malou duchýnku,takovou hračku na postýlku a úžasnou deku do kočárku :slight_smile: Zítra to nafotím a hodím do albíčka :slight_smile: Takže už jen fusak do autosedačky, chůvičku a něco málo co potkám v obchodech :grinning: Sháněla jsem i ty noční košile na propínání a teda nic moc,takže pokud neseženu tak na to prdím a budu v porodnici v jejich :wink: Jsem všechno sehnala v Hustopečích,fakt tady ty malý města jsou na takový nákupy lepší než celý Brno :wink:
29. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jsem ti zapoměla odpovědět co se mi zdálo první noc na domečku,takže se mi zdálo,že jedna sousedka od našich nosila v náručí úplně obrovský jahody :grinning: Jsem říkala Jirkovi,že je to dobrý,že je to blbost a on mi říká,jestli vybuchne Temelín,tak takový jahody budou :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Katy o té chůzi,jsem si vždycky říkala,že je to dobrý,že tak nechodím,ale v pondělí jsem vyrazila ven a nějak mě ty nohy nešly normálně :grinning: Sice jsem chtěla jít normálně,ale fakt to neposlouchalo :grinning:
29. črc 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a psala jsem šéfové,že bych chtěla proplatit dovolenou a nepřekvapila,prý to ze zákona nejde :angry: jsem si to zjištovala a prý je to jen o tom chtít ji proplatit,ale já ji na to s..u,ať si ji klidně sežere :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem tak ráda,že už tam nemusím být :dizzy_face:
29. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny tak na obroský jahody bych měla chuť .... :grinning:
To je fajn, že jsi tak pořídila. Já jsem se ptala v práci taky na dovolenou a z personálního mi řekla, že se to normálně proplácí.

Vladi i já přeji úspěšné snažilkování ....
29. črc 2009 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti napsala mi,že se to proplácí jen při ukončení pracovního poměru,tak nevím jestli se mám hádat :sweat_smile:
29. črc 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, to neni pravda... Mas sice povinnost si ji vybrat, ale pokud to nestihnes (treba skrz rizikove tehotenstvi), tak ti ji proplatit musi...
29. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ja ji taky nestihla vybrat a pani na mzdovem mi poradila, ze si ji mam vybrat ihned jakmile mi skonci MD, tedy ta prvni cast, ktera trva 24 tydnu nebo kolik to je.. nejak po tom pul roce. Musim si na to myslet. Potom jen napisu zadost o proplaceni a bude to :wink:
29. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ja se taky snazim chodit normalne, ale ty nohy neposlouchaji a kaceni chuze zacina byt na dennim poradku :grinning:
Rikala jsem Ferovi at me pozoruje jak chodim, jestli je to tak strasne jako jedna tehule pred finishem, kterou jsme potkali a pry tak strasne to jeste neni, ale normalni chuze uz taky ne :grinning: :grinning: :grinning: No snad mi to nezustane :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, Marti a Peti, taky vas taaaak svedi prsa porad? Ja mazu, natiram, masiruju, at ta kuze netrpi, preci jen je ten objem vetsi o dost, ale nic nepomaha... a bradavky jak svedi, aj aj.. :confounded: :frowning2:
29. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Katy mě prsa zatím naštěstí nesvědědí. Za to šíleně příbírám. Už mám 7 kg nahoru. Hrůza..... :angry:
30. črc 2009 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno...moje na 14 dní poslední pracovní :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: tak já budu v práci asi do jedenácti, pokud se nevyskytne nějaký problém a pak mažu...už se těším...
30. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani .... :slight_smile: :slight_smile:
Ty se máš.....
Jedete na čtrnáct dní do toho Chorvatska?
30. črc 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHojky holky, tak dnes jsem vstavala 5:30, protoze MM sel dnes do prace na 6h. Uz mam upecene dva korpusy na dort, cekam az me zmekne nadivka co jsem si vcera vecer pripravovala, zajedu do mesta pro potravinarske barvivo a zacnu zpracovavat hmotu na potazeni dortu. Jsu zvedava co vykoumam, co z toho nakonec bude :sweat_smile:

Peti ja mam 7,5 kg nahore... tak to budes mit holcicku, kdyz tak pribiras :wink:
I kdyz..... kamaradka co je o 2 tt dele tehotna a ceka holcicku, tak ma mensi brisko nez ja a nikde krome bricha nepribrala, porad je hubena az az..
30. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy .... :slight_smile:

Potom nám ten dort musíš vyfotit. Já bych si asi netroufla péct dortu. Sice peču ráda, ale neuměla bych ji ozdobit.
30. črc 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ne na 14 dní nejedeme, jedeme jenom na 11 :grinning: pak budu doma a psychicky se připravovat do práce :grinning:
30. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Se mi vůbec nechce pracovat, ale musím :frowning2: , ale naštěstí už je čtvrtek :slight_smile:

Včera jsme dokoupili věci na dovolenou, takže akorát vyměníme eura a koupíme nějaké časáky a můžeme vyrazit :grinning: :dizzy_face:
30. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to my včera nahnali ještě nějaký kuny, těm co máme na půdě se s náma moc nechtělo, tak jsme raději frnkli do banky :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty z banky budou asi lepčí :grinning: :grinning: :grinning:

Už se těším na tu sobotní akci na chatě, příjdu na jiné myšlenky, provětrám hormony a hodím se do klidu doufám a běda jak mě před dovolenou něco rozhodí :grinning: :angry:
30. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naprosto skvělá pomazánka :dizzy_face: , zkoušela jsem ji včera protože ji chci udělat na tu sobotní akci a fakt je výborná a klidně doporučuju přidat víc zeleniny a cibule by v tom taky nebyla špatná
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=20361
30. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :slight_smile:

Ta vypadá velice dobře. :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani přeju ti krásnou dovolenou, užijte si to, odpočiňte si a hlavně hodně zdaru při snažení :dizzy_face: , už s tím fakt musíme něco udělat, je to na našich bedrech :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji....Marti vám taky krásnou dovču a doufám, že za 4 týdny se budeme chlubit těma // :grinning:
tak se zde mějte krásně, já asi za půl hodiny odcházím, tak jdu ještě dodělat co je nutné....mějte se...pááá
30. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek