• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani taky přeji krásnou dovolenou. Mějte se moc a moc pěkně..... :dizzy_face:
30. črc 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, jakou hmotu jsi delala?? A dort bude vypadat jak? :wink:

Jinak ahoj vsem...:slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni .... :slight_smile: :slight_smile:

Já myslela, že už si na dovolené.
30. črc 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jedem z patka na sobotu v noci..:slight_smile: Ja dnes byla v Kromerizi na sluzebce..:slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co v Kroměříži?
30. črc 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak dnešní kontrola dopadla dobře (troufám si říct, že zase, což mě samozřejmě těší), miminko má 1,85kg a 29,5cm. 13.8. nastupuju na mateřskou :sunglasses: , takže už jen 9 dní do práce....
30. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:

Tak to jsem moc ráda, že je všechno v pořádku. Gratuluji .... :dizzy_face:

Tak devět dní do práce. Jaký je to pocit .....?
30. črc 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, příjemný :slight_smile: a děkuju.
30. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti máte doma internet? Já jen jestli budeš s námi v kontaktu až nebudeš v práci...
30. črc 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a máte vybrané už jména?
30. črc 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co se té dovolené týče, tak pozor, dovolená se opravdu nesmí proplácet, pouze při ukončení pracovního poměru. Takže pokud vám zbude dovolená, tak vybrat ihned po ukončení MD (před nástupem na RD). Zaměstnavatel vám musí vyhovět v žádosti o dovolenou (ovšem čerpanou bezprostředně po ukončení MD). A nejde o proplacení dovolené, ale o čerpání dovolené, tzn., že budete mít vykázanou dovolenou v docházce (jako kdybyste šli do práce a vlastně po celou tu dobu čerpali dovču). Pak teprve požádáte zaměstnavatele o rodičovskou dovolenou.
30. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, internet zatím nemáme, ale od včera už máme nový notebook, takže internet bude co nevidět :slight_smile: , v kontaktu určitě zůstanu :sunglasses: (jsem řekla, že do té doby než budu doma TO MUSÍ BÝT PŘIPOJENO).
30. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se budu snažit dovolenou vyčerpat před nástupem na mateřskou. Zatím to mám pěkně naplánováné, tak snad mi to tak vyjde. K 1.8. mám ještě 20 dnů dovolené z toho 5 dní si vezmu v srpnu a 2 dny na hody v září a zbytek si vyberu před nástupem na mateřskou.
30. črc 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to jsem ráda, že s námi budeš v kontaktu.
30. črc 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jména zatím nemáme, nějak se nemůžeme dohodnout, a to už jsme dnes dostali u doktora papír na vyplnění jmen :sunglasses:
30. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si chci vybrat dovolenou před mateřskou, ale bohužel vím, že už to nestihnu, takže ji asi nechám propadnout, protože, upřímně, mám strach, že by mě mohli v té době čerpání dovolené po mateřské vyhodit... nevěřím jim a těch pár korun mi za to nestojí :confounded:
30. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jmena taky zatím nemáme. Já mimču od záčátku těhotenství pracovně říkám Kristián a můj tomu říká Sindy.
Ale víme, že ani jedno z těchto jmen to na 100% nebude.

Marti myslíš, že by Tě vyhodili. To můžou, když se takhle čerpá dovolená?
30. črc 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme pracovní název Karel, Karlík, Karlíček a i bysme to dali, ale chudák dítě by si asi zlámalo jazyk ve spojení s naším příjmením - Karel Feigerl :grinning: :grinning:

S tou výpovědí, upřímně, fakt jim nevěřím, teď se tu dějou docela divoké věci a ten jeden jednatel, který mi prodloužil na dobu neurčitou, tu už prakticky nebývá (i když je stále jednatelem firmy), takže bych asi zastání nenašla. Jestli se to může, na 100% nevím, ale četla jsem tento názor v diskuzi mzdových účetních a nikdo ho tam nevyvracel, tak nechci riskovat...
30. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to raději neriskuj. No já mám taky docela strach, abych nepřišla o tohle místo na úřadě. Příští rok budou zase volby může být nové vedení a všechno úplně jinak. Musím doufát, že se po těch třech letech skutečně vrátím.
30. črc 2009 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, nejlépe po šesti :wink: :grinning: , přece nenecháte Kristiána jedináčkem :grinning:
30. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti určitě nechceme nechat Kristiánka samotného, ale nevím jak to je kdybych otěhotněla znovu jestli mě budou držet pořád místo.
30. črc 2009 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, v KM jsem byla odvezt ditko na tabor...:slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to je docela fajn služební cesta.
30. črc 2009 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zjistila jsem, že jsem se asi předávkovala broskví. Pořád mě všechno kouše. Je to možný, že by to bylo s těch broskví.....????
30. črc 2009 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už dneska pádím domů. Tak se mějte pěkně. Jestli budu mít chviličku čas, tak sem určitě mrknu.
Jdu ještě po práci do masny a potom nakoupit ať máme co večeřet a ve čtyři hodiny budeme mít návštěvu, tak zatím pá,pá .....
30. črc 2009 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ja mam na broskve i nektarinky alergii a taky me pak svedi kde co... Uz je nejez...
30. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, myslím jsem to tu už psala, pokud nastoupíš na další mateřskou v době, kdy čerpáš rodičovskou na první dítě, tak ti musí místo držet :slight_smile: (zkus pohledat zpátky pár listů, nepsala jsem to tak dávno)
30. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak dortik nemam vyfoceny, zatim... pac sotva jsem ho dodelala, tak Ferio prisel dom. Vrazila jsem ho do lednicky, kam mel zakaz chozeni a o chvilku pozdeji jsme ho prevezli (zakryla jsem ho) spolu s ostanima vecma na misto konani zitrejsi oslavy :wink:
Tam ho urcite vyfotim a potom vam sem hodim foto, mam z neho dobry pocit. Na to, ze jsem poprvni zpracovavala marzipanovou hmnotu, tak jsu nad miru spokojena.
Je cely bily s hnedyma a zelenyma puntikama ruzne velikosti :wink:
30. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ted si jdu uz lehnout, cely den jsem se nezastavila od tech 5:30 kdy jsem vstala. Tatka mi totiz privezl jeste tunu zeleniny, tak jsem cistila a davala do mrazaku nastouhane.

Zitra jdu na 10h na to nase prvni CTG, tak jsu zvedava, potom se uricte ozvu jak jsem dopadla a jake to bylo :wink:
Pa paaa, pekny vecer a krasny patecni den pro ty co to budou cist az v pozdeji :wink:
30. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko, jakou hmotu jsi delala? Ze suseneho mleka? A hodis sem recept, prosim? Nebo do IP?
30. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek