• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky .... :slight_smile:

Konečně pátek. Hurááááá
31. črc 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Peti, prisla jsem pozdravit...

Vcera jsem usnula hned po devate, tak jsem byla rano brzy vyspana :wink:
31. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, je to jen susene mleko, cukr moucka a voda... od oka vseho, nemam na to zadnou gramaz.
31. črc 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Za hodinku frcim do mesta, do papiraku jeste a potom k Dr.
31. črc 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky vcera me normalne dosel balicek... a v nem byla uzasna zehlicka na vlasy. Mam jednu dooost dobrou co jsem si kupovala jeste v UK, ale vymenim za novou..

Nechapala jsem, nic jsem si neobjednala, netusila jsem z kama to muze byt a vlastne tak trochu nechapu do dneska. U zehlicky nebyl zadny dodak, faktura, proste nic. Jen odesilatel Mediaservis.. to jsem pozdeji zjistila, ze pres ne mi chodi celorocni predplatne Betynky, ktere jsem si pred mesicem ojednala.
Ale predplatne Betynky na rok stoji 399,- a ta cena zehlicky (divala jsem se na internet) je 1399,- !!!! Tak trochu nechapu.. ze by DAREK???
31. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No kazdopadne zehlicku si necham, tu mi uz nikdo nevezme :grinning:
31. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy .... :slight_smile:

Tak to je dobrý s tou žehličou. Že by tak drahý dárek k předplatnému.....
31. črc 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to me prave nejak nesedi.. pochopila bych nejakou blbost, plazovou tasku, zabky nebo tak neco jak se dava, ale tuto zehlicku na vlasy???
http://www.extrastore.cz/index.php?cat=0&idx=93842

Jsu zvedava co z toho vyleze, kdo po me to bude chtit :slight_smile: ale treba jsem taky vyhrala neco si rikam, uvidim v dalsim dile Betynky, jako novy predplatitel :wink: Jinak budu mlcet jako hrob :sunglasses:
31. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy tak to je fakt zajímavé. Je taky by mě někdo mohl něco poslat zadarmo .... :grinning:
31. črc 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

Katu super dárek, taky by mi mohl někdo něco poslat :grinning:

Tak včera jsme vyměnili eura na dovču a koupili ještě nějaké knížky, takže už máme opravdu vše :dizzy_face:
31. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:

Tak teďka jsem se dozvěděla příjemnou zprávu. Zastupitelstvo včera konečně schválilo změnu územního plánu. Tak snad příští rok začneme stavět domeček. Huráááááá
31. črc 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to je super, gratuluju a teda přeju pevné nervy při vyřizování a stavění :wink:
31. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti díky. Snad už to všechno vyjde. Budeme totiž taky stavět od příštího roku nový vinný sklep a halu, tak doufám, že dostaneme na všechno úvěr.
31. črc 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no tak to vás toho čeká fakt dost :unamused:
31. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to čeká. S tím sklepem jsem moc nepočítala. Nevím jestli si to pamatuješ jak si byla u nás ve sklepě, ale vedle naše sklepu byl jenom kvelb a jinak prázdný prostor a ten se nám teďka podařilo -po několika letech odkoupit. Potřebujeme na vinařství větší prostory. Tak se začne stavět a zároveň upravovat ten starý sklep. Měla by tam vzniknou pěkná degustační místnost, pokoje na ubytování a hala na výrobu vína, tak jsem zvědavá jak to všechno dopadne. Spoustu vinařů na ty stavby dostalo i dotace, ale při našem štěstí zase nedostaneme vůbec nic. V tom asi musí člověk umět chodit.
31. črc 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak třeba se vám taky zadaří dostat dotace :wink:

Ale zase je to dobrá investice, víno se bude pít pořád :grinning:
31. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu chlastat se bude vždycky ...... :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. črc 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti akorát když vidím ty hromady krému tak se mi zvedá kufr :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nemám moc ráda krémové dorty, já radši ovocné s nějakým lehkým krémem :dizzy_face:
31. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krému je tam sice hodně. Ale mě se to líbí jak je to udělané.
Já mám krémové dorty ráda, ale musí ho tam být přiměřeně.
31. črc 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ta diskuze vypadá zajímavě. Až budu mít chvilku, tak si ji pročtu.
31. črc 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak hlasim, ze jsem zpet.

Ozvy natoceny, vsechno v poradku.. bylo to uzasne poslouchat 20 min Matesovo srdicko.. krasne mu bije a kdyz se pohne, lehce se mu zvysi tep :slight_smile:

UTZ dopadl taky dobre, byl videt :grinning: :grinning: :grinning: Dale jsme KP, mame jeste cas na pretoceni, ale mista je mene a mene a hlavne, kdyz zacne delat nejake veci kopance, tak se deloha okamzite stahne a on nema sanci.

Dalsi KO za 14 dni -UTZ, CTG + stery
31. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já už jsem jí zhruba pročetla a teda myslím že moc věcí nakupovat nebudu :grinning: , spíš potom za provozu co bude potřeba :grinning:
31. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti taky jsem kukla na tu diskuzi a ZAJIMAVEEEE.

Ja bych k tomu rekla toto: kdyby clovek vedel dopredu co bude mimco potrebovat, tak je to snadne. Ale to nikdy nikdo dopredu nevi a zase byt nepripravena - ja bych na to nemela nervy.
Ja si myslim, ze mame momentalne same potrebne veci, ale za pul roku muzu mluvit uplne jinak!

Co se tyka sterilizatoru, tak ten nekupujeme. Stejne tak kos na pleny. Odsavacka mleka - taky neporizujeme, tahle se da vazne koupit i o pulnoci v lekarne.
Ale jak pisou nektere o lehatku, mantinelu do postylky, prsnim vlozkam, atd... toto proste a jednoduse nezjisti jestli se to malemu libi nebo ne dokud to nekoupi a nevyzkousi.
31. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu si ohrat obidek.. mam zeleninovou polivecku ze vcerejska a bramborove sisky s makem :grinning:
31. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

tak samozdřejmě to základní je dobré koupit, ale spíš to nepřehánět s množstvím a podle potřeby dokoupit to co se nejvíc osvědčí :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy tak to je supr, že je všechno v pořádku. Snad se malej stihne ještě otočit. To se jinak musí chodit jít rodit císařský řezem?
31. črc 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v srpnu jdu jenom 11x do práce :grinning: :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek