• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tedy Marti ty se máš......
31. črc 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no jo ale pak bude větší volno až na vánoce :unamused:
31. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu. Já už teďka spíš počítám kolik mi zbývá do odchodu na mateřskou. A potom budu mít taky tu dovolenou ...... :grinning:
31. črc 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi zalezi na porodnici Peti, u nas v Kyjove chlapecky KP nerodi normalnim porodem kvuli pripadne plodnosti. A planovany CS se dela 2tt pred terminem.
31. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlasim, hlasim... do albicka snabytkem jsem dala nejake nove fotecky moji malickosti :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy pěkné fotečky. Moc Ti to sluší. Si jako modelka..... :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu sluší ti to :wink:

Tak nám došly pokyny k odletu dovolené, super odlítáme z Brna akorát to máme s mezipřistáním v Ostravě :angry: , a odlet je v sobotu v 11:30, takže super, měla jsem strach aby jsme neletěli až večer a zpátky odlítáme v 8:50, což mě teda moc netěší protože budeme muset brzo vstávat, odjez z hotelu bude tak v 5 ráno :confounded: , ale zase lepší než letět večer, protože pokoje se vyklízí ráno a do večera se člověk potuluje po hotelu
31. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oooo modelka, ale s nadvahou :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak dekujiiii holky!

Marti to je na prd takove preletani z Brna do Ostravy, asi by me kleplo!
31. črc 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu pořád lepší takový přelet než se trmácet busem do Prahy a letět z Prahy :wink: , do Ostravy je to půl hodina, to se člověk ani nerozkouká a už se přistává :grinning: a letíme z ČSA což je super
31. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je fakt..
Ja jen, ze ja nemam rada vzletani a pristani, takze sotva bych se dostala z toho vzletnuti, uz by jsme klesali zase :grinning: Brala jsem to podle sebe :wink:
31. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky nemám ráda, ale co nadělám, když chci na dovolenou tak mi nic jiného nezbývá :grinning: a nazpátek by jsme měli letět přímo bez mezipřistání :slight_smile:
31. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu se za vami rozloucit.. Minimalne do stredY mizim mimo CR, tak se tu mejte moc hezky a kdyby byl nejaky predcasny porod, napiste mi, prosim, SMS...:grinning: Dekuji predem, i kdyz doufam, ze to nehrozi... :wink:

Katy, novy uces ti sekne vic nez ty dlouhe vlasy... :slight_smile: A dotaz - pro jezdi Adelka v kocare?? Jsou ji aspon tri, ne?

A hod fotku dortu - ja se na ni za tyden kouknu...:wink:

Papa, zenske...
31. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak se měj se moc pěkně ..... :dizzy_face:

Jsem úplně vyfluslá do té doby co jsem přišla z práce jsem se ještě nezastavila..... :unamused:
Už mám napečené, nachystanou večeři, povysávané, přeslečené postele a opravné dvě pračky s prádlem a ještě mě čeká umývání zemí. Ale to už bude jenom rychlovka. No nic. Jdu na to......
31. črc 2009 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem se za váma dostala až teď :unamused: Vůbec nestíhám :sweat_smile: Holky přeju vám krásnou dovču :slight_smile: Katu moc ti to sluší :slight_smile: Já do albíčka taky hodím fotku,ale mám mega břicho,hrozně mně vyrostlo :sweat_smile: Dnes začínám 8 měsíc :wink: jirka je na hokeji a příjede až v noci,tak mě na domečku čeká večer o samotě.Já se vůbec nebojím,ale tady je to nějaký jiný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dnes jsme namontovali zbytek světel,tak jak se setmí,tak budu zoušet,jak svítí :grinning: Dnes jsme s mamčou ušily ten mantinel do postýlky a malou duchýnku :slight_smile: co se týče té diskuze co e potřeba a co ne,ta mám stejný názor jako Katu, sterilizátor,odsávačku a podobný kraviny kupovat nebudu.To je fakt koupený ve vteřině :wink: Já doufám,že budu kojit,takže to snad ani nebudu potřebovat :wink:
31. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tam máte tu fotku,ale vypadám na ní děsně,fotil mě totiž Jirka :grinning: Prý to líp nejde,i slzičky mi ukáply :sweat_smile: Já ted občas slzím jen tak,natož po takové průpovídce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co blbnes, vzdyt ti to tam slusi!!!!
31. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:Ahoj Zdeni,no jen tu hlavu useknout a bude to ok :grinning:
31. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kecko, mne se tam moc libis...:slight_smile: Ty to tehotenstvi proste umis nosit.... :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ooo děkuji :slight_smile: Zdeni tebe bych potřebovala mít doma :grinning: Nic já mažu, hodím sprchu, ozkouším světla :grinning: A hlavně se ttěším na sex... ve městě :grinning: :wink: Dobrou a krásný víkend.Papa
31. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sex...ve meste..:grinning:

Iny, sebe bych ti neprala...:grinning: Ja nerada svitim...:grinning:
31. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile: :slight_smile:

Iny moc Ti to na té fotce sluší a máš moc pěkné šatky.
Takové by se mi taky líbili.
1. srp 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem zase sama doma,Jirka jel na kolo.Teď jsem se hodinu válela na terase :grinning: Peti to jsou ty šaty z takka,jak jsem si je koupila před tím kurzem v porodce.Za 300,. no neber je :wink:
1. srp 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,docist nezvladnu,jen vas zdravim.mame se skvele,pocasi super voda taky.Doufam ze tady vsechno v pohode,zase pisnu.pa pa.
2. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile: :slight_smile:

Tak dneska jsem po ránu jako by jsm proflámovala celou noc. Jsem úplně hotová.
Jo vypadá to, že pojedeme nakonec na dovolenou. Možná už od této středy.
3. srp 2009 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Peti, taky jsme měli hroznou noc - děsné horko, navíc Karlíkovi nedělala dobře bouřka, tak sebou furt mlel, kopal... chudák malej... ale jsem ho hladila a říkala mu, že je to dobrý, že je mu tam uvnitř dobře a ať ještě 7 týdnů vydrží :sunglasses: . Tak snad poslechne :grinning:

Dovolenou závidím, kam se chystáte?
3. srp 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Jani a Zdeni, hezkou dovolenou, nějak jsem vás dvě propásla :sweat_smile: . Od té doby, co zaučuju, nemám na vás vůbec čas :rolling_eyes:
3. srp 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:

Vypadá to, že pojedeme na Českého ráje. Dneska večer si k tomu musíme ještě sednou a zajistit si nějaké ubytování.

Já budu zaučovat pani od 1.září, tak to si s vámi nebudu moct vůbec psát. Bude tady semnou už totiž celé dny. To bude děsný..... :angry:
3. srp 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nelekni se to jsem já ta zankova. Já jsem kdysi dávno byla na beremku takhle přihlášená a nechápu proč jsem se dneska takhle přihlásila na koníkovi.....
Dneska mám od rána nějakej divnej den.
3. srp 2009 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti :grinning: :grinning:
Jinak v Českém ráji jsme byli s Igorem před dvěma lety a bylo to tam super, moc se nám ta dovolená líbila, bylo tam fakt krásně. Jen bylo tenkrát hrozné horko, tak to bych vám nepřála, prostě tak akorát :wink:
3. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jinak včera jsme se s Igim konečně dohodli na jménu pro Karlíka. Sice vám ho nesmím říct /taková je dohoda s manžou/, ale jsem ráda, že jsme se domluvili :sunglasses: . Aspoň něco...
Dneska vezem starou postýlku na rekonstrukci, takže taky aspoň to, že se začíná hýbat. Kdy pojedem kupovat novou, nemám tušení
Kolegyňka je tu, mizím, pa
3. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek