Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
31. črc 2009
Tedy Marti ty se máš......
macinek
31. črc 2009
Peti no jo ale pak bude větší volno až na vánoce :-|
anag
31. črc 2009
To máš pravdu. Já už teďka spíš počítám kolik mi zbývá do odchodu na mateřskou. A potom budu mít taky tu dovolenou ...... 😃
katunka82autor
31. črc 2009
Asi zalezi na porodnici Peti, u nas v Kyjove chlapecky KP nerodi normalnim porodem kvuli pripadne plodnosti. A planovany CS se dela 2tt pred terminem.
katunka82autor
31. črc 2009
Hlasim, hlasim... do albicka snabytkem jsem dala nejake nove fotecky moji malickosti 😃 😃 😃
anag
31. črc 2009
Katy pěkné fotečky. Moc Ti to sluší. Si jako modelka..... x-)
macinek
31. črc 2009
Katu sluší ti to 😉

Tak nám došly pokyny k odletu dovolené, super odlítáme z Brna akorát to máme s mezipřistáním v Ostravě ]-( , a odlet je v sobotu v 11:30, takže super, měla jsem strach aby jsme neletěli až večer a zpátky odlítáme v 8:50, což mě teda moc netěší protože budeme muset brzo vstávat, odjez z hotelu bude tak v 5 ráno :-S , ale zase lepší než letět večer, protože pokoje se vyklízí ráno a do večera se člověk potuluje po hotelu
katunka82autor
31. črc 2009
Oooo modelka, ale s nadvahou 😃 😃 😃
Jinak dekujiiii holky!

Marti to je na prd takove preletani z Brna do Ostravy, asi by me kleplo!
macinek
31. črc 2009
Katu pořád lepší takový přelet než se trmácet busem do Prahy a letět z Prahy 😉 , do Ostravy je to půl hodina, to se člověk ani nerozkouká a už se přistává 😃 a letíme z ČSA což je super
katunka82autor
31. črc 2009
To je fakt..
Ja jen, ze ja nemam rada vzletani a pristani, takze sotva bych se dostala z toho vzletnuti, uz by jsme klesali zase 😃 Brala jsem to podle sebe 😉
macinek
31. črc 2009
Já to taky nemám ráda, ale co nadělám, když chci na dovolenou tak mi nic jiného nezbývá 😃 a nazpátek by jsme měli letět přímo bez mezipřistání 🙂
zdenallicka
31. črc 2009
Ahoj holky, jdu se za vami rozloucit.. Minimalne do stredY mizim mimo CR, tak se tu mejte moc hezky a kdyby byl nejaky predcasny porod, napiste mi, prosim, SMS...😃 Dekuji predem, i kdyz doufam, ze to nehrozi... 😉

Katy, novy uces ti sekne vic nez ty dlouhe vlasy... 🙂 A dotaz - pro jezdi Adelka v kocare?? Jsou ji aspon tri, ne?

A hod fotku dortu - ja se na ni za tyden kouknu...😉

Papa, zenske...
anag
31. črc 2009
Zdeni tak se měj se moc pěkně ..... x-)

Jsem úplně vyfluslá do té doby co jsem přišla z práce jsem se ještě nezastavila..... :-|
Už mám napečené, nachystanou večeři, povysávané, přeslečené postele a opravné dvě pračky s prádlem a ještě mě čeká umývání zemí. Ale to už bude jenom rychlovka. No nic. Jdu na to......
cervenec
31. črc 2009
Ahoj holky,tak jsem se za váma dostala až teď :-| Vůbec nestíhám :-N Holky přeju vám krásnou dovču 🙂 Katu moc ti to sluší 🙂 Já do albíčka taky hodím fotku,ale mám mega břicho,hrozně mně vyrostlo :-N Dnes začínám 8 měsíc 😉 jirka je na hokeji a příjede až v noci,tak mě na domečku čeká večer o samotě.Já se vůbec nebojím,ale tady je to nějaký jiný :-p ale dnes jsme namontovali zbytek světel,tak jak se setmí,tak budu zoušet,jak svítí 😃 Dnes jsme s mamčou ušily ten mantinel do postýlky a malou duchýnku 🙂 co se týče té diskuze co e potřeba a co ne,ta mám stejný názor jako Katu, sterilizátor,odsávačku a podobný kraviny kupovat nebudu.To je fakt koupený ve vteřině 😉 Já doufám,že budu kojit,takže to snad ani nebudu potřebovat 😉
cervenec
31. črc 2009
tak tam máte tu fotku,ale vypadám na ní děsně,fotil mě totiž Jirka 😃 Prý to líp nejde,i slzičky mi ukáply :-N Já ted občas slzím jen tak,natož po takové průpovídce :-p
zdenallicka
31. črc 2009
Co blbnes, vzdyt ti to tam slusi!!!!
cervenec
31. črc 2009
:Ahoj Zdeni,no jen tu hlavu useknout a bude to ok 😃
zdenallicka
31. črc 2009
Kecko, mne se tam moc libis...🙂 Ty to tehotenstvi proste umis nosit.... x-)
cervenec
31. črc 2009
Ooo děkuji 🙂 Zdeni tebe bych potřebovala mít doma 😃 Nic já mažu, hodím sprchu, ozkouším světla 😃 A hlavně se ttěším na sex... ve městě 😃 😉 Dobrou a krásný víkend.Papa
zdenallicka
31. črc 2009
Sex...ve meste..😃

Iny, sebe bych ti neprala...😃 Ja nerada svitim...😃
anag
1. srp 2009
Ahoj holky .... 🙂 🙂

Iny moc Ti to na té fotce sluší a máš moc pěkné šatky.
Takové by se mi taky líbili.
cervenec
1. srp 2009
Ahojky holky, jsem zase sama doma,Jirka jel na kolo.Teď jsem se hodinu válela na terase 😃 Peti to jsou ty šaty z takka,jak jsem si je koupila před tím kurzem v porodce.Za 300,. no neber je 😉
janca.k
2. srp 2009
ahoj,docist nezvladnu,jen vas zdravim.mame se skvele,pocasi super voda taky.Doufam ze tady vsechno v pohode,zase pisnu.pa pa.
anag
3. srp 2009
Ahoj holky .... 🙂 🙂

Tak dneska jsem po ránu jako by jsm proflámovala celou noc. Jsem úplně hotová.
Jo vypadá to, že pojedeme nakonec na dovolenou. Možná už od této středy.
majka147
3. srp 2009
Ahoj 🙂

Peti, taky jsme měli hroznou noc - děsné horko, navíc Karlíkovi nedělala dobře bouřka, tak sebou furt mlel, kopal... chudák malej... ale jsem ho hladila a říkala mu, že je to dobrý, že je mu tam uvnitř dobře a ať ještě 7 týdnů vydrží 😎 . Tak snad poslechne 😃

Dovolenou závidím, kam se chystáte?
majka147
3. srp 2009
Jinak Jani a Zdeni, hezkou dovolenou, nějak jsem vás dvě propásla :-N . Od té doby, co zaučuju, nemám na vás vůbec čas 8-(
zankova
3. srp 2009
Ahoj Marti .... 🙂

Vypadá to, že pojedeme na Českého ráje. Dneska večer si k tomu musíme ještě sednou a zajistit si nějaké ubytování.

Já budu zaučovat pani od 1.září, tak to si s vámi nebudu moct vůbec psát. Bude tady semnou už totiž celé dny. To bude děsný..... ]-(
anag
3. srp 2009
Marti nelekni se to jsem já ta zankova. Já jsem kdysi dávno byla na beremku takhle přihlášená a nechápu proč jsem se dneska takhle přihlásila na koníkovi.....
Dneska mám od rána nějakej divnej den.
majka147
3. srp 2009
Peti 😃 😃
Jinak v Českém ráji jsme byli s Igorem před dvěma lety a bylo to tam super, moc se nám ta dovolená líbila, bylo tam fakt krásně. Jen bylo tenkrát hrozné horko, tak to bych vám nepřála, prostě tak akorát 😉
majka147
3. srp 2009
Jo, jinak včera jsme se s Igim konečně dohodli na jménu pro Karlíka. Sice vám ho nesmím říct /taková je dohoda s manžou/, ale jsem ráda, že jsme se domluvili 😎 . Aspoň něco...
Dneska vezem starou postýlku na rekonstrukci, takže taky aspoň to, že se začíná hýbat. Kdy pojedem kupovat novou, nemám tušení
Kolegyňka je tu, mizím, pa