• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Dobré ráno ženy :slight_smile:

víkend byl super, včera jsme doma hojně využili bazén, bylo vedro jako blázen a večer přišla brutální bouřka, fakt jsem se bála a teda dost, myslela jsem že nás ten vítr odnese i s domečkem a ty blesky to byl mazec, naštěstí žádné škody :slight_smile:
3. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky... u nas jen strasne, ale strasne foukalo a blyskalo se, ale zadna bourka, zadna kapka nespadla.. :frowning2: A ja se taaaam tesila, protoze to vedro bylo silene a chtelo to poradne ohcladit, zvhcit vzduch destem. Dnes to vypada taky na pekne dusno :frowning2:

Marti-tehu - tak to je super, ze jste se domluvili na jmenech! My uz mame dokonce i vypsane papiry do porodnice a jmena budou tedy MATYAS a na holku mi Amelie neprosla, tak je dle MM ELLY - ale to je stejne jen tak, je to kluk na 100%, jinak bych asi bojovala za Amélii nebo jine jmeno, podobu :slight_smile: :sunglasses:
3. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jinak vikendi byl u nas narocny.. v patek oslava 30-tin Ferina, vydrzela jsem tam az do 01:45 a potom jsem jela dom, muj drahy tam dokonce i prespal s kamaradem, ja jsem za nimi rano v 9h prijlela a zacalo uklizeni.. pekne ta sobota zacala. Potom jsme vezli k nasim dort a nejake veci na rozdeleni a zrovna jsme se domluvili na vylet k prehrade.

To jsem netusila, ze budu slapat s Matyskem v takovych extremnich podminkach :grinning: Prodirali jsme se lesem skoro po kolenach, byl tam jeden usek, kde koncilůa ta pidi cesticka, potom jsem nesla nasi malou Shady v naruci, protoze jsme sli pres ostruzinaci a ona se do toho s tema chlupama motala, ve strmem svahu k prehrade.. kde nasilim okoupali ty nase dva chlupace, tak nam doma potom zacala dalsi sochta s jejich koupanim a foukanim az do vecernich hodin :grinning: Tak jsem padla za vlast ve 22h a rano se probudila lehce po 9 :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Frcim do sprchy, umyt si hlavu, at jsu krasna na ten predporodni kurz :grinning:
Ve 13h nam to zacina, tak jsu zvedava co se tam doslechnu noveho a jak to na me zapusobi videt ty porodni saly, to bude asi nic moc :unamused: :confounded:
3. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti, ten bazenek bych ted taky brala. Na koupak me kvuli infekcim nikdo nedostane, nechci riskovat a o prirodnim koupalisti ani nemluvim!!!
Mamca i tatka sice bazen maji, ale doma je doma.. nekam jezdit, otravovat a narusovat jim program v nedeli, to ne ne.. asi si poridim nejaky "cachtak" na balkon :grinning: To muze byt maximalne tak lavor :grinning: :grinning: :grinning: sousedi by asi nechapali :grinning:
3. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
To je dneska šílený den. Od dnešního dne jsme pláci DPH a já mám pocit, že jsem ze všeho jako Alenka v říši divů. Nejhorší je, že se to musím všechno naučit a budu to potřebovat měsíc. To je děsný.... :angry:
3. srp 2009 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak včera se u nás taky blýskalo a fučelo o ,ale bylo z toho prd,ale bylo zajímavý čekat co udělá první bouřka :grinning: I když domeček jich zažil už spoustu,ale bez nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejlepší byla meluzína v komíně,na to si budu muset zvyknout :grinning: Dnes už jsem měla 2 návštěvy,dětský,takže hned jak odešli,tak jsem začala leštit od dětských tlapiček co se dalo :grinning:
3. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Peti,tak to je fakt naprd :unamused:
3. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Uf přestávka :grinning: , to by člověk nevěřil kolik toho musí před dovčou zařídit v práci :angry:

Katu jako bazén na vlastní zahradě je fakt bomba, včera jsme to náležitě ocenili :dizzy_face:

Peti no teda nezávidím, učit se takové novoty chvíli před mateřskou

Inko fakt ti to bšíčko moc sluší :dizzy_face:

Jako buďte rády že k vám ta bouřka nedošla, protože fakt byl mega mazec, já kdybych byla sama doma tak se asi zavřu na záchodě a nevylezu, už jsem se pěkně dlouho tak nebála :confounded:
3. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti,děkuju :wink: No nám to jako vždy stopla Palava :wink:
3. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko no já jsem měla pocit že jsem přímo v nějakém centru asi 4 bouřek, protože blesky lítaly za všech stran, takovou bouřku jsem ještě nezažila, před bouřkou přišel brutální vítr a jak je posečené obilí tak všude byl ten prach z polí a zbytky obilí, takže to vypadalo jako kdyby byla písečná bouře :confounded: , fakt jsem čekala kdy nám uletí střecha nebo přistane popelnice na střeše :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jo,máte nějako plachtu na bazénu nebo budete dnes lovit binec?
3. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Plachta na bazénu včera nebyla protože jsme večer prováděli chemickou údržbu, ale bazén byl celkem v zákrytu za sousedovou zdí, takže to snad nebude tak strašné :slight_smile:
3. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak snad jo,aspoň by jste měli večer o zábavu postaraný :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás stačí nechat odkrytý bazén i když není bouřka a je tam plno bordelu, druhý soused totiž pořád nemá trávník takže se pořád práší a navíc u nás pořád dost fouká, takže stejně vysáváme bazén skoro denně, no vysáváme, hodíme vysavač do bazénu a on si vysává sám :grinning:
3. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tak takovej vysavač bych brala i dom :grinning: zrovna jsem si stáhla žádost o porodný,tý jo se mě zdá těch 13tisíc nějak málo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to já bych domů taky brala takový vysavač.

Iny jak snášíš ty horka. Holky mě je úplně strašně. Potřebovala bych si tak chviličku lehnout a relaxovat, ale bohužel tu dneska musím vydržet do pěti .... :angry:
3. srp 2009 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale takový vysavač do domu existuje :wink:
3. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti tady na domečku je to v pohodě a teď už se tady mračí,ale jak mám vylézt ven,tak funím jak lokomotiva,odsud mám dál obchod,v pátek jsem vyrazila a musela jsem jít do toho bližšího,kde mají prd,protože už jsem nemohla :sweat_smile: Bych potřebovala po Zaječí lavičky a po cestě si odpočinout :wink: A jak mě narostlo břicho,tak už se mi blbě sedí,předklání atd atd.Ale ještě musím 58 dní vydržet :wink: A nemáš v práci něco,kde by sis mohla na čtvrt hodinky lehnout?Já jsem doma,ale párkrát za den si musím lehnout :wink: Natož v práci,to bych víc ležela než něo dělala :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti já vím,ale stojí takový prachy,že ho nikdy mít nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: respektive by mi bylo líto těch peněz :sweat_smile:
3. srp 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
3. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
No to je za to porodný :grinning:
3. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny sedačku tu sice máme, ale pořád se kolem ní motá spoustu lidí, tak by mi to bylo asi dost blbé se tam jít natáhnout.

Marti tak takovej vysavač jsem ještě neviděla ....
3. srp 2009 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Katy, tak jakpak se máš? Já moc nic, konečně sem se po dlouhé době dostala k internetu. Kdes to byla na předporodním kurzu, v Kyjově? Jaké to tam, je????
3. srp 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky... tak jsu zase tady..

Moni, ty jo, uz to mas za púar! Drzim palce!!!!!
Predporodni kurz byl v pohode, pani vykladala co v Kyjove delaji a co ne, ukazala nam sal, misto kde se osetruje mimco, pokoje na novorozeneckem.. je to pekne, ale jak jsem videla to silene lehatko, kde mam jednou rodit - tak BOJIM BOJIM!!!! Ja ty nohy od sebe asi nedaaaaaaam :grinning:

Nastrih hraze nedelaji automaticky, ale jsou pripraveni a nenechaji natrhnout.
U chlapecka s polohou KP delaji automaticky cisare.
U planovaneho CS s epiduralem bohuzel nemuze byt partner pritomen.

Jinak si myslim, ze tam bude dobre, az to bude za nama :slight_smile: :wink:

Moni a co ty, kde budes nakonec rodit¨? Ktera porodnice je vam nejbliz?
3. srp 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Tak se nám dneska příjemně ochladilo, to je super.....
4. srp 2009 v 07:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
taky mám radost, že je trochu chladněji.

Tak co, Peti, vybrali jste nějaké to ubytování v Českém ráji?
4. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti...
Marti ještě ne. Kde jste byli ubytovaní, když jste tam byli?
4. srp 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

jj to ochlazení je super :slight_smile: , aspoň se to bude dát v práci líp vydržet :slight_smile:
4. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti ... :slight_smile:

Máš pravdu. Hned se líp dělá. Hlavně, když dneska je to naposledy před dovolenou......
4. srp 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek