• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti hele neprovokuj jo :grinning: , já to musím vydržet do konce týdne :grinning:
4. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem pěkně naštvaná. Jakmile chci jet dovolenou, tak jsou vždycky nějaké problémy. Nikdo mě nechce zastupovat to je fakt super.....
4. srp 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti tak to je teda na prd :angry: , já se taky začínám krapet děsit co mě bude čekat v práci po dovolené :sweat_smile:
4. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, ale to je vždycky jakmile chci mít dovolenou. Já všechny zastupavat můžu, ale jak má někdo zaskočit za mě, tak jsou všichi nastraní.
4. srp 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AHojky holky, to je dnes ale SUPER pocasi!
U nas je od rana chladno a ted zacalo i prset - huraaaa!
4. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jeee Peti ty mas uz od zitrka dovolenou, to se mas! Taky bych nekam jela.
Ja se zmuzu jen na jednodenni vylety, to mi musi pro tento rok stacit :o)

Marti a ty to mas uz za par.. jeste par dni a frcis na skvelou dovolenou!
4. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

dneska končím o půl 4 :dizzy_face: , jdu ještě na nehty ať jsem na dovolenou krásná :grinning:

a taky musím dneska znásilnit muže jelikož ovulace už klepe na dveře :grinning: , včera už nějak nebyla energie :grinning:
4. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.Tak u nás od rána chčije a chčije :grinning: Peti a ty si musíš zajistit záskok za sebe?To snad není tvůj problém,ať se stará tvůj nadřízený :wink: Katu v Bv taky u císaře nemůže být otec a císař se tam dělá i u holčiček pokud jsou KP.a já mám pocit,že se prcek včera otočil,uvidíme v úterý na kontrole :wink: Marti jen znásilňuj :grinning:
4. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katy a Iny .... :slight_smile:

Já vím, že by to správně měl zajistit nadřízený, ale u nás nikdo nic neřeší...... :angry:
4. srp 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak odjed a je vyřešeno :wink:
4. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny taky, že odjedu..... :grinning:
A to hned zítra .... :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké odpoledne, tak už jsem zase sama - kolegyně odjela :slight_smile:

Peti, my jsme bydleli v penzionu Diana v Zámostí-Blatech. Bylo to tam takové normální, rodinný penzion, nic extra, ale musím je pochválit, hrozně dobře vařili :slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti asi tam zavolám. Když jste byli spokojení, tak mi budeme taky určtiě. Nic extra nepotřebuje, nejsme až tak nároční. Jen mají na pokojích záchod a koupelnu?
4. srp 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, mají.
4. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
4. srp 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo, to je ono
4. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic, já už se rozloučím, za chvilku jdu domů a dnes po dlouhé době zase do kurzu, měli jsme dovolenkovou pauzu

Peti, hezkou dovolenou :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti díky....

Tak už máme zbaleno. Holky kdybych neměla už ráno čas, tak se mějte moc pěkně a příští středu jsem zase tu jak na koni.....
4. srp 2009 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky KAty, no já mám nejblíž Kyjov, tak sem se ani nerozmýšlela, přijde mě to automatické. Nevím sice co je poloha KP u chlapečka, ale snad mě nekecaly a budu mít holčičku, jinak by mě z té mojí růžové skříně jeblo :grinning: Ted tam rodila švagrová svoje 4 dítě a byla spokojená. U prvního jí nenastřihly a ona se roztrhla, jinak je taky spokojená
4. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Moni: Jeeee, tak to bych te potom prisla navstivit, kdyby jsi chtela (to uvidis jak na tom budes po porodu, jestli budes mit chut na nejake navstevy). Ale kdyz by to byl Kyjov, do nemocnice to mam 3min autem :sunglasses:

Monco, ja jsu 100% presvedcena o klukovi a asi by me taky piclo, kdyby se narodila holka - asi by jsme udelali vymenu obleceni modre za ruzove :grinning: :grinning: :grinning:
Ale Mates se nam na 3D UTZ ukazal krasne, takze je to jasny kluk a sve vybaveni uz nezapre :slight_smile:

Poloha KP znamena poloha koncem panevnim, ma hlavicku nahore a zadek dole.. No snad se jeste otoci.

Jsu rada, ze slysim samou chvalu na porodnici v Kyjove, protoze tam jdu taky. Pristi pondeli jsu na dalsi kurz, tentokrat sama, protoze se to tyka kojeni. Ty jsi byla na nejakem kurzu?

Moni a co nejaka fotecka s briskem, nebyla by? At te vidim jak jsi krasne narostla :wink: Urcite jsi krasna tehule!
4. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

tak teda včerejší večer stál opravdu za to :frowning2: , Josefovi bylo už od rána blbě od žaludku, no a večer na to nebyl o moc líp, takže mi bylo jasné že žádné znásilňování nebude :angry: , no co už, tak jsem šla dát prát prádlo, on mi tam přidal rifle co měl ten den na sobě, během praní pračka nějak divně mlátila, když jsem věšela prádlo tak jsem našla příčinu, můj drahý muž si nevytáhl z kapsy mobily, ani služební ani soukromý :frowning2: , no prostě vydařený večer

Ráno teda sex proběhl, sice se teda přemáhal, ale asi už nemá nervy na moje hormonální výlevy :grinning:
5. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Marti... tak to jsi mela ted vcera den!!!!

No aspon, ze rano nejaky ten sexik probehl a snad se zadarilo! Ale asi to bylo takove spis z povinnosti, nez radosti. Pristi cyklus musite byt oba dva zdravi a plni chuti do plozeni :sweat_smile: to by v tom byl cert, aby jsi neotehu nez my porodime!!!!! :wink:
5. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dnes jsem nejak spatne spala, to byla zase noc!
Ze se budim min 2x na wc, na to jsem si uz zvykla, ale ze pri obraceni z jedna strany na druhou ma taaaaak ukrutne zabolelo u zaludku, az jsem si musela sednout a vydychat to, to byla sila! Nechapu co se stalo, ale ted rano, kdyz si to misto zmacku, tak to pekne boli!
Jako kdyby se mi tam skripl nejaky sval nebo tak neco - no nechapu. Asi se uz rozpadam nebo co :sweat_smile:
5. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu jsem přesně čekala že tenhle týden bude stát za prd, prostě vždycky před dovolenou to stojí za to :angry: , no uvidíme, dneska je ovulace na 100% podle bolesti v podbřišku, tak snad se nám teď bude dařit sex každý den ať to pojistíme, protože už mi ty hormony fakt lezou na mozek :frowning2: nebo aspoň dovolená pomůže abych se dala trochu dokupy, už me to fakt nebaví

No jo se nediv když máš v břichu vetřelce :grinning:
5. srp 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Marti no to byl teda večer :sweat_smile: Ale na dovči se všechno spraví neboj :wink: Katu já kromě vstávání na wc spím teď docela dobře,jen nad ránem už těžko hledám polohu :unamused: A mimčo jak roste tak stlačuje všechny orgány,takže to prostě není ono :unamused: Já už se nemůžu v sedě ani hrbit,už mi ten břuch vadí a prcek se asi fakt otočil,protože ty kopance nahoře jsou teda o dost nepříjemnější než ty v podbřišku,tam je to spíš vrtění :confused:Mně spíš dělá problém chůze,hned mě pichá v boku teda v žebrech nebo kde,tak se vždycky snažím dýchat a stejně je to prd platný :confounded: Dnes jsme přivezli tu skříň do ložnice,kde budu mít věci na prcka,takže montujem,jen Jirka teď musel odjet,tak jsem si sedla k pc.Zítra jdu k zubařce,tak snad už mi aspoň jeden zub zaplombuje a v pondělí sfoukne ten druhý a už mě tam dlouho neuvidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám :sweat_smile: V pátek mám domluvený kafčo u těhu kámošky,tak pokecáme,předám zkušenosti,má termín 6 týdnů po mně,tak dělám chytrou :grinning: Druhá kámoška má termín v neděli a včera v noci mi přišla sms a teda tak rychlý běh jsem nedala ani nepamatuju :grinning: Jsem si myslela,že už jede do porodnice :grinning: tak zatím pa :slight_smile:
5. srp 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

tak včera večer jsme to ještě pojistili a teda dobrovolně :grinning:

Inko tak to fakt vypadá že se prcek otočil :dizzy_face:

Už začínám mít cestovní horečku :grinning:, hlavně když mi Josef dneska ráno řekl že si asi večer pomalu sbalí věci na dovolenou :sweat_smile: , on totiž vždycky balí spíš na poslední chvíli :grinning:
6. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Marti tak to je super, jen to jistite co to dá :grinning: Kdy vlastně odlítáte?Já se chystám k zubařce,teda líp se tam chodí,když něco bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: No co už nadělám,bude jen plombovat,tak to mě bude max bolet pant :grinning:
6. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, já jen nakukuju.. u nás žádná změna, pořád nic :frowning2: jinak jsme ale pros*ali dovolenou tím, že jsme dělali novou střechu.... a na dovču jako fakt dovču pojedem až v září :wink: k mooooři ...poprvé budu u moře,já se vody hrozně bojím,tak jsem zvědavá jak se mi tam bude libit :wink:

přeju všem krásný den :-*
6. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Inko :slight_smile: odlítáme v sobotu v 11:30 :dizzy_face:

Ahoj Evi :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Evi,jak až v září?To je tady coby dup :slight_smile: Havně si odpočinete a načerpáte energii :slight_smile: Marti tý jo budu se dívat na terase jak letíte :grinning: Říkala jsi čsa? :grinning: Nic holky já mažu,kuknu navečer,ale všichni dovolenkují,tak tady bude asi mrtvo :unamused: papa
6. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek