• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Ahojky holky...

Marti, tak to je super, ze jste to pojistili... uz se tesim na tve testovani po dovoleneeee!

Iny, ja jsem dnes mela taky pocit, ze se prcek otocil, ale uz ho nemam... dal statecne kope do mocaku a hlavickou tlaci pod prave zebro. Ten ji bude mit chudak tak zdeformovanou, to neeeee...!!!! Ja chci krasne miminko!!! Pomoooooooooc :grinning:

Jinak MM prave odjel s kamaradem do Polska na koncert U2, ja bych to uz nezvladla. Hlavne tam ma byt mega moc lidi, potom ta cesta.. tesila jsem se, listky jsem doma schovavala az do Ferovych 30-tin od brezna a nakonec nejedu. Ale nelituju, ted mam poklad v brisku a kvuli nemu ozelim cokoliv.
6. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vite co jsem zjistila, ze nemame jedine dupacky pro prcka!!!! Mame tisice overalu na spani, bavlnenych kalhot se slapickama a rifliky a teplacky, ale NE dupacky :sweat_smile:
No snad se mineme s tim co mame, snad to nebude prckovi vadit pres to brisko, prinejhorsim by jsme rychle dokoupili neco.

Iny jak ty jsi na tom s vybavou, uz finisujes?

Ja jsem uz pomalinky zacala studovat co by mela obsahovat taska do porodnice - a taky podle toho co nam v pondeli rekli v porodce. Mno, asi si to zacnu brzy davat na hromadku.
Jeste si musim koupit nove CROCS boticky.. jedny uz mam 3 roky, nosim je temer denne, ale uz potrebuji nove, tak ted mam spon dobry duvod proc si je prave ted koupit :slight_smile:

Mate nekdo zkusenosti s temato botkama?
Ja jsu s nima mooooc spokojena, nosim je od jara do zimy, porad.. i doma ven, do vody, ... proste vsude. Maximalni spokojenost.
6. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

galoše nenosím :grinning: , nějak nemám kam bych je nosila :grinning:
6. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a konečně jsem se dokopala k založení alba :dizzy_face:
6. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..:grinning: Zdravim z Nemecka..:slight_smile:

Marti, ty mas v albu Beco... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes uz jsme meli jet domu, lae ptoroze tu porad prselo a vcera se teprve zacalo delat hezky, tak zustaneme jeste jeden den.. Pak vam hodim do alba nejake fotky..:slight_smile:

Katy, teplacky se slapickama staci bohate.. Jestli mas bodycka s dlouhym rukevem, pak jsi vybavena dobre..:slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu na gulas..:slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni :slight_smile:

tady je počasí taky všelijaké :unamused:

jj beco se boží :dizzy_face: , teda až na tu cenu :angry:
6. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Totalne jsem odpadla, jak v noci moc nemuz spat, tak to dospavam pres den. Usnula jsem tak tvrde, ze me ani letefon nevzbudil - to je u me co rict!!!! :sunglasses:

Marti no dovol, jake galose :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak krasne albicko!!! Musim ho porane prostudovat, jen jsem nakukla zatim..
6. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu taky bych spala, dneska je nějaký divný tlak, bolí mě hlava a už se těším až se doma natáhnu

My tomu doma říkáme galoše :grinning:
6. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ahooooj, pozdravuj mamcu, Paju a Honzika!
Bodynka s dlouhym mam, to jsme povazovali za zaklad :o) No budeme muset vystacit s tim co mame.. mohla bych nafotit nasi nachystanou vybavicku.

Malem jsem zapomela na tu decku od RedCastlu do autosedacky... hodila jsem ji nahoru do regalu do vanicky.. az jak jsem se ted probudila a premyslela nad tim s v cem pojedeme z porodky, tak jsem si na ni vzpomela. Tak ji musim vyprat a nachystat :slight_smile:
Fakt, cim jsu kulatejsi, tim je hlava dutejsi!!!! :sunglasses: :angry:
6. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti a jake je u vas pocasi? Ja jsu cely den zavrena na byte, jen rano jsem si skocila do obchodu pro pecivo.. to bylo jeste chladno.. a ted je na byte taky krasne chladek.. ale venku to vypada na pekne dusno, nevyjdu driv nez navecer zase. Do toho paraku se mi nechce!

Marti, za chvilku koncis a doma se natahnes pekne k tv a budes odpocivat! nebo ze by k bazenu? :wink:
6. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu tady se to celý den honí, chvíli svítí sluníčko, chvíli je zataženo a teplo nevím, jsem celý den zavřená v práci

V práci jsem do 5 :unamused: , pak se doma na chvíli natáhnu ale taky ještě potřebuju něco málo udělat, hlavně žehlit musím a bazén nevím jestli klapne, krapet nám zezelenala voda takže od včerejška provádíme detox :grinning:
6. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Marti krásný albíčko :slight_smile: Katu no my máme taky milion pyžamek :grinning: Víceméně nový dupačky mám taky jedny a ty byly v soupravě do porodnice,jinak dnes jsem koupila 9 kg lovelu,tak jsem přitáhla pytel věcí na praní od našich.Většinou jsou to věci po Vanesce,taže my fakt musíme mít holku,jinak bude Kryštůfek růžovej od hlavy až k patě :grinning: Pořád ještě čekám,kdy v obchodech dostanou podzimní zboží,protože jsou furt letní slevy a ty věci jsou mi na nic :unamused: jo a nějak nemůžu strávit,že nemám dát na ty hadýrky aviváž :sweat_smile: takže fakt jen v prášku?Jo ach,já jsem to chtěla voňavý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a skřínka je složená,ale teď je ve vyčuchávacím stádiu,ale jak se znám,tak než ty věci vyžehlím,tak už bude vyčuchlá ažaž :grinning:
6. srp 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem,ale vůl.Peču pizzy a jdu si sednout ke komplu :angry: samo jsou černý jak vix :confounded: jo ach :frowning2:
6. srp 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny me to taky zaskocilo, ze avivaz ne :frowning2: Ale dala jsem ji na rifliky, mikinky, svetriky a svrchni veci, co nebude mit prcek primo na sobe. Uz se tesim, az budu prat normalne s avivazi a bude to vsechno pekne vonet. Tak jsem nakoupila aspon baby mydla a dala je do skrine, ale efekt zadny - aspon me to tak pripadne :frowning2:

To ja jsem se do zehleni dala kupodivu velice rychle.. mozna to bylo tim, ze jsem byla sama doma. Pristi tyden jde Ferio zase od pondeli do nemocnice na ty testy (snad mu je uz tentokrat udelaji a nebude tam lezet jen tak).. no a ja mam v planu zajet do Jysku do Hodonina, maji tam krasne proutene kosiky s latkou uvnitr, tak chci koupit na prebalovat dva a taky jeden velky vedle houpaciho kresla na casopisy pro me, nejak se mi hromadi :sweat_smile:

jeste bych chtela do Ikea koupit ten obyc bily ochranny mantinel do postylky, ale nejak se mi tam nechce, je to na me uz daleko v tomto stavu a navic tam jet kvuli jedne veci.. Asi poprosim kamaradku, pristi vikend prijede do Kyjova na oslavu narozenin, tak by mi to mohla stahnout.. to neni spatny napad :grinning: Preci me to jen jeste trosku mysli.. :grinning: :grinning:

Iny jaka byla pizza??? :grinning: Ja ted taky nemuzu delat moc veci najednou.. pripadam si jak chlap :grinning: :grinning: :grinning: to byla sranda. Ale fakt, mam pocit, ze vic veci proste nezvladam a nemyslim na ne na 100%.
6. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kazdou chvilku cekam telefon, kdy zavola Ferino a ja si zive poslechnu U2... snad neco uslysim, snad vic nez rvouci lidi :grinning:
6. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak dneska je můj poslední pracovní den :dizzy_face: , tak jen doufám že bude klid, ale moc tomu nevěřím, zákon schválnosti funguje dokonale :angry:
7. srp 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeny, jsme doma..:slight_smile: Nikde neni lip nez T A D Y!!! :dizzy_face:
7. srp 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky!
Marti, preji uzasnou dovolenou!!!!!

Zdeni vitej doma! Ja to rikam porad, vsude dobre, doma nejlip! :wink:
7. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem se dnes vydala do hodnina na nakupy, koupila jsem si dve trika XL a jeden natelnik L. Doufam, ze to mi vydrzi tech par tydnu, uz nechci zadne nakupy, protoze je to temer nad lidske sily neco sehnat, abych v tom nevypadala jako dyne, nebyla to tunika a tak :grinning:
Ale podarilo se, tentokrat v GATE :wink: Tak jsu spokojena a zase muzu "frajerit" po meste :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, diky..:slight_smile: Doma je fakt nejlip...:slight_smile: Jak se libil Ferovi koncert?

Katy, za kolik maji v Jysku ty kosicky? Ja potrebuju nutne taky nejake a do Brna se mi nechce... :unamused:
7. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, hezkou dovolenou...:slight_smile: A dobre se najez - Turci maji skvela jidla... Ale vodu nepij, jen balenou a pozor na led v piti - delaji ho z vody z vodovodu a ja z nej mela peknou sragoru..:slight_smile: :grinning:
ALe uzivej... :wink:
7. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni kukni www.jysk.cz, tam si najdes co chces :wink:

Ja mam zalusk na: Košík EVITA 30x21x14 cm, ale v Hodonine ho nemaji :frowning2: Iny, kde je v Bv JYSK??? Zkusila bych tam nakuknout v nedeli. Chci je sehnat za kazdou cenu, jsou uzasneeeeee a presne takovy rozmer se nam hodi!
7. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, Jysk je i ve Starem Meste..:slight_smile: Ja tam asi v tydnu pojedu, tak kdybys chtela... :wink:
7. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, ja mam zalusk na VICKIE (na WC), ANNBETH (pecivo) a AMBROSIA (na pleteni a jine cicovinky)..:slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, vsechny ty kosiky jsou moc pekneeee! Zrovna tyto co jsi vyjmenovala tam meli, ale ten co chci ja, tak ne.
To by jsi byla hodna, kdyby ses podivala na ty moje kosicky ve Staraku... vsak nez tam pojedes, tak uvidime jestli je do te doby nesezenu nekde jinde.

Mamcu jsem dnes poprosila, aby mi koupila v IKEA ten mantinel do postylky a uz je doma :o) Tak jsu rada, ze nemusim valit do Brna kvuli tomu.

Tebe poprosim o 2 kosiky a je to! :sunglasses:

:wink:
7. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Se zrovna divame na Bolka, to je klasik, ty jeho hlasky...
Ale uz mi padaji oci, tak pujdu spat..

Pekny vecer, pa paaaaaaaaaaaaa
7. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou, Katy..:slight_smile: Pojedu asi v pondeli nebo utery, tak se do te doby snad spojime..:slight_smile: Taky pujdem spat, jsme unaveni z cesty.. Hodinu jsme bloudili po Vidni a pres pul hodiny po Mistelbachu... Cesta nam tak zabrala i s jidlem u Meka 7 a pul hodiny... Su vyflusla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hezke sny..:slight_smile:
7. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek