• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Spat se slo nakonec az v pul jedne..:slight_smile: A ted dobre rano preju...:slight_smile:
8. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
I ja preji dobre rano... dnes jsem vstavala hned v 8h, pac Ferio je na Nove mlyny na kurz kiteboardingu. Ja jsem zustala pro dnesek doma, pojedu s nim na cely den az zitra, to bude dalsi cast kurzu, tentokrat ale v Rakousku a nevim jmeno, jakeho jezera :grinning:

Tak dnes odpocinek, mensi uklid.. no a spanek samozrejme takyyyyy!!!

Zdeni ja sla spat hned nejak po te desate, nebo kolik bylo hodin vlastne. A spala jsem jak nemluvne, tuto noc jen 1x na WC!!! USPECH!!!!

Jinak jsem si zacala konecne zapisovat tvrdnuti bricha, Dr. se me na to vzdy pta a ja nemam odhat kolikrat za den to prijde. Vcera to bylo 12x :frowning2:
8. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peknou sobotu preji vsem...

Juuu, Marta uz je na letisti a za cvhilku "zveda kotvy" a poletiiiii na dovolenou!
8. srp 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, ty jsi takovy pocitacovy hacker..:slight_smile: Nemas nahodou poneti, kde bych sehnala New Super Mario Bros? :confused: :sweat_smile:
8. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
A Ferio bude kitovat? :slight_smile: Ty jo, je odvazny...:slight_smile: Ja bych na nic takoveho nevlezla - nesnasim adrenalin... Nebojis se o nej? :slight_smile: A jake byly narozeniny vubec? Povedly se? A co dort? Fotku mas? A chutnal?

(nemam nejak moc otazek? :grinning:)
8. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni s tim Mariem nepomuzu, netusim..

Jj, bude kitovat.. ani se nebojim, on je sikovny, na co chytne to mu jde (Mates je toho dukazem :grinning: :grinning: :grinning:) Si delam srandu, ale je to fakt.. na Mauriciu windsurfoval, jinak hraje tenis, squas, pinec, hokej a floorbal v prubehu celeho roku pravidelne. Nema problem s nicim a vim, ze to byl jeho sen se naucit kitovat, tak ted se uci :wink:
A taky jsu klidna, protoze ma kolem sebe skolici tym, ktery je pripraveny na vsechny prihody a nehody :sweat_smile:
8. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Narozky dopadly na 1******** !!!
Ja odchazela ve 2 rano, Ferio a Ruda tam zustali.. bylo to tak pro me lepsi, nez kdyby se mi pijany dopotacel dom, potom bych nemela to srdce ho vzbudit a na cvicaku bylo potreba to pouklizet potom.. tak jsem v 9h rano prijela na cvicak, kluci uz sedeli a vykladali, Ruda odjel a my jsme se pustili do uklidu. Spali jsme zase az odpoledne.

Dnes si davam jako ukol c.1 dat do poradku fotky od svatby Ester az po dnesek!!! A hodit je na rajce! Vzdy je jen stahneme a tim to skonci :frowning2:
8. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dort byl vynikajici, az jsem se chvilkama stydela jak ho kazdy chvalil. Dokonce i pekne vypadal. Jen jsem ho fotila vecer, tak ty tmave hnede tecky vypadaji jak cerne. Urcite bude taky v albicku na rajceti behem dneska.
8. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja se pak kouknu..:slight_smile: Na fotky Ester cekam netrpelive..:slight_smile: A nestyd se - kdyz ti neco jde a chutna to, pak je to v poradku..:slight_smile:

Stejne je to zajimave - kdyz jsme se spolu kamaradily, sotva jsi umela chytit varecku do ruky a ted vypekas dorty a varis o 106..:slight_smile: Nedokazala jsem si te nikdy predstavit jako manzelku, kucharku a maminu... A ted jsi vsechno...:slight_smile:
8. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
My musime tky stahnout fotky z dovolene... Marta bude urcite nejake upravovat, ale par se mu jich povedlo nadhernych, tak musime nejake vybrat a nechame si je dat do ramu na zed do obyvaku - zeje prazdnotou uz rok a pul..:slight_smile:
8. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni hodne me dala anglie, tam jsem varila denne a zadne minutky, ale normalni jidla. No a ostatni prislo, a vzila jsem se do role, tak nejak samo :slight_smile:

My v srpnu podnikneme foceni s briskem, s tim nasim svatebnim fotografem - prijede i s manzelkou z Ostravy. Uz se na to mooooc tesime, protze jejich fotky jsou vzdy originalni a mai sve kouzlo. Potom bych chtela taky udelat nejake zvetseniny a dat je nekam.
8. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, Martin se prave tesi, az budu tehotna a bude me fotit s briskem... Taky jsme si rikali, ze si nechame udelat cudne akty a povesime si je nekam...

A z tehufotek se mi libi tyto...

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=421823&vReferer=%2Fphotos%2Falcatko.j
8. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
A jak se clovek postavi na vlastni nohy, hned je vsechno jinak..:slight_smile:

A ja to mam navic zkreslene - ja to mela jinak..:slight_smile:
8. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaci, zvladla jsi ty fotky? :slight_smile:
8. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni, zvladla jsem tak akorat vycesat psy, navarit si a vyspat se :grinning: :grinning:
Psi byli priorita tento tyden.. na fotky se vrhnu pristi tyden, kdyz bude Ferio pryc.

Ted jsu na tv a potom spaaaaaat...

Sipkova ruza se louci... holt spim dokud muzu, za par tydnu tu uz bude maly diktator a ten me nenechal spat si kdy se mi zlibi :grinning: :wink: :sunglasses:
8. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach jo, ja se jich nikdy nedockam...:grinning:
8. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou...
8. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holkyyyy, co delate??? Varite??? :slight_smile: A co je dobreho??? My mame kureci nudlicky se zampiony v italske omacce a k tomu pecene brambory.... A vecer se bude grilovaaaat..:slight_smile:
9. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tady mate fotky z dovolene..:slight_smile:

http://nenysci.rajce.idnes.cz/Germania/

Je jich jenom cast, tak narychlo..:slight_smile:
9. srp 2009 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic, cus bus, jedem do Milotic grilovat..:slight_smile:
9. srp 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano...:slight_smile: Jdu rychle neco vyzehlit, uvarim si k tomu kafe a pustim si nejaky film a pak jedu se segrou do Brna na kurz vazani satku na noseni deti na www.branakdetem.cz

:slight_smile:
10. srp 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý ráno :slight_smile: Zdeni fotky super :slight_smile: My jsme včera měli návštěvový den a pak jsme vyrazili na kapličku na svatovavřineckou neděli,byla tam soutěž o nejlepší koláče a vyhrála ji moje mamka :slight_smile: Jinak dnes mě opět čeká zubařka a zítra kontrola na gyndě,a pak už snad nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
mamina dela tak dobre kolace? :slight_smile: Tak sem nahod recept na testo...:grinning:

Pak uz jen ten porod, ale to je brnkacka, Iny..:grinning:

A diky (za fotky)...:wink:
10. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zpět, Zdeni myslela jsem tento týden nic :grinning: jdu zase k zubařce v pondělí,dnes mi vyplňovala kanálky jakýsima čepama,no nic příjemnýho :unamused: jak jsem vylezla,tak mě začlo bolet břicho,asi jak jsem na tom křesle furt napnutá :unamused: tak ještě to pondělí a domluvila jsem se s ní,že už to necháme po porodu,i když je fakt ,že to bude zase horší skloubit časově kvůli kojení :sweat_smile: No a mamča peče fakt výborný koláče :grinning: Včera tam někdo říkal,že recept by se měl otisknout v radničních listech,tak to jsem zatrhla :grinning: za prvé to je tajný a za druhé to mamina dělá od oka :grinning: :wink:
10. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky to je uzasna svatba... ja se vdavat znovu, tak bych volila tam.. daleko, ale nadherneeee!

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=401291&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3F
10. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy a kde to bylo?
10. srp 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak kamarádka mi rodí :slight_smile: Teda v 5 mi volala,že jedou do porodnice,že jí rupla voda,ale bolesti nikde :unamused: Teď jsem jí psala,nechali si ji tam,manžu poslali dom,kontrakce nikde a prý se to může rozběhnout až zítra :frowning2: Jdu právě na net mrknout do kdy se má po prasknutí vody porodit,říkali nám to i v porodce,ale nejsem si jistá :unamused: já si pamatuju,že nejpozději 2 hodiny po prasknutí jet do porodky.Jinak břuch mě bolí o 106,moje psychika asi rodí s ní :stuck_out_tongue_closed_eyes: katu na tu svatbičku už jsem se dívala :wink: To asi nebylo levný :grinning: :wink:
10. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny, nekde se rika, ze hned po rupnuti vody se ma jet, protoze zenska mnohdy nepozna, jestli byla zakalena, nebo mela treba zeleny nadech.. To uz je spatne...
10. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a co se jim ma narodit? To je ta blondyna z fotek?
10. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek