• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jojo to je ona :slight_smile: Měli by mít kluka,ale není to 100%,takže uvidíme.Jí voda vychrstla prý jak ve filmu,vylezla z auta a měla pod sebou kaluž :sweat_smile: naštěstí to bylo před barákem :wink: No nic jdu k telce,to co jsem tady našla jí ani psát nebudu,protože to prý bez vody víc bolí :frowning2: zítra načůhnu později,ráno jdu na odběry a kontrolu na gyndu a pak na nákupy.Třeba už budu nakupovat pro jejich mimušenko :dizzy_face: dobrou :slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak já klasicky nestíhám v práci na vás nakouknout. Navíc pozítří nastupuju na mateřskou dovolenou a internet doma stále nemáme, tak doufám, že než bude, tak nic důležitého nepropásnu :rolling_eyes:

U nás nic nového, pořád se zdá všechno v pořádku, tak snad to vydrží, pořád Karlíkovi říkám, že má ještě 6 týdnů čas.

Tak jo, jdu dělat, mějte se a hezký den :slight_smile:
11. srp 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre rano..:slight_smile:
Teeeda, Marti... Taky uz to mas za par..:slight_smile: Nevim, jestli te zitra "uvidim", ale preju ti, at vsechno dobre dopadne a at je to v co nejkratsi dobe..:slight_smile: A at mate potom v naruci zdrave miminko... Karlika...:grinning:
11. srp 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Btw - kde je Anag?
11. srp 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky... tak i ja se konecne pripojuju do debaty :o)
11. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, mas jeste nekde odkaz na to "rucni" pretaceni ditete, co je KP?
11. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vcera jsem byla na kutzu kojeni, docela zajimave... ani jsem nedoufala, ze bych se mohla dozvedet neco co jsem nevedela a dozvedela jsem se..

Zdeni, potkala jsem tam Sonu Preislerovou (nebo jak se to pise) a ma chlapecka Radka, dnes by je meli poustet dom. nebavila jsem se s ni, ale jedna holcina ano a nahlas, tak jsem odposlechla :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KP - poloha koncem panevnim

Zdeni ten odkaz primo nemam, nasla jsem ho na strankach FN Obilni trh Brno.
11. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, SOna ma kluka..:slight_smile: Diky za zpravu...

A co ses dozvedela noveho?
11. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak kdyz prohledas diskuzi zpet, najdes ho.. tusim, zejsem ho sem davala.
Ja vim, co je KP... To bylo pokracovani vety....:grinning:
Jo, davala..:slight_smile:
autor
Co jsem se dozvedela noveho, ze ze zacatku se ma kojit z obou dvou prs... a stridat je az kdyz je kojeni plne rozjete.
Ja jsem vedela, ze se prsy maji stridat, ale nevedela jsem, ze az kdyz je to rozbehnute.

Je pravda, ze jsem o tom nikdy nikde nic necetla, jen nekde neco zaslechla a tak.. ale nejak intenzivne jsem se kojenim nezabyvala.

Taky to, ze mleko v prsu ma dve faze - prvni je jakoby jen na zizen a az ta druha, ze zadni casti prsu je hutnejsi, vyzivnejsi a vic zasyti, takze ta je na hlad. Proto ze zacatku, kdy stridame prsy, miminko basti klidne kazdou hodinu, dve... a az pozdeji, po cca 2 dnech (u kazde matky je to individualni) kdy se kojeni rozbehne naplno a dite dostava jak prvni, tak druhou fazi mleka se interval kojeni prodluzuje, protoze miminko je zasycenejsi.

A tak.. spoustu zajimavosti :wink: Pro tebe asi nic noveho, ty uz mas urcite vsechno davno nastudovane :o)
11. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahaaa a ja to pochopila, ze se ptas na KP.
Nemuzes psat tak slozite vety po ranu tehotne :grinning: :grinning: :grinning: Vis, ze nam to nejak nezapaluje jako driv :grinning:
11. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy..:grinning:

Jo, s tim kojenim jsem to vedela..:slight_smile:

A tu metodu nemuzu v diskuzi najit a na strankach Obilniho Trhu taky ne... :angry:
11. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mam pocit, ze se Mates otocil... ze by ... HURAAAAAAAAAAAA !!!!

V patek se ukaze... ale mam ten pocit.
11. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi POKLAD!!!! Dekuju...:slight_smile:
11. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, to by bylo super..:slight_smile: Mohla bys rodit prirozene a Ferio by mohl byt u toho...

A ad porodnicke luzko - rodit na nem prece nemusis..:slight_smile: Muzes si vybrat polohu, jakou chces... Treba v klece nebo v podrepu, kdy te Fero drzi od pazemi... A pokud budes na luzku, nechce si ho dat do uplne vertikalni polohy - gravitace pomaha... Vleze je to naprd...
11. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, jak jsi dopadla u Dr.

Jsu zvedavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....
11. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ono to ma zase svoje nevyhody v podrepu a tak... kvuli nasterihu hraze..
A co tak ctu, tak stejne vetsina zenskych skonci na lehatku :slight_smile:

Je mi ale jasne, ze jako jednu z ulevovych poloh budu volit :lezeni po zdi :grinning: Budu z toho tak paf, ze zacnu dokonce i lozit po zdi z bolesti :grinning: :sunglasses:
Vyzkousim vsechno, mic, sprchu, zebriny, stolicku, podrep... proste vsechno a uvidime co mi nejvic pomuze od bolesti..

Bylo by to ale super, chci rodit normalne! Chci totiz Feria u sebe, at vidi prcka jak vykukne na svet a prepocita mu vsechny prstiky na nohach a rukach, podiva se jak je krasny a jak vypada, ze je proste nas!!!! Musi to byt nadherny zazitek a nerada bych o neho prisla :frowning2:
11. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, no, to je urcite krasny zazitek..:slight_smile: Masirujes hraz? Ja bych se toho nebala..:slight_smile: ALe zalezi na momentalni situaci... a tvych pocitech... Doufam, ze budu moct zustat co nejdyl doma, az budu rodit...
11. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To ja nejsu moc zastance porodu doma... a proto, kdyz zacne porod (prvidelne kontrakce nebo odtok vody...), tak valim do porodky, at si to odtrpim tam a jsu pod dozorem lekaru... tedy hlavne maly!
Radeji stravim dva dny rozenim v porodce pod dohledem, nez cekat na ten posledni nejvyssi okamzik odjezdu do porodnice, doma.

Ted jsem byla u kamarada ve velkosklade a koupila jsem Matyskovi 2 krasne osusky a 3 bavlnene decky. Jsu mooooooc spokojena!!!
Hlavne me to stalo 700,- :grinning:
11. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hraz masiruji, tim nic nezkazim, i kdyby nakonec doslo na CS.. taky se muze stat, ze se Mates den pred planovanym CS otoci, tak chci byt pro vsechny pripady pripravena :wink:
V patek po kontrole u Dr. si chci koupit jeste malinikovy caj, tim taky nic nezkazim.
11. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja jsem nemluvila o porodu doma... Ja jsem jen rekla, ze chci zustat co nejdyl doma.. Tzn. max do odtoku plodove vody...:slight_smile: Hned, jak mi zacnou kontrakce, nepojedu do porodky...
11. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak hlásím,že Erice se narodilo miminko 3 kg a 51 cm a je to Simonka :confused: Jsem z toho furt paf už od rána,obzvlášt když počítali s chlapečkem,takže mají všechno modrý :sweat_smile: Včetně kočárku.takže tím pádem my máme kluka jak buka,protože nevím proč,ale od začátku si myslím,že budeme mít opačný pohlaví :sweat_smile: Už jsem byla na nákupech a všechno jsem jim koupila růžový :grinning: furt mám tendence jí to i vyprat,aby to mohla malinké hned dávat,ale nevím jestli to není blbý :sweat_smile: Jinak pro našeho prcka jsem nakoupila hadýrky za 1700,.,ae snad už je to všechno,max něco koupím,když potkám,ale milion věcí i dostanem do kůta,takže to nebudu hrotit :slight_smile: Jinak kontrola parádní,dělali mi poslední odběry i odběry na streptokoka.dr potvrdil co jsem si myslela,prcek je už hlavičkou dolů :dizzy_face: Za poslední 3 týdny jsem přibrala jen půl kilatakže snad už to nebude horší :wink:
11. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tak si to s Erikou vymente a mate to..:grinning:
11. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kluk se mel jmenovat jak?
11. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondrej
11. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nevyměním ani za 4 holky :grinning: Už teď toho prcka v bříšku miluju,po porodu mně z toho asi hrábne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek