• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Inko, ja myslela ty veci, ne deti... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
11. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achááá :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boze, to tehotenstvi s vama dela ale veci...:grinning: Nejdriv Katka nepochopila rano otazku, ted ty... No nevim... Neni chyba ve mne??? Nemam se nad sebou zamyslet??? :confused: :sweat_smile: :grinning:
11. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nemusíš se nad sebou zamýšlet :grinning: v tobě to fakt není :grinning: Ale na obranu říkám,že my za to fakt nemůžeme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze by ti vasi vetrelecci????:grinning:
11. srp 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A prosila bych nove fotky tehuli...:grinning: I z boku... Dekuji pekne...:grinning:
11. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já se fotím jen poslední den každýho měsíce.Si musíš počkat :grinning: Pro moje duševní zdraví to častěji nedělám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. srp 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde mame teda fotky ze 30tt????
11. srp 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš tam 31+0 ,to je konec 7 měsíce :wink:
11. srp 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pádím,pověsím plinky :grinning: a jirka seká lebedu kravinořezem :grinning: ,tak to musím trochu zamést ze silnice :wink: papa
11. srp 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, ja te kvuli tomu krbu uplne prehlidla..:grinning:
11. srp 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to beru jako lichotku :grinning: :wink:
11. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si pis..:grinning:
11. srp 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jdu vás dočíst :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotečky těhulí jsou super, moc vám to holky sluší :slight_smile:
Marťa už se taky válí u moře co?? Ta se má...já chci taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
11. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ty jsi se s tím fotem zbáznila :grinning: :grinning: :grinning: já jsem strašně nefotogenická :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam ti to moc slusi...:slight_smile: A vitej doma..:slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Jani... na te fotce vypadas fakt doooost dobre!!! Souhlasim se Zdenci!

Iny, podle me cekate holcicku, ver stare babce korenarce :slight_smile: Ale ne, fakt! Ja u tebe vsazim na holku!!!
Takze nemusis stresovat, ze by to byl kluk.. :sunglasses:
11. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni moji aktualni fotku briska dam nejdriv v patek, az se vrati Ferio a vyfoti me zase. To budu 35tt, pak udelame fotku jeste 37-38tt a potom nejakou tesne pred porodem :sunglasses:
Tak se mate na co tesit, bude na vas nakukovat velryba :grinning:
11. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak ted jsem lezela u tv na zadech hodinku a hrala se s Matyskem, nez dostal opet skytavku :grinning:
A mam pocit, ze je stale KP.. nevim jak jsem si mohla myslet, ze se otocil. Ted me presvedcil svyma kopancama a tlacenim hlavicky do zeber, po ohmatani, prohmatani a stlaceni briska, at ho omakam..ze je stale KP :frowning2:

je to nase male zlobidlo co dostane na prdelku asi brzy! :sunglasses:
11. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mam dobry trenink na deti - nasi psi maji takovy vetsi prouteny box, kde maji ruzne hracky, balonky a tak.. vzdy kdyz sedim u pc, tak vsechno, ale vsechno vytahaji a vypada to tady jak po vybuchu!
Nevim co se to naucili.. asi me pripravuji, at potom nejsu tak zaskocena z toho vecneho uklizeni hracek :grinning:
11. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, vsak uvidis.... POkud porodis 40 - 41 tt, ma jeste Mates na otoceni cas.. Pokud porodis za tyden, dva... No nevim, nnevim..:slight_smile: Ale otocit se muze behem par hodin, dne... Verim, ze to bude v poradku...:slight_smile:
11. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni pokud se do 36tt neotoci, tak 38tt jdeme na to...

Jeee jinak dobre rano! Co jsu sama doma, tak se asi poradne nevyspim... ta mala cerna chlupata potvurka me vzdy kolem 8h vzbudi :frowning2:
12. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu se oblect a jdu s nima ven.. a potom huraaaaaaaaa na snidani - udelam si opeceny toust s medem a arasidovym maslem, mnaaaam :sunglasses: bych se toho ujedla!!
12. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, takze ti budou delat cisare v 38tt? Segre ho naplanovali na 37tt... Stejne je to ulet... Vcera jsme se o tom na jine diskuzi bavili a nechces zkusit to otoceni? Anebo cviky.. Zkopnu ti je...
12. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cviky:
- kočičí hřbety + cokoli na čtyřech
- indický most (snad jsem to pochopila dobře: leh na zádech s pokrčenýma nohama a zvedání pánve. Dětem je to nepříjemné, takže se snaží najít si jinou polohu.)
- využít dětské zvědavosti (např. svítit dole baterkou nebo tam pouštět hudbu : ))
- některé děti se nemohou přetočit, protože zadečkem jakoby uvíznou v pánvy, pomáhájí polohy s hlavou níž (např. opřít žehlící prkno o stůl a lehnout si na ně hlavou dolů - asistence vítána :slight_smile:)
Další možností je mechanické přetočení. Provádí v některých porodnicích.
12. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dva tydny jeste muzes cvicit... :slight_smile: A snad se Mates otoci...
12. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky preju dobre rano... Me ta moje velka chlupata....asi pavouk...:slight_smile:.. budi v sedm...:grinning:
12. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek