• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Iny ja jsem dnes zrovna taky premyslela, ze skocim sem k nam do Kyjova do jednoho obchodu a podivam se na nejaky maly sikovny kufrik...
Prvni chci ale naskladat na prebalovak vsechny veci co budu potrebovat sebou a co uz mame, at vidim kolik toho je.. ono se rika "taska do porodnice", ale vetsinou je to fakt na kufr nebo tu cestovni tasku vetsi!

Ja jsem dnes dokoupila olejicek na prcka a taky krem. Pro sebe cajik pro kojici matky (od teekane), ted popijim ten pro tehule, mam strasne rada bylinkove caje, takze s tim nemam problem a pochutnavam si na tom.
12. srp 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, my z porodky pojedeme asi jen v tom fleezove fusaku od RedCastlu do autosedacky + maximalne nejaka deka.. ale tusim, ze bude jeste horko, tak at ho neuvarime prcka.
Jinak fusak mame zimni, ale ten vyuzijeme az listopad/prosinec nejdriv tipuju.

Ja jsu vubec bezradna co na obleceni na cestu z porodky... nachystam doma 2 varianty, teplejsi a pro pekny slunecny den..
12. srp 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, kdyz lezis na zadech a chces se zvednout a zatnes brisko... co ti udela?
Me se vzdy vytvaruje do spicky, nezustane pekne kulate, ale ten stred je spicaty (smerem jak vede ta tmava cara k pupku, v te urovni bricha je to sicate... je to zvlastni :slight_smile: )
12. srp 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi bych se mela vzdy prekulit na bok a nezatinat brisni svaly tolik :grinning: Vypada to fakt divne :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu máme termín na prd,s tím počasím je to jak na apríla :unamused:
12. srp 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já už vstávám jen překulením,protože jinak mě to břicho hrozně bolí :unamused: Ae do špičky se mi dělá,když se třeba zakloním dozadu :wink:
12. srp 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaký jsi koupila ten olejíček?Já chci zkusit Hipp,ale ségra říkala,že pak hned od dr dostanu recept na olejíček,ale ten hipp mě voní jak miminko :slight_smile: A ještě musím koupit tu rourku do prciny :sweat_smile: A používá se ještě zásyp? :confused:
12. srp 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako mastičku na opruzeniny,bradavky atd. si koupím bepanthen,ten mám doporučený od všech okolo :wink:
12. srp 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsi jak velryba, kdyz se chce v noci prekulit z jednoho boku na druhy :grinning:

Me uz dokonce zajinaji i opuchat prsty na rukach.. zasnubak jsem uz dala ke snubaku (na drobnejsi prst leve ruky), ale uz i tam mi zacinaji prekazet a necitim se s nima.. nejak tesno jim je pres den, vecer, kdyz je chladno, tak uz je to zase o.k.
12. srp 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a už mám tu košili na rozepínání,koupila jsem ji včera v kik a já bláhová jsem si vzala S.Jsem byla jak štangla salámu a k němu zdarma balon :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes jsem ji vyměnila,měli jen L.naštěstí,protože bych asi snesla i xl :grinning:
12. srp 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jakou rourku do prciny?????????

Olejicek jsem koupila jen ten klasicky Aviril a krem SebaMed.
Zasyp se pry jeste pouziva... na ten jsem uplne zapomela, asi koupi Johnson&Johnson.
12. srp 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ten uz mam doma... uz jsem ji i pouzila.. mela jsem nejake citlivejsi a bolave bradavky, vysusene (i kdyz poctive natiram), tak jsem dala 2x bepanthen a super!!!
12. srp 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja byla v KIK minuly tyden a nejak se mi tam nelibilo... byla jsem tam poprvni, nebyla jsem na to psychicky pripravena, myslela jsem, ze je to klasicky normalni obchod a to je takova "vetesarna". Ale da se tam dobre nakoupit, sestra ma vzdy na sobe neco z KIK a vypada to dobre! Ja jen na to nebyla pripravena..

Ja jsem si koupila jen nocni kosilku na raminka, ktera je po prsama podstrizena a to na prsa ma na knoflicky.. kdyz jsem ji zkousela, tak jsem zkusila jak lehce pujdou prsa ven :grinning:

Jo a uz mam jednu kojo podprdu!!! Vypadam v tom strasne, ale v tom holt nebudu nikdy vypadat krasne :grinning:
12. srp 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrozný v noci,teda spíš nad ránem,mě teńto týden to břicho nějak zlobí,takže nad ránem už se ¨peru s kojícím polštářem :grinning: Ale chodím už jen 1 x nad ránem na wc,ale přes den jdu asi milionkrát.Já na oteklý ruce nebo nohy zatím netrpím,ale prstýnky nenosím,já jsem ho nosila jen do práce a teď než si uvědomím,že někam jdu,tak se mi pro něj nechce vracet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu si nachystat do obyvaku zehleni, posledni prckovi veci a potom na to prdiiiiim!!! Snad uz nic nebude, az po porodu :sweat_smile:
Jeste by mohlo byt neco pekneho v tv, at se mi pekne zehli..
12. srp 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já kik nesnáším,ale poslala mě tam kamoška,že tam mají pro prcky celkem dobrý věci a taky jsem tam utratila 1000 a dnes 300 za chlupatou kombinézku,kterou ještě včera neměli :grinning: Já takový hrabavý obchody nesnáším,já musím vidět hned,líbí nelíbí beru neberu :wink:
12. srp 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja je mam zase nonstop na ruce, 24h denne.. nikdy je nesundavam.
Ted uz ale pujdou dolu.. :slight_smile:

Ten kojo polstar je skvela vec! Nevim jak bych se bez neho vyspala!
To ja na wc chodim v prumeru tak 3x za noc :frowning2: uz jsem si na to ale zvykla.. kolikrat si rano neuvedomuju jestli jsem byla v noci jen 1x nebo 4x :slight_smile: chodim po tme a vzdy hned usnu.. takze si to ani moc nepamatuju, zbytecne se neprobiram ze spanku :wink:
12. srp 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A tu rozepinaci kosilu, to je jaka? Nejaka spesl pro kojici matky, nebo klasicka nocni kosile s kratkym rukavem a na rozepinani az pod prsa?
12. srp 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, to budeme ty kojici podprdy mit asi i v noci, ze????? :astonished:
12. srp 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta rourka je rektální rourka nebo trubička,je to taková gumová trubička a ta se dává miminkám do prcky,když e nemůžou vyprdět :stuck_out_tongue_closed_eyes: předpokládám ,že to stojí pár kaček,tak to chci mít doma :wink: A na tu kojo podprdu se chystám tak za 2 týdny :grinning: Kolik stála?Prodávají i černou?
12. srp 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu je to normální košila jen na knoflíky nahoře,ale existují i kojící,to vyhodíš ty prsa jakoby bokem,ale to mi přišlo děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: No asi tu podprdu nosíš i v noci,aspoň ze začátku,kdy to mlíko teče samovolně :unamused:
12. srp 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
viděla jsem na netu i kojící podprdu hogo fogo ,ale stála 1000,.a co s ní potom :angry: Ale ještě ,že už pak bude podzim a tu hrůzu něčím zakryjeme :grinning:
12. srp 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahaaa... to bych si taky mohla poridit, zvlast u kluka, kteri s tim maji dost problem.
Stala neco malo pres 300,-, jsou docela levne oproti klasickym, myslela jsem, ze budou mnohem drazsi. Jj, jsou i v cerne barve. Ja mam jednu bilou a uvidim.. pockam az se mi nalijou prsa a podle toho koupim dalsi.
Je i docela vyber ve trihu, znackach a tak.. byla jsem mile prekvapena. Ale dost me jich nesedelo :frowning2: skrabali, byli spatne odepinaci a tak..
12. srp 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To žehlení mě taky čeká,asi řeknu Jirkovi ať mi snese prkno dolů,ať žehlím u tv.Nahoře se mi nechce být samotné :grinning:
12. srp 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To asi zesilim s tou podprdou 24h denne! Musim si potom koupit nejakou fakt jemnou, prijemnou na telo..
12. srp 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja uz to mam nachystane u tv, zehlicka nazhavena, tak jdu na to.. zacali zpravy, tak se podivam a uvidim jak dlouho u toho vydrzim. Mam prkno v urovni sedacky, takze muzu pohodlne sedet na gauci a zehlit :wink:
Stat bych u toho nevydrzela, hodne me boli paty vzdy za cely den.. :frowning2:
12. srp 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a uz mam 8,5 kg nahore!
12. srp 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všude píšou,že mají být 2 a je to fakt,jedna proteče a je to v čudu.Kamoška mi říkala,že se mají kupovat tak,aby se ti tam vlezly 2 kojící podušky :wink: Pak by ta velikost měla být ok :wink:
12. srp 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky bolí paty ze stání,ale já mám 12,5 kg,takže chudák moje nožičky to ještě musí nějakou chvíli utáhnout:grinning:
12. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hezký večer,mě čeká to stejný,jen se Jirka fláká na kole,tak se to žehlení pokusím přitáhnout sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: papa
12. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek