• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Asi jeste jednu urcite poridim nez pujdu do porodky.. ale nechtela jsem dve stejne. V Kyjove je hodne prodejen s pradlem, tak to obeham. Musim si ale napsat na listek kam vsude chci jit a co chci kupovat.. protoze vetsinou dojedu na mesto a v hlave pusto prazdno a ja ani vlastne nevim co jsem chtela, nebo neco zapomenu :grinning:

V patek pujdu kuknout na neco do te porodky, at se mam v cem odnest :wink:

Jdu na zehleni.. zatim pa paa a pekny vecer!
12. srp 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je druhá věc,jsem zvědavá v čem půjdu z porodnice já :grinning: To bude terno :stuck_out_tongue_closed_eyes: hezký večer :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
DIky za odkaz na vysavac..:slight_smile:
12. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak je dozehleno, prouteny kos nachystany, zakryty at se na neho neprasi.. dokonce jsem zjistila, ze mame doma uz i pudr na prdelku :grinning: ten Johnson :wink:

Iny tak v tehu kalhotach, bud plataky, nebo rifle a tricka co nosim ted.. to bricho moc nezmizi :sweat_smile: pujdeme jako tehule z porodnice :grinning: :grinning: :grinning:
Jee, to bych mela mit asi taky nachystane pro sebe veci z porodky, ze? No do jistoty si nachystam dve ruzne tricka, podle toho jak mi zustane bricho, tak si oblecu nejake :slight_smile:
12. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uuuuuuuuuuu
12. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nesla me pridat odpoved...

Zdeni nemas zac :wink:
12. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a dnes mi prisla tak knizka "Velka kiha o materstvi", 2. rozsirene vydani a JE SUPER!!!!
Nechtelo se mi jit do nejake takove knizky, je jich na trhu vazne hodne.. tak jsem zkouamal xx mesicu a nakonec jsem se rozhodla pro tuto a je super! Obsahuje jak otehu, tehu, porod az po 3. roky ditete informace.. Vsechno mozne, od A do Z.. tam najdu snad uplne vsechno!
12. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..... :slight_smile:
Tak se hlásím po dovolené. Dneska jsme dorazili domů. Projezdili jsme Český ráj. Bylo to super. Co kopců jsme museli s mimčem zdolat. Dokonce jsme chodila i po Prachovských skalách. Prošli jsme spoustu hradá a zámku a dokokce jsme byli i ve Dětenicích ve středověké krčmě. To nemělo prostě chybu. Jsem moc spokojená. Až budu mít čas, tak dám do albíčka nějaké fotečky. Zítra se ozvu z práce. Moc se mi tam tedy nechce .....
12. srp 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Peti, vitej doma..:slight_smile:
Tesim se na fotky..:slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja ji mam taky.. Dostala jsem ji loni v lednu k narozeninam od Martinka...:dizzy_face:
12. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nejak jim blbne Kun, pac ja mam smajliky dvakrat ty same a ten, co ma hvezdicky v ocich, tu neni a ja ho napsala jako x - ) a je tam tento :dizzy_face:... :angry: :angry: :angry:
12. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bree rano holky!!
Dnes jsu tady nejak brzy, co? Od 5:30 jsem uz nemohla zaspat, tak jsem si dala sprchu, umyla vlasy, sla se psama ven, nakoupit a ted tady sedim.. ale uz uz se valim nasnidat :slight_smile:

A po snidani mozna mali sloficek bude, nebo neeee?? :grinning:
13. srp 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, vitej zpet!
Muselo tam byt kouzelne, je to uzasne misto! Nasi tam jeli zrovna vcera brzy rano, do soboty. Maji to tam moc radi a radi se tam vraci. Tam se to cloveku neohledi a vzdy najde neco noveho k videni!

Pekny den holky.. zatim pa paaaaaaa
13. srp 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
Tak jsem dneska zase v práci. Je to šílené. Nějak se nemůžu vůbec probrat.
13. srp 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi snad podařilo vás podařilo konečně dočíst.
Zdení moc pěkné fotečky .....
13. srp 2009 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj vespolek..:slight_smile:

Diky, Peti...:slight_smile:
13. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hoj hoj, hola hoj...
13. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, hoj, hoj! :grinning:

To mi evokuje telocvicne ZDAR, ZDAR, ZDAR...:grinning:
13. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Premyslim, jestli jit hackovat, plest, nebo si udelat seznam veci, co mam pro decko...:grinning:
13. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni te obdivuju, ze se tak hrajes s vecickama pro mimco, kdyz jeste neni ani na ceste :grinning:
Teda pokud jsi myslela pro sve decko a ne treba sestrino co ceka :wink:
13. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja to mam lehke, hackovat umim jen jednu radu, takze z toho by byl jedine tak provaz na obeseni :grinning: Plest neumim, bejvavalo... a seznam, no way! Uz mi z toho hraje jak se porad ujistuju jestli mame vsechno nebo ne, co je potreba a tak..

Jdu si lehnout, chybi mi tech par hodin spanku a po dobre snidani - kakao s koblizkem si zaslouzim dachnout si na chvilku, no neeeeee :slight_smile:
Nez mi na farme vyrostoe rybiz :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, mne nic jineho nezbyva... Buhvi, kdy (a jestli) cekat budu, tak se aspon takto tesim a bavim se...
13. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja cekam na obili..:grinning: Katy a jak se da expandovat? Zezacatku mi to nabizelo porad expandovat s farmou a ted nic...:-/
13. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni me to nikdy neslo expandovat a jeste nejakou dobu nepujde... musis mit 8 sousedu, teprve potom ti to pujde.
Ja mam jen 4 :frowning2: a nemuzu sehnat dalsi, cekam na potvrzeni.. donutim Feria jak se vrati, at klidne nehraje, ale at si me dohodi aspon za sousedku :grinning: Uz je mi ta farma mala.. Jen se bojim toho, kolik to bude stat!!!!!! ted jsem nakoupila ovce, ty jsou drahe jak potvora! Jdu ti poslat nejaky gift a pak pujdu spat.
13. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja mam sousedy dva..:slight_smile: U tri cekam na potvrzeni a nejak se k tomu nemaji...:slight_smile:
13. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam prebytek prachu a nevim, kam je vlozit... Zvirata jsem prodala... Pac jsem chtela sadit a nebylo misto..:grinning:
13. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja nakoupila par zvirat a dost stromu... stromy a zvirata jsou dobre v tom, ze do nich uz nic nevrazis, zadne penize ti nemizi za obdelani + koupeni semena.. Sice prijem nic moc, ale brzy se to vrati..
Jinak sadim o 106.. V sobotu po obede jedu na chatu, asi az do nedele, tak zasadim neco na 24h !! :grinning: Jinak vede rybiz a jahody..
13. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sadim i dyne.. ty jsou za osm hodin..:slight_smile: Kam jedete?
13. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen ja na damskou jizdu k Sevci na chatu :slight_smile: A uvidim jestli zustanu do nedele, nebo pojedu radeji dom..
13. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeee, volali z PPL, vezou Matyskovi kolotoc nad postylku! Huraaaaaaaaaaaaaaaaa!
13. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek