Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
katunka82autor
12. srp 2009
Asi jeste jednu urcite poridim nez pujdu do porodky.. ale nechtela jsem dve stejne. V Kyjove je hodne prodejen s pradlem, tak to obeham. Musim si ale napsat na listek kam vsude chci jit a co chci kupovat.. protoze vetsinou dojedu na mesto a v hlave pusto prazdno a ja ani vlastne nevim co jsem chtela, nebo neco zapomenu 😃

V patek pujdu kuknout na neco do te porodky, at se mam v cem odnest 😉

Jdu na zehleni.. zatim pa paa a pekny vecer!
cervenec
12. srp 2009
No to je druhá věc,jsem zvědavá v čem půjdu z porodnice já 😃 To bude terno :-p hezký večer 🙂
zdenallicka
12. srp 2009
DIky za odkaz na vysavac..🙂
katunka82autor
12. srp 2009
Tak je dozehleno, prouteny kos nachystany, zakryty at se na neho neprasi.. dokonce jsem zjistila, ze mame doma uz i pudr na prdelku 😃 ten Johnson 😉

Iny tak v tehu kalhotach, bud plataky, nebo rifle a tricka co nosim ted.. to bricho moc nezmizi :-N pujdeme jako tehule z porodnice 😃 😃 😃
Jee, to bych mela mit asi taky nachystane pro sebe veci z porodky, ze? No do jistoty si nachystam dve ruzne tricka, podle toho jak mi zustane bricho, tak si oblecu nejake 🙂
katunka82autor
12. srp 2009
Uuuuuuuuuuu
katunka82autor
12. srp 2009
nesla me pridat odpoved...

Zdeni nemas zac 😉
katunka82autor
12. srp 2009
Jo a dnes mi prisla tak knizka "Velka kiha o materstvi", 2. rozsirene vydani a JE SUPER!!!!
Nechtelo se mi jit do nejake takove knizky, je jich na trhu vazne hodne.. tak jsem zkouamal xx mesicu a nakonec jsem se rozhodla pro tuto a je super! Obsahuje jak otehu, tehu, porod az po 3. roky ditete informace.. Vsechno mozne, od A do Z.. tam najdu snad uplne vsechno!
anag
12. srp 2009
Ahoj holky..... 🙂
Tak se hlásím po dovolené. Dneska jsme dorazili domů. Projezdili jsme Český ráj. Bylo to super. Co kopců jsme museli s mimčem zdolat. Dokonce jsme chodila i po Prachovských skalách. Prošli jsme spoustu hradá a zámku a dokokce jsme byli i ve Dětenicích ve středověké krčmě. To nemělo prostě chybu. Jsem moc spokojená. Až budu mít čas, tak dám do albíčka nějaké fotečky. Zítra se ozvu z práce. Moc se mi tam tedy nechce .....
zdenallicka
12. srp 2009
AHoj Peti, vitej doma..🙂
Tesim se na fotky..🙂
zdenallicka
12. srp 2009
Katy, ja ji mam taky.. Dostala jsem ji loni v lednu k narozeninam od Martinka...x-)
zdenallicka
12. srp 2009
A nejak jim blbne Kun, pac ja mam smajliky dvakrat ty same a ten, co ma hvezdicky v ocich, tu neni a ja ho napsala jako x - ) a je tam tento x-)... ]-( ]-( ]-(
katunka82autor
13. srp 2009
Bree rano holky!!
Dnes jsu tady nejak brzy, co? Od 5:30 jsem uz nemohla zaspat, tak jsem si dala sprchu, umyla vlasy, sla se psama ven, nakoupit a ted tady sedim.. ale uz uz se valim nasnidat 🙂

A po snidani mozna mali sloficek bude, nebo neeee?? 😃
katunka82autor
13. srp 2009
Peti, vitej zpet!
Muselo tam byt kouzelne, je to uzasne misto! Nasi tam jeli zrovna vcera brzy rano, do soboty. Maji to tam moc radi a radi se tam vraci. Tam se to cloveku neohledi a vzdy najde neco noveho k videni!

Pekny den holky.. zatim pa paaaaaaa
anag
13. srp 2009
Ahoj holky .... 🙂
Tak jsem dneska zase v práci. Je to šílené. Nějak se nemůžu vůbec probrat.
anag
13. srp 2009
Tak se mi snad podařilo vás podařilo konečně dočíst.
Zdení moc pěkné fotečky .....
zdenallicka
13. srp 2009
AHoj vespolek..🙂

Diky, Peti...🙂
katunka82autor
13. srp 2009
Hoj hoj, hola hoj...
zdenallicka
13. srp 2009
Hoj, hoj, hoj! 😃

To mi evokuje telocvicne ZDAR, ZDAR, ZDAR...😃
zdenallicka
13. srp 2009
Premyslim, jestli jit hackovat, plest, nebo si udelat seznam veci, co mam pro decko...😃
katunka82autor
13. srp 2009
Zdeni te obdivuju, ze se tak hrajes s vecickama pro mimco, kdyz jeste neni ani na ceste 😃
Teda pokud jsi myslela pro sve decko a ne treba sestrino co ceka 😉
katunka82autor
13. srp 2009
Ja to mam lehke, hackovat umim jen jednu radu, takze z toho by byl jedine tak provaz na obeseni 😃 Plest neumim, bejvavalo... a seznam, no way! Uz mi z toho hraje jak se porad ujistuju jestli mame vsechno nebo ne, co je potreba a tak..

Jdu si lehnout, chybi mi tech par hodin spanku a po dobre snidani - kakao s koblizkem si zaslouzim dachnout si na chvilku, no neeeeee 🙂
Nez mi na farme vyrostoe rybiz 😃 😃 😃
zdenallicka
13. srp 2009
Katy, mne nic jineho nezbyva... Buhvi, kdy (a jestli) cekat budu, tak se aspon takto tesim a bavim se...
zdenallicka
13. srp 2009
Ja cekam na obili..😃 Katy a jak se da expandovat? Zezacatku mi to nabizelo porad expandovat s farmou a ted nic...😕
katunka82autor
13. srp 2009
Zdeni me to nikdy neslo expandovat a jeste nejakou dobu nepujde... musis mit 8 sousedu, teprve potom ti to pujde.
Ja mam jen 4 😞 a nemuzu sehnat dalsi, cekam na potvrzeni.. donutim Feria jak se vrati, at klidne nehraje, ale at si me dohodi aspon za sousedku 😃 Uz je mi ta farma mala.. Jen se bojim toho, kolik to bude stat!!!!!! ted jsem nakoupila ovce, ty jsou drahe jak potvora! Jdu ti poslat nejaky gift a pak pujdu spat.
zdenallicka
13. srp 2009
Katy, ja mam sousedy dva..🙂 U tri cekam na potvrzeni a nejak se k tomu nemaji...🙂
zdenallicka
13. srp 2009
Mam prebytek prachu a nevim, kam je vlozit... Zvirata jsem prodala... Pac jsem chtela sadit a nebylo misto..😃
katunka82autor
13. srp 2009
ja nakoupila par zvirat a dost stromu... stromy a zvirata jsou dobre v tom, ze do nich uz nic nevrazis, zadne penize ti nemizi za obdelani + koupeni semena.. Sice prijem nic moc, ale brzy se to vrati..
Jinak sadim o 106.. V sobotu po obede jedu na chatu, asi az do nedele, tak zasadim neco na 24h !! 😃 Jinak vede rybiz a jahody..
zdenallicka
13. srp 2009
Ja sadim i dyne.. ty jsou za osm hodin..🙂 Kam jedete?
katunka82autor
13. srp 2009
jen ja na damskou jizdu k Sevci na chatu 🙂 A uvidim jestli zustanu do nedele, nebo pojedu radeji dom..
katunka82autor
13. srp 2009
Jeeee, volali z PPL, vezou Matyskovi kolotoc nad postylku! Huraaaaaaaaaaaaaaaaa!

Začni psát odpověď...

Odešli