• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani ono to vždycky moc rychle uteče.....
Taky se mi zdá, že ten týden uteklo jako voda.

Kdy očekáváš tento měsíc mršku ..... ?
13. srp 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, tak porad je nadeje, ze jo... A kdyz to neklapne prirozene, je nadeje, ze to klapne s pomoci... Ja jdu v rijnu na hysterku a pak se uvidi.. Asi IUI...
13. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jdu odpočívat co jsem přišla z práce tak jsem neměla čas se vůbec natáhnout. Doubrou ....
13. srp 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky je tu nektera z vas? :slight_smile:
13. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak asi ne jen jsem desne zmatena a chtela bych moc moc poradit
13. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem tu..
13. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky no zitra jdu na gyndu a chtela bych jen vedet jestli by uz poznala jestli jsem tehu nebo ne. Testy me sice ukazali slabou druhou carku a jini ju videli taky ale nejak si nejsem jista a navic jsem mela slabou MS Ja vim zni to vsechno tak nejak hytericky a zmatene co
13. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Neplas... Zitra zajdi k lekati a uvidis... Bylo by tehotenstvi problem? :confused:
13. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele, jde taky o to, kdys tu MS mela...
13. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ona ta slaba MS mohlo byt jen spineni...:slight_smile:
13. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
No bylo by to neplanovane a pritel mimi zatim nechce tak ani nevim jak bych mu to rekla... No jelikoz jsem uz jednou potratila tak jsem nejak ted cela splasena :slight_smile:
13. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
No tentokrat vysla stejne jak minulej mesic 3.srpna a ani ne 4 dny
13. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni ne ne, nema sekac.. ona mejen zprostredkovavala prodej do MC KRTECEK. A tak od te doby mam ty veci uskladnene u ni.
Az prijde na vec a budes neco potrebovat, tak neni problem se domluvit, ze by ses na to kukla.
Ja si stejne myslim, ze na to do pristiho roku nesahnu, nebude cas :sunglasses:
13. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
A ja stejne nebudu drvi jak koncem roku tehotna..:slight_smile:
13. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ring, zitra tam zajdi, ale pokud byla MS ted, tak podle me jeste tehotenstvi z UTZ nepozna... Leda z krve...
13. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ring: Ty jsi z jihu MOravy?
13. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni: No tak snad mne tu krev vezme uz hlavne kvuli tomu ze jsem uz jednou potratila jj jsem
13. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
RING: a jestli jsi si delala test dnes, kdyz uz ma po "slabe MS", tak to tehu je docela mozne..

Kdyby to bylo obracene, test vysel pozitivni pred MS.. tak by byla sance, ze oplodnene vajicko zmizi spolu s MS..
13. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu: No vcera vecer jsem si ho delala a dneska rano. To pry byva jistejci co jsem tak slysela
13. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
A na vic mne je po ranu nevolno a jsem kuracka a uz ani ty cigarety mne nejak prestavaji chutnat... Ale to taky nemusi nic znamenat ze
13. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ring a pritel nechce proc miminko? Nejak by to snad unesl, ne? :slight_smile:
13. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ring: nemusi, ale muze.. Mozna je to jen psychika, ale mozna je to vazne tehu!
Kazdopadne nas potom informuj jak jsi dopadla!

A kdyby jsi byla tehu, ber to z te pozitivni stranky! Nektere z nas se snazi otehu dlouho a nedari se. Bud stastna za to, ze jsi jedna z tech, ktere s tim problem nemaji - i kdyz nejsi asi zrovna v situaci, kdy by jsi se s pritelem na to plne citila.. cas ukaze sam a ver, ze na to nebudes sama!!!

Hlavne aby jsi byla v poradku a jak jsi psala o potratu, tak aby se ti uz nic podobneho nestalo!
13. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jelikoz ted jedno ma proto ted zadny nechce a proto si mysli jak si nedava pozor Nepuzivame totiz ani zadnou ochranu...
13. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
POckej, takze nepouzivate ochranu a on nechce dite?? Neprotireci si to trochu??? :confused: Urcite nam dej vedet, jak pise Katu a uvidis.. Zitra to rozeberem...

Predpokladam, ze kdybys opravdu tehotna byla, nesla bys na potrat, ze ne?
13. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasne ze jo ja bych byla rada Je jasny ze pritel by ze zacatku desne zlobil,ale pak by vychladl si myslim no kazdopadne budu informovat o vsem holky :wink:
13. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
OK... Tesime se na dobrou zpravu..:slight_smile: A drzime pesti, zejo, Katy... :wink:
13. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Presne nechce prcka,ale ani ochranu a to vi ze neberu ani prsky On ani nevedel ze sperma jeste na nem ehm no tam dole zustava i kdyz ho umyva aze uz staci jen malo toho jeho sekretu ze zacatku Teda jestli se nepletu
13. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Vidis a muj pritel by se nezlobil vubec...:slight_smile: Jak je ten zivot pestry, ze? :slight_smile:

Pokud jsi tehotna, bud stastna... Ja se snazim otehotnet rok a pul...
13. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Nepletes se..:slight_smile:
13. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No to jsem rada :slight_smile: Jelikoz kdyz jsem mu tady tu novinu rekla tak na me cucel jak z jara :slight_smile:) No tak drzim palecky at se to povede s mim tehdejsim pritelem jsem to mela hned na poprve... Vzdycky preji vsem snazilkam co se tak dlouho snazi aby to meli tak jak jiny snazilky ktere to maji treba hned Holky drzim palecky :slight_smile:))
13. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek