Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
ring
13. srp 2009
😉
katunka82autor
14. srp 2009
Bree rano holky...

Zacina to byt pekny mazec! Ja se proste nevyspiiiiim! Zase jsu vzhuru od 6:25, me asi klepne! A to jsem mela budika na 8:00!!!!!!! Proste se probuidim a uz nemuzu spat.. a pritom po par hodinach jsu jako matoha a spala bych :o( :-S
katunka82autor
14. srp 2009
Doufam, ze aspon vy jste se vyspali krasne do ruzova... 😉
katunka82autor
14. srp 2009
Jo, me to "nespani" dava pekne zabrat na moji uzasne lupence co mam... zhorsuje se to kazdym dnem, po porodu radeji nechci videt zrcadlo par tydnu/mesicu!!! To bude HOROR!!!!
anag
14. srp 2009
Ahoj holky .... 🙂
To jsem ráda, že je dneska pátek.
anag
14. srp 2009
Ahoj Katy ... 🙂
Ty se tedy ranní ptáče..... 🙂
Já taky něja nemůžu spát. V noci se pořád převaluji a nespím. A to dneska v noci přišel Erik asi kolem půl třetí domů. Tak jsem nespala zase. Byl zapíjet jak jsem psala toho malého Pavlíka....
zdenallicka
14. srp 2009
DObre rano..🙂 Tak ja jsem spala do 7:15..🙂

Katu, to je trenink..😃
anag
14. srp 2009
Ahoj Zdení .... 🙂
zdenallicka
14. srp 2009
Dneska budu lenosit.. Udelam si maximalne obed a budu hackovat nebo plest, stahnu nam nejaky film a budu relaxovat... Zitra je posledni den dovolene a pak hura do viru pracovniho nasazeni....
anag
14. srp 2009
Jo tak ty máš ještě dovolenou.....

Katy prosím Tě kde na kterých www stránkách si objednávala tu soupravičku do porodnice?
zdenallicka
14. srp 2009
Mam... Uz jen dnes a zitra... A pak uz nic... Ale jeste mi zbyvaji tri tydny... x-)
katunka82autor
14. srp 2009
Peti, my jsme to kupovali v Mothercare v Bratislave, protoze u nas je tento obchod jen v Praze.

Zdeni jj taky to tak vnimam, ze je to priprava 😉
anag
14. srp 2009
Mě taky zbývají ještě tři týdny....
katunka82autor
14. srp 2009
Jdu se nachystat, pred odchodem sklidim jeste ryzi a zaseju asi jahody a frcim do mesta a k Dr. a pro Ferina do nemocnice. HURAAAAAAAAAAAA dnes se mi vraci konecne domuuuuuu!
katunka82autor
14. srp 2009
Ja mam jeste 16 dni dovolene 😃

Tu si vyberu mezi MD a RD 😉
zdenallicka
14. srp 2009
Tesis se, co? 🙂 A vysetrili ho? A kde je? V Brne?
zdenallicka
14. srp 2009
Petko a vy mate kolik tydnu dovolene???
anag
14. srp 2009
Zdeni já mám 25 dnů dovolené na rok a ještě mě zbylo 5 dnů z loňska, takže tehle rok mám 30 dnů dovolené.

Katy můžu se zeptat s čím jezdí Fero do nemocnice tak často?
katunka82autor
14. srp 2009
Zdeni lezel cely tyden v Kyjove...
A konecne se ukazalo na ce jeho kuze reaguje z tech latek s kteryma pracuje.. jeste tam ma jit v pondeli a pak se uvidi.
No hlavni je, ze jde dom! 🙂
katunka82autor
14. srp 2009
Peti, z niceho nic se mu na rukach udelaji vyrazky, ktere se postupne sliji do jednoho velkeho fleku, ktery mokva a je zaniceny a vypada to jako popalenina nejvyssiho stupne. Rok a pul zjistovali z ceho to muze mit, tak snad uz na to prisli pani doktori... po vsech tech vysetrenich, testech, jezdeni po ruznych nemocnich a oddeleni byl ten nejvyssi cas 😃

K tomu co se mu delalo.. melo to vzdy tak 3 tydenni prubeh, podle toho jak velke to bylo. Nejhorsi to mel loni v lete, kdy mel obe dve ruky od zapesti temer po paze.. to mel i napuchnute mega, ze nehybal vubec rukama! Jako kdyz nakfoukne gumovou rukavici, tak presne jeho ruky vypadaly! To se mu lecilo pres mesic tenkrat.

Tak snad uz to nebude mit nikdy v tak velkem rozsahu!
anag
14. srp 2009
Tak to je něco Katy. Tak snad už na to konečně došli a bude mít klid. Katy a kde pracuje? To bude možná muset změnit zaměstnání?
zdenallicka
14. srp 2009
Katy, tak fajn, ze uz se vi, o co jde... Ted uz bude lecba probihat dobre... 🙂 No, bylo na case, vzhledem k tomu, ze se vam narodi miminko... Nemohl by si ho ani pochovat, prebalit, koupat... :-|
katunka82autor
14. srp 2009
Zdeni ono to zase neni infekcni a nema to na rukach porad, sem tam se mu to udela..takze by fungoval vice mene normalne 😉
katunka82autor
14. srp 2009
Holky, tak jsu zpet od Dr. a opet "nezklamal"... tak kdyz uz mu tan na te keze lezim a bere stery na kultivaci (streptokoka), tak se sakra nemuze podivat a zkontrolovat cipek, jestli je vsechno v poradku!!!!!!!!!! Za celou dobu tehotenstvi do me kukl jen 1x !!!!!!!!!!!

Jo jinak Mates je stale KP 😞 Pry asi naplanujeme cisare... tak jsem rikala,ze jsem slysela, ze planovany cisar se dela 2 tydny dopredu a on, ze to se dela kolem terminu porodu, klidne v den porodu!!!!!
Neprestava me prekvapovat!
Ceho chce sakra dosahnout? Akutniho cisare, kdy se porod rozjede sam a nebude na vyber!!!!

No jeste 1x k nemu pujdu za 14 dni a potom me uz preveli na nemocnici. Tam se s nima bude uz dat normalne bavit.

Po porodu se k memu Dr. nevracim,hledam si noveho. Toto se fakt neda!!!!
katunka82autor
14. srp 2009
Prede mnou byla jedna holcina, ktera se ho ptala na velky UTZ ve 20tt (jak se dela ve 20 a 30tt) a on na ni, ze co by chtela... ze ji dela UTZ pri kazde navsteve, tak jaky UTZ by jeste chtela.

Jenze jeho UTZ jsou jen letme, hlavne ten pristroj je snad stolety! Kdyby mel poradnou masinu a aspon jednou kontroloval a meril vsechny casti a organy miminka, tak mlcim.. ale po zkusenostech co jsem s nim mela to neni ani trochu srovnatelne s velkym UTZ co me delali v Brne!!!
zdenallicka
14. srp 2009
Katy, ja od nej taky utekla..🙂 Bohuzel k jeste vetsimu debilovi.. Ted jsem snad konecne v dobrych rukach....
zdenallicka
14. srp 2009
A normalne bych mu rekla, ze ve 20tt a ve 30tt mam pravo "dostat" velky UTZ, tak at se uraci a jde mi ho udelat.. V tomto jsem asertivni a umim si udelat poradek..

Neudelate mi velky UTZ? OK, stezuju si na Ceskou lekarskou komoru... Nashledanou..
zdenallicka
14. srp 2009
Katy a ja jsem to nemyslela tak, ze je to infekcni... Psala jsi, ze sotva hybal rukama, takze ja spis mluvila o te pohyblivosti.. A taky - asi to moc nesmi macet ve vode, ne, takze koupani by asi moc neprichazelo v uvahu.. Nebo se mylim?
zdenallicka
14. srp 2009
Hele a myslite, ze kdyz pujde na hysteroskopii, ze si muzu vybrat, kam pujdu? Do Hodonina uz totiz nechci... 8-(
cervenec
14. srp 2009
Ahoj holky 🙂 Katu tak ten tvůj dr je na palicu ]-( Mě prohlíží pokaždé 😉 K čemu ta kontrola potom je,změří tlak a mažeš.no a o tom UTZ ,co ti on tak asi zjistí,vždyť ve 20 týdnu se kontroluje srdíčko 😕 To je fakt o ničem :-S Zdeni já myslím,že by sis mohla vybrat kam jít 😉 A tek kolotoč je krásnej a hadýrků máš teda požehnaně 😉 Myslím,že to ani nevynosíte,jedině kdyby jste hodně blinkali a kakali 😃 Jo a ještě k tomu císaři, v Bv ho taky nedělají až tak moc dopředu,taky se dělá kolem termínu porodu,ale myslím si,že je to individuální,takže pokud už začneš chodit na kontroly do porodky,tak to bude v pořádku 🙂 Já jdu te´d na kontroly v 35,37 týdnu a pak už každý týden.do porodky se chodí až v den termínu a to pak každý 2 dny 😉

Začni psát odpověď...

Odešli