• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
13. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bree rano holky...

Zacina to byt pekny mazec! Ja se proste nevyspiiiiim! Zase jsu vzhuru od 6:25, me asi klepne! A to jsem mela budika na 8:00!!!!!!! Proste se probuidim a uz nemuzu spat.. a pritom po par hodinach jsu jako matoha a spala bych :o( :confounded:
14. srp 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doufam, ze aspon vy jste se vyspali krasne do ruzova... :wink:
14. srp 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, me to "nespani" dava pekne zabrat na moji uzasne lupence co mam... zhorsuje se to kazdym dnem, po porodu radeji nechci videt zrcadlo par tydnu/mesicu!!! To bude HOROR!!!!
14. srp 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:
To jsem ráda, že je dneska pátek.
14. srp 2009 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy ... :slight_smile:
Ty se tedy ranní ptáče..... :slight_smile:
Já taky něja nemůžu spát. V noci se pořád převaluji a nespím. A to dneska v noci přišel Erik asi kolem půl třetí domů. Tak jsem nespala zase. Byl zapíjet jak jsem psala toho malého Pavlíka....
14. srp 2009 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre rano..:slight_smile: Tak ja jsem spala do 7:15..:slight_smile:

Katu, to je trenink..:grinning:
14. srp 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdení .... :slight_smile:
14. srp 2009 v 07:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska budu lenosit.. Udelam si maximalne obed a budu hackovat nebo plest, stahnu nam nejaky film a budu relaxovat... Zitra je posledni den dovolene a pak hura do viru pracovniho nasazeni....
14. srp 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak ty máš ještě dovolenou.....

Katy prosím Tě kde na kterých www stránkách si objednávala tu soupravičku do porodnice?
14. srp 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam... Uz jen dnes a zitra... A pak uz nic... Ale jeste mi zbyvaji tri tydny... :dizzy_face:
14. srp 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, my jsme to kupovali v Mothercare v Bratislave, protoze u nas je tento obchod jen v Praze.

Zdeni jj taky to tak vnimam, ze je to priprava :wink:
14. srp 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky zbývají ještě tři týdny....
14. srp 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu se nachystat, pred odchodem sklidim jeste ryzi a zaseju asi jahody a frcim do mesta a k Dr. a pro Ferina do nemocnice. HURAAAAAAAAAAAA dnes se mi vraci konecne domuuuuuu!
14. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mam jeste 16 dni dovolene :grinning:

Tu si vyberu mezi MD a RD :wink:
14. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tesis se, co? :slight_smile: A vysetrili ho? A kde je? V Brne?
14. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petko a vy mate kolik tydnu dovolene???
14. srp 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já mám 25 dnů dovolené na rok a ještě mě zbylo 5 dnů z loňska, takže tehle rok mám 30 dnů dovolené.

Katy můžu se zeptat s čím jezdí Fero do nemocnice tak často?
14. srp 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni lezel cely tyden v Kyjove...
A konecne se ukazalo na ce jeho kuze reaguje z tech latek s kteryma pracuje.. jeste tam ma jit v pondeli a pak se uvidi.
No hlavni je, ze jde dom! :slight_smile:
14. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, z niceho nic se mu na rukach udelaji vyrazky, ktere se postupne sliji do jednoho velkeho fleku, ktery mokva a je zaniceny a vypada to jako popalenina nejvyssiho stupne. Rok a pul zjistovali z ceho to muze mit, tak snad uz na to prisli pani doktori... po vsech tech vysetrenich, testech, jezdeni po ruznych nemocnich a oddeleni byl ten nejvyssi cas :grinning:

K tomu co se mu delalo.. melo to vzdy tak 3 tydenni prubeh, podle toho jak velke to bylo. Nejhorsi to mel loni v lete, kdy mel obe dve ruky od zapesti temer po paze.. to mel i napuchnute mega, ze nehybal vubec rukama! Jako kdyz nakfoukne gumovou rukavici, tak presne jeho ruky vypadaly! To se mu lecilo pres mesic tenkrat.

Tak snad uz to nebude mit nikdy v tak velkem rozsahu!
14. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je něco Katy. Tak snad už na to konečně došli a bude mít klid. Katy a kde pracuje? To bude možná muset změnit zaměstnání?
14. srp 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tak fajn, ze uz se vi, o co jde... Ted uz bude lecba probihat dobre... :slight_smile: No, bylo na case, vzhledem k tomu, ze se vam narodi miminko... Nemohl by si ho ani pochovat, prebalit, koupat... :unamused:
14. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ono to zase neni infekcni a nema to na rukach porad, sem tam se mu to udela..takze by fungoval vice mene normalne :wink:
14. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak jsu zpet od Dr. a opet "nezklamal"... tak kdyz uz mu tan na te keze lezim a bere stery na kultivaci (streptokoka), tak se sakra nemuze podivat a zkontrolovat cipek, jestli je vsechno v poradku!!!!!!!!!! Za celou dobu tehotenstvi do me kukl jen 1x !!!!!!!!!!!

Jo jinak Mates je stale KP :frowning2: Pry asi naplanujeme cisare... tak jsem rikala,ze jsem slysela, ze planovany cisar se dela 2 tydny dopredu a on, ze to se dela kolem terminu porodu, klidne v den porodu!!!!!
Neprestava me prekvapovat!
Ceho chce sakra dosahnout? Akutniho cisare, kdy se porod rozjede sam a nebude na vyber!!!!

No jeste 1x k nemu pujdu za 14 dni a potom me uz preveli na nemocnici. Tam se s nima bude uz dat normalne bavit.

Po porodu se k memu Dr. nevracim,hledam si noveho. Toto se fakt neda!!!!
14. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prede mnou byla jedna holcina, ktera se ho ptala na velky UTZ ve 20tt (jak se dela ve 20 a 30tt) a on na ni, ze co by chtela... ze ji dela UTZ pri kazde navsteve, tak jaky UTZ by jeste chtela.

Jenze jeho UTZ jsou jen letme, hlavne ten pristroj je snad stolety! Kdyby mel poradnou masinu a aspon jednou kontroloval a meril vsechny casti a organy miminka, tak mlcim.. ale po zkusenostech co jsem s nim mela to neni ani trochu srovnatelne s velkym UTZ co me delali v Brne!!!
14. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja od nej taky utekla..:slight_smile: Bohuzel k jeste vetsimu debilovi.. Ted jsem snad konecne v dobrych rukach....
14. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A normalne bych mu rekla, ze ve 20tt a ve 30tt mam pravo "dostat" velky UTZ, tak at se uraci a jde mi ho udelat.. V tomto jsem asertivni a umim si udelat poradek..

Neudelate mi velky UTZ? OK, stezuju si na Ceskou lekarskou komoru... Nashledanou..
14. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a ja jsem to nemyslela tak, ze je to infekcni... Psala jsi, ze sotva hybal rukama, takze ja spis mluvila o te pohyblivosti.. A taky - asi to moc nesmi macet ve vode, ne, takze koupani by asi moc neprichazelo v uvahu.. Nebo se mylim?
14. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele a myslite, ze kdyz pujde na hysteroskopii, ze si muzu vybrat, kam pujdu? Do Hodonina uz totiz nechci... :rolling_eyes:
14. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Katu tak ten tvůj dr je na palicu :angry: Mě prohlíží pokaždé :wink: K čemu ta kontrola potom je,změří tlak a mažeš.no a o tom UTZ ,co ti on tak asi zjistí,vždyť ve 20 týdnu se kontroluje srdíčko :fearful: To je fakt o ničem :confounded: Zdeni já myslím,že by sis mohla vybrat kam jít :wink: A tek kolotoč je krásnej a hadýrků máš teda požehnaně :wink: Myslím,že to ani nevynosíte,jedině kdyby jste hodně blinkali a kakali :grinning: Jo a ještě k tomu císaři, v Bv ho taky nedělají až tak moc dopředu,taky se dělá kolem termínu porodu,ale myslím si,že je to individuální,takže pokud už začneš chodit na kontroly do porodky,tak to bude v pořádku :slight_smile: Já jdu te´d na kontroly v 35,37 týdnu a pak už každý týden.do porodky se chodí až v den termínu a to pak každý 2 dny :wink:
14. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek