• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
A uz jsi asi fuc....
2. únor 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu nejsu :angry:
2. únor 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak vyžraná ne,ale rozhodně by pan fotograf strávil tisíc hodin u retuší :grinning:
2. únor 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny u me bude mit mnohem viiiic prace s retusi!
Tusim, ze fotky budo az za mesic, s tim ze na tom bude kazdy den delat od rana do vecera :grinning:
2. únor 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a už budu fuč :grinning: Pa zítra :slight_smile:
2. únor 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem prave volala spoluzacce a supeeeeer, je pravdepodobne podle TP 10+6tt.
To se nam to zacina pekne tehulkovat vsude kolem, to je krasneee!
2. únor 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je doma, ma PN, tak jsem ji rikala at za nama kukne, snad nas tady najde.
2. únor 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny pa paaa, utikej dom na gauc a spaat :wink: Pa paaaaaaaaa
2. únor 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee brzy bude 1000 vzkaz... snad bude muj.. 999
autor
A TISIIIIIC 1000 - mam to ! Hih.- :grinning:
teda holky, sotva odejdu z práce tak se rozkecáte...to je mazec...

Jinak Vladi...přiušnice, jsou nakažlivé virové onemocnění, u dospělých jedinců můžou zůstat trvalé následky...postižení varlat, vaječníků, zánět mozkových blan, v některých případech se léčí antibiotiky, pacient je infekční až 14dní, doporučuje se kašovitá strava...ještě mrknu jestloi nezjistím víc...

dnes mám vodný den, tak jsem jak žaba, pěkně žbluňkám :grinning: ale musela jsem ochutnat kousek masa k zítřejšímu obědu, aby věděla jak je udělané....dneska zabiju manžela...trápí mi Karla, schválně mu přivřel ocas pod misku...bídák :angry:
2. únor 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, dneska jsem byla u doktorky na kontrole, tak jsem se jí ptala, jestli teda mám opravdu ty příušnice a ona mi řekla, že diagnozu mi napsala přiušnice, ale v podstatě mám oteklé slinné a příušní žlázy a že nejsem infekční. Nicméně mi to ještě celé nespuchlo, takže jsem vyfásla další ATB a tu stravu musím dodržovat.....bléééé. Tož teda nevím, jestli teda mám pravé příušnice nebo jen ty slinné žlázy.
Tě obdivuji, že jsi ten vodný den vydržela....

Já bych teda taky manžu přizabila, kdyby mi šáhnul na zvířátko......... :angry: :angry: :angry:
2. únor 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem mu taky řekla, že se mu může klidně stát, že mu ocas taky někdo někam přiskřípne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dostane na budku, chudák Karel...je to vystresovaný ptáček

tak to je dobrý, pokud to nejsou pravé přiušnice, tak by to mělo být v pohodě, hlavně že už nepřípomínáš křečka :grinning: :grinning: :grinning:

jo a perlička na přiušnice se očkuje od roku 1987...takže máme smůlu :grinning:
2. únor 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Martin mi zrovna dovezl monitor :grinning: :grinning: jupí....budu mít vlastní PC
2. únor 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky nikdo není...ach jo...Martin je pryč...můžu si vykládat a nikde nikdo...chjo...
2. únor 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
1006...
2. únor 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
1007...s takovou si tady fakt budu asi vykládat sama, že :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Cholky, kde jste...já se tady sama bojím
2. únor 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobře jdu utřít nádobí...i když se mi vůbec nechce...teda bambule vy mě štvete...
2. únor 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani ahooooj, ja jsu tady, ale jen na skok.
Byla jsem na netu, potom se hrala se psama, potom 35min telefonat s nevl. sestrou - bydlime od sebe "daleko" (asi 1km), ze se nemuzeme navstivit a vykecavame po telefonu :grinning:

Ted si jdu zahrat hru a pak se jdu divat na Osklivku :wink: :sunglasses:
2. únor 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jani,
tož to se musel manža tvářit, když jsi mu řekla, že mu třeba taky něco přiskřípneš....... :grinning: , ale dobře mu tak. Chudák malá tvůj Karlík..... :sweat_smile:

Jani - já jsu z těch diagnoz fakt paf. ORL mi napíše příušnice, alergoložka mi napíše akutní zánět slinné žlázy, tož teda fakt nevím. O tom očkování jsem slyšela - máme smůlu, jsme staré páky, takže bud je chytneme nebo ne :sweat_smile: :sweat_smile: . A hlavně si myslím, že kdybych byla jakože infekční, tak bych přece musela do nemocnice nebo ne? a nebo bych měla karanténu, prostě si říkám, že by mě ani nepustili mezi lidi???
No co už nadělám - i kdybych byla infekční, tak už jsem to stejně roznesla, takže se se mnou holt někdo podělí o tu radost :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

A nevíš, proč se musí ta kašovitá strava? To je fakt úžasné, když už týden jím samé blafy........zlatá dieta 90-ti dňovka - tam jsem aspon měla ovoce, zeleninu, pizzu...........ted nesmím vůbec nic kyselého,protože nesmím dráždit ty slinné žlázy. :confounded: :confounded:
2. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi je to pravda, pokud by to byly pravé přiušnice, tak by jsi byla asi v nemocnici, já je měla jako dítě, myslím, ale protože je měla i ségra, tak jsme byly obě doma a na krčku jsme měly napatlané to bahínko co jsem ti o něm psala, strašně se mi líbilo, jak mamka zahřála konzervu ve vodě a pak nám to teplé patlala na krk :grinning:
No ani nevím proč kašovitá, jestli aby jsi třeba nenamáhala nějak ty svaly nebo tak??!! To čoveče vůbec netuším...ale mrknu na to...
2. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jsi zlatečko.
Co jsi zhubla? Psala jsi, že nic moc - takže to mám chápat, že fakt žádnej velkej úbytek není? No já něco málo zhodila, cejtím to na oblečení, ale kolik to dělá na kg, to nevím.
Ale asi fakt nejlepší bude to cvičení, já se docela těším. Mám mít nějakého mladého, šikovného trenéra, takže to bude potom cvičení jedna radost :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

A kdy plánujete to Chorvatsko? A kam vlastně jezdíte??? My bychom chtěli jet v červnu - spíš koncem a jezdíváme pravidelně přímo do Makarské riviéry. Letos pojedeme asi jinak, ale budeme se držet kolem tý Makarský.
Achjo, jsem jakási unavená.......ježiši doprde....le, já si nezapila ten prášek ATB........už letím na něj.
A jdu do pelechu, páč mám pocit, že jsem dneska úplně mišuge :angry:
2. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi asi 4kg, ale popletla jsem si dny, takže se nedá říct, že bych ji dodržela přesně...
My jezdíme na Makarskou riviéru...Živogošče, Podgora...letos asi zase Živogošče, ale možná Tučepi, jedeme přelom červenec/srpen....nonic holky, jsem okrádána o PC, takže zítra pááááá
2. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc holky!!!
A zítra hezký den. :wink:
2. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasky, jste ukecane.... :angry:

Dobrou a zitra pa... :wink:
2. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrou noc preju, paaaaaa zitra
2. únor 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno.......
Holky mě se tak strašně dneska nechce.... :frowning2: :frowning2: