• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Jeee, dnes jsme byli u mamci a ja jsem zapomela vzit autosedajdu a tasku ke kocarku.. chci to mit doma uz, at to muzu nachystat Ferovi, at vi s cim prijde potom do porodnice.
Kocarek se preveze az budu v porodce radeji, nejak neverim tem lidem v baraku, ze by mel byt v kocarkarne a cekat na prichod Matyska.
Hlavne musim sehnat klicek od kocarkarny, nejak ho nemam :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, jdu taky do sprchy a potom k tv. Posledni dny toho uz moc nenaspim, tak aspon hodne odpocivam... a jdu relaxovat k me oblibene tv :grinning: :wink:
Pa paaaaaaaa a pekny vecer!

Iny potom nam musis hodit nejake nove fota z domecku a priprav na Julinku.
16. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..:slight_smile:

Katy, Iny, kupte inkontinencni podlozky, jedna vyjde na sedm korun a nemusite nic resit..:slight_smile: A zarijovky uz maji sest mimin, tak sebou hodte!!!! To datum je fakt jen orientacni...:grinning:

A ja jdu odpocivat - dnes toho mam plne zuby....

Katy, ty budes mit kocarek v kocarkarne? Nebojis se, ze ti ho nekdo vezme???
16. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni a mam ho tahat dve poschodi??? nemam na vyber.. ale budeme dole nechavat jen podvozek, snad budu mit silu nosit Matesa v korbicce nahoru (neni zas tak tezka), ..
16. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, ja si ctu zarijovky, pac tam patrim... bohuzel se narodilo 6 mimin, jedno z dvojcatek svuj boj ale prohralo :o( A jedna holcina prisla taky o mimco nedavno, prestalo bit srdicko :frowning2:

Narodila se 2x dvojcatka chlapecci, akte ma dceru a mirica ted porodila...
16. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Inus je uz rijnovka :grinning:

Ale ja myslim, ze ona porodi na nase vyroci svatby 27.9., co ty na to Iny??? :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, aby se Mates neotocil a tys nerodila 27.9... :grinning:

No, mne nic jineho, nez tahat kocar nahoru (do druheho patra), nezbude... Kocarkarna zadna neni... Vynesu dite, pak kocar... A kdyz uz bude vetsi a bude hrozit uraz ditete, budu to muset nejak vymyslet.. Asi ho privazovat zamkem k necemu.... Pac jinak nevim...
16. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady bych totiz prisla o kocarek driv, nez bych Jachousovi sundala cepici... :angry:

Jachymek ma dneska svatek... :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vy to mate o patro min.. aspon neco :wink:
Bude to ale pakec tahat kocar do patra! To si nedokazu moc predstavit, ze bych to tak mela delat ja!!!

No jestli se otoci, tak zacnou velke pripravy a pomoci na jeho drivejsi prichod, snad se s tim nebude parat tak dlouho a nebude se hrat na schovavanou pred termin :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem se na to jmeno dnes zrovna divala, ze je to pekne jmeno.. :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, vy jste nam vyfoukli Mateje, tak to bude Jachous...:slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky bydlime v druhem patre, Katy.... :confused:
16. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tahat kocar budu jedine ja... Martin jezdi domu pozde... Anebo budu zamykat ten podvozek a korbu tahat nahoru..
16. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se tulit k Martaskovi... Su vyrizena z prace - vyprala a povesila a nasledne posbirala jsem 14 pracek... :confounded: No fuj!
16. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObrou..:slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to my bydlime tedy ve tretim patre :slight_smile: Ja to nejak neumim pocitat.. brala jsem prizemi, prvni, druhe... :grinning:

Zdeni, jak muzes rict "vyfoukli" Matesa... !!!! Kamaradka co cekaji mimco o par mesicu pozdeji (navic se potkavame a budeme casto potkavat) dava taky Matesa a neresime to :wink: :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, dobrou... uz mam v sobe kakajooo, tak jdu taky zalehnout, zatim jen k Tv nez se mi vrati Ferio z hokeje - uz jim zacala sezona :sunglasses:
16. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsak ja to neresim..:slight_smile: Martin chtel Mateje i Jachyma a ted se mu proste Jachym libi vic a asi to nakonec bude Jachym... Ono je stejne tech ted Mateju a Matysu a Matousu nejak moc... Ja bych nejradeji Theodora, ale o tom Marta nechce ani slyset..:slight_smile:
A druhy kluk bude Tadeas, to je jiste..:slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matyasu jsem chtela napsat...

Mne se to jmeno libi (Jachym).. Je neokoukane a starobyle.. biblicke.. Jako Matous...:slight_smile: A Tadeas...:slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Tak ohledně kočárku. Já ho budu muset potom nechávat někde ve sklepě bytovky. Kočárkárna tam žádná není a nahoru do třetího patra ho tahat nebudu. On by se na tu chodbičku stejně nedal.

Jo včera jsme s Erikem taky chviličku seděli a vybírali jména. Snad se vživotě nedohodneme. Řehla jsem mu ať vybere tři klučicí a tři holčičí jména a potom o tom budeme diskutovat. Když jsem potom slyšela co vybral, tak jsem vybuchla smíchy. Holčicí jména si už raději ani nepamatuji, ale na kluka vybral Hugo, Silvestr a Vendelín. Já myslela, že mě drbne. Myslím nakonec skončíme na Erikovi. Jméno na holčičku se mi líbí Šárka, ale ještě to musíme promyslet.
17. srp 2009 v 07:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hugo je nadherne jmeno!!!! :angry:
17. srp 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já to nikomu neberu. Může se to líbit, ale mě se to jako jméno pro mé dítě moc nelíbí....
17. srp 2009 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dobre rano a vsechno nejlepsi k svatku...:slight_smile:

A k tomu jmenu - jj, mne se treba Hugo libi a dokonce bych ho i dala, ale Martinovi se nelibi... Takze te chapu..:slight_smile: Ale ono kazde jmeno je hezke, kdyz se hezky rika (tot slova moji babulky...)... :dizzy_face:
17. srp 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji krásné ráno a děkuji za přání k svátku. Jsi zatím první kdo kdo si vzpomněl...... :dizzy_face:
17. srp 2009 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré skoro poledne :grinning: :grinning: Peti všechno nejlepší k svátku...napadá mě, že bych měla taky popřát sestře :grinning:
Já jsem po 14 dnech v práci...hotovo...mám hlad a chce se mi spát :grinning:
17. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani .... :slight_smile:

Díky za přání. To musí být strašný po čtrnácti dnech v práci. Mě stačil návrat po týdnu....
17. srp 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurááá ....

Po měsíci mi přišel email, že mi odesílají balíček s věcmi pro mimčo. Dorazí nám balík asi za pět tisíc......
17. srp 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasne ranko holky!

PETULI, vse NEJ k svatku!!!!!!!!!!!!!!!
17. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja jsem vsera nakonec objednala jeste odsavacku mleka, elektrickou (jde pouzit jak do el. site, tak na baterky, tak manualne)... Bylo mi doporuceno ji mit v zakladni vybave - a ja jsem se ji branila s tim ze ji muzu i o pulnoci poridit v lekarne :slight_smile:

Tak snad uz posledni balicek a koncim s nakupama!!!!
17. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes me od sameho rana pali zaha jako cert!!!!

Ale po dlouhe dobe jsem se krasne vyspala... sla jsem spat po 23h, v 4:36 budicek na wc a pak jsem spala az do 9h nez me vzbudila postacka :angry:
17. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek