• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj Katy ... :slight_smile:
Díky za přání ..... :slight_smile:

Kolik stála ta odsávačka a jakou značku si objednala?
17. srp 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A pry si mam zkusit sledovat jak casto, tedy hlavne v kolik hodin se v noci probouzim, podle toho potom Matysek pojede.. tak zacinam sledovat, snad to nebude jako par noci minuly tyden, kdy jsem se skoro vubec nevyspala a porad jsem se budila. Snad bude hodne ditko! :wink:
17. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
I s potovnym nas to vyjde na 3.500,-, je to AVENT ISIS.. ma i nejake prislusestvi v sade. Hlavne se mi libi, ze vsechno pasuje na vsechno.. a taky uz mame dve flasenky od AVENT a do jine znacky bych nesla.

Jeste jsem si uvedomila, ze bych mela asi vsechno sterilovat nez pujdu do porodky, ze???? (flase, dudlik a tak..)
17. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy to asi raději všechno ještě vysterilizuj než pojedeš.....

Ségra si taky pořizovala odsávačku do avnet,ale nevím vůbec na kolik ji vyšla. Já pořád přemýšlím jestli ji objednávat a nebo ji koupit až podle toho jestli bude potřeba....
17. srp 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Me prave kamaradka rikala, ze uz z porodky jela s odsavackou.. i tim jak odsavala ji driv naskocilo mliko a pekne se to rozbehlo.
Navic ti co maji po CS a nemaji moznost davat mimcu tak casto jako po normalnim porodu, tak si pekne mliko rozbehnou odsavackou.

No a prinejhorsim ji prodam dal.. ted se to bude kolem me kulatit vic a vic, takze si nemyslim, ze bych s tim mela problem.

A jestli budu s kojenim po mamci, tak ji urcite vyuziju :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi o tom taky ještě popřemýšlím ....
17. srp 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kamaradka byla v patek na slucaku ze zakladky, ma mesicni holcicku... doma odsala mliko, tak ze se manzel postaral a ona se mohla bez starosti bavit.
Rikala, ze ji vyuziva dost casto.. kdyz potrebuje treba jen na jedno kojeni nekam jit, tak odsaje a ma po starosti.
Asi je to dobra vec.. snad toho nebudu litovat - za ty prachy!!!!
17. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a na rukach uz nemam prstynky, uz me napuchaji a vcera dokonce trochu dolni koncetiny!
Rano jsem chytla peknou krec do obou nohou..

No fakt pekneeeee!! :angry:
17. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Můžu se k Vám přidat? Možná si mě ještě pamatujete z loňského podzimu... chvilku jsem si psaly, ale já pak měla takový těžký období a odmlčela jsem se.
Sleduji, že tehdy ještě žádná z Vás těhulka nebyla a teď je Vás tady docela dost nastávajících maminek.
Štěstí se usmálo i na nás, tak bych se ráda připojila :dizzy_face:
17. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Alco!!!
Jasne, ze si te pamatujeme.. v tabulce jsi porad - sice je pekne neaktualni, ale ty jsi tam :slight_smile:
Gratuluji k tehu.. uz se taky blizis do finishe :wink:
17. srp 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak se ti dari? Bezproblemove tehu?
Vidim, ze nevite pohlavi miminka, je to tak? Nebo vite?? :sweat_smile:
17. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uz jsem si projela tvoje albicka.. takze bude prekvapeni :slight_smile:

Jeeee, dostali jste moooc krasnou sadu pro prcka, ten pribor s hrnickem, to je uzasneeeee!!!!
17. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, díky! Já vzhledem k tomu, co jsem si prožila loni v létě, jsem se o tomto těhotenství ani nijak nezmiňovala. Tentokrát to ale všechno vypadá dobře, tak to snad dotahneme do zdárného finiše.
Ne, nemáme tušení co to bude. Když jsme s manželem šli z toho velkého utz ve 20tt tak před prenatalem Libor říká: " To je jasné..." a já na to: "že to bude kluk" a Libor: "ne to bude holka" Evidentně jsem se shodli :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta sada to byl úplně první dáreček, co šmrdla (pracovní název) dostal. Pár lidiček kolem nás to typuje spíš na holčičku, tak uvidíme, co se nám to v listopadu vyklube :slight_smile:
17. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy vidím, že ty jsi už dokonale připravená. Já mám opravdu jen těch pár kousků, co mám v albíčku. Taky jsem nahlédla do tvého a chtěla jsem se zeptat, kde se ti podařilo sehnat tak krásný košík na miminko? Já o něčem takovém také uvažuji, ale něco tak hezkého jsem ještě nikde neobjevila.
17. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Alčo .... :slight_smile:
Já si na Tě taky pamatuji.....
Tak to je super, že tu máme další těhulku.
17. srp 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: to jsem ráda, že si na mě vzpomínáte :sunglasses:

Peti, přeji všchno nej k dnešnímu svátečku ať máš hezký sluníčkový den :wink:

A jak se daří tvému miminku? Teď nevím, zda budeš mít holčičku nebo klučíka?
17. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za přání. Sluneční den to skutečně dneska bude..... :dizzy_face:
My víme co čekáme,ale rozhodli jsme se, že to nikomu neřekneme. Mimčo by mělo být snad v pořádku. Tak uvidíme ....
17. srp 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem se dala nejak do vysavani a mensiho uklidu, tak jsem se odmlcela...

Ali, ten kos jsem objednavala pres ebay z Anglie. Tenkrat me to stalo i s postovnym do CR cca 1500,-.
Kosik je uz taky nachystany, vyprany, povleceny.. uz jen do neho Matyska polozit :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy ty to máš tak všechno pěkně nachystané....
Necheš to příjít nachystat i mě......????? :grinning:
17. srp 2009 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky vite co trosku nechapu?? ze nekdo ma uz postylku se vsim vsudy nachystanou cca 3 mesice dopredu :fearful:

Ja mam pocit, ze kdybych to nachystala ted, ze se to musi jeste zaprasit!
Kosik je sice nachystany, ale cely od vrchu az dolu zakryty.

Prebalovaci podlozka je jeste v original obalu, stejne tak matrace v postylce! Rozbalime to az tak tyden pred prichodem matyska.
A postylku nachysta Ferino az jak ja budu v porodnici, nebo po prichodu - vzdyt je to otazka par minut!!
17. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti pockej az jak nastoupis na MD, to budes mit taky nachystane vsechno pekne..
Kdybych chodila do prace, tak se vsim zacinam snad az ted.. ale jak jsu doma ty dlouhe mesice, tak jsu trosku napred :wink:
17. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo, to je dnes ale horko, to je sileneeeee!!!!

Jdu si udelat obidek a zalehnout k tv.. Dnes mam kuskus s tunakem a majonezou, mnaaaaaaaam! :wink:
17. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy dobrou chuť. ......

Ali chodíš ještě do práce nebo už si doma?
17. srp 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si dnes dala výbornou cuketovou polívečku mňam mňam a půjdu zaparkovat pod strom a ve stínu si číst. Venku ve stínu je mnohem líp než v báraku.

Katy díky, zkusím na ebay taky mrknout. Vůbec mě nenapadlo pátrat v cizině :sunglasses:

Peti, ne do práce nechodím. Paní doktorka mě nechala doma hned co se potvrdilo srdíčko. Hlavně abych byla v klidu a nestresovala. Jsem dispečerka v kamionové dopravě a někdy to byl fakt mazec, tak jsem i ráda. Spousta lidí mi řeklo, že se víc usmívám a tak (přisuzují to těhotenství, ale já to vidím tak, že jsem vypadla z šíleného stresu a jsem opravdu v klídku a těším se na mimi)

Sice jsem doma skoro od začátku, ale nachystaného nemám vůbec nic. Nějak jsem furt nechtěla tomu štěstí uvěřit a pak kdyby náhodou se něco přihodilo, co potom s tím... Tak spíš přemýšlím a vymýšlím, co vůbec pořídit a nechávám si poradit od holek, co už dětičky mají. A hlavně bydlíme u rodičů, tak to tak nějak nechávám na poslední chvíli.... možná kdybychom už bydleli ve vlastním, tak se k tomu stavím jinak.
17. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je lepší, že jsi zůstala doma. Dělat celé dny ve stresu, tak se na to taky vykašlu.

No já jsem s tím chystání zatím taky docela na štíru..... :unamused:
Nemůžu se k tomu nějak dokopat. Asi to bude jak píše Katka. Až nastoupím na mateřskou a budu celé dny doma, tak se do toho pustím...
17. srp 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravicko holky... :slight_smile:
17. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ring... :slight_smile:

Tak jak se daří?
17. srp 2009 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se sem konečně dostala...Ali ahojky...já už tě náhodou zahlídla v nějaké diskuzi tak už jsem to zde tuším i holkám práskla, že jsi těhu..ale je to fakt dlouho :slight_smile:
to je super, že ti to konečně vyšlo... :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj anag :slight_smile: Jak se dari? No muze byt lip ale po tom co mne rekl muj pritel tak jsem tak nejak zdrcla
17. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek