• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj Ring a co ti řekl, že tě to tak zdrblo?? jestli se teda můžu zeptat....
17. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jo muzes:slight_smile: Ptala jsem se ho na to co by delal kdybych byla tehu a on na to,ze by sel na testy dna ze by neveril ze by to bylo jeho a nebo ze pak jeste existuje interupce Jako pekna podpasovka od nej
17. srp 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ring tak to je sila. Jak jste spolu s přítelem dlouho? Tak to by mě rozhodilo taky..... :confounded:
17. srp 2009 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pul roku. Pry uz jedno ma a to mu staci a dalsi uz nechce.. Ale jak to rekl tak to vyznelo jako by ze me delal ku...
17. srp 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ring tak Ti tedy nezávidím. Máš to pěkně težký. A už to těhotenství máš potvrzené?
17. srp 2009 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anag: No v krvi nic nenasla
17. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, díky :dizzy_face:
Ring, zdravím! Je mi líto, že tvůj přítel má takový odmítaví postoj k případnému těhotneství. Držím ti palečky ať se s tím nějak dobře popereš. Tohle by asi nebyla nejvhodnější doba na příchod nového človíčka...
17. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ring, okamzite bych mu/sobe sbalila par svestek a uz by bylo poreseno... do pul hodiny bych byla pryc....

Ty s nim zustanes???
17. srp 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aliiik, ahoj..:slight_smile: Neznam te z drivejska... Presto vitej..:slight_smile:
17. srp 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni zni to sice tvrdě,ale možná asi máš právdu .....
17. srp 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tvrde-netvrde, kdyz se mnou nekdo nechce mit dite a nechce prevzit zodpovednost za sve lehkovazne jednani (nepouziva ochranu a dite nechce - paradoxy jak svina), nema v mem zivote co delat....
17. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to co mne tady rikate me rika kazdej. ze se snim mam rozejit,ze tady stim to nema zadnou dalsi budoucnost,ale nejak to nejde :frowning2:
17. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ring, hezky se to rekne, hur udela, vim... Ale tady budoucnost opravdu nevidim.. I kdyz ani do vztahu nevidim.. SOudim tak z peti vet...
17. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nevim vis jak zdenallicka ja porad nejak doufam ze se vzpamatuje a da se konecne dohromady.. Nas vztah je celej komplikovanej Na vic myslim,ze nejvic dela to ze jsme spolu zacli chodit defakto chvilku po tom co se rozesel se svoji byvalou se kterou byl 3 roky a maji spolem tu malou.. Mozna kdyby si malou vyzvedaval jinak a nebyl po dobu navstevy male u sve ex tak to bude lepsi,jelikoz by tak na nu zapomel pomalu ale takto to myslim ani nepujde pokud se sni vyda atd... A to mne ani nemuze chytit za ruku ze to nejak nejde,ale ze ho to desne stve no tady to resime porad... No celkove je to komplikovany a ja porad doufam a verim... :unamused: Asi jsem moc naivni
17. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to jsi dost naivni... Promin mi tu uprimnost a mozna i drsnost, ale s takovym clovekem bych nebyla ani chvilku... Zkus otevrit oci..
17. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne v poho Nejhorsi je,ze to slysom ze vsech stran... Ale nevim asi proc ale asi jsem na nem zavysla nebo ja nevim.. I kdyz vim ze je to na prd ten vztah tak si nejak to bez nej nedokazu predstavit.. Jej pardon holky tady je jina stranka a ja tady resim takove veci :( Omlouvam se
17. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je to predevsim o zivote...:slight_smile: Resime tu spoustu jinych veci nez jenom deti, tehotenstvi a tak...:slight_smile: Zavisla-nezavisla - na co cekas? Az te na ten potrat jednou opravdu posle???
17. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vim,ze ja bych se nedala jelikoz prcek nikdy za nic nemuze Ja bych o to male bojovala. Uz jednou jsem nechtene o jedno prisla a to mne opravdu stacilo
17. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, tak tady se jeste spinka..:slight_smile:

Dobre rano...
18. srp 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni..... :slight_smile:

Nespinká. Už se dávno pracuje. Nějak mi kůní po ránu zlobil a nešel přidat příspěvek.....
18. srp 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

dovolená byla úžasná, teď si užíváme pohody doma, zítra dorazí naši, a do práce se teda vůbec netěším :grinning:

Jinak co je nového? nedočítám
18. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ..... :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak to je super, že se dovča vyvedla. Potom musíš ukázat nějaké fotky.
18. srp 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..:slight_smile:

Marti, Mates se Katce jeste porad neotocil, Incina kamaradka porodila misto chlapecka holcicku a objevila se Aliiik..:slight_smile: A mame novou kamaradku Ring...
18. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti fotky dodám :wink: musím teda říct že turecko je fakt úžasná země na dovolenou a určitě se tam jedou vydáme i s dětma :dizzy_face:

Zdeni díky za stručný souhrn všeho důležitého :wink: :grinning:
18. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to jste meli stesti... Mne se tam nelibilo vubec.. Hodne udelal hotel i obsluha a more.. Meli jsme blby vlez do more - same sutry...

Kolik jste za dovcu pro jednoho dali? My tehdy 13.500,- a to bylo v roce 2004.. Takze si myslim, ze docela dost...
18. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni hotel stál 16 a poplatky skoro 4, takže 20 na osobu, hotel 5 hvězd a fakt odpovídal 5 evropským, obsluha úžasná, moře nádherné, nídherná písčitá pláž, ale stejně jsme leželi u bazénu, k moři jsme chodili dopoledne, odpoledne byl písek hrozně rozpálenej takže se tam moc nedalo být

prostě my jsme byli absolutně spokojeni, a turci jsou určo příjemnější a míň vlezlí než egypťani
18. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jeli jsme s Eximtours a byla jsem zklamana... Proste jsme meli mit 4 hvezdy, pisecnou plaz, volny vstup do bazenu a spoustu jinych veci a meli jsme prd... No nic.. To uz bylo davno..:slight_smile:
18. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni my jsme byli tak s eximem, já mám tý úchylku že než vyberu hotel tak si to důkladně prověřím jestli popis odpovídá, takže jsme věděli do čeho jdeme :slight_smile: , už stahuju fotky za chvíli hodím odkaz
18. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, mne bylo 22 a byla jsem blba...:grinning:
18. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek