• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Zdeni já už mám vypraný a věci ve skříni,takže zase tak pozadu nebudu :wink: Chybí mi nakoupit v lékárně,sbalit kufr do porodky a objednat nějaký věci :wink:
18. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé holky,Jirka mi volal,že je na obědě a přiveze mi buchtičky s krémem,takže kynutý dělat nebudu :grinning:
18. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni díky za recept. Určitě vyzkouším..... :wink:

Iny já jsem taky zvědavá jak mě dneska vezme. Nejsme totiž ani objednaná, tak to bude na dlouho.....
18. srp 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy jste nějaké rychlé.... sotva něco napíšu, tak je tady habakuk dalších příspěvku :slight_smile:
já to taky s kynutým těstem moc neumím...ale Zdenčin recept bych mohla zkusit, výsledek možná prozradím hihi :sweat_smile:
18. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Katu jak jsi psala,že bych mohla porodit na Vaše výročí svatby,tak to beru,jelikož 28.9. je svátek,tak ať můžou všichni pořádně chlastat :grinning: Jinak Jirka už má naplánovaný zapíjení,respektive synovec má hospodu a prý to všechno zařídí,takže to teda bude mega akce :sweat_smile: Jsem mu hlavně řekla,že to nemusí stát víc jak naše svatba,ale prý bude platit nastávající strýček :grinning: To beru,škoda že tam nebudu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny tak buchtičky s krémem bych si dala taky.....
Já jdu dneska na zapečené těstoviny.

Holky na kynutém těstu nic není. Já teďka přes léto dělám hodně kynuté buchty. To určitě zvládnete.....
18. srp 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JA SAKRA!!!!!!
18. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nějaké košíky našla na www.svetpostylek.cz ale ceny jsou tedy fakt mazec a hlavně je to na mě moc barevné. Miminku by se to třeba líbilo, ale mě rozhodně ne.... s tou dopravou to taky nějak vykoumám. Mám pár kontaktů mezi dopravcema, co jezdí převážně Anglii a i naše firma se tam občas vypráví. Já to nějak vykoumám :sunglasses:
18. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamoš zapíjel syna ve čtvrtek a stálo ho to novej mražák ..... :grinning:
18. srp 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prave dosla ta odsavacka mleka, to byla fakt mega rychlost! Netrvalo to ani 48 hodin a mam ji doma!
Uz ted si pripadam jako "krava", kdyz si predstavim jak se mi to prisaje na prso a bude to tahat mleko :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali i na me je to moc barevne... mam rada jednoduchost.
Vzdy rikam - vsak hracky bude mit barevne, to mu musi stacit :D
18. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy .... :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu musí se něco zařizovat kvůli mateřské?Já jsem jen poslala ty papíry do práce, po mateřské si vyberu dovolenou.můžu současně vybírat dovču a rodičák? nebo rodičák až po té dovolené?plavu v tom :confounded:
18. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rodicak az po dovolene, ja to taky tak budu delat.

Jinask s papirama na MD jsem byla v praci, tam jsem to podepsala a hotovo, uz zadna starost. Oni to sami odeslou na patricny urad.
18. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, klidne poradim..
Nebo kukni i na nemecky www.ebay.de nebo at
18. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky utíkám na oběd a pak k zubařce. Potom se určitě ozvu .....
18. srp 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky vy pisete fakt jako fretky, nestiham docitat a odpovidat :wink:
Zdeni dekujeme za recept.. asi to peceni necham na pristi tyden :wink:
18. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ja chci taky buchticky s kremeeeeem!

Co vlastne dnes budu ja obedvat... ze by zase kukus a tunakem a majonezou :astonished: asi ano.. at se ten tunak doji. A hlavne je to rychle priprava :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemate zac, holky... :slight_smile: Katy, ja bych prave potrebovala poradit s Amerikou, pac dolar je vyhodnejsi nez Euro...
18. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, kupujes velke baleni tunaka, ze to nesnite najednou nebo co? :slight_smile: Ja tu plechovcicku zvladnu sama.. :confused:
18. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo ,tak to budu mít o 14 dní víc na to se rozhoupat,na vyřizování po úřadech se teda netěším :confounded: Ale už mám vypsanou žádost o porodný :grinning: Ještě musím napsat žádost o odečet 30 tis. ze státní půjčky,pak na to nebudu mít čas :wink:
18. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti fotečky z dovči super :slight_smile: Ale teď mám ještě větší hlad,už aby přivezl ty buchťále :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zatím se mějte, jdu vymyslet něco na hlad :dizzy_face:
18. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa Ali, já už je máááám a je jich hodně :grinning: Bych se mohla i podělit :grinning:
18. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, na to jsem jednou lehce naletela... objednala jsem mamci saty na svatbu, cena SUPER!!! Jenze to CLO potom vyslo sakra draze. Ve finale ty saty staly tolik co u nas treba v Peeku a to je co rict!!!
Na to bych si davala pozor!

A k dopoctu toho cla musim dolozit prohlaseni co je v baliku, kopii o provedene platbe, vyplneny nejake formular... no byla s tim nesmyslna prace! Navic z USA to byla v Praze od objednani az za 7 dni, ale dalsi 2-3 tydny jsem volala stale na prazkou celnici a doprosovala se baliku, pac jsme ho potrebovali mit do svatby tady!!

Takze nakupu z USA se od te doby vyhybam a radeji nakupuji GB nebo Austraie jo a Cina samozrejme :wink:
18. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni tunaka kupujeme normalni male konzervy, me staci jen pulka na jednu porci, tak dnes dojim druhou polovinu :wink:
18. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, takze UK..:slight_smile: Ok, budu na to myslet a dam na tebe.. Kuknu... A odkud mas ten kosik? Ze bych segre k narozkam a k Vanocum poridila na prdatko..:slight_smile:
18. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to všechno sežrala :sweat_smile: i prcek se přestal vrtět :grinning: nemá místo asi :sweat_smile:
18. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.preciouslittleone.com/acatalog/moses_baskets.html
http://www.clair-de-lune.co.uk/products.php?cat=26

Zdeni, tady na těch dvou jsou nové a pak se můžeš podívat na ebay.co.uk nebo amazon.co.uk
18. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tento je predpokladam se vsim vsudy, co je na fotce, je tak? :confused:

http://www.preciouslittleone.com/acatalog/MBCL4169A.html
18. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek