• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Holky loucim se s vama na nejakou dobu... povysavala jsem zase a jdu umyt podlahy, tak si odriznu cestu k pc.. zustanu v obyvaku, kde poobedvam a asi se natahnu na chvilku.
Po druhe hodine totiz jedeme smer Milotice (Fero kolo), Hodonin (ja saty na svatbu) a Breclav (Jysk a Tesco) na nakupy, tak at mam silu v tom horku :sweat_smile:

V JYSKu v Bv pry maji ty kosiky co chci.. a jestli ne, tak me klepne, potom se vydam do Brna. Ja je proste chci za kazdou cenu!!! :sunglasses:

Iny, kde je v BV Jysk? Tam u toho noveho kruhace hned na kraji jak je nove otevrene Tesco a jine obchody??? Nebo vic smerem do centra a po ktere strane od Hodonina?? At moc nebloudime :wink: Dekujiiii
18. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
UZ to vidim - podstavec si musim prikoupit, ze?
18. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni to je jen kosik + prisl. BEZ PODSTAVCE!!!!

To je presne ten co mame pro Matyska :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, presne tak..
18. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu jo jo tam je Jysk, já jsem se tam minulý týden dívala,hoď odkaz a já ti řeknu jestli jsem je tam viděla :wink:
18. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady je pod mrakem,takže paráda :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, Katy.. I tak je to fajn cena..:slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Volala jsem do Hodonina, tam mi rekli, ze to nemaji a na objednani to trva klidne i 3 mesice! Divala se ale do skladove evidence v BV a meli by mit 10ks skladem, tak snad to tam maji.. to nekde musi vyhrabat ze skladu!!!!

Neodjedu, dokud to nenajdou :grinning: :sunglasses:
18. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu tak ty jsem tam tuším viděla,ale bylo to teda minulý úterý.A možná měli jiný vzor látky,ale to už nevím jestli nekecám :grinning: :wink: tak zdárný nákupy přeju,já zítra razím hned ráno s mamčou do Brna do Ikei,Aska,kiki a Sconta :grinning: Doufám,že bude poho počasí :wink: Zatím papa
18. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět od zubařky. Kaz naštěstí žádný a jen mi přelepila tu mou korunku. Dostala jsem druhé razítko do průkajdy a pokud nebudu mít žádný problém tak tam už nemusím......
18. srp 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Marti vítej po dovolené...já jsem od včerejška v práci a jsem z toho docela kaput :grinning:
teď jdu za taťkem, leží u nás v nemocnici, tak jestli něco nepotřebuje...dneska jsem v práci do pěti, tak pak mrknu...
18. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my vyrazime na shopping, pa paaaaa...
18. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda...tady nikdo není :confused: :confused:
18. srp 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje zlaty :slight_smile:
18. srp 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar zeny...:slight_smile: Byla jsem za Martinem v UH...

Katy, jestli nesezenes v Breclavi, v patek jedu do UH zase...:slight_smile:
18. srp 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ring ... :slight_smile:

Holky, tak už rozbalila balík. Přišlo všechno co jsem chtěla. Jsem se v tom rochnila hodinu .... :grinning: Ten zimní fusak je skvělej......
18. srp 2009 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni jsi hodna, ale nastesti uz nemusime nic shanet, v BV je maji a jsou uzasneeee!
Kdyz jsem je dala na prebalovak, tak Ferio uznal, ze uz vi proc jsem chtela jen a jen tyto kosiky a zadne jine! :slight_smile:
18. srp 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, ty jsi objednavala ten zluty Emitex, ze? My mame ten stejny.. je fakt super!

Jeste ho zkus dat do kocarku... my mame asi mensi kocarek, Mates tam bude s fusakem pekne nasackovany, aspon mu nebude zima, a basta! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Ring, nejake dobre zpravy?
Jsi nejaka hoooodne optimisticka :wink:
18. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fajn, Katy..:slight_smile: Katy, myslis, ze bych se mohla pristi tyden nebo prespristi prijet podivat na ten kosik, co mate doma pro klucinu? Potrebovala bych videt kvalitu.. Nebo mohla bys mi ho nafotit, prosim?
18. srp 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, je uplne stejny jako na obrazku... samozrejme, ze kdyz prijde, tak se musi malinko naformovat, preci jen je to takove jakoby prouti, ale je fakt skvely a vubec bych se toho nebala!
Zkousela jsem ho uz driv nafotit, ale neumim to tak pekne jako to maji prodejci, tak jsem se na to vyprdla :wink:

Jinak se klidne muzes prijet podivat, neni problem :wink:
18. srp 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja uvidim a dala bych ti vedet, jestli se stavim, jo? Jestli uz nebudes rodit ale..:slight_smile: Kdy zacinas 38tt?
18. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy jo asi máme ten stejný. Kočárek ještě nemáme doma, ale měl by být příští týden.....
Taky nám přišla vanička, prostěradla, mantinel, výplně do povlečení, hřebínečky, nůžky a osuška. Jsem z toho byla nadšená jak malá holka ...... :grinning:
18. srp 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes jsem zacala 36tt, takze presne za 14 dni zacinam 38tt :wink:
18. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musi se vanicka nejak dezinfikovat??? Asi ne, co?
Staci ji osprchovat horkou vodou a je to, co myslite?

:slight_smile:
18. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a dotaz - jak si zridim Pay Pal??? :sweat_smile: :confused:
18. srp 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy já myslím, že se nemusi dezinfikovat....
18. srp 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, asi tak bych to videla..:slight_smile:
18. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek