• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ruce si prece taky nebudem dezinfikovat, dkyz budem chtit detatko pohladit, vytrit mu nudli z nosu a tak, ne? :wink:
18. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni si to uz presne nepamatuju... Musis se tam nejak zaregistrovat, zadas i udaje o sve karte, oni ti strhnou cca 200,- a ty potom, az kdyz uvidis tuto transakci, u ni bude nejake cislo, ktere bude spoustecim heslem do systemu PayPal a Hlavne ti ty penize vrati okamzite!!!

Toto je jedina sluzba kterou vyuzivam, uz neplatim primo kartou pres net.
18. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni asi jsu blazen, ale ja nakoupila antibakterialni mydla.. co jsu tehu, myju si ruce i 10x denne!!!
Jsem se zblaznila asi...

Mozna je to tim, ze mame ty psy, tak preci jen...

No nic, valim na tv :wink: Zatimmmm paaaaaaaaaaaaa
18. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Katy, kazda to mame jinak..:slight_smile: Ja bych psy treba nikdy doma nesnesla..:slight_smile: A uz vubec ne v pritomnosti deti - bala bych se.. Preci jen jsou to nevyzpytatelna zviratka... A defacto lovci...

Ad mydla - chapu to... :wink: Ale delat to nebudu...:slight_smile:
18. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katyyyyy, pomooooc!!!! Jak se vyznas v tech cinskych klikyhacich???? Ja si najela na cinsky ebay a jsem v koncich.... :sweat_smile:
18. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pmlouvam se nebyla jsem tu. No katy Ja uz ani jina snad neumim byt,ale dneska prasklo.ze mladej ma dite tak mamka radila jak tajfun :grinning: To mne ted ten muj pritel rekl ze radsi bude ninstop v praci ze se mamky prej boji :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako ci mamka radila?? Tvoje?
18. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.... :slight_smile:
Každý ráno mi ten kůň nějak blbne...... :angry:
19. srp 2009 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste .... ???? :confused: :confused:
19. srp 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, ja tu tak plus minus jsem, ale umyvam k tomu nadobi, koukam na telku a pletu vesticku pro synovce... ktery se teda jeste nenarodil..:slight_smile: A stejne jeste budu plest radeji holcici, pac co kdyby to prece jen ta Eliska byla..:slight_smile: Segra si ale mysli, ze to je kluk... :slight_smile: Pry na Tinu mluvila jako na holcicku a ted na mimo mluvi jako na kluka.. Tak uvidime, jestli intuice funguje...:wink:
19. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni .... :slight_smile:

Ségra je vlastně nastejno se mnou, že? Ona si to nenechala říct co čekají?
19. srp 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, stejne jako ty..:slight_smile: No ona by si i nechala, ale miminko nechtelo, aby to vedeli..:slight_smile: Takze dalsi moznost, kdy se to dozvedi, je za 5-6 tydnu, kdy bude velky UTZ...

Jsem si udelala pletovou masku - smrdela jak svina, ale ted mam krasnou, hladkou plet..:slight_smile: Bahno z Mrtveho more... bleeee....
19. srp 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky dělávám pleťovou masku s bahna ....

Já jsem zjistila, že naše doktorka na ten velký UTZ neposílá a dělá si ho sama. Což mě dost překvapilo....
Myslela jsem, že pojedeme zase do Brna a ségra mě vyvedla včera z omylu ....
19. srp 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu pokracovat v praci a zabave.. papa...:slight_smile:
19. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj beruše....
já jsem nedávno byla překvapená, když mi sem dokvačilo asi deset maminek a každá chtěla objednat desinfekci na plochy a na ruce...mě to teda přijde naprosto divný, přece venku mi na dítě bude prskat milion lidí a když budu všechno přepečlivě desinfikovat, tak to snad bude ještě horší...jako pochopila bych to u těch zvířat nebo u nedonošených dětí...ale u zcela zdravých??

takže Katu, já bych vaničku ojela horkou vodou...Matýsek si na kámoše bakterie musí taky zvykat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani .... :slight_smile:

Myslím si, že máš pravdu. Děti si musí zvyknou i na baterie.....
19. srp 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar lekarnikova..:grinning:
19. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar pekařko...co pečeš dneska??
Ahoj Peti :slight_smile:
19. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jak dopadlo vůbec dovolenkové snažilkování?
19. srp 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti těžko říct...já počítám s tím, že rudoška příští týden dorazí se vší parádou...ostatně jako poslední dva roky :grinning: :rolling_eyes:
ale problém je, že Martin říkal, že to je o zdraví se mnou plodit děti, tak se na to prý může vydobnout a pozve fotbalovou jedenáctku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Peťule má novou fotku :slight_smile:
19. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to je dobrý co řekl Martin ..... :grinning: :grinning:

Takže příští týden se uvidí jak to dopadlo. Budu držet pěsti pro štěstí.

Jo,jo mám novou fotku. Ta co jsem měla před tím se mi moc nelíbila.....
19. srp 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, mam napeceno od vcerejska (a uz i sezrano temer) a dnes jenom smazim kvetak a zampiky a delam cocku na zitra..:slight_smile: Pect budu az v patek - vymlela se mi kamoska na motorce, lezi po nehode doma, tak ji chci upect neco dobreho..:slight_smile:
19. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni co máš v plánu péct v pátek....?
Já chci péct zítra a pořád nevím co mám upéct. Posledně jsme měli švestovkový táč, tak nevím co tento týden.
19. srp 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila jsem listkove testo.. tak bud bude strudl nebo jablka v zupanu.. A mozna nejaka babovka nebo Kinder mlecny rez..:slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni co je to Kinder mlečný řez? To zní úplně skvěle.....
19. srp 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
6 vajec
8 lžic cukru
4 lžíce kakaa
2 lžíce oleje
10 lžic polohrubé mouky
1 lžička prášku do pečiva
Suroviny na krém:
2 vaničkové tvarohy
1 vanilkový cukr
1 zakysaná smetana
4 lžíce medu
Postup:
Žloutky utřeme s cukrem, přidáme olej, kakao, mouku s práškem do pečiva a sníh z bílků. Připravené těsto si rozdělíme na 2 plechy, které jsme vyložili pečicím papírem potřeným olejem.
Pečeme ve vyhřáté troubě cca 10 minut na 180°C.
Mezitím si z tvarohu, vanilkového cukru, zakysané smetany a medu připravíme krém. Výborný krém je i 1 tvaroh,1 šlehačka+1 ztužovač,1 zakysanka, 1 vanilkový cukr+ 4 lžíce medu.
Upečené pláty necháme vychladit na papíře, díky oleji jdou dobře stáhnout. Pak 1 plát dáme na plech a potřeme krémem, po natření naneseme 2. plát a zlehka přitlačíme.
Nahoru můžeme dát čokoládu. Krájíme, jak je libo..
19. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to moc dobre a je toho dost...:slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zní to skvěle. Mňan......
Uvidím jak budu mít zítra čas, že bych to upekla. Má mě příjít čistit známej koberce a sedačku, tak uvidíme jak budu stíhat až přijdu z prace.
19. srp 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Zdeni já to našla i na receptech mimibazaru http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=20927
Tak to určitě zítra upeču ...... :wink:
19. srp 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek