• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No sláva...
Konečně se mi to podaři .....
20. srp 2009 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ali.... :slight_smile:
Látkové plenky mám nachystané, ale ještě nevím jak zdaleka je budu používat. Jo a rodit pojedu do Břeclavi....
20. srp 2009 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky poraďte pořád přemýšlím jestli mám koupit do postýlku povlečení a mantinel sladěné nebo koupit jen povlečení a mantinel nějaký neutrální......????
20. srp 2009 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno....
Ali, s látkovýma tě zasvětí Zdenča, je v tom odbornice :wink: já se zatím nechystám na nic...čím to bude...jo a já určo budu rodit v Boskovicích :grinning: ale sem asi nepojedeš, co?? :grinning:

já bych Peti možná mantinel koupila neutrální, třeba za půl roku dostaneš, nebo si koupíš jiné povlečení a nebude ti to ladit, leda, že by jsi si to nechávala šít a někdo ti ušil potah stejný jako povlečení i na ten mantinel, já bych ho asi spíš koupila do barvy postýlky, takže nějaký béžový...bílý ne, ten by byl za chvilku špinavý....a nebo pokud máš třeba víc povlečení v podobných barvách, řekněme třeba zelené, žluté a tak...tak bych ho koupila třeba zelenkavý nebo do žluta.....
20. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooooj!!!!:grinning:

Peti, mne se nejvic libi mesickovy a mantinel bych koupila neutral...:wink:

Aliku, ja budu pouzivat latkove pleny full time (doufam) a taky chci provozovat BKM, budu nosit v satku.. Ale u me je to otazkou budoucnosti...:wink:
20. srp 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
mě se líbí ten prostřední :dizzy_face: bez volánků a medvídkem :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a rodit budu asi v Kyjove nebo ve Zline... POkud Kyjov nabizi ambulantni porod, tak tam, pokud ne, tak ve Zline... :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni...dotaz....co je to BKM?? Na mě musíš česky....víš :grinning: :grinning:

JInak Ahoj Zdeni :grinning:
20. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Díky za rady. Máte pravdu. Určitě nebudeme mít jen jedno povlečení .......
Tak koupím neutrální mantinel. Nebesa, kapsář a další věci jsem si říkala, že nebudou až tak potřeba .....
20. srp 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Bezplenkova komunikacni metoda... Pozorujes ditko, ono dava uz od narozeni signaly, ze se mu chce na zachod, jakmile ten signal zachytis (zavrti se, zprotivni, pofnuka si, jakoby ztuhne.....), sundas mu plenku a stocis si ho do klubicka a das pod nej bud cinsky nocnik (nekdo pouziva i kvetniky z OBI :grinning:), nebo jdete nad umyvadlo nebo nad vanu a ditatko se tam vyprazdni.. Je dobre mu u toho vzdy rict nejake citoslovce.. treba číííííííí....:slight_smile:
20. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Nebesa bych nekupovala.. At ma ditko pak rozhled...:slight_smile:
20. srp 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky když mám bílou postýlku, tak bude asi bude lepší mantinel béžový nebo žlutý než bílej ......????
20. srp 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, ja bych volila asi bezovy nebo nejaky smetanovy..:slight_smile:
20. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo o tom jsem tady na koníkovi už četla....děkuji za vysvětlení :slight_smile:

Peti, jo já bych taky koupila nějaký béžový nebo smetanový, bílý určo ne....
20. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vidis, ze vis..:slight_smile: Kdy uvidime fotky???
20. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem našla pěkné mantinely http://www.splavacek.cz/zbozi/270-mantinel-do-postylky-vice-barev
Koupím ten béžový....
20. srp 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
DObra volba, Peti..:slight_smile:
20. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Peti, pěkný, ten bych koupila...

Zdeni, to taky netuším, bo Martin nahrál fotky na moje PC, kde je teď odpojený net a ještě na něm nefunguje USB takže je nemůžu natáhnout na mobil a přehrát do noťasu, ale snad to během víkendu dá dohromady a příští týden sem nějaké foto hodím...ale popravdě, není o co stát...modelka ze mě asi nikdy nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Z tebe taky ne???? :grinning:
20. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co máte z toho. Ze mě taky ne .....
20. srp 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne ze mě rozhodně ne, Mates je ze mě vždycky na mrtvici...bo já jak na fotce neukážu zuby, tak je to hrůza no a pak jsem jak kobyla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti co kecáš, ty i když se nesměješ tak na fotkách vypadáš pěkně...já prostě jak mám velkou hlavu a kulatý obličej,t ak vypadám jak pakoš, i fotograf mi vždycky říká, že se mám radši smát, ale já se neumím usmát, tak se musím řehtat :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani no jak na které ....
Můj mě vždycky říká, že se při tom focení strašně šklebím a jsem jak papuč ....
20. srp 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Janiiiii, mne taky vzdycky vylezou ty moje lopaty a vypadam jak kobyla!!!! :grinning:
20. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nemáte nějaké zprávy o těhu Martince ..... ???
Co je na té mateřské, tak se nám ani jednou neozvala.
20. srp 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu si dat kafe a oblect se - litam tu skoro nahulata... :confused: :sweat_smile: A jdu neco delat... A jani, rekni te Zuzce, co ma Nellu, ze mala nestiha pobrat za den vsechny vjemy a zazitky (pac na ne neni zvykla, kdyz se s detmi nestyka) a vsechno si to resi a proziva v noci... Tim padem si vubec neodpocine... Pred spanim by melo probehnout zklidneni a popovidani si o tom, co dnes vsechno zazila... :wink:
20. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, ona nema net...
20. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a máte na ni někdo číslo na mobil, že by jste ji napsaly? Ať víme, že je všechno OK.....
20. srp 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám číslo na Marťu, tak ji pisnu a dám vědět co a jak....

Zdeni, Zuzce to vyřídím, Nellča si vždycky s klukama hrozně vyhraje, ale pak je z toho chudinka krapet zmohlá...se ji ani nedivím...jedna holka a tři kluci...ještě že Kubík zatím nechodí :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek