Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
20. srp 2009
Jedes zitra do Brna? Se mas... Taky bych jela utracet...🙂 ALe neni za co... ]-(
zdenallicka
20. srp 2009
JO a nemas zac..🙂 Ja jsem si predevcirem koupila v Kaufu hrozny za 19,90/kg a uz jsou skoro pryc.. Byly jich tri kila..🙂 Premyslim, ze bych zitra vyrazila k babicce na hrozinky...🙂
katunka82autor
20. srp 2009
Ja mela jedny z NewYourkru, ale ty uz nemuzu mit ani nahodou, mam uz mega bricho!!
Z teranovy mam jen kalhoty a jednu sukni..

Potom mam tedy cerne saty z HM, ale ty nejsou vhodne na svatbu.. zvlast, kdyz jdu za svedka!! A hlavne jsou teplejsi.. jsou kojici, tak ty vynosim o nejakz ten mesic pozdeji.
katunka82autor
20. srp 2009
Jasne, nahradnik byla moje podminka 😉 Tedy podminka... museli jsme zjistit, jestli je mozne zmenit svedka treba i v den svatbz a jde to, takze no probleeema 😉
zdenallicka
20. srp 2009
Aha... Brisko narostlo..🙂 V Peeku neco sezenes.. Nebo vedle v Dome mody...
cervenec
20. srp 2009
Ahojky holky 🙂 Katy neboj vlak je míň drncavej než jízda po dálnici 😉 já jsem siji včera užila,zpátky uý mě bolel břuch ta to jezdím skoro furt vlevo,protože tam nejsou takový koleje 😉 Jinak včera jsme pokoupili většinu věcí a hlavně jsem složila zálohu na sedačku,te´d už jen pro ni zajet :-N
katunka82autor
20. srp 2009
Spoleham na Peek 😉

J a omluvte moje dnesni Y a Z, ale jsu na notebooku, kde je angicka klavesnice a nejde prehodit na ceskou, tak se mi to obcas plete, musim se na to hodne soustredit.
zdenallicka
20. srp 2009
Katy, ja si vubec neuvedomuju, ze bych nekam hlasila svedka... Ale asi jo...

Danca to budou mit v Oranzerii? Mne se libily svatby v altanku, ale uz je nedelaji..😞
anag
20. srp 2009
Ahoj Katy a Iny ..... 🙂
zdenallicka
20. srp 2009
Katy, v pohode...🙂 Z mam obzvlaste rada...😃
katunka82autor
20. srp 2009
Je bezpecnejsi ve vlaku sedet po nebo proti smeru jizdy???

Asi hloupa otazka, ale kdyz ja fakt vlakem nejela snad 100 let!!!
cervenec
20. srp 2009
no zrovna včera jsem parkovala v hustopečích před obchodem,kde si kupuju šaty ,když je nějaký sláva a ve výloze měly nádherný ostře růžový šaty,normálně mně bylo líto,že se do nich nenarvu 😃
zdenallicka
20. srp 2009
Inus, cus..🙂

Jizda po dalnici je opravdu za trest... ]-( Nemuzu si vynachvalit Rakouskou dalnici - jednolity asfalt...
zdenallicka
20. srp 2009
Katy, po smeru... No, bezpecnejsi.. Jak pro koho... Ale je fakt, ze kdybys sedela v protismeru, nechtela bych sedet naproti tobe...😃
anag
20. srp 2009
Iny k nám do Bilovic jezdí na gyndu nějaká těhulka ze Zaječí. Ségra mi je popisovala, že má postavu jako chlap a chodí tak i oblékaná. Vždy ji tam potká, když jde na prohlídku, ale jméno neví. Neříká Ti to něco ...???
cervenec
20. srp 2009
Katu ve vlaku je to asi šumák,spíš jde o to,že někomu je blbě když sedí po směru,já jsem vždycky seděla ,tak abych viděla co bude 😉
cervenec
20. srp 2009
Peti tak to nevím, je blondýna?Ale ta už porodila na začátku srpna.Nikdo mě nenapadá =-)
aliiik
20. srp 2009
Peti, tvoje sestra dělá v Bílovicích na gyndě?
anag
20. srp 2009
Zdá se mi, že má tmavé na krátkoostříhané vlasy. Já se musím na to zeptat ségry. Ona ji tam vždycky potkává....
cervenec
20. srp 2009
Ali já budu rodit v Bv,všichni okolo mě byli spokojení 😉 A pokud bych volila Brno,tak určitě Bohunice,u Milosrdných je to totiž hrozný,já nesnáším starý baráky,takže proto :-N a látkovky používat nebudu,mám 20 plinek pod hlavičku,na říhnutí atd a málem mě z toho věšení a žehlení kleplo 😃
anag
20. srp 2009
Ali ne....
Ségra je taky těhotná, tak se potkají vždycky u sestřičky v kanceláři ....
janca.k
20. srp 2009
Ahoj zbytku 😃 Zdeni je teda fakt, že Rakouský dálnice jsou lepší,a le poslední dobou mám i tam pocit, že už to není co bývalo, ale není se čemu divit, jezdí tam přes léto davy aut...ale oni je aspoň průběžně a hlavně rychle opravují...narozdíl od nás, že....
zdenallicka
20. srp 2009
No, stejne tak Obilnak je v dost hroznem stave... Segra tam rodila (a chce rodit zas) a na pokoji jich bylo osm!!! :-o
cervenec
20. srp 2009
Tý jo tak to fakt netuším,teď mě napadají jen 4 těhule včetně mě,ale všechny jsme ženský se vším všudy 😃 každopádně až porodí,tak budu vědět ,kdo to byl 😃 Asi to bude nějaká mamina o které to možná ani nevím 😉
zdenallicka
20. srp 2009
Jani, narozdil od nas je opravuji i v noci...🙂 Stejne tak mosty a vsechny najezdy, takze je to dvakrat rychlejsi... Delaji proste na smeny...
anag
20. srp 2009
Iny to je možné. Třeba ségra příště zjistí jméno .....

Zdeni tak osm na pokoji to bych asi nepřežila ..... :-|
cervenec
20. srp 2009
Kristepane 8 😕 To by mě kleplo :-S o a jinak dnes oficiálně zahajuji mateřskou dovolenou 😃 Ještě 6 týdnů a mám po dovolené 😃 :-p
cervenec
20. srp 2009
Peti jo jo ať to zjistí 😉 Já se zkusím zeptat maminy,kdo by to mohl být 😃
zdenallicka
20. srp 2009
No, osm... Pokoje jsou hnusne, postele jeste hnusnejsi a personal taky nic moc... Tam ja rodit nepojedu.. :-p
anag
20. srp 2009
Iny ty se máš....
Už abych taky nastupovala na mateřskou....

Začni psát odpověď...

Odešli