• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jedes zitra do Brna? Se mas... Taky bych jela utracet...:slight_smile: ALe neni za co... :angry:
20. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a nemas zac..:slight_smile: Ja jsem si predevcirem koupila v Kaufu hrozny za 19,90/kg a uz jsou skoro pryc.. Byly jich tri kila..:slight_smile: Premyslim, ze bych zitra vyrazila k babicce na hrozinky...:slight_smile:
20. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mela jedny z NewYourkru, ale ty uz nemuzu mit ani nahodou, mam uz mega bricho!!
Z teranovy mam jen kalhoty a jednu sukni..

Potom mam tedy cerne saty z HM, ale ty nejsou vhodne na svatbu.. zvlast, kdyz jdu za svedka!! A hlavne jsou teplejsi.. jsou kojici, tak ty vynosim o nejakz ten mesic pozdeji.
20. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasne, nahradnik byla moje podminka :wink: Tedy podminka... museli jsme zjistit, jestli je mozne zmenit svedka treba i v den svatbz a jde to, takze no probleeema :wink:
20. srp 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha... Brisko narostlo..:slight_smile: V Peeku neco sezenes.. Nebo vedle v Dome mody...
Ahojky holky :slight_smile: Katy neboj vlak je míň drncavej než jízda po dálnici :wink: já jsem siji včera užila,zpátky uý mě bolel břuch ta to jezdím skoro furt vlevo,protože tam nejsou takový koleje :wink: Jinak včera jsme pokoupili většinu věcí a hlavně jsem složila zálohu na sedačku,te´d už jen pro ni zajet :sweat_smile:
autor
Spoleham na Peek :wink:

J a omluvte moje dnesni Y a Z, ale jsu na notebooku, kde je angicka klavesnice a nejde prehodit na ceskou, tak se mi to obcas plete, musim se na to hodne soustredit.
20. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja si vubec neuvedomuju, ze bych nekam hlasila svedka... Ale asi jo...

Danca to budou mit v Oranzerii? Mne se libily svatby v altanku, ale uz je nedelaji..:frowning2:
20. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy a Iny ..... :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, v pohode...:slight_smile: Z mam obzvlaste rada...:grinning:
20. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je bezpecnejsi ve vlaku sedet po nebo proti smeru jizdy???

Asi hloupa otazka, ale kdyz ja fakt vlakem nejela snad 100 let!!!
no zrovna včera jsem parkovala v hustopečích před obchodem,kde si kupuju šaty ,když je nějaký sláva a ve výloze měly nádherný ostře růžový šaty,normálně mně bylo líto,že se do nich nenarvu :grinning:
Inus, cus..:slight_smile:

Jizda po dalnici je opravdu za trest... :angry: Nemuzu si vynachvalit Rakouskou dalnici - jednolity asfalt...
20. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, po smeru... No, bezpecnejsi.. Jak pro koho... Ale je fakt, ze kdybys sedela v protismeru, nechtela bych sedet naproti tobe...:grinning:
20. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny k nám do Bilovic jezdí na gyndu nějaká těhulka ze Zaječí. Ségra mi je popisovala, že má postavu jako chlap a chodí tak i oblékaná. Vždy ji tam potká, když jde na prohlídku, ale jméno neví. Neříká Ti to něco ...???
20. srp 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu ve vlaku je to asi šumák,spíš jde o to,že někomu je blbě když sedí po směru,já jsem vždycky seděla ,tak abych viděla co bude :wink:
20. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to nevím, je blondýna?Ale ta už porodila na začátku srpna.Nikdo mě nenapadá :confused:
20. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tvoje sestra dělá v Bílovicích na gyndě?
20. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdá se mi, že má tmavé na krátkoostříhané vlasy. Já se musím na to zeptat ségry. Ona ji tam vždycky potkává....
20. srp 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali já budu rodit v Bv,všichni okolo mě byli spokojení :wink: A pokud bych volila Brno,tak určitě Bohunice,u Milosrdných je to totiž hrozný,já nesnáším starý baráky,takže proto :sweat_smile: a látkovky používat nebudu,mám 20 plinek pod hlavičku,na říhnutí atd a málem mě z toho věšení a žehlení kleplo :grinning:
20. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali ne....
Ségra je taky těhotná, tak se potkají vždycky u sestřičky v kanceláři ....
20. srp 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zbytku :grinning: Zdeni je teda fakt, že Rakouský dálnice jsou lepší,a le poslední dobou mám i tam pocit, že už to není co bývalo, ale není se čemu divit, jezdí tam přes léto davy aut...ale oni je aspoň průběžně a hlavně rychle opravují...narozdíl od nás, že....
20. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, stejne tak Obilnak je v dost hroznem stave... Segra tam rodila (a chce rodit zas) a na pokoji jich bylo osm!!! :astonished:
20. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo tak to fakt netuším,teď mě napadají jen 4 těhule včetně mě,ale všechny jsme ženský se vším všudy :grinning: každopádně až porodí,tak budu vědět ,kdo to byl :grinning: Asi to bude nějaká mamina o které to možná ani nevím :wink:
20. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, narozdil od nas je opravuji i v noci...:slight_smile: Stejne tak mosty a vsechny najezdy, takze je to dvakrat rychlejsi... Delaji proste na smeny...
20. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to je možné. Třeba ségra příště zjistí jméno .....

Zdeni tak osm na pokoji to bych asi nepřežila ..... :unamused:
20. srp 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristepane 8 :fearful: To by mě kleplo :confounded: o a jinak dnes oficiálně zahajuji mateřskou dovolenou :grinning: Ještě 6 týdnů a mám po dovolené :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jo jo ať to zjistí :wink: Já se zkusím zeptat maminy,kdo by to mohl být :grinning:
20. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, osm... Pokoje jsou hnusne, postele jeste hnusnejsi a personal taky nic moc... Tam ja rodit nepojedu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ty se máš....
Už abych taky nastupovala na mateřskou....
20. srp 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek