• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
jo a jinak jsem se včera rozhoupala,že jdu objednat ten fusak do autosedačky a oni mi vyprodali tu barvu :angry: Jsem na sebe nasraná,protože byl za super cenu,zimní od emitexu za 350,.Hlavně ,že na to čumím 2 měsíce :angry:
20. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kup jinou barvu..:slight_smile:
20. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já budu mít do autosedačky ten fusak co je i do kočárku.....
To jsou ještě nějaké speciální?
20. srp 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu zehlit... :confounded: A povesit dalsi pracku... TOz cus bus bramborus.... :grinning:
20. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se presedlala k normalnimu pc, to je uplne o necem jinem psat tady nebo na notebooku :grinning:
20. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, vitej mezi MD dovolenkarkama :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni mají jen hnusný a navíc vyloženě holčičí :unamused: budu muset koupit kolekci 2010.samo za 500,-Peti hodím ti odkaz,to je taková zavinovačka,můžeš v tom mít mimčo i jinde ne jen v sedačce. :wink:
20. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha.. A tys prahla po jake??
20. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy děkuji za přivítání :grinning:
20. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni ja uz peru druhou pracku, prvni se susi.. musim uklidit poskladane pradlo do skrini, utrit prach a opet povysavat.
Ted vysavam denne... co ti hnupi sekali travnik na sidlisti a neposbirali ho, tak nasi psi vsechno nosi dom, to je na zblazeni!!! A to je nutime chodit jen po chodniku, jenze jak decka litaji vsude, tak je sucha trava vsude.. se tomu neubranime.
Kdyz byli panacci lini zajet si tu travu vysypat na vlecku, tak sekali dal a travu to nesbiralo.

Si asi budu stezovat na MU, hnusne to vypada a hlavne je to fakt na prd, kvuli deckam i pejskarum!!! Hlavne je bordel porad vsude na chdonicich!!!

Kacko klid, nerozciluj se zase :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ten fusak do sedajdy je super... my ho mame od Red Castlu a je naaadherny, uzasny! Mame tyrkysova/zelenkava... do cerne autosedajdy skvela barevnost! :wink:
20. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vypadá dobře......
Katy budeš taky kupavat takový fusak do autosedačky nebo budeš používat jen ten co máme stejnej?
20. srp 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a dekuji za vase tipy jizdy ve vlaku, nejak se s tim poperu. Nastesti v Kyjove neni takovy frmol, tak nasednu 100% na spravny vlak :grinning: Nerada bych cestovala po cele JM cely patek :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko klid, nerozčiluj se zase :grinning: No prádlo v pračce mám taky,převlíkla jsem i postele a ještě si musím uvařit,mám šílenou chuť na česnekovou máčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky, prave jsem dobalila tasku do porodky... prihodim jeste par malickosti a je to!!! :fearful: aj aj, uz jde vazne do tuheho... finale se nezadrzitelne bliziiiii!!!!

nechcete to nektera zkusit predemnou, ten porod, at nejsu jako prvni :grinning:

:sweat_smile:
20. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vlastě jak to jede z Kyjova?Přesedáš někde?
20. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vlastně dostala jakou si deku od tchýně přivezla ji ze Španělska (mám ji v albíčku) a to se dá taky používat do autosedačky. Tak to by mě mohlo i stačit, že ??????
20. srp 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a poradim ti - kup si Regionet - stoji 99,- a muzes jezdit po celem jihomoravskem kraji cely den..:grinning:
20. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mam dnes brambory a kureci maso se smetanovou omackou s hribkama.. vcera jsem varila.
A na sobotu bude asi jen bramborovy gulas, mnaaam! Pac Kacka si koupila cele mega baleni parku, tak at to zuzitkujeme :slight_smile:

Cesnekovou macku nejak extra nemusim... asi jsem nikdy nejedla dobrou, snad jen tu skolni :grinning:
20. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z Kyjova jede primo..:slight_smile:
20. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky jíst. Dneska mám rizoto.
20. srp 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, me bude stacit jedna jizda do Brna :slight_smile: nemyslim si, ze bych se nudila, nebo mela sily na cestovani po nasem krasnem kraji :slight_smile:

Jj Iny, z Kyjova to jede rpimo do Brna.. bohuzel chytnu couraka, ten jede cca 75min.
20. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame cocku..:slight_smile: a zitra bude veprove masko s zampikama... a k tomu ryze..
20. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc si nenajdes spesny?
20. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to já ji znám od mamči,ve škole nám ji ani nevařili :wink: A hlavně je to fofr :grinning: Peti to nevím,ta zavinka má otvory na ty pásy v autosedačce,ta deka je má taky?
autor
Peti ta se bude dat taky pouzit do sedajdy... ten nas "fusak" je vlastne taky jen z dekoviny.. :wink:
Katy, po devate ti jede spesnak...
20. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo tak dlouho? :fearful: Od nás je to 40 minut,spěšňák 25 :wink: A proč vlastně nejedeš autem?
20. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni spesny jede o 15 min sice min... ale ja nechci byt v Brne pred 9, nebo potom az po 10:20... obchody otviraji 9:30 a nektere az v 10:00, tak co bych tam delala, kdyz vlakac je hned u vankovky. :wink:

Kvuli tomu jsem si nasla vlak co jede 8:30 a cca 9:45 je tam, idelani cas :wink:
20. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek