• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katu já jsem vždycky zabíjela čas v Tescu,tam mají od 8 :grinning:
20. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha....
20. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny autem do Brna uz nechci sama jet... Mates me silene tlaci, zvlast kdyz delsi dou sedim, tak brutalne kope a ja se potom soustredim vic na to jak si jinak sednou nez na rizeni...
Navic jsu nejaka porad unavena a nejsu plne soustredena... Nehci riskovat radeji.

Zdeni jj vim, ale taky je tam az k pul 11.. a to uz muzu 45 min behat po nakupech.
Chci tam byt co nejdriv, kdyz se obchody otviraji, protoze dopredu nevime jstli daji babicce dalsi chemo, nebo ne.. a kdyby nahodu jeli dom uz v 11h, tak at neco stihnu pobehat.. taky se muze stat, ze ji daji chemo a ja budu mit cas do 13h nebo tak nejak... to dopredu bohuzel nevime.
20. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ale asi ne jako tehule... litat potom po obchodech, zkouset na sebe tisice kousku obleceni... uz ted se hrozim toho jak budu unavena a budou me bolet paty!!!
Jo a uz mam 9,5 kg nahore!!! a moje paty asi brzy odpochoduji neznamo kam, taaaak strane me boli, kdyz trosku dyl chodim, nechapu to!!! :frowning2:
20. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hoolky, jdu povysavat nez bude 12h, at nerusim potom sousedy po poledni...
20. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, devet a pul je super!!!! Ja doufam, ze vic jak dvanact nepriberu.. Max tech 15, co jsem zhubla... ALe vys bych jit nechtela... :confounded:
20. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jdu taky na to zehleni....
20. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu no mě taky prcek pěkně kope do žeber,když řídím a taky jsem za volantem víc vyplašená než dřív,ale to jsem i když neřídím :sweat_smile: Ale i tak bez auta se nehnu :grinning: i když teď už mě čekají jen cesty na gyndu,to je 5 km a ještě chci příští týden sfouknout Břeclav a už nikam cestovat nebudu :wink:
20. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
N tak to já mám už určo 13 nahoře a paty mě bolívají taky :wink: Zdeni taky jsem chtěla přibrat max 10 kilo :sweat_smile: Nic taky mažu,mám už hlad :wink: zatím papa
20. srp 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taaak, HOTOVO :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja porad ridim, k nasim, do mesta, prace, Dr. po Kyjove, Do svatek k tatkovi, sestre, do Hodonina a ted dokonce jsem ridila i z Bv.. ale kdyz nemusim, tak se tomu velice rada vyhnu.

A kdyz v Brne bude mamca s babcou a ja chci na Vankovku, ktera je u vlakacu, tak by mi to prislo i dost neekonomicke jet tam autem sama. :wink:

Zdeni vcera jsem se bavila se sestrou a ona u Adamka pribrala 9 kg a u Adelky 13kg, coz je porad v pohode.. neni to nic strasneho. Bohuzel ji nejake ty kila po kazem tehu zustali, ale to uz je jeji "lenost"... nepribrala tolik, aby se toho nemohla zbavit za ta leta..
Ja myslim, ze ty nepriberes nejak zavratne... bude to kolem 12kg.

Ja ted pribiram co tyden to 0,5kg.. pry se ale posledni mesic kolikrat i hubne, tak jsu zvedava..
20. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a rano jsem se radovala, ze se Mates otocil, protoze me kopel misto do leveho podbrisku do leveho zebra.. ale pozdeji hlavickou zatlacil do praveho zebra a kopal na sve oblibene leve spodni strane.. Ja toho kluka snad nepresvedcim, aby se otocil!
Taky toto mohl podedit po tatinkovi a ne po tvrdohlave mamince :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, bduu ti verit, ze priberu jen 12 kg max..:slight_smile:

Zuzka by urcite zhubnout mohla, ale ja jsem taky byla do minuleho rijna pohodlna... Pul roku jsem pohodlna nebyla a ted tri mesice uz zase pohodlna jsem, ale kila zustaly tam, kde maji..:slight_smile:
20. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a fakt si kup ten Regionet.. O prazdninach na nej maji akci.. Stoji jen 99,-... Jinak jizdenka stoji 88,- jen tam.. Zpatecni je kolem 140,-...
20. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ta deka má taky otvory na autosedačku.....

Katy jsem se dívala, že ten zimní fuska, ale nemá ty otvory na autosedačku prostřižené......
Tak nevém jestli si to mám prostřihnout nebo se to tam uvazuje nějak jinak .....
20. srp 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Le ty pojedes jen do Brna a zpet s mamkou, ze? Tak to Regionet nema smysl..:slight_smile: Vyplati se, kdyz cestujes tam i zpet...
20. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už se tak těším až dneska půjdu domů .....
Ani mimčo to dneska v práci moc nebaví. Celý den kope a kope ......
20. srp 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to přelouskala, já vám teda s fusakama neporadím, ale pilně studujte, bo to potom budu snad jednou potřebovat i já, tak mi poradíte :grinning:

Já taky doufám, že přiebru max.15kg i to je teda moc, stačilo by tak těch 10-12kg....ale mám obavu, že to bude daleko horší :confounded:
20. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já budu ráda, kdy přiberu do těch 15kg. Teďka už mám 9kg a to jsem v šestém měsíci .....
20. srp 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to tady dneska taky nebaví....ale já teda nikoho nekopu...zatím :grinning:
20. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a kdy máš vlastně ty nástup na MD?
20. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám nástup na mateřskou 26.řijna, ale končím už 7.řijna. Budu si vybírat dovolenou před nástupem na MD.
20. srp 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni jj, jedu jen tam :wink:

Peti, taky jsem to zkoumala.. podle me je to myslene, ze si to kazdy prostrihne podle potreby.. navic to ma nekolik "otvoru" a ty si otevres jen ten, ktery bude tobe vyhovovat na autosedajdu..
Ja to strihat zatim nebudu, uvidim jak to bude potreba v zime.. Nez Ferio prejede z garaze k baraku, auto se prohreje a asi maleho preneseme jen v tom fleezovem fusaku + nejaka deka..
20. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No možná ta vyřešíme tak tak. Garáž máme přímo ubytovky, tak ten kusek lehko přejdeme.....
20. srp 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy jsem se dívala do Tvoje albíčka, že Ti zbývá už jen 33 dní. To snad neni ani možné jak to uteklo .....
20. srp 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyzehlim (ano ano, jeste jsem nezacala :sweat_smile: ) a pujdu chrupkat...:slight_smile:
20. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak až skončíš u tebe, tak se zastav....já žehlím od neděle...ale zatím jenom pusou :grinning: teda kecám, vyžehlila jsem Matesovi z té hromady jednu košili
20. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám naštěstí vyžehleno. Ale bude zítra zase prát, tak mě čeká žehlení asi v sobotu nebo v pondělí ....
20. srp 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO prave, Martin ma malo kosili s kratkym rukavem, tak porad zehlim jak debil... :slight_smile: Zatim jsem vyzehlila uterky, rucnicky do kuchyne a svoje trika.. Zbytek - tedy asi 5 kosil a 4 Martinovy trika budu zehlit ted.. Otevrela jsem si k tomu cokoladku..:grinning:
20. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, je to fakt leti to neuveritelne rychle.. nedavno jsem zkoumala co je to vlastne ovulace, kdy ji mam a tak... a za chvilku bude Matyas tady!

Kdyz s Feriem sedime u tv, tak si tak rikame... uzivejme si toho klidu, treba uz za 3 tydny budeme 3 a uz nikdy to nebude takove jako ted! Je jasne, ze to bude krasnejsi, bude nas o jednoho vic, ale bude to jine a urcite si parkrat posteskneme na ty "stare casy", kdy jsme byli jen dva, nebo s Matyskem v brisku. Zvlast kdyz bude hoooodne uplakane miminko :slight_smile:

Ale uz se neskutecne tesime az budeme 3!!!!

Vsak tobe to taky pekne leti, 25tt... nedavno jsi nam oznamovala, ze jsi tehu a uz mas vetsi polovinu za sebou!!! :wink:
20. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek