• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Ja jsem se misto utirani prachu pustila do koupelny a uz je i hotovo...
Jsu dnes nejaka akcni co se uklidu tyka.. :grinning:

Ale uz si jdu ohrat obidek a lehnout si..
20. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já dneska až přijdu z práce budu péct tu buchtu co mi napsala včera Zdenča a potom přijde známej nám čistit koberce .....
Nevím teďka jestli se ten koberec nemá vysát před tím než to začne čistit. No raději to ještě vysaju....
20. srp 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dělám v práci teďka generální úklid před tím než přijde ta na ten zástup a mám pocit, že to ani všechno nestihnu do 1.září....... :fearful: :fearful:
20. srp 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, to když tady bude se mnou od toho prního, tak už nebudu mít prostor si s vámi psát ...... :frowning2:
20. srp 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teďka jsem vyskartovala půlku kanceláře ..... :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky, zapomela jsem vam rict, ze jsem dnes ve snu rodila, maly byl naaadherny, takovy drobny, malinkaty, sladky tvorecek!!!! Porad jsem ho nosila na rukou a divala se jak je nadherny!!!!

:sunglasses:
Uz mi z toho asi hrabe :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, ja to v praci resila na posledni chvilku.. je to mazec dat vsechno kolem sebe do poradku a uklidit :slight_smile:
20. srp 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, nehrabe.. Uz se to blizi..:slight_smile:

A jeste jedna prosba - mohal bys mi sem hodit odkaz na ten vysavac, co ma i Marta? Ja jsem se divala zpet do diskuze a nehodila jsi mi ho tam.. Ted hledam, jak bych poridila a tamten se mi kdysi libil... Dekuji..:grinning:
20. srp 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. srp 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji, jsi hodna..:slight_smile:

Se uz nemuzu docakt Martina,. Vcera prijel skoro v jedenact a vubec jsme se neuzili... :unamused:
20. srp 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen upozornuji, ze neni dokonaly... u sten, hran nabytku a tak nevysava 100%. Na psi chlupy a do prostoru je vynikajici...
Je super na takove to rychle povysavani pred tim nez prijde necekana navsteva... ale kdyz delame uklid, jako fakt klasicky sobotni uklid, tak tento vysavac jde stranou a vytahujeme nasi starenku :slight_smile: ta ma tah a krasne vysaje prave u tech zminech hran nabytku, sten a tak..
20. srp 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha.. No my nemame koberce, takze na plovoucku je to snad v pohode.. My hlavne potrebujem neco na prach, pac tady se desne prasi..:frowning2:
20. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak ta pani ma obrovske stesti!!!! A asi musi byt hoooodne obezni, kdyz to nepoznala.. kdyz uz to nepozna tim, ze ji nenaroste brisko.. tak preci ty kopance nemuze prehlednout!!!
Ale asi to je mozne, kdyz se to stava... a pomerne casto!

http://www.novinky.cz/krimi/176880-zena-zavolala-sanitku-kvuli-bolesti-bricha-nacez-prekvapene-porodila.html
20. srp 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni my mame koberec jen v loznici, jinak mame plovoucku... i na te plovoucce je to blbe u hran nabytku.. z tama to to smeti proste nesebere poradne :frowning2:

A na ten koberec v loznici je prave uzasny!!! Tam sebere vsechno na 100%. Na ten koberec je lepsi nez normalni vysavac :wink:
20. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme s nim maximalne spokojeni, kombinujeme oba dva vysavace.
Ale jako, kdyby jsme meli jen "ten", tak to si nedokazu predstavit jak s nim fungujeme.
20. srp 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, zrovna jsem to taky cetla..:grinning:

A s tim vysavacem - my potrebujem neco takoveho skladneho, klasicky vysavac nejak nemame kam dat...:frowning2: Toz co ja vim?
20. srp 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni je spousta takovych "tycovych" vysavacu.. urcite maji i lepsi saci vykon! Chce to se poptat asi primo v nejake prodejne, kde ti vic poradi.
20. srp 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boze, kdysi jsem u Riesza v Kyjove sahla po nejakem vysavaci a sla jsem a ted vsechno zvazuju a porovnavam a je to unavne.. Zivot byval jednodussi...:slight_smile:
20. srp 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO uvidim, co rekne Martasek a nejak se s tim poperem..:slight_smile:
20. srp 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni mě ta buchta vůbec nenaskočila ..... :confused: :confused:
Teď ji jdu potřít tím krémem .....
20. srp 2009 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
po dlouhé době jsem se sem dostala, takže naprosto nevím "o co go", takže se narovinu zeptám: Co je nového? Nějaká nová těhule v diskuzi?

P.S: Iny a Katy - holky, vám už se to teda festovně blíží........budu na vás myslet, ať jste v pohodě :wink:
20. srp 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky Tak co tehulky jak to zvladate v takovem teple :slight_smile:
20. srp 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, vsak ona taky naskocit nema... Jsou to tenke platy testa (tak 0,5 cm), mezi nimi krem a nahore treba cokoska... Jestli jsi jedla nekdy Kinder mlecny rez (kupovany), vis, o co jde..:slight_smile:
20. srp 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni neni to skoro stejny repect jako na "slehackovou roladu" co prodavaji u kralicku v cukrarne????
Neni to podobne?
20. srp 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Vladi... jsi tady fakt dlouho nebyla :slight_smile:
Tehule zatim zadna :frowning2: Cekame jak dopadne tento cyklu Marta a pani lekarnice :wink:

Jinak se k nam pridala Ring - jak to s tebou holka vlastne vypada??? Jsi nebo nejsi tehu?

A co vy Vladi, kdy vy zacnete? Tusim ze uz ted, nebo od zari, ne?
20. srp 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ring - cely den jsu zavrena na byte a ani nevychazim, nebo by me asi kleplo. Na byte je dobre a ani mi to nedochazi jake je venku vedro.

Mozna ted vyjdu teprve ven.. dostala jsem chut na jedno chlazene nealko pivoooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, na slehackovou roladu je to testo nadychanejsi, toto je takove hutnejsi, ale vpodstate jo...:slight_smile:

Na slehackovou roladu ti poradim.. Co vejce, to lzice horke vody, 5 dkg cukru a 5 dkg hl.mouky.. A mas z toho krasnou roladku... :wink:
Kdyz delas ze tri vajec, tak tri lzice vody, 15dkg cukru a 15 dkg mouky.. Na takove mnozstvi pul lzicky prasku do peciva.. :slight_smile: A kakao samozrejme..
20. srp 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf :grinning: Ten článek o té těhotné jsem i skopčila,že vám ho sem hodím :grinning: to nechápu :sweat_smile: Jinak ahoj Vladi :slight_smile: No vedro je hnusný,před chvilkou jsme byli u tchánovců,ale dostala jsem tam tiramisu,takže vedro bylo hned snesitelnější :grinning: už se těším na víkend až bude zima :grinning: Jirka jel na kole a já jsem dnes nafotila nějaký věci,tak je hodím do alba,dokonce jsem nachystala jen kvůli vám postýlku a hned po vyfocení zase uklidila :grinning: Nelekejte se,že je v takovým bordelu,do ložnice ji dám až těsně před ať nezavazí .jinak jsem přivezla kočár od našich ,takže ještě přebalovák od tety a je to hotovo.
20. srp 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nemáš recept na nějakou buchtu z borůvek?Dobrou a jednoduchou?Ale ne táč,ten dělám teď furt.
20. srp 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny ja tu postylku taky nachystala, vyfotila a zase schovala vechno :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek