• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahojky, jsem Markéta a bude mi 17 let a jsem z Hodonína. Vím asi se to sem moc nehodí, ale hledám brigádu na hlídání. Zkušenosti s dětmi mám, byla bych moc ráda kdyby se mi někdo ozval.
Kontakt: tel. 732245428
e-mail: markethorka@seznam.cz¨

S pozdravem Markéta Horká
21. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo, nidke ...... :confused: :confused:
21. srp 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás pozdravit, nějak to dneska nestíhám....napadlo mě, Marťa má ještě dovolenou??
21. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ... :slight_smile:

Mám pocit, že Marťa říkala, že přijde do práce až 24.8.....
21. srp 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta se má, já chci taky dovču :grinning: dneska jsem zde do pěti a pak pomažu na Benátskou, se těším, to zase bude hukot :grinning:
21. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky... ja jsu konecne tady.

Zdeni diky za zjisteni vlaku, jela jsem tim 12:15... celkem pohoda cestovani ve vlaku, jen Matyskovi se to moc nelibillo.. co 5 minut to jina poloha, kopal jako sileny :slight_smile: Aspon vim, ze ho mam :grinning:
21. srp 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy .... :slight_smile:

Tak co jsi nakoupila v Brně?
Holky já jsem dneska úplně grogy. Nevím co mě to napadlo, ale vygruntovala jsem po dvou letech sklep na bytovce a teďka jsme úplně mrtvá. Nejhorší, že v tom horku se nedá vůbec ani ležet .....
21. srp 2009 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, premlouvam Martina k tomu samemu... Nechce se mu do toho... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katy, ty nam vyfot ty saty..:grinning:
21. srp 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ono je to někdy potřeba. Odvezli jsme na sběrný dvůr půl dodávky krabic, pytlů s blbostma. Teď tam z toho máme úplně taneční prostor.....
21. srp 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy ty šaty nám vyfoť.....
Prosím, prosím ..... :dizzy_face:
21. srp 2009 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: , tak jsem zase tu. Konečně máme internet.... teda už včera odpoledne, jen jsem nějak nezvládla vás dojít pozdravit, tak se nezlobte :wink:

Dnes jsem byla skoro celý den u babičky, zítra tam začínají hody, tak jsme pekly koláče. No, v tom horku to byl hotový zážitek, ale zvládly jsme to, akorát když jsem došla dom, tak jsem byla mrtvá.

Na mateřské je dobře, a protože i mně i Karlíkovi je dobře, tak si to pracovně užíváme (doma je jaksi furt co dělat) :slight_smile:

Jinak upřímně přiznávám, že se mi nechce vás dočítat, takže něco nového???? No, pokud ano, tak doufám, že jen samé dobré zprávy.

Tak a teď jdu spát, takže dobrou noc a hezký víkend všem. Pa :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. srp 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak nic. Já myslela, že to najede hned na tu stránku kde je to mimčo a ono to najede jen na tu úvodní ......
22. srp 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to sem nejde dát .... :angry:
22. srp 2009 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby jste se tam některá dívala, tak od známeho je chlapeček Martin Čech a od vlastnika holčička Adélka Šiprová.
22. srp 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak i ja se dnes hlasim do sluzby konika...

Iny, Marti... vy jste tehule v tt stejne jako ja... taky vam uz zacalo tect cosi zahadneho z prsou??? Ja uplne nesnesu podprdu, jen co dojdu dom, tak ji davam dole a doma nenosim.. ale asi budu muset zacit, pac ty pidi flicky na braavkach co se za den vytvori, to je des!!!

Jo a vcera jsem si vzala rano posledni Magnezium a koncim.. od 36tt se to ma prestat brat, tak jsem prestala.. taky mam dnes bricho jak sutr skoro cely den :sunglasses:
22. srp 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A dnes mam mega zravou, snedla bych vsechno, pate pres devate, sladke, slane, kysele, horke.. :sweat_smile: Nemelo me toto potkvat spis na zacatku nez ke konci :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bry vecir..:grinning:

Prave jsem prisla z prace... Mely jsme tam jen devet deti, takze to bylo uplne okeeey...:slight_smile:

Katy, to zahadne, cot i tece z prsou je kolostrum (mlezivo).... :grinning:

http://www.nasemiminko.cz/kojeni-mlezivo-strida-mleko
22. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny a přeji krásnou neděli.... :wink:
Byla jsem teď pár dnů mimo, vyklízela jsem skříňky a dávala to tady trochu do kupy, abychom mohli vymalovat a začat se pomalinku chystat na mímo.
Nebuďte smutné z váhy, já jsem na tom taky šíleně, jsem ve 29tt a už mám +11kg. Jsem zvědavá kam až to dotáhneme. Děs, ale když to mimčo žáda, proč ne, však to pak vyběháme s kočárkama, že jo!
23. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni dekujiiii za info :slight_smile: :sweat_smile:

Ali presne tak, jak se mimco narodi, tak to potom vybehame. Ja mam dnes 36tt rano +9 kg.
Vecer jsem mela uz +11, ale ty 2kg pres noc vycuram :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Docela se na vecer zavodnuju.. a to za noc vypiju minimalne sklenici mleka na zahu...
23. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Preji krasnou nedeli... jdu foukat a cesat tu nasi malou cernosku chlupatou.. Ferino ji prave dokoupal, tak jdu na to.
Dala jsem si za ukol, do konce sprna musi byt psi jak ze skatulky i ostrihani, protoze potom na ne nebude cas a kolem 10.10 nas cekas svetova vystava psu v Bratislave!!! Tak at vypadaji trosku k svetu :grinning:
23. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jsem se tak nadlábla, že se mi teďka nechce nic dělat......
Tak jsem si říkala, že na vás mrknu.

Katy už vyhráli pejsci nějakou soutěž?
23. srp 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahjky Peti..
Abbas ziskal tyto tituly zatim: 1xCAC, 1x CAJC v cesku a 2xres.CAC a 1xCAC na slovensku. Jo a taky vyhral 3. misto jako nejkrasnejsi mlady pes ze vsech plemen!!!! To byl mega uspech!!
Shady ma teprve rok, takze s tim teprve zacina, ale uspesne.. zatim 1misto BIS baby a V2.

Asi ti to moc nerekne, co :slight_smile: Ja jsem na ty zkratky taky cucela, kdyz jsme s tim zacinali..

Kazdopadne jsme si zrovna dnes rekli, ze s tim budeme pokracovat tak dlouho dokud oba dva nebudou sampioni CR a SR. Bastovi uz moc nechybi, to bude snad otazka par vystav a Shady teprve zacina, takze mame tak na 2 roky vystarano... ale s Matyskem zvolnime tempo a nebudeme jezdit tak casto jako tento a minuly rok.
23. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar..:grinning:

My jsme meli dnes navstevu ze Sedlcan..:slight_smile: Vzali jsme je do Kuzelova na mlyn a taky na Travicnou (rozhledna)..:slight_smile: Bylo to fajn...:slight_smile:

Katy, kdy se nam vyfotis v satech??? :confused:
23. srp 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, az za 14 dni vam sem hodim foto me v satech :slight_smile: Jeste musim doladot boty a ostatni veci k tomu, Feria samozrejme taky :slight_smile: :wink:
23. srp 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neverila bych tomu, ze par kg navic muze dat cloveku tak zabrat!
Vyjit schody k nam do poschodi je temer nad me sily!!! Jsu cim dal vic unavena - jako svaly, telo jak po nejake extremnim sportovnim vykonu! A to udelam jen par menesich pohybu :grinning:
Vsechno me tlaci, funim, jsu nemotorna a zvladam cim dal min veci :slight_smile:
Vcera me parkrat pekne zabolelo v trislech!! Az jsem se lekla, ze se neco deje :sunglasses:

Jinak je Mates cim dal vic aktivnejsi a to rikaji, ze ke konci se mimco tolik nehybe, protoze uz nema tolik mista - asi budeme mit pekneho aktivistu :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak je ale vsechno fajn a vpodstate na nic si nestezuji :grinning: :sunglasses:
23. srp 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy tak máte super úspěchy. ..... :slight_smile:

My jsme dneska měli taky návtěvu a až odešli tak jsme šli na procházku ze Sindy. Teď jsme akorát dorazili domů. Už se těším až se natáhnu k televizi.....

Mě už mimčo taky pěkně kope a to hlavně v noci. Myslím to bude po Erikovi. Ten je taky noční živel ..... :grinning:
23. srp 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, jj.. s temi kily to mas pravdu.. ja se ted citim pohyblivejsi, lehci... Od zari na to zas najedu a chci dat dolu jeste deset kilo... No, prehnana predstava, ale pet az sedm bych dolu dat chtela urcite..:slight_smile: No, Katy, muzou to byt prvni posli...:slight_smile:

OK, 14 dnu vyckam...:grinning:
23. srp 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ahoj ....
23. srp 2009 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti..:slight_smile:
23. srp 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek