• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No tak jsem tu zase zpět. Můj si pustil v televizi atletiku a mě to moc nebaví to sledovat .... :confounded:
23. srp 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

já už se psychicky připravuju na zítřejší návrat do práce :unamused: a aby toho nebylo málo tak dneska dorazila MS :angry:, takže konec dovolené nanic
23. srp 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti.... :slight_smile:

Tak to mě moc mrzí, že zase dorazila MS.....
Ten návrat do práce Ti nezávidím. To je vždycky děsné.

Jo holky dala jsem do albíčka fotku toho povlečení co vybral Erik. Jen jsem vám to tam dala v neutrální barvě.
23. srp 2009 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zenske, tak uz vim, co udelam tchanovi k narozeninam....:slight_smile:

Barvy budou jine, ja nejsem na takove kriklave..:slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=47121&user=51922
23. srp 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Zdeni .... :grinning: :grinning: :grinning:
To je dobrý .....
23. srp 2009 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se pomazli a pak to sni...:grinning:
23. srp 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ted hledam nejaky dort Martinovi... Vubec nevim, co mu upecu... Premyslim porad o bicich, ale to se bojim, ze nezvladnu...:-/
23. srp 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já myslím, že ty zvládneš všechno .....
23. srp 2009 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, diky za duveru, ale ja si to nemyslim... Jsou dost slozite.... :sweat_smile:
23. srp 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a povleceni hezke..:slight_smile: Ja sice nejsem na tolik obrazku, ale prdolkovi se bude urcite dobre spinkat..:slight_smile:
23. srp 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já jsem taky na trošku jednoduší, ale té barvě co jsme to objednali to vypadá báječně. V té béžové to není tak ono.... Taky mě překvapil Erik, že to začal vybírat se mnou a nakonec rozhodl.....
23. srp 2009 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic já jdu. Erik má chuť na topinky s česnekem tak mu je jdu udělat....
Zatím pá,pá....
23. srp 2009 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papa..:slight_smile:
23. srp 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsu tady... a tady uz nikdo nikde!
23. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni tak jak jsi psala - postovne zdarma a posilaji do celeho sveta :wink: Precetla jsem si to az ted.. mela jsem mobil v obyvaku a Ferino ani nerikal, ze by mi prisla sms, tak jsem to nasla az ted :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti povleceni pekneee...

Jak pise Zdenca, ja taky nejsu na obrazky a podobne veci. Mates bude v tomto dost ochuzene dite :grinning: Vsechno bude mit v jemnych barvach, zadne kriklavky, nic vyrazneho :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti s tou MS je mi to lito :frowning2: A ja se taaaak tesila, ze bude dalsi tehule!!!!
23. srp 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, zitra rano jdu na nehty, taaaak se tesim! Prave jsem si sundala vsechen gel ze vsech nehtu, nalakovala si je s vapnikem a nejak se v tech mych dlouhych nehtech necitim.. ale strihat si je nechci, necham to az na zitrek.
Jdu do dost kratke varianty, sbohem dlouhe nehtiky na nejakou dobu :wink: :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takze zitra za vama na kona dorazim trosku pozdeji... i kdyz ja chodim skoro kazdy den dost pozde, co :grinning: :sweat_smile:
23. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jen jsem vás chtěla dočíst,abych se z toho zítra nezbláznila :wink: V pátek jsme jeli pro sedačku a nábytek Jirkovi do pracovny,takže jsem od té doby furt měla prácu.Zítra vám nafotím ,jak to dopadlo:wink: Marti to je mi moc líto :frowning2: Katu mně mlezivo z bradavek leze už od cca 25 týdne,ale neteče samo ani teď,max když si zmáčknu bradavku :wink: Ani na podprdě nic nemívám :wink: Jinak o těch poslech mi ani nemluvte,v pátek v noci jsem kvůli nim nemohla usnout a v sobotu přijeli hned 2 x ,ráno a zase večer v posteli :angry: Dnes je klídek.Zítra jedu na gyndu,tak pak se ozvu.Hezký večer.papa
23. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, Katy...:slight_smile:

Katy, zjisti si, jestli pri CS (nebo vlastne pri jakemkoliv porodu) muze byt na nehtech gel... Pri kazdem porodu hrozi narkoza (nebo po nem, kdyz treba nevyjde cela placenta) a pri narkoze to byt nesmi... Tak at to za tyden nedavas zas pryc.. Zbytecne vyhozene prachy...
23. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, ono to nesmi byt jen z duvodu, ze by ti nvideli jestli ti nahodou nemodra nehtove luzko... jinak to muze byt.
Kolikrat jde o akutni CS ci jinou operaci a nemaji cas to resit.

A ja ma francouzskou, kde jde krasne videt modrajici luzko. Vim to, pac na jdnom palci mi vzdy, kdyz je mi zima, zmodra :grinning:

Jsu na notasu, takze omluvte chyby. Navic se mi blbe pise pres bricho na nohach v leze :sunglasses:
23. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, uz se tesim na fotecky pracovny!

Jo a jestli me mlezivo teklo uz driv nevim.. nejak jsem si nemackala bradavky :sweat_smile: Ted kdyz je zmacku, tak netece jen takova ta voda, ale i cosi bileho.. Mno holt za chvilku budu jak dojna :grinning:
23. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni a nehtiky bych si nechala dat tak i tak.. preci jen budu svedcit na svatbe, tak at vypadam k svetu :slight_smile:

Ale musim uznat, ze mam ted mega dlouhe, krasne svoje nehty.. jen bych si je do svatby dokrapala, jak se znam.
23. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pekne me poboliva pravy vajecnik :grinning: :grinning: :grinning: obcas tam tak pichne, az uplne vyletim!

Mno a fakt je mi porad zle, jako ze zacatku tehu.. to jsou stavy divne, aj aj!
Ale jak rikam, jinak je to faaaakt krasne obdobi :sunglasses:
23. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO, Katy.. Vsak vis, co delas...:slight_smile: Ja jen upozornuju... Kdyz jsem totiz byla na laparce, jedna pani vedle me je mela a oni ji prinutili ty nehty sundat.. Dcera ji prinesla od nehtarky jakesi dlatko/udelatko a ony to spolu pacily... Rekli nam, ze pred jakymkoliv zakrokem nesmi nehty na rukach byt...
23. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A mela je pruhledne, nebo barevne ]nevim kde je tady otaznik :slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pruhledne.. Klasicka francouzska... Vsak za zeptani nic nedas... A po svatbe je muzes pak shodit, kdyz je zakazou..:slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rikam to jen proto, abys to pak nemusela pred porodem rvat z prstu... :unamused:
23. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObrou noc...:slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek