• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Brou noc :wink:
23. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre rano...:grinning:

Za dve hodky jdu do prace, se mi nehcce... Ale predtim jeste vyrazim do mesta koupit nejaky plech na deduv dort.. A taky mandlovou trest..:slight_smile: A pristi tyden to vypukne!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :slight_smile:

Mě se dneska tak strašně nechce nic dělat ..... :confounded:
24. srp 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo, nikde .... :confused: :confused:
24. srp 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

no samozdřejmě jak jsem čekala tak to dopadlo, v práci se na mě vyhrnula hromada práce, ale nějak mi to nevadí, aspoň nebudu mít čas myslet na blbosti :grinning: a ještě jsem projížděla možnosti a reference na gynekology, musím se tenhle týden rozhodnout a objednat se
24. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti .... :slight_smile:

Marti, to je vždycky šíleně práce když se přijde po dovolené. Já to taky nesnáším.....
24. srp 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, o víkendu jsem vůbec nestíhala, měli jsme u nás Benátskou noc, kolem půlnoci začalo pršet, tak jsme si mysleli, že půjdeme brzo domů, ale nakonec kapela přestala hrát kolem půl čtvrté a než jsme ze stánků odnosili alkohol a sodovky, tak bylo půl šesté a šli jsme s Martinem pomalu domů, dorazili jsme kolem čtvrt na sedm, šli jsme teda pomalu, bo mě bolely nožičky, spinkala jsem skoro do půl druhé :grinning: :grinning:

Marti to je mi líto, že MS dorazila, ale neboj, ona se jednou někde zapomene a nedojde :wink:
24. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani .... :slight_smile:

Jani a co ty?
24. srp 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile:

no v této chvíli jsem velký pesimista a snad ani nevěřím že se to někdy povede :unamused: a teda jsem docela ráda že jsem v práci protože sousedi mají roční holčičku a poslouchat celý den jak se malá směje, brečí atd už mě fakt deptá, nemluvě o dalších dětech a těhotných u nás na ulici :frowning2:
24. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti neboj. Ono se to brzy podaří. Já jsem taky nevěřila, že se nám to podaří a už jsem 26tt...... :wink:
24. srp 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen Vám hodím odkaz na rajče,pak se ukážu :wink: http://ingridvlckova.rajce.idnes.cz/Domecek_-_HOTOVO_rajce/#album
24. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny .... :slight_smile:

Máte to moc pěkný.

Já bych taky chtěla takový baráček ......
24. srp 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny, fakt super...já chci taky svůj vlastní, nový, krásný baráček.... :frowning2:
Peti, já nic, mrcha dorazí buď dnes nebo zítra...klasika....občas mám pocit, že jsem s tím snad i smířená, že to prostě nevyjde, ale jak píše Marťa, denodenní zástupy těhulí,maminek které jdou z porodnice, kamarádky...no taky mi z toho občas hrabe....ale nenadělám nic, aspoň zatím...
24. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a napodzim máte jít na to umělé oplodnění?
24. srp 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zatím ještě nevíme, já půjdu v září ke svoje doktorce, takže se domluvíme, kdy a jak, ale zatím o tom mluvím,že na podzim...chtěla bych prostě co nejdřív, ale nevím jak dlouho se dělají vyšetření, jak dlouho bude trvat potvrzení žádosti na pojišťovně, takže to nakonec nemusí být podzim ale zima....
24. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani známý na tom byli letos a mám pocit, že to všechno trvalo čtvrt roku......
24. srp 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si to myslím taky, chci se zeptat ještě kámošky z jiné diskuze, ta byla taky na jaře, ale nějak si nepamatuju, kdy psala, že podávali tu žádost, tak uvidíme, ještě máme září na přirozené otěhu :grinning:
24. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a třeba to už nebude vůbec potřeba a na dovolené se zadařilo. Ani nevýš jak bych Ti to přála..... :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba vůbec mi nevadí to že je těhotná švagrová, když se potkáme osobně tak se o těhotenství nebavíme, prostě se to neřeší, ale co mi vadí když to někdo dramatizuje, jako třeba soused, než se začali snažit tak byl docela proti těhotenství a teď se může s prominutím posrat a prakticky kdykoliv se o něčem mluví tak nakonec svýma kecama skončí u těhotenství a to mi fakt vadí :angry: , já jim to přeju ale tyhle řeči fakt těžko rozdýchávám
24. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jsem to prožívala taky. Tak vím o čem píšeš......
Neboj ono se to brzy podaří i vám......
24. srp 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naštěstí teda dovolená mi fakt pomohla a tentokrát mě MS až tak moc nerozhodila :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je fajn, že Ti dovolená pomohla se od všeho odreagovat.
Už si vybrala tu gyndu, kde budeš chodit?
24. srp 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zase na skok tu.Ráno jsem byla na gyndě ,ale bylo tam strašně moc lidí,tak jsem to vzdala :unamused: za chvilku jede Jirka do Rakvic,tak to zase půjdu zkusit.Jinak dorazily ty video chůvičky,obarz dobrej , jen ten přijímač bzučí,když to zesílím,tak mi to vadí.tak mám teda radost,protože vracet se mi to teda nechce :angry: A nyvíc ten další typ stojí zase o 1000 víc a tolik peněz se mi do toho rvát nechce :unamused: ááá musím letět.........Jirka už je tu
24. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny tak ať Ti ta kontrola dobře dopadne. Já jdu zítra ráno na gyndu....
24. srp 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti mám vybrané nějaké favority, takže budu obvolávat kde mě vezmou
24. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak přeji hodně štěstí v obvolávání. Kolegyně chtěla přejít taky od naší gynekoložky a až na několikrátý pokus se ji podařilo sehnat nového gynekologa......
24. srp 2009 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poraďte. Přemýšlím jestli mám dělat i nějakou rozlučkku v práci až budu odcházet na mateřskou?
24. srp 2009 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti mám vyhlídnuté 4 gynekology tak snad aspoň jeden bude brát :wink:

A s rozlučkou nevím, já na to moc nejsem, spíš záleží na kolektivu
24. srp 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes už potřetí :grinning: Kontrola neproběhla,furt tam bylo lidí jak sviňa,takže zítra ráno si holt přivstanu :wink: Peti já jsem do práce přinesla zákusky a víno:wink: A volala jsem na servis sencor,kvůli tomu bzučení chůvičky a prý to tak prostě je,že ten digitální přenos nešumí,ale bzučí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A děkuju za pochvalu domečku,těch hader u Jirky v pracovně si nevšímejte,to je hokejová výstroj,kabelu má totiž na sešití u maminy,tak se to všude válí :sweat_smile: A ještě nemáme stůl v jídelně,nějak se mi nic nelíbí,takže to bude na dlouho :grinning:
24. srp 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek