Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
24. srp 2009
Iny taky to tak asi udělám. Koupím nějaký ten větrníka a špičku a Erik mi dá víno a bude......
anag
24. srp 2009
Iny a ten doktor u vás neobjednává, že tam je pořád tolik lidí. Já jsem vždycky objednaná na určitou hodinu. Jinka bych tam taky seděla celej den.....
cervenec
24. srp 2009
Ne Peti on neobjednává,ale bývá to v pohodě,ale byl na dovolené a asi se všechny důchodkyně domluvili na preventivní prohlídku,protože těhulí tam bylo minimum 😃 Myslím,že zítra už to bude v poho,každopádně má do 17.00 😃 :-p
anag
24. srp 2009
Tak to jo. Ono po těch dovolených bývá dobrej blázinec ......

Já jsem zítra objednaná na půl devátou, tak snad půjdu hned na řadu......
macinek
24. srp 2009
Peti máte už burčák? x-) 😃
anag
24. srp 2009
Marti ještě ne. Sbírat budeme první hrozny až první nebo druhý týden v září.....
cervenec
24. srp 2009
Marti burčák jsem zahlídla v Rakvicích,já mám na něj tak hroznou chuť 😃 Absťák jak ďas :-p
cervenec
24. srp 2009
Holky jedu s Jirkou do Strachotína,chce doprovod 😃 Prý co bys jinak dělala? 😃 Zatím papa
anag
24. srp 2009
Taky bych si dala už burčák ....
anag
25. srp 2009
Ahoj holky .... 🙂

Jednou se můžu vyspat a zase se mi nechce a už jsem od šesti hore....
Hrůza....
zdenallicka
25. srp 2009
Hezke rano..🙂

Ja jsem taky od 6:15 vzhuru - pantata jel do Brna na workshop a klasicky me probudil... Ach jo... Tesim se na domecek - to si pekne nachysta veci do koupelny, vzbudi se jeste pred zazvonenim budiku, jako mysicka slani dolu (loznice bude v podkrovi) a necha me spaaaat!!!!

Hezky si to maluju, ze? 😃
zdenallicka
25. srp 2009
Jo a prisly mi gelove barvy na dorty a taky zehlicka na marcipan a jak budu mit nejake prachy navic, koupim si jeste nejake cicovinky na modelovani a rozjeduuuu toooo!!! 😃

Chcete nekdo dort??? 😃
janca.k
25. srp 2009
Dobré ráno krasavice...
Zdeni tož já mám za dva měsíce narozky, tak můžeš něco vytvořit 😃 😃

mě se dneska vůbec nechtělo...jdu vypít kafo a vystřídat kolegyni...chjo
macinek
25. srp 2009
Dobré ráno ženy 🙂

já mám narozky za týden, ale sladkého byla dost na dovolené, no i když včera jsme si koupili medovník |-| 😃
anag
25. srp 2009
Ahoj holky .... 🙂

Tak jsem tu od doktorky. Všechno máme v pořádku. Mimčo je tak šíleně živé, že ho nemohla ani změřit a hrálo se dneska s ouškem......

Marti dneska šel Erik sbírat Iršaj, tak bude brzy bude burčák....
zdenallicka
25. srp 2009
TO je suepr, Peti,..🙂

Mam radost..🙂
anag
25. srp 2009
Ahoj Zdeni .... 🙂

Díky. To tak vždycky člověka potěší, když mu řeknou, že je vše OK. Doufám, že to tak půjde až do konce .....
macinek
25. srp 2009
Peti asi budete mít pěkné kvítko neposedné 😃

No Josef si dal dneska stranický úkol že někde po cestě koupí burčák 😃
anag
25. srp 2009
Ahoj Marti .... 🙂

Marti tak to si dáte večer pěkně donosu.... 😃 😃
anag
25. srp 2009
A kde máme vůbec Katku? V neděli psala,že jde v pondělí na nehty a vůbec se tu od neděle neukázala..... =-)
aliiik
25. srp 2009
Ahoj všem 🙂

Peti nepotkaly jsme se náhodou dnes na gyndě? Já si to uvědomila až jsem odešla..... promiň, že jsem tě nepozdravila a neuvědomila si to dřív 8-(
anag
25. srp 2009
Ahoj Ali.... x-)
Potkaly. Já jsem si hned myslela, že jsi to ty. Ale přád jsem uvažovala o tom jestli je to možné .....
anag
25. srp 2009
Kdy jdeš příště? Já jdu 22.9.
aliiik
25. srp 2009
Měla jsi mě nakopnout. Připadám si teď tak hloupě..... promiň mi to. Mě to fakt trklo až na schodech....
Jsem objednaná na 15.9. Šmrdla je ještě furt hlavičkou hore a paní doktorce se to nějak moc nelíbilo a děsila mě porodem pánevním.... to bych fakt nechtěla.
aliiik
25. srp 2009
Jinak je to všechno dobré. Zdravé mimi, správné míry. Mám z toho moc radost. Je to stejně takový malý zázrak x-)
anag
25. srp 2009
Vůbec si nemusíš připadat hloupě. Příště budeme vědět. To jdeš akorát na naše hody....
V úterý 15.9. tam jde moje ségra. Musím se jí zeptat v kolik tam jde.....

Naše mimčo je hlavičkou dole, ale do té doby se může ještě klidně otočit.....
anag
25. srp 2009
Ali tak ségra jde toho 15.9. v 8:30.....
aliiik
25. srp 2009
Tak to se s ní určitě minu, protože jsem objednaná na 9h 🙂 🙂 🙂 to je prča. Sestra taky čeká mimi?
anag
25. srp 2009
Ségra taky čeká mimi. Termín porodu má 18.11. .....
aliiik
25. srp 2009
to jsme téměř skoro stejně. My to máme na 9.11 nebo 11.11. tak uvidíme co Šmrdla vymyslí 😃
To máš úplně skvělé, když Vám to tak hezky se sestrou vyšlo. Dětičky budou pěkně spolu vyrůstat...

Začni psát odpověď...

Odešli