Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
3. únor 2009
Jo Zdeni,ono se na konci vyznačilo datum předpokládané MS 😉 Jsem to pochopila až teď 😃
anag
3. únor 2009
Holky já jsem si na to měření tak zvykla, že jsem každé ráno zvědavá co naměřím. Je to zajímavé takhle pozorovat vlastní tělo.
zdenallicka
3. únor 2009
Mne by to asi taky skocilo na novy graf, ale uspisilo se mi to o den, takze asi bych ten graf dost zmatla.... 😃
zdenallicka
3. únor 2009
Katak sla dnes asi na kontrolu, ze? A kde je MArta? Ze by zustala vcera doma???
cervenec
3. únor 2009
Peti já jsem se kvůli měření potom i budila,nervozní co naměřím 😃 A kde je tvůj dnešní grafík?
Zdeni já myslím,že jde až za 14 dní 😉 teda na gyndu 😉
cervenec
3. únor 2009
Kde je Marťa nevím =-) Možná na ni skočila chřipajzna :-S
macinek
3. únor 2009
Ahoj ženy 🙂

včera jsem měla moc práce a dost blbou náladu, takže jsem se radši zahrabala do práce :-|
anag
3. únor 2009
Ahoj Marti.... 🙂 🙂
zdenallicka
3. únor 2009
Ahoj Maci, jakto???? 😞
zdenallicka
3. únor 2009
Iny, ja jsem myslela s chripkou....
cervenec
3. únor 2009
Zdeni 😉 Ahoj Marti,já jsem měla včera taky divnou náladu, takovou pesimistickou :-S
Peti ,tak uvidíme co z toho bude 🙂
macinek
3. únor 2009
Ale nějak jsem řešila jestli si fakt nenajdu novou práci a taky mě naštval Josef protože se zase při zmínce o dětech tvářil jako vrah, ale už jsme si to vyjasnili a slíbil že se polepší 😃
zdenallicka
3. únor 2009
A jak ses rozhodla?
janca.k
3. únor 2009
Ahoj Marti, já mám zase dneska práce na pos.ání...hotovka, neba mě to... ]-(
macinek
3. únor 2009
Zdeni no dneska už jsem klidnější, takže zatím to nebudu hrotit, prostě dělám pomalu a všichni si musí počkat :-p
zdenallicka
3. únor 2009
Skoda, zes na to neprisla driv... 😉 Nemate snad nejake lakadlo pro zakazniky, ze naceneni bude treba do 24 hodin, ze ne???? =-)
macinek
3. únor 2009
Zdeni to víš, když se ti spojí víc věcí dohromady a do toho hormony tak mozek moc reálně neuvažuje ]-(

Žádné lákadlo není, prostě až to bude tak to bude 😃 :-p
katunka82autor
3. únor 2009
AHOJKY HOLKY.... jsem si dnes ale pospala trosicku. Taky mi tvrvalo nez jsem vas docetla,vy jste ale po ranu ukecane! 😉
katunka82autor
3. únor 2009
Iny tak ty nevolnosti mam i ja... a bohuzel ne jen rano, nekdy odpoledne, nekdy navecer, jak kdy. Ne pravidelne, ne kazdy den... ale prichazi a odchazi jak se jim zachce 😞 Vzdy jsem to zatim ustala, jen jednou jsem blinkala. Ale musim byt v naprostem klidu a nic nedelat.
katunka82autor
3. únor 2009
Zdeni jj mas recht, dnes jdu k Dr., ale jsu objednana az na 15h - k obvodakovi.
K Dr.gyn jdu az za 14 dni. Iny mas prehled 😉

Jo a dnes jeste musim skocit na financni urad skrz dan z nemovitosti, mela se odvest do konce ledna, nejak to nevyslo 😃 No co, penale mi nenapari, za garaz jsem platila snad az po 3 letech a velice mile mi to vysvetlili a vyrizeno to bylo za 5 min.
zdenallicka
3. únor 2009
Caaau, Katy.... 😃 Kdy jdes na kontrolu?
zdenallicka
3. únor 2009
Tak uz vim vsechno.... 😃
zdenallicka
3. únor 2009
Katy a jeste tu garaz mas?
zdenallicka
3. únor 2009
Marti, mas recht.... 😉
cervenec
3. únor 2009
Ahoj Katy, přehled mám,jdu přesně týden po tobě 😃 no nedokážu si představit,že bych v takovým stavu měla něco dělat.Ráno jsem měla chuť si lehnout a umřít :-|
katunka82autor
3. únor 2009
Zdeni Za stadionem 😉 Stejne jako byt. Je to kousek od sebe.
katunka82autor
3. únor 2009
Jdu se nasnidat, nez bude cas obeda 😉
zdenallicka
3. únor 2009
Kupte si ta lizatka, holky.. Nebo pijte zazvorovy caj... A ze ho nemas rada, Katy??? Bud budes trpet nebo pit caj, vyber si.... 😃
zdenallicka
3. únor 2009
Ja vim, ze jo.. Ja se ptala, jestli ji JESTE mas... Ne KDe ji mas.... 😃