• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
To jo to je super. Budou jak sourozenci. Ještě čeká i sestřenka začátkem ledna.......
25. srp 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máte úplný trojlístek a víš jakého budou pohlaví ty dětičky?
25. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec netuším co čekají. Bude to překvapení. Vím že si to nechali,ale nikomu to neříkají.....
25. srp 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Peti, to je fajn, že mímo je OK...Ali neboj, kolegyni se malá otočila až někdy kolem 34tt, takže šmrdla má ještě čas...to je super přezdívka :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAF!

Ahojky holky!!!
25. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé .... Ahoj Jani a Katy ..... :dizzy_face:
25. srp 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti odhalila jsi me spravne.. vcera jsem byla na nehtech, potom jsem ale jela do prace, potrebovala jsem si napsat Oznameni o zahajeni stavby a poslat to na stavebni urad, potom jsem jela do mesta nakoupit, dom, uvarit obed a pak jsem padla za vlast.

Odpoledne jsem jela s Feriem do Skoronic, on se jel strihat, tak ja jsem aspon povykladala s kamaradkou, potom k nasim za psama (nasi jsou na dovolene).. no a byl den v haji :slight_smile: a ja opet padla za vlast - tuto noc jsem byla jen 1x na WC!!! Spala jsem jak sipkova ruzenka, ani prcek nebudil!
25. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti a Ali, to je super, ze jsou mimca v poradku!
Ali snad se prtous umoudri a otoci se... nas Mates si proste uminil, ze bude sedet na zadku a trucovat a tak sedi a sedi a sedi a ja cekam a cekam a cekam, ze se umoudri a otoci se jeste - to by byl uz asi zazrak!!!
25. srp 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy třeba se ještě stane zázrak. Známým se otočil prcek týden před plánovaným císařem .....
25. srp 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem dneska strašná. Co jsem došla z gyndy, tak jsem ještě nic neudělala .....
25. srp 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nedavno jsem vylezla ze sprchy, davala jsem se trochu do poradku, nastesti to nebyl takove texysky masakr motorovou pilou jak jsem se obavala... to bricho mi mega zavaziiiiii, pomoooooc!!! :sunglasses:
Jeste se musim jit rychle ucesat, nez mi vlasy uschnout tak jak je mam, byla bych ja strasidlo! :grinning:

Jo a reknu vam, ze je to pekna fuska se "dat do rychtiku"... funim jeste ted! Ja se ted jen pro neco sehnu a uz jsu z toho vyrizena!!!
Je to cim dal horsi... den ode dne... a kazdy den hodinu od hodiny!!!! Hodne to na sobe pozoruju. Nedavno jeste jako lanka, mohla jsem delat temer cokoliv bez zadychani a ted funim jak tank!!!

No vsak vas to taky jednou ceka... :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky je to mozne????

Vcera jsem u nasich snedla 4 male jahudky (samozrejme dukladne umyte)... a ted jsem nasla na spodni strane ruk tisic pupinku!!!!!!!!!!!! Ne hmatatelne, ale jako kdyz si treba depilujete nohy, tak po tom zustanou takove cervene tecky, tak takove mam spodni strany rukou.

Zmizi to samo? Nemate s tim nektera zkusenost????
25. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo čeká ...... :grinning: :grinning:

Katy vydrž už to máš za pár ....

Naplánovali Ti císaře, když je malej pořád špatně otočenej?
25. srp 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se mi ještě po jahodách nestalo. Nejsi na ně alergická?
25. srp 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, na to si dávej pozor, může to být kopřivka, i když jsi ji nikdy neměla, a může se s ní narodit i Mates, pokud by jsi třeba rodila za 10 dní...takže bacha na alergizující ovoce a zeleninu....
25. srp 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zmizí to....v těhotenství se to hodně stává, takže bacha i na pomerančové džusy atd...ale může hodně potrápit...kámošce se taky mimi narodilo s kopřivkou, protože v rámci dodržování zdravé stravy pila čerstvou šťávu z pomerančů...takže malej byl samej pupenec...
25. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, pozitri jdu naposledy ke svemu Dr.Gyn., kde udela opet UTZ a naplanuje CS.. a taky me posle uz do porodnice, kam budu chodit dal na kontroly..
Takze pozitri se ukaze..

Ale jak Matesa citim, kdyz nelezi napric pres bricho, tam ma kope porad dole na stejnem misto jako pred tydnem, mesicem.. On ma takovou polohu temer od zacatku, snad nikdy nebyl hlavickou dolu.
Asi se mu tak libi :slight_smile:

Ferio vcera rikal, ze ho to porad bavi lezet tak dlouhou dobu v jedne poloze, ze ji nezmeni... treba da na tatku a nakonec udela veleobrat :wink:
25. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu uvidíš, třeba se večer Mates rozhodně protáhnout a šup, bude hlavou dolů...co ty víš, třeba je mu hlavou dolů šoufl, mě by určo bylo :grinning: :grinning: tak čeká na poslední chvíli :grinning:
25. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak na to si tedy budu dávat pozor .....

Katy tak Ti budu držet pěsti aby Matýsek udělal do čtvrtka ten veleobrat ..... :wink:
25. srp 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani dekujiiiii za info... takze uz zadne jahody!

No snad se Mates nenarodi nejaky pupinkaty... My jsme uz tak dvojka s Feriem.. ja mam lupenku, Ferovi se sem tam udelaji takove ty ekzemy - alergie na urcite veci. No chudak Mates...

Ale ja rikam, kdyz jsou rodice tak pokazeni, tak to by v tom byl cert, aby jsme nemeli krasne, vyhlazene, ruzovucke miminko!!! :sunglasses:
25. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, nikdy jsem nebyla na nic alergicka... vsechno jsem mohla jist po kilech a nic! Nikdy nic!
Holt v tehu je telo uuuplne jine a reaguje jinak.

Jani :grinning: to je fakt.. me by se to taky nelibilo byt hlavou dolu.. on je vlastne chytry kluk, ceka na posledni chvilku :slight_smile:
No to ale at neceka.. pokud bych rodila normalne, tak nemam malinikovy caj, lnene seminka, nepiju, hraz ted taky nemasiruju... Takze at si to chlapecek pekne rozmysli jak moc me planuje potrapit :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, Šmrdla je manželův nápad :dizzy_face: když jsem se mu chlubila s prvním UTZ (tak mímo mělo podobu mezi želvičkou a žížalkou) koukal na to a říká, jééé to je Šmrdla, tak jsme u toho už zůstali...

Katy, zkus si s Matyskem o tom otočení povídat, třeba ho přesvědčíš a nebudou tě muset řezat. Já zkusím toho našeho šmrdolína přesvědčit aby se za námi těšil, možná to pomůže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmrdla by mě asi nenapadnul, ale je to originální ..... :dizzy_face:

Holky od kterého týdne se má pít ten malinikový čaj?
25. srp 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na co je dobrý ten maliníkový čaj? Nikde jsem na to ještě nenarazila...
25. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pití maliníkového čaje ke konci těhotenství napomáhá otevírání porodních cest a porod je pak rychlejší.....
25. srp 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pádím na oběd. Po dvanácté se vrátím .....
25. srp 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuším, že maliník se pije buď od 34tt nebo 36tt....zkusím to najít...ale jak znám Zdenču, tak ta to bude vědět líp :grinning:
25. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem zpět z kontroly a nákupů :wink: Kontrola v pohodě, streptokoka nemám,takže paráda :slight_smile: Jen mi zase předepsal železo a to jsem se tak těšila,že už to nebudu muset polykat :unamused: Jinak za dva týdny další kontrola a to už mi začnou dělat každý týden monitor :wink: Nákupy jsem sfoukla,mám i maliníkový čaj :grinning: Myslím,že se má pit od 36 týdne :wink: Jinak kromě fusaku do autosedačky máme snad vše,už můžu sbalit kufr do porodky :wink: A koupila jsem si i kojo podprdu a stála 650,.,mě málem kleplo,takovej hnus a tolik peněz :angry: Ale zkoušela jsem i za 400 a ta stála za prd,takže mám jen jednu.Druhou koupím nevím kdy,jelikož už jsem bez peněz a to mi nemocenská příjde až 10.9.Ještě ,že mám manžela :grinning:
25. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali já jsem byla na posledním utz tuším v 31 týdnu a prcek byl hlavičkou nahoře a to mi na utz v Bv řekli,že je čas :wink: A v 33 jsem byla na kontrole u svýho dr a prcek už byl otočenej,ale já jsem to i poznala podle pohybů :wink:
25. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny .... :dizzy_face: ¨

Mě teďka přišla sms, ale nevím vůbec od koho. Cituji:Večer Martina rodí, už ji dali prášek, ale v Kyjově ....
Tak to nechápu ....
25. srp 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek