• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katu to "dát se do rychtiku" :grinning: je pěkná makačka, už 2 x jsem řekla ať se o to postará Jirka,protože já si tam fakt nevidím a když se ohnu ,tak je to nanic :grinning: Ještě ,že mám manžela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ,že by rodila Marta?Ale proč by jí dávali prášek?Možná omyl :sweat_smile: Jirka mě vyhazuje od pc,zatím papa
25. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dneska mám pocit že všichni soutěží kdo mě víc vytočí :angry: , navíc mě bolí hlava, no fakt paráda den :angry:
25. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny tak to je super, že je mimčo v pořádku ....
25. srp 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem zjistila která Martina. To je od spolužáka ze základky. Iny byli s námi na tom předporodním kurzu v Břeclavě. Neměla jsem na něj číslo, tak jsem netušila co to je za Martinu.
25. srp 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar...

Pred 36tt malinik nepijte, muzete drive porodit... A to by nestalo za to...

Katy, zkus vyuzit detske zvedavosti a hodne nizko na podbrisek davat sluchatko s nejakou prijemnou hudbou, svitit baterkou...

Taky me napadla Marta - mozna pise jeji manzel...
25. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHa, tak jina Martina..:slight_smile:

Katy, co stavite? :confused:
25. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny mě taky první co bylo napadla Marťa, ale vím že na mě číslo určitě nemá. Tak jsem tomu číslu napsala a dozvěděla se která je to Marťa ..... Na tuhle jsem úplně zapomněla......
25. srp 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko, koukej, co napsala wwcko ze zarijovek.. Taky ma malou KP...

wwcko • 38tt • Dnes v 11:40
Která pravidla porušuje: | Zruš
Zasvietis si baterkou do bruska, tam kde ma mala hlavu a potom pomaly tahas dolu. a nakoniec so svietila uz iba dolu. A mala strasne kopala, aj to trosku bolelo, lebo uz je velka a robila tam naozaj veci. Uz to robit nebudem, ma sa to robit len raz, lebo keby sa nahodou otocila, tak aby sa neotocila spat. Ale neverila som ze bude na to tak reagovat
25. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by mě nenapadlo svítit mimču baterkou .... :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, wwcko neni prvni, ktere se mimo otocilo nebo se o to aspon pokouselo..:slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že za pokus to určitě stojí .....
Kdyby bylo mimčo otočené špatně, tak bych to taky asi vyzkoušela ....
25. srp 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu delat marcipan..:slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni až to budeš mít hotový tak nám to prosím Tě vyfoť ......
25. srp 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, vyfotim..:slight_smile:

A toto budu delat za mesic Martovi k narozkam...:slight_smile:

http://www.flickr.com/photos/cakesbysugargirl/2645178241/
25. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeni ten vypadá taky suprově ....
25. srp 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata ... Dlouho jsem tu nebyla tak jak se mate
25. srp 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, jsi fakt dobrá jestli zkoušíš takové dortíky. Já budu taky tvořit, ale zkusím něco jednoduchého. Manžel má zítra narozky, tak se budu taky snažit.

Iny, já si z toho těžkou hlavu nedělám. Mimčo má ještě 10 týdnů abych ho přesvědčila, že se má otočit. Ta finta fň s tou baterkou je fakt dobrá... :dizzy_face: za zkoušku to určitě stojí, co ty na to Katy?
25. srp 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám tady jedno fakt moooooc krásné video. click the link

Jak se dělají děti [animace]
http://www.loupak.cz/video/srandicky/2551-jak-se-delaji-deti-animace
25. srp 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsu zase tady... jsem foukala a rozcesavala naseho druheho cerneho chlupace!!! S tim budu mit praci tak do porodu :grinning: nez ho rozcesu na 100% :wink:

Iny, ja bych se bala sverit Feriovi, mozna on by se bal vic, ze me poreze :slight_smile: Nastesti tam nepotrebuji videt, proste jedu.. nebyly zadne jatka, tak je to v allrightu :wink: Ale stve me to, ze si tam vuuuubec, ale vubec nevidim!!!
Chudaci chlapi co trpi silnou obezitou, ti si ho vidi vazne jen v zrcadle :grinning: :sunglasses:
25. srp 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, jooooo... rada bych svitila, ale mam obavy, ze zadna svitilna se u nas nenajde :grinning: Zkusim pohledat.. zda se mi, ze by jsme nejakou mohli mit, ale jestli bude funkcni, to se ukazu az kdyz ji najdu.
Zkusila bych to dnes vecer, udelame si cernou hodinku a zkusime prcka potrapit.

Ja mam z toho ale trochu strach - protoze nektere mimco je v takove poloze v jake je kvuli kratke pupecni snure. A nechci ho hnat do jine polohy, aby si sam nejak ublizil. Nebo se do snury treba zamotal! Prijde mi to docela riskantni.

Docela se bojim vetsich pohybu, staci mi jen kdyz kopne, dost me to boli.. a vubec me nejak od nedele poboliva podbrisek :frowning2:
25. srp 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď mi psal ten spolužák, že ta jeho Martina už porodila. Mají chlapečka Vašíka 3,15 a 50cm.
25. srp 2009 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a teďka jsem tu měla návštěvu spolužačku s tříměsíčním chlapečkem. Byl úžasný. Už se těším až budeme mít mimčo taky doma ......
25. srp 2009 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Katu Jirku to baví :grinning: Naštěstí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Peti jo jo já si je pamatuju,byli potom se mnou na prohlídce sálů :wink: Jinak kamoška mi spíš říkala o cviku,který se dělá pro otočení prcka, má se udělat jakoby kočičí hřbet,ale hlavu s rukama co nejníž a mít vystrčenej zadek nahoru :wink:
25. srp 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, to by ti mel doktor rict dle UTZ.. Z toho se delka pupecniku pozna...:slight_smile: Pokud ma kratkou snuru, nepozene se nikam, protoze mu to kratkost snury proste nedovoli.. Ja bych se toho nebala...

A otazkou taky je, jakou bolest sneses lip - jestli hojici se jizvu po rezne rane nebo par (treba i poradnych) kopancu... Zalezi na tobe, ale ja bych to zkusila.. Jsi smirena s cisarskym rezem a jdes do toho bez obav? Nebo zkusis udelat vse proto, aby se Mates otocil a ty ses nemusela trapit?

Josu to jen recnicke otazky, nemusis odpovidat, jen me to tak napadlo..

Iny, Katka ma jakekoliv cviky zakazane...
25. srp 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, kdyz nemas svetlo, zkus hudbu.. Sluchatka najdes, ne? :slight_smile:
25. srp 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aliiku, zkousim, zkousim,a le vysledek je nejisty!!! :grinning:

Dnes jsem si udelala dve kila marcipanu - ruzovy, syte ruzovy, zluty, zeleny, hnedy, tyrkysovy a zbytek je bily..:slight_smile: Pekne me od toho boli ruce.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, to by mi mohl rict Dr., ale ne ten muj... ten mi nerekne nic :slight_smile:

S CS nejsu smirena, bojim se toho jak cert krize - i kdyz normalniho porodu taky, ale preci jen u CS je vzdy 6x vyssi riziko nez u normalniho.
Ja mu verim, ze to dokaze a pretoci se!!! Radeji bych rodila normalne, hlavne necekane!!!

Nedokazu se predstavit, ze jdu na CS jako j zubari na urcitou hodinu, nespala bych uz par noci predtim a honily by se me v hlave ty nejcernejsi myslenky!!! Znam se :sunglasses:
25. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek